Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość gość
Wg mnie za mało ciągnięty jest wątek o Maćku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co Elzunia bedzie robila w lombardzie?:> Ramona naciaga Jaska ,ale on młody,zadurzył sie to i wiele gotow jest zrobic ;p głowa z pewnoscia nie mysli;p na miejscu Jacka bym dala znac Beacie albo Rafalskiemu ze chlopak kasy szuka;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak Jacku od zawsze traktuje Jaśka jak wyrzutka, to gdzie on tam będzie się o niego troszczył i coś Beacie, czy Rafalskiemu sugerował, że chłopak się w coś pakuje. Ona najwyżej może na niego donieść ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Iwona jest chora na depresję, dlatego jest dziwna Grażyna znowu ma nowe zmartwienie, bo Maciek pije często drinka, rozmawia z nim o dorosłym życiu i odpowiedzialności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to dobre a propo Kamińskiej! Faktycznie skrzywiona minka pasuje mi bardziej do filigranowej kobietki niż do babochlopa! :D Ona ma też czasem takie dziwne odruchy ściągania ust i robienia maślanych oczu ale doktorek jakoś nie potrafi z nią współgrać i może dlatego z romantyzmu nic im nie wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Martyna siedziała jak mumia, gdy Maciek powiedział,że kocha Iwonę ale przytył:), nie wyobrażam go jako starego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jurek i Krzysztof jaka komitywa:D Bożenka jaka wysoka w sukni ślubnej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i jedyna fryzjerka w Warszawie...cóz za zbieg okoliczności:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A zauwazyl ktos dzis jakie miala oczy fryzjerka?Zwrocilam uwage na gorne powieki,gdzie widac bylo naciecia plastyka.Kurowska mnie draznie tym swoim filmowym zachowaniem,jakies dziwne odglosy wydaje i nie podoba mi sie jej rola i sposob gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurowska nadaje się tylko do roli Badziewiakowej!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasiek to na powiekach stanie aby Ramonie zalatwic te 5tys-w ramach odsetek moze liczyc na bara,bara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Martyna siedziała jak mumia, gdy Maciek powiedział,że kocha Iwonę ale przytyłusmiech.gif , nie wyobrażam go jako starego" Wiesz, on chyba nie dożyje starości... Ludzie z zespołem Downa nie żyją długo. Ten biedny Jasiek to nie ma szczęścia, od kiedy się urodził: ojciec go nie chciał, ciężka choroba, w sumie nieszczęśliwy dom, potem matka go zostawiła, teraz laska go będzie bujać... Trochę za dużo tego, a on w sumie dobry chłopak, mogliby mu scenarzyści popuścić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak się przyglądam od dłuższego czasu Królikowskiej i zastanawiam się co ona zrobiła z włosami... Był czas, że miała te fryzury naprawdę lepsze od tej, co ma teraz. Nie wiem, czy ona zapuszcza włosy, czy co, ale średnio wygląda i jakoś mało korzystnie. Ot się Jurek z Krzysiek zbratali :D!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bodzenka oczywiscie poszla do jedynego zakladu fryzjerskiego. Jaka ta Wawa jest mala wszyscy chodza do Elmedu,do jedynego adwokata,cukierni i Rosso i dentystki. Wszystko to jest koszt ucharakteryzowania pomieszczen przy Woronicza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do osoby piszacej powyzej. Po czesci to jest prawda,ze swiat jest maly-sam mieszkam w Anglii-pod Londynem w takim 120tys miescie i spotkalem dwoch gosci z mojego miasta w Polsce(chodzilismy do jednej szkoly ale innych klas)i spotkalem tez jedna dziewczyne ktora mieszka ode mnie w Polsce 10km

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
takimi prawami się własnie takie seriale rządzą...swiat jest mały,wszyscy to znajomi znajomych,w jakiś tam sposob ze soba zwiazani;-) nie ma nic w tym dziwnego a Kurowska fatalna...nie wiem czy ona ma taka maniere grania czy taka po prostu jest...ale okropnie to razem:jej gra,jej wyglad :o pamietam ja z roznych wczesniejszych produkcji...kobieto troche szacunku do samej siebie:o moze w zamysle tworcow jej postac,watek maja byc zabawne...brrr...ale wychodza jak wychodza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mama Martynki dostała nauczkę...ma takie parcie na wydanie jej za mąż a tu tym razem Maciek ją rzuca;-) to serial...gdyby tak bylo w realu to koszmar...mamusia manipulujaca uczuciami i zyciem niepelnosprawnej ...wrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem w szoku jak wygląda Kurowska, nieudane te operacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale Ramona wyrobiła Jaśka. Ciekawe na co potrzebowała te 5 tysi. Dla jej kaprysu? Pobawiła się Jaśkiem i wyłudziła od niego kasę. Właśnie obejrzałam wtorkowy odc. i ktoś wcześniej dziwił się po co Ela była w lombardzie. Z tego co widziałam to Jasiek oddał biżuterię w lombardzie czy czymś takim w jakiejś galerii handlowej. Ela robiła zakupy i pewnie zobaczy na wystawie ten stary naszyjnik który był w rodzinie od pokoleń więc dlatego go pozna. Jasiek głupi będzie miał nadzieję, że Ramona za niedługo odda mu kasę i on wykupi naszyjnik z lombardu. Naiwny dzieciak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dorośli yeż tak mają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hehe..laska boi sie fot w necie ale na sponsora chetna:> to po co jaskowi glowe zawraca? niech se poszuka i zarobi w weeken d;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie, pzreciez Kurowska nie gra profesora Harvardu tylko fryzjerkę , wiec akurat pasuje i wygladem i zachowaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rozwalilo mnie, ze Heniutka SAMA malowala te 100 czy iles tam pisanek w wielkim koszu, bo naklejki fe. Chyba by rok musiala albo i dwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty nie obrazaj innych fryzjerek nie kazda jest taka plotkara z przyglupim usmiechem i tym czyms co sie z niej wydobywa jak sie niby smieje:p i te miny...błeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co taka heniuta ma robic? bolo robi a heniuta ewentualnie to wydaje:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ramona kolejna zepsuta dziewucha, rozwala mnie jak we wszystkich serialach pokazują taką okropną młodzież, zwłaszcza puszczalskie dziewczyny, a przecież w realu nie wszystkie takie są, a oni pokazują uogólniając :O Kurowska zawsze gra tak samo - siebie. Straszna z niej wieśniara, ona jest chyba z Kurpiów i widać to bardzo po jej zachowaniu i sposobie mówienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taak, Kurowska to dobra wieśniara! gębę ma paskudną. a ta Wiga ma tylko dwie miny, zbitego psa i zadowolonej siksy! Obie są beznadziejne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do pani Kurowskiej, to do dobrego odgrywania ról komediowych (i ogólnie wszystkich, ale tych w szczególności) potrzebna jest MIMIKA! A ona ma sparaliżowaną twarz. Jak na nią patrzę, to mam wrażenie, że ona ledwo mów. Ja w tak nieskoordynowany i nieporadny sposób otwieram usta i się uśmiecham po silnym znieczuleniu u dentysty :-/ Byłam w życiu u wielu fryzjerek i jakoś żadna tak nie wyglądała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda,że już nie ma klanu w święta! Te odcinki świąteczne kiedyś były fajne! W Wielkanoc chyba zazwyczaj spotykali się u Pawła i Krystyny. Zresztą ten ślub Bożenki ciekawie by się oglądało! Ciekawe czy to wina tvp,czy produkcji klanu nie chciało się robić odcinka świątecznego?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×