Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Kotulanka powinna przynajmniej dać znać, czy zechce wrócić do Klanu czy mają na nią nie czekać, bo to z jej strony egoistyczne, przecież oni muszą dalej pisać scenariusz i nie wiedzą czy mają ją uśmiercać czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak oni dzwonią w rynnę i parapet to nic dziwnego, że nie wiedzą, co się z nią dzieje. Poza tym, po słowach, które padły w brukowcach od produkcji i Stockingera, wcale jej pewnie powrotu nie ułatwiają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie uśmiercą jej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A skad wy niby wiecie co oni wiedzą i czy się kontaktują? :O To, że tabloidy nic o tym nie wiedzą, nie znaczy, że nie ma żadnych kontaktów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten dzisiejszy odcinek i Julia w śmiesznej czapce uciekająca przed Kamilą, o matko :D Ostatnio w serialu są sami wariaci, Norbert, szef Oli, zbzikowany Feliks i jeszcze Julia. W końcu wszyscy zwariują, wylądują w psychiatryku i serial się skończy :D Natomiast nie mogę patrzeć jak Arkadiusz klei się do Grażynki, a ta się jeszcze wzrusza! No nie, no... niech oni wezmą tego dziada z serialu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to poszukiwanie Julii to naprawdę jakiś poroniony pomysł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trzeba przyznać, talent do tworzenia wątków komediowych to oni mają, dzisiaj mało się nie posikałam ze śmiechu widząc jak ta baba w czapce ucieka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Klan to w ostatnim czasie przypomina komedię zupełnie oderwaną od rzeczywistości. A wątki z Feliksem i Julią to już przebijają wszystko! Proponuję z nich zrobić parę:) Wac w tej scenie z szefową fryzurę miał jakby dopiero co wstał z łóżka a nie przebierał się po pogrzebie. No i oczywiście po jednej wspólnej nocy jest już zakochany, w związku z Barbarą i chce się oświadczać zamężnej... A przepraszam, bardzo, Krystyna to wyjechała na luksusowe wczasy na Florydę? Bo patrząc na olewczy stosunek całej tej "kochającej" rodzinki tak to właśnie wygląda, a nie jakby walczyła o zdrowie i życie w Stanach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proszę o informację -gdzie można obejrzeć stare odcinki Klanu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten kto napisał że Wójcik ma twarz jak małpa to jest k***a p******y!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a Wiga miala romans z Rafalskim, ale nie w klanie tylko na serio. Masakra nie widze ich razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
marnie gra aktorka w roli julii, irytujaca jest. i wspolczuje grazynce takiego starego capa, ni w kij ni w oko taki dziaduch nie pasuje do grazki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i się Krzysztof przekonał na wielkiej miłości Julii. Domu potrzebowała wredna pipa. Feli kołcz bez komentarza jak i zakochany Arkadiusz.Straszne rzeczy. A jaka przyjaźń między Agnieszką i tym pracodawcą aż mdli. Może ja dziwna jestem i wolę jak w serialach ludzie się nie lubią niż takie słodzenie sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Julia pojedzie do Ameryki z mężem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najeżdżacie jak ktoś krytykuje brzydotę aktorów, ale nazywanie kogoś dziadem i staruchem jest ok, tak? :O Na brzydotę można wiele zaradzić, ale lat sobie niestety nikt nie odejmie. Ja wolę patrzeć na Olbrychskiego niż na MAŁPIĄ MORDĘ Holtz, która w dodatku jest antypatyczna i nie potrafi grać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
on jest dziadem w porownaniu do grazynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ja też nie mogę znieść tego Olbrychskiego. Nie podoba i nigdy nie podobał, mi się, jako mężczyzna. To raz. Że starawy, tego się nie zmieni, ale do Grażyny w ogóle nie pasuje, pod żadnym względem. Ani wiekowym, ani urodowym, ani żadnym innym. I tą całą jej miłość, tudzież inne sentymenty do niego, uważam za żenujące. Ciekawy był koniec Klanu, jak to naiwny Krzysztof, w końcu usłyszał, ile dla wariatki znaczy i po co jej był. Mam nadzieję, że wywali ją na zbity pysk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od razu powinien wejść i powiedzieć pani już podziękujemy. A nie chyłkiem ze swojego domu wychodzić jakby to on był czemuś winny. Pewnie poszedł płakać do Elżbiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do Olbrychskiego, to czy w realu czasem miłość nie bywa ślepa? :P Ludzie raczej nie dobieraja się pod względem tego, czy do siebie "pasują", zwłaszcza wizualnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grażynką po prostu powinien się zainteresować jakiś młodszy mężczyzna, a nie taki Arkadiusz postarzały, chlejący i jeszcze egoistyczny. Zachowanie Grażynki tez tragiczne... nie do wytrzymania to. Za to wątek z Julią zdecydowanie na plus i pomyśleć, że w tamtym sezonie wątki z nią i Krzysztofem były tak nudne. Trochę mi żal tego Krzysztofa, w końcu on ją naprawdę pokochał, a ona tak go perfidnie wykorzystała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszka to ładna i młodo wyglądająca kobieta. Takie jest moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kks
Barbara(Aldona Orman) dzis wygladala slicznie.Zazdroszcze Wacowi-tez bym chcial sie tak do niej przytulic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Julia powie Krzysztofowi, nie kocha Sebastiana, powiedziała tak dlatego ,żeby miec' syna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja współczuję Grażynce, że musi całować się takim ochlajpusem jakim jest Olbrychski :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Krzysztof jest za dobry, znowu ulega Julli........:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mysle i mysle i nie rozumiem, dlaczego Olbrychski ma ZAWSZE jednodniowy obrzydliwy, niechlujny zarost. Kto to wymyslil? Moze maz Lepkowskiej, zeby go obrzydzic widzom( Olbrychski PO, a maz - Bielecki- PIS). Bo juz nie mam wiecej koncepcji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten wątek z romansem Pawła jest nieźle popieprzony! Wieczny monogamista przestał nim być i to w momencie wysłania ukochanej żony na leczenie za ocean. Teraz zdradza ją w najlepsze, a za chwilę leci do niej do usa. Jest to totalnie beznadziejnie poprowadzony wątek! O reszcie idiotycznych pomysłów już nawet nie wspomnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julia pobiła Cyrkowca :D Nie mam wątpliwości, że jest z nią coś nie tak. Krzysztof jej uwierzył, naiwny jest. Aż serio mi go żal. Dobrze, że Grażynka odrzuciła zaloty Arkadiusza, niech on zniknie już, zginie w wypadku czy coś, bo ta postać jest nie do wytrzymania. Feli, Moni, Wac - super ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja współczuję Elmuśko, musi mieć straszne życie skoro jara się Klanem i jego najżywsze zainteresowanie wzbudzają wątki i osoby, które większośc uważa za beznadziejne :D Ola i Julia, współczuję ci chłopcze tych zainteresowań, jeszcze bardziej niż temu zakochanemu w silikonie Orman

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kks
Feli zauroczyl sie chyba Barbara-bo Moni jest juz zazdrosna.Ja tez bym sie zauroczyl Barbara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×