Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość gość
Fajny jest ten Wacek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klankowa, ja już nie. Zdarza mi się tylko zerknąć na ipli na fragmenty z Pawłem, co by zaspokoić ciekawość, czy zrobili z niego już totalnego kretyna czy jeszcze nie.... Reszty żenady nie jestem w stanie oglądać. Pustki na forum mówią chyba same za siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Swoją drogą, nie mogę rozgryźć Stockingera! Co się z nim dzieje? Byłam przekonana, że jest naprawdę dobrym aktorem! Tymczasem od kilku miesięcy gra tak jakby kazali mu to robić za karę! Jest sztuczny na maxa, aż nie chce się go oglądać. Patrzy spod oka, zero w nim uczuć, wszystko na jedno kopyto, jak robot!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta39z
Barbara to stara lampucera, daje na prawo i lewo, w dodatku bez gumy, na pewno juz cos złapała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kks
ja gdybym mial wybierac miedzy Siwiec a Barbara to zdecydowanie Barbare-Siwiec pewnie 20 lat mlodsza a nie ma tylko seksapilu co 46letnia Aldona Orman

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
supermarkety zamkną:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123987
Widze ze forum zaczyna dorównywac beznadziejności klanu... Ehh nie ma co oglądać i nie ma co poczytac :-S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lena, Stockinger fatalnie gra, ale za to Holtz ostatnio naprawdę daje radę. Wczoraj te sceny rozmowy o Krysi o oburzenie na ojca i przede wszystkim wszystkie ostatnie sceny z Januszem. Obejrzyj sobie te sceny, Janusz w końcu przestał robić za manekina i teraz sądzę, że tworzy z Agą fajną parę. Klankowa, Lena, wpisujcie się tu częściej, bo jak widzicie, brakuje towarzystwa do rozmowy na tym forum. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam się z Waszymi opiniami, Stockinger gra jak kołek, na pewno poniżej swojego poziomu, za to Holtz gra coraz lepiej. Aga z Januszem nawet fajną parą są, w przeciwieństwie do Olki i Rafała, którzy są nudni jak flaki z olejem. Surmaczowa rozgryzła doktorka, mam nadzieję, że da mu popalić:) A swoją drogą to w elmedzie mają jakąś genialną ekipę remontową, bo gabinet Koziełly podczas rozmowy z Pawłem ściany miał kremowe, a w rozmowie z Surmaczową już niebieskie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koziello to jednak menda, zazdrośc***awlowi ze ten dmuchnal gorącego milfa Wige, podczas gdy sam musi posuwac stare pudlo surmaczowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Wiga to młódka?! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elmusko, problem w tym, że nie ma o czym rozmawiać... :) Klan jest żenujący, poniżej jakiegokolwiek poziomu. Co do Pauliny, to faktycznie, ma ostatnio okazję pokazać swój warsztat. Jest dobrą aktorką, zresztą dużo gra w teatrze. Za to Stockinger sięgnął dna. Nie wiem czy ma już totalnie wywalone na pracę czy o co chodzi, ale jego gra jest wręcz odpychająca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
och wacław, wacusiek, dotknij moich cycusiek :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj i dziś nawet niezłe odcinki jak na dzisiejsze czasy. Wczoraj podobało mi się, że wreszcie normalnie o Krysi pogadali Agnieszka i Paweł a nie jedno zdawkowe zdanie i koniec. No i scena Agnieszki i Janusza też może być. A dziś Ania najlepsza i to że wymyślili żeby Wiga otwierała drzwi, będzie akcja :) Może zadzwoni do Krysi i ta wreszcie wróci. Chociaż w brukowcach nic nie mówią o powrocie Kotulanki Szukałam też jakichś wieści czemu Maćka nie ma ale nic nie znalazłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ahh, no tak, Lena, jednym się podoba, drugim nie, ale jak widzisz rozmowa się toczy, także jest o czym pogadać. Może jakbyś wróciła do oglądania, to byś się znów wkręciła. W ostatnich odcinkach nie podoba mi się, że przy spekulacjach Surmaczowej o Widze jest puszcza muzyka do komediowych scen. Wiem, że Ania i Tadeusz to raczej komediowy wątek, ale ta sprawa jest akurat poważna. Zbyt poważna. Za to podoba mi się, że ona coś robi, powinna jeszcze wygarnąć Pawłowi i powiedzieć mu, że nie pozwoli zapędzić Krystyny do grobu. Więcej akcji. Pawełek też mógłby powiedzieć "cioci Widze", co o niej sądzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heniutaa od bola
tak tylko oni sobie mogo gadac, a jak nie wiedzo na czym stojo to co powiedzo? kotulanka sie nie okreslila, nie wiedzo czy daje rade ze sobo i tyle. :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszka Kotulanka jest jeszcze po prostu na zwolnieniu lekarskim, więc oczywiste jest, że jak się jej skończy, to wróci do pracy w teatrze i naturalnie do Klanu. Nawet na jej oficjalnej stronie pojawiła się wiadomość, że wkrótce Agnieszka Kotulanka wraca do serialu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wam powiem że najseksowniejszy jest Leszek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ano :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ano :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Elmuśko twój zachwyt najbeznadziejniejszymi postaciami z Klanu - Olką i Agnieszką - mnie rozwala :O W życiu nie powiedziałabym, że Orman ma seksapil, "mieć seksapil" to ja rozumiem tak, że kobieta nic specjalnego nie robi, a i tak ma to coś i zwraca na siebie uwagę, a ona przecież jest tylko pod to zrobiona, żyje chyba po to, żeby być obiektem seksualnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdzie jest Maciek??????? co z nim???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kks
Orman jest wlasnie po to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
05.03.14 [zgłoś do usunięcia] gość poza tym wygładzenie twarzy w tych czasach to nie tylko botoks a szereg innych nieinwazyjnych zabiegów jakby chociaż mezoterapia czy peeling kawitacyjny który stosowany w odpowiednim czasie spłyca zmarszczki i są to zwykłe zabiegi kosmetyczne które są bardzo powszechne teraz i wcale nie drogie. więc miłe panie po co ta zazdrość??? weźcie każda z tych zazdrosnych poświęćcie 100zl raz na jakiś czas na swój wygląd zamiast na jedzenie a zobaczycie. Ja Cię przepraszam ale będąc z wykształcenia i z doświadczenia kosmetyczką, zobligowana jestem Ci wyznać prawdę. Peeling kawitacyjny daje dokładnie tyle samo ile dostępny w każdej drogerii peeling enzymatyczny, obojętne jakiej firmy :D Zatem jeśli już chcesz wygładzać zmarszczki u kosmetyczki to mikrodermabrazja jest o wiele bardziej inwazyjna i skuteczna :) Oczywiście jeśli tylko masz cerę, która nadaje się do tego zabiegu, bo niestety nie każda :D Przepraszam za off topic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ktos tam wczesniej napisal,ze Barbara to moglaby grac w niskobudzetowych filmach dla doroslych-powiem Wam,ze chcialbym ja zobaczyc w akcji z dwoma czarnoskorymi z wielkim przyrodzeniem-jak ja obracaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja powiem wam, że spadajcie na topik o tym botoksie, zboczeńcy :O nikt nie chce czytać waszych obleśnych komentarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Barbarę dymalby calo noc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Baśka ma dobre cyce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PRZESTAŃCIE :O ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Barbara osssz Ty jak bym Cie...dorwał to bym Cie z łóżka nie wypuścił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×