Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość bksdff
ja ze 3 miesiące nie oglądałam klanu, w tym tygodniu obejrzałam jeden odcinek i mam dość na jeszcze długo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem kto rozdmuchał tą całą aferę wokół p.Kotulanki i po co to było. Jakiś tydzień temu widziałem tą panią w centrum handlowym. W pierwszej chwili jej nie poznałem. Schudła bardzo ale wygląda ładnie i jak było widać ma się dobrze. Może ona wcale nie chce wracać do tego badziewia i jest jej dobrze bez niego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" taka zwykła baba",ale coś ma czego nie miała Krystyna...Przecież w życiu też tak bywa,że fajna żona zostaje zdradzona a kochanka okazuje się,że jest nietrakcyjna ..." Wiem, ale to nawet nie chodzi o jej powierzchowność, nie umiem tego określić, po prostu fatalnie wybrali aktorkę, nie ma ona w sobie nic takiego (ani wyglądu, ani kobiecości czy jakiejś tajemniczości), co mogłoby pociągać faceta takiego jak Paweł - wiernego, porządnego i w ogóle i to na tyle, by jej ulec i to w takim momencie. Nie kupuję tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ta kobieta może nie jest brzydka, ale do niej pasowałby dużo większy facet niż Paweł. ona ma ręce wielkości jego. do niego pasowałaby hmm może Stenka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Również nie popieram zdrady Pawła, ale powiedzcie sami czy w życiu też tak nie jest, że gdy jeden z małżonków znika z pola widzenia drugim targają hormony, instynkt hmm nie wiem co jeszcze i dąży do bliskości a że tej drugiej połówki nie ma obok to przychodzą głupie myśli i czyny do głowy. Samo życie, świat idzie do przodu i klanowi też to się udzieliło- wiem, że nie wszyscy się zdradzają, ale to jest dość powszechne niestety w czasach delegacji wyjazdowych itp tutaj jest to choroba, no ale chłop to chłop wiadomka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i stąd tyle rozwodów bo mężczyźni egoiści zdradzają na potęgę! w klanie nie ma już chyba żadnej pary która by się nie zdradziła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zwłaszcza że wiga to była jego miłość z młodości więc pewnie drek ma jakiś trochę może wyidealizowany obraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ja nie wiem czy facetem w wieku Pawła jeszcze hormony targają tak intensywnie że nie może sobie poradzić :O I jeszcze rozumiem, jakby leciał na jakąś laskę jak np. Herbusiowa, ale ona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może Paweł lubi klimaty BDSM i gustuje w masywnych dominach o sadystycznych upodobaniach. A przecież zawód Wigi świadczy o jej zamiłowaniu do sprawiania bólu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem również taki facet jak Paweł, dla którego zawsze żona była jedyną i najważniejszą kobietą w jego życiu, doskonale potrafi panować na swoimi hormonami. Tym bardziej, że akurat w ich małżeństwie wyjazdy czy delegacje pojawiały się dość często, a wcześniej nie miał problemów z dochowaniem wierności. Nie dość, że sam wątek jest słaby, wymyślony na biegu z powodu przedłużającej się nieobecności p. Kotulanki, to jeszcze prowadzony w totalnie kretyński i absurdalny sposób! Po zdradzie żony Paweł ma wyrzuty sumienia, zwierza się z nich swojemu przyjacielowi, chce zakończyć relacje z Wigą, mijają może ze 2 tygodnie, oczywiście pojawiają się nowe preteksty do spotkań i pocałunków z jego inicjatywy, a następnie Lubicz jakby nigdy nic leci sobie w odwiedziny do żony.. Wydaje się jakby scenarzyści nie czytali tego co piszą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Świntuszka
Gdzie jest zaal?? Bez niego na tm forum mega-sztywno i max-smutno :( Scenarzyści psestali podcytywac nase forum i od razu majom odpływ weny twórczej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Może Paweł lubi klimaty BDSM i gustuje w masywnych dominach o sadystycznych upodobaniach. A przecież zawód Wigi świadczy o jej zamiłowaniu do sprawiania bólu." Wiesz, ja nie chce być niemiła, ale ja Wigi i aktorki w ogóle nie widzę w sytuacji seksualnej, ona jest dla mnie zupełnie aseksualna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krysia zostanie w USA na dłużej, podda się tam eksperymentalnej terapii. Czyli pewnie w tym sezonie już jej nie zobaczymy. Może faktycznie jest tak jak ktoś tu zauważył, że pani Agnieszka nie chce wracać do Klanu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czepiacie się kaminskiej ale za młodu wygladala pięknie http://film.wp.pl/idGallery,10430,idPhoto,324014,title,Dorota-Kaminska-Zawrocila-Polakom-w-glowach,galeria.html?ticaid=112378 postac pawla wlasnie tak ja pamięta i taka ja kochal..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Są gusta i guściki. Dla mnie ta pani nigdy nie była atrakcyjna. Poza dużymi cyckami nic pociągającego w niej nie było. Gdybym miał do wyboru młodą Kamińską albo Kotulanke, bez zastanowienia wybrałbym tą drugą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heniutaa od bolaa
to fakt byla z niej niezla laska. zadna z mlodych dziewczat w klanie jej nie doownuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo większość młodych jest pokraczna, a dzieci są wyjątkowo brzydkie i koślawe, szczególnie KachnaWielgachna i paskuda Agniechy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heniutaa od bolaa
nie wiem jak mozna porownac male dzieci do Kaminskiej. mialam raczej na mysli mlode panny typu Bozenka Olka, Kamila, ale Kamila mi sie podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytaj ze zrozumieniem - większość młodych, a dzieci... To całkiem inne sprawy. Chodziło mi o pokracznych młodych ''aktorów'' oraz o paskudne dzieciaki (większość). Do Pani K. się nie umywają, pod żadnym względem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miksztyl
Co z szefem Oli co ją dręczył i co z Norbertem i Kamilą są jeszcze razem???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szef Olki nadal ją dręczy, a policja jest bezradna. Dowiedziała się o tym Sława i będzie chciała jej pomóc :D Kamila zerwała z Norbertem po tym jak on dał Oli ten łańcuszek i pogodziła się z Olą. Norbert ostatnio spotkał się z Arkadiuszem i chciał mu pomóc w zdobyciu Grażynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co za różnica jak kiedyś wyglądała Kamińska? (dlaczego piszecie nagle to "p."? :D ) Nie gra jej dawna postać tylko obecna, która pozostawia wiele do życzenia, przynajmniej moim zdaniem i jeśli chodzi o kontekst jej postaci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale nuda dziś była! I jeszcze prawdopodobnie trzeba będzie znosić tego nudneg o Arkadiusza , bo Grażyna przyjęła jego oswiadczyny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katastrofa... nie zniosę tego... Arkadiusz to najgorsza postać, nie cierpię go. Za to ciekawa akcja z Maćkiem, wszystko porozwalane w domu, ciekawy jestem, czemu go nie pokazują. Kasia - niezła laska, oczywiście jeszcze rośnie, ale już widać wielki postęp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie się podobało jak Arkadiusz rwał Grażynkę w bufecie nie opcyndala się fajny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale Maciek zrobił rozp*****l w domu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mógłby mi ktoś streścić, o co chodzi z Maćkiem? Co za rozp*****le w domu robi, to z powodu Martynki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Doktor jedzie do żony brawo! Przypomniał sobie o niej. Tak naprawdę tylko ten mały przeżywa nieobecność matki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No straszne rzeczy, pan doktor nie zobaczy się z Wigą przed wylotem do WŁASNEJ ŻONY...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heniutaa od bolaa
wieta ze mi sie nie chce tego ogladac? wczoraj poszlam w tym czasie na polowanie na szmaty (lumpex)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×