Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Bożenka przy okazji swojego ślubu chyba ani razu nie wspomniała o Ryśku... Dziwne to trochę, bo w sumie ojcem był. Mogło chociaż paść jakieś jedno zdanie w stylu " szkoda, że taty zabraknie na moim ślubie " No ale dziołcha znalazła biologiczną matkę, to co się tam będzie resztą przejmowała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przy okazji zaręczyn Bożenka powiedziała, że woli wyrządzić zaręczyny w swoim domu, bo coś tam by czuła obecność ojca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bożence się z pogodą nie pofarciło, a miało być tak pięknie.. nie wiem jak u was, ale na mazowszu pada od południa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomyliło ci się coś, bo Bożenka ma jutro ślub!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zwracam honor jak wspomniała o Ryśku ;) Jaką Wy macie co niektórzy pamięć - szacun! Ja te całe zaręczyny już przez mgłę pamiętam, a co dopiero towarzyszące im dialogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heniutaa od bola
kuwa jaka urobiona jestem po tych swietach, sie namalowalam pisanek od chu**, Bolo tylko latal po stolycy i je rozdawal, a jeszcze dzisiaj to goopie wesele z tom jeczydoopo, ze tez nie mogl Miloszek jakiejs normalnej dziouchy wziac z naszego Kurzencina :-0 ale sie nawale :classic_cool: o kuwa wolajo mnie, chyba jakis slub alboco :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heniutaa od bola
17.27 Elmusko "woli wyrzadzic" dobrze powiedziane, ryjemy z tego z bolem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peneloparrr
bożenko i miłoszku wszytskiego najlepszego na nowej drodze życia!!! ▂ ▃ ▄ ▅ ▆ ▇ █ bożenka i miłosz █ ▇ ▆ ▅ ▄ ▃ ▂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta, zara ją zdradzi pewnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a z czego sie oni beda utrzymywac? Bozenka studiujeMiloszek tez... rodzine sie zaklada jak choc jedno juz zarabia i potrafi na rachunki i papu zarobic a tak to bawic sie beda w dom z pomoca Grazynki i tatusia -koguta:o wstydu nie maja darmozjady jedne łe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj Jasiu Jasiu bzykać się zachciało :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bożenka będzie miała dziecko za rok pewnie, bo Miłosz pracuje i rozwija się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co tam dziś w klaniku??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieje się, dzieje! Jasiek ukradł mamie biżuterię i chce ją sprzedać, a Ramona to niezła zołza, ale ładna jest. :D Ostatnio podobało mi się w ogóle, jak on poszedł najpierw do Kasi, a potem do Kamili. Rzadko mają wspólne sceny, a w końcu to rodzina. Norbert dowiedział się o szefie, teraz pewnie weźmie sprawy w swoje ręce, nie to co Rafał. Bardzo dobrze. Dzisiaj też były sceny takie rodzinne, najpierw Ela i Jerzy sobie żartowali, potem u Grażynki wszyscy tacy w skowronkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciekawe-czy Olka sie bzyknie ze swoim szefem. Ona taka glupia mysli,ze jak sklada propozycje-to szef sie zniecheci-ha,ha,ha-kazdy normalny facet chcialby z takiej propozycji skorzystac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wymagacie (niektorzy) zeby ludzie w telenoweli byli piekni, szczupli, ladnie ubrani, dobre uczesani,madrze mowili itp - a popatrzcie na ludzi dookoła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M8M7
A mnie rozśmieszyło jak Bożenka powiedziała do Milosza że tyle się napracowali przy tym ślubie. Z tego co mi wiadomo to organizacja zajmowała się Jungowska (zapomniałam jak ona się nazywa w serialu) i rodzice. A młodzi mieli iść tylko do kościoła załatwić potrzebne dokumenty i wręczyć zaproszenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic nie robią, bo wszystko za nich robią rodzice to nawet to było im ciężko zrobić. To dawniej trzeba było mieć pracę żeby zakladać rodzinę, facet musiał, oświadczajac się o rekę kobiety, udowodnić rodzicom, że ją utrzyma. Teraz taka "zabawa w dom" jest bardzo popularna, a oni przynajmniej mieszkanie mają, większosć młodych mieszka u rodziców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Staram się być wyrozumiała dla innych, ale chyba coś scenarzystom nie wyszło w wątku Bożeny i Milosza. W moim domyśle Miało być po katolicku według określonych zasad a wyszło śmiesznie-"dzieci które bawią się w dom"(Jak już ktoś to trafnie określił)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jeszcze ten zachwyt Grażynki że pewnie za rok babcią zostanie. Która matka Chce zostać babcią wiedząc że córka ma niewiele ponad 20lat, nie ma pracy i jeszcze studiuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M8M7
Jak zwykle pomysł na wątek ślubu młodych osób fajny, ale sposób ukazania fatalny. Tak samo jak pomysł pokazania na czym polega stalking uważam że też został spaprany. A najgorsze jest to że ostatnio w Klanie coraz więcej takich słabych scen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a Grażynka z Arkadiuszem to się prosto z wesela urwali karmić te kaczki? Komicznie wyglądała z tym weselnym fryzem:p i te żenujące sceny z karmieniem Olbrychskiego ciastem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
generalnie to chyba tfurcy postawili na wyobrażnie widza:D wiecej trzeba sobie dopowiadac,wyobrazac niz oni pokazuja:p rzuca cos ja z tym weselem a ty sobie sam/sama dopwiedz jak to bylo... chyba mozna sobie darowac ogladanie...wystarczy przeczytac 2-3 zdania streszczenia w gazecie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Maciek wyleczył się z Martynki:) Grażyna miała perukę, przy obiedzie swoje proste, w różnym czasie szef Oli będzie zły za pobicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biedny ten Maciek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co ja pacze ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bożenka niby blondynka, ale główka u niej pracuje - mam na myśli pomysł z lusterkiem w kawiarni... ;) To , że oni chcą Jaśka w jakieś kłopoty wpakować i pokazać jego naiwność to ok, ale po jakaś cholerę w jednym odcinku on sprzedaje matki biżuterię, a już w drugim pokazują jak Beata jakiś kolczyków szuka po całym domu. Ja rozumiem, że muszą jakoś do tematu powoli nawiązywać, ale po jakaś anielkę tak z odcinka na odcinek. Niechby z tydzień przerwy zrobili, ale nie - musi być sztucznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ta Ramona-to Jaska zrobi na szaro-chlopak mysli,ze dostanie od niej d..y-za pozyczke 5tys-a tu nic-a tak sie chlopak staral-i taki nagrzany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi tam trochę żal Jasia, zakochał się chłopak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M8M7
Jedno trzeba przyznać że przez ładne paręnascie lat Jasiek oprócz swojej choroby nie miał większych wątków poświęconych swojej osobie. Po prostu był:) (U Olki w jego wieku ciągle coś się działo)a tu w końcu scenarzyści ożywili Jego postać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×