Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość gość
Patrząc na Szykulską i Kotulanke, o alkoholizm bardziej podejrzewałabym tę pierwszą. Po tej drugiej nie było widać żeby nadużywała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co ta Wójcikowa w ciąży jest? brzuch jej wystawał w tym swetrze, wyglądała jak bambaryła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sarna gadał!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic tylko szukają czegoś do wytknięcia jak sępy :D A mi tam się podoba teraz np. Agnieszka, bardzo ładnie wygląda, Paulina Holtz za tydzień skończy 37 lat, według mnie wygląda dużo młodziej, na 30.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
37? no to musze przyznac ze rzeczywiscie sie dobrze trzyma. mam pomysl... nie obgadujcie nikogo w chamski sposob, jesli chodzi o wyglad. to naprawde słabe. mowcie o grze aktorskiej, swoim zdaniu na temat a nie ze ta wyglada jakby chlala, a ta jak bambaryla. wiem, ze to forum i mozna wylac kazda żółć i jad... ale .. po co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heniutaa od bolaa
Szykulska wyglada jakby chlala, a Bozenka wczoraj wygladala jak bambaryla. I nie lubie jej maniery mowienia :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no Kaczorowska gra strasznie... i zawsze ma glupi usmieszek, nawet gdy stara sie byc powana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Nic tylko szukają czegoś do wytknięcia jak sępy smiech.gif A mi tam się podoba teraz np. Agnieszka, bardzo ładnie wygląda, Paulina Holtz za tydzień skończy 37 lat, według mnie wygląda dużo młodziej, na 30." Ty napalony nastolatek jesteś to wszystko ci się podoba co ma dziurę :O I nie wtrącaj się jak starsi rozmawiają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Maciek będzie w szpitalu psychiatrycznym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli to prawda że Maciek będzie w szpitalu to jestem za. Ktoś musi mu w końcu pomóc Kto to w ogóle widział żeby tak chora osoba miała drzwi zamykane na klucz. To nienormalne. Może w szpitalu nim potrząsną. Ale, że z Julii wariatkę zrobią to się nie spodziewałam. Za tą czapkę bym jej odebrała prawa rodzicielskie. :) Feli terapeuta super hihih uśmiałam się. Jak się chłopak wczuł.Jeszcze na studia pójdzie psychologiczne po sukcesie z Sarną, który się rozgadał, że szok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeszcze do gościa z 11.34 Elmusko nastolatek a bardziej kulturalny i sympatyczny niż ty ponoć dorosły a poziom kultury poniżej jakiegokolwiek poziomu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heniutaa od bolaa
paczcie ze ta wyszczerz zeebow Julia jest niezle piznieta skoro takiego chlopa zostawila. ze tez taki ja chcial.... :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uśmiałam się ze sceny jak julia uciekała spod drzwi kancelarii:D a w tej czapce i za duzym-za dlugim plaszczu wygladala jak stara peruwiuńska czarownica:D wiecie...za duzo ciala nie jest dobrze...ale jak w pewnym momencie kobieta ma niedowage to masakra:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co do maćka i wątku ślubu nie wiem po scenarzysci w to brną...żal mi i postaci i aktora..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie to, że się wyśmiewam z Wójcik (pisałam, że wygląda jak mambaryła) ale po prostu dziwi mnie, że wyszła tak przed kamerę. Wydaje mi się, że jest szczupła a ten sweter ją pogrubił i jakoś brzuch jej wystawał, jeszcze go tak zasłaniała. W ciąży jest? Ja bym nie wyszła przed kamerę w tym swetrze wyglądając w nim tak grubo. Gdyby aktorka była w ciąży to wydaje mi się, że próbowano by to ukryć a nie uwydatnić. Wyglądała po prostu kwadratowo. Co do Agnieszki to fakt lepiej wygląda, ale na bank coś robiła z twarzą, to niemożliwe, że kobieta wygląda lepiej z wiekiem, że ani jednej zmarszczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto otworzył drzwi pokoju Mac'ka? Jakaś niewidzialna ręka Trafił do szpitala, bo rozwalał dom, Grażyna wezwie pogotowie przez takiego downa nerwicy dostałabym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tego już naprawdę nie da się oglądać. gorszego kiczu nie widziałam! wątki nudne, dialogi bez ładu i składu. serial, który kiedyś oglądało się z wielką ciekawością, zszedł na psy. lepiej niech produkcja coś z tym zrobi, bo zaraz zdejmą klan z anteny. a stockinger jest bardzo kiepskim aktorem, wyszło szydło z worka po zmianie partnerki. przy tamtej jakoś się trzymał i wypadał całkiem nieźle, ale przy tej to drewno nie aktor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja zwróciłam uwagę nie na rozmiary Wójcik, a jej stary wygląd. Czasem wygląda ok, a czasem na siostrę Elki :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawdziwa Ela jest tuż po 60,więc jej córka może miećok.40

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heniutaa od bola
Elka wyglada bardzo dobrze. Aga tak wyglada na zywo bo ja widzialam, poza tym ona nie ukrywa ze prowadzi zdrowy tryb zycia i chyba jest wegetarianka. Nie pije nie pali a to wszystko procentuje. takze bierzta przyklad drogie paszczury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to wez sobie to do serca..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyglada młodo, cerę ma fajną, ale to nie zmienia faktu, ze wygląda z twarzy jak małpa, figurę ma jak facet i garnek na głowie, który nosiła pół życia, teraz zamieniła na polepione strąki. I nie piszę tego złośliwie (ani z zazdrosci, jak to mi pewnie zaraz ktoś zarzuci) tylko zauważam oczywiste fakty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heniutaa od bolaa
jak malpa???? moze wklej swoje foto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie jestem osobą publiczną :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
heniutka nie bądź hipokrytką, sama najeżdzasz na innych bohaterów seriali, jednej nawet życzysz połamania gnatów a tutaj będziesz ludzi pouczać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heniutaa od bolaa
ej no... nie rob ze mnie potwora...:-P ale ja staram sie nie wyzywac ludzi, a jesli cos krytykuje to uzasadniam dlaczego. polamania gnatow w filmie, no kurde. filmowej postaci nie realnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też nie krytykuję, stwierdzam fakt, że jej twarz kojarzy mi się z małpą, mogę, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co? Ostatnio oglądam stare odcinki i chyba zaczynam co poniektóre z Was rozumieć. Rzeczywiście brakuje w ostatnich odcinkach takiej rodzinności i zachowanie Pawła jest do niego niepodobne. Martwi mnie też, że Ola była kiedyś taka na luzie, a teraz jakaś sztywna i smutna... Jedynie Ela i Jerzy uchodzą tetaz za kochającą się rodzinę, jakby przejęli status Krysi i Pawła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heniutaa od bolaa
watek Pawla jest kiepsko prowadzony, romans z baba jaga wiga mu sie nie udal, bopowinien byl wyjachac do usa. ale sie nie zgodzil by obciac mu role, co juz bylo szeroko komentowane. wiec jest watek z doopy, ani zadnej tesknoty ani odwiedzin u zony, w sumie tkwia w zawieszeniu. na pewno ma na to wplyw niewiadoma co dalej ze zdrowiem kotulanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×