Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość gość
usmialam sie wczoraj jak wspomniala ,ze byla u fryzjera:D wygladala jak przed wizyta a nie po:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też się przyglądałam zmianom w uczesaniu u Ani i jakoś nic nie zauważyłam. Może Kurowska nie umie czesać hihih. Feli mnie już nieco wkurza z tym "mój synek" i czytaniem Powrotu taty. Bożesz ty mój jakby powiedziała klasyczka :) A Janusza może chcą uśmiercić już za długo jest z Agnieszką. I stąd ta dziwa choroba. Ja wiem że Warszawa malutka ale klanowi musiała to uświadomić Kamińska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wac-syneczek tatusia wyląduje w sypialni z Basią-botoksem i ucieknie,ale nie wiem przed czy po.. i spotka też Pedra..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wackuuu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" Beata w gorszej formie pomyli leki i będzie afera smiech.gif Mój Boże jak sobie przypomnę firmę BEATY, jej kremy itp. łza się kręci..." To już byyyyło, Elka na początku serialu tak zrobiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No nie od dziś w klanie jest tylko jeden adwokat, jedna klinika, jeden psycholog, jeden salon sukien ślubnych, więc teraz do kompletu dodali jedną dentystkę i jeden salon fryzjerski:-) Fryzura Surmaczowej nie wyglądała jak dopiero co po wizycie u fryzjera, absolutnie!:) A swoją drogą do Ania raczej powinna zainteresować się zdrowiem swojej koleżanki Krysi a nie plotkami się zajmować. Paweł też zachowuje się jakby był niespełna rozumu! Rano ma pretensje do Tadeusza, że zdradził jego życiową wpadkę, a wieczorem leci do Wigi z bukietem kwiatów i prawie ją całuje. A szczytem hipokryzji już jest to, że o zdrowie Krystyny pyta Wiga-obca baba i kobieta, która bzyknęła się z jej mężem, a Paweł i córki mają Kryśkę w czterech literach... Rodzinka do pozazdroszczenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Auuuuuuuuuuu oczywiście Jadźka przyszła do Tadeuszka. Olka pracująca :). Rafalski w ogóle się nie przejął Feliksem. Nie powinien wziąć kasy za wizytę. Jerzy to jednak Jerzy lubię go takiego. To nic, że niezgodnie z umową ale za córkę poszedł się bić i powiedział Julii parę słów. A święta Ela nie zostawiła sobie jakiegoś punku w umowie żeby w razie co babę wywalić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fryzura Ani wyglądała, jakby lew jej zaryczał prosto w twarz. :D Podobała mi się rozmowa Oli z Ewą. Janusz nagle stał się wielką miłością Agnieszki, jak zachorował. Chociaż w sumie to dobrze. A mi się taki Jerzy właśnie nie podoba, ja go wolę, jak wszystko obraca w żart :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z jednej strony Jurek dobrze postąpił, chamstwo trzeba tępić a z drugiej sam zachował się jak cham... Jednak dobrze, że pokazali takie traktowanie pracownika- to takie na czasie i nie jedna osoba przeżyła coś takiego, ale Julia jest kamikadze, bo jednak wynajmuje aptekę a tak traktuje córkę właścicielki... Każdy na miejscu Julii, jeśli zależałoby mu na tym biznesie postarałby się żyć w dobrych relacjach z Beatą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Fryzura Ani wyglądała, jakby lew jej zaryczał prosto w twarz" ..... padlam! :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ta Julia w ogóle jest p*****lnięta, od początku gdy się znó pojawiła się tak zachowuje i chyba ma jakiś kompleks na punkcie Lubiczów - romans z Michałem, poderwanie cyrkowca, teraz sprawa z Beatą. zamiast wdzięczną być i pokorną...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jaaasne ...bo przed Lubiczami trzeba padać w pokłonie na twarz:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żeby tylko elżunia w depresję nie wpadła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podobno julia w odwecie za wymowienie dzierzawy ma na okres wypowiedzenia zamknac apteke... aptek w wawce wiecej zapewne niz pacjentow...wiec szybko sobie znajda inna:p a wlasnie o to eluni chodzilo jak wydzierzawiala apteke juli---zeby apteka nie wypadla z obiegu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zjawi się jej chyba były mąż,bo bedzie rozprawa dot.dziecka i ona zniknie.Oby już też zniknęła z filmu.Proponuję jej iśc na casting jak będą w Polsce jakiś horror kręcić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obejrzalam wczorajszy odcinek, ostatnio Klan ogladalam 3lata temu. Co z tym serialem sie porobilo?:/ Teraz nie da sie tego ogladac! Gra aktorska na poziomie przedszkola, a najwiekszym drewnem jest Stokinger i Holzowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pilotodtvvv
w ktorym odcinku jest pokazane jak bozenka i milosz uprawiaja seks?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Julia przebija wszystkie aktorki swoja uroda i pieknymi zabkami a jaka byla seksowna z tymi mokrymi wlosami.....fuj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sława jest blada, wygląda jakby miała depresję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przynajmniej w Klanie nie pokazują przesadnie pięknych, malowanych tapeciar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Barbara to nie tapeciara ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kks
Zazdroszcze Wackowi bo wszedl w sline z Barbara(Aldona Orman). Tez bym tak chcial-zawsze mi sie podobala-choc przed botoksem byla ladniejsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a nie bał byś się, że jej usta odpadną od twarzy? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj tam jakie koszty operacji, Olka załatwi i tatuś za darmo zrobi. No, no jeszcze Sława nastuka szefowi, może być ciekawie hihihi. Jerzy jest bezbłędny nieswoją aptekę córce w prezencie daje. Może będą jakieś sądy. Lubię wątki sądowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co z Kotulanka? Ona w końcu wraca czy Kamińska już na dobre zajęła jej miejsce? Nie podoba mi się ten wątek ze zdradą. Krysia i Paweł byli fajną parą, pasowali do siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pani kurator Oleńka zwierza się swojej podopiecznej - no większych dyrdymałów to już wymyślić nie można! A nabotoksowana Barbara też dobra, syna wygoniła do pokoju, kazała mu czytać książkę, spisywać trudne słówka, które może wytłumaczyć dopiero następnego dnia, bo na wieczór zaplanowała sobie umizgi z Wacem. A Jerzy z tą aferą z Julią i apteką wyskoczył jakby Beata była małym dzieckiem a nie dorosłą kobietą, która nie potrafi sobie sama poradzić z szefową, tylko tatuś musi w jej sprawie interweniować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sława oczywiście tylko chce sie bić, jasne. A Olka kurator jeszcze jej opowiada o szefie. Jerzy jako jedyny postawił się tej Julii, reszta boi sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niektóre wątki są w ogóle nierealne :( kompletnie nie z tego świata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiscie wszyscy zapominaja ze beatki nikt z domu nie wyganial...sama wyszla,zostawila dzieci,dom,meza i firme na lodzie...i nie zrobila tego w afekcie tylko zpremedytacja ,wczesnie wyprowadzajac kase z firmy...niewiniatko jedne! no i zastrzegla na policji ze nie chce aby jej szukano,takie jej prawo przeciez! a teraz wraca jakby nic sie nie stalo i rosci sobie prawa do corki! wredna sucz i tyle!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powinni jeszcze zrobić watek jak wypomina jackowi ze firmę puscil z torbami:D juz widze jak za jej plecami wtoruje jej ze zbolala mina elzuna i wojowniczy jerzy:D wszystko wina wszystkich tylko nie pokreconej beatki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×