Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość gość
Wymyślacie Fronczewskiego i Stelmaszczyka, a jak Pawłowi dali taką niedopasowaną babę to może i u Kryśki pojadą po bandzie. Paweł ma babochłopa, to dla Kryśki nie zdziwi mnie jakiś młody spedalony goguś :O nic mnie już nie zdziwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Młody może być,ale błagam nie spedalony!!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szymon Blizna powróci i skruszy starą twierdzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O tak, Szymon by się nadawał. Wyobraźcie sobie tekst Kryśki do Alicji: "Czy ty wiesz, że ja dopiero teraz zrozumiałam czym jest prawdziwy seks?"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A w tym czasie zdyszany Paweł dostaje zawału podczas miłosnych uniesień z Wigą. - Nie mogę Wiga! Nie uniosę tyle szczęścia. - Co z tobą? Ocknij się! Nie umieraj do diabła! Nie umieraj mi Paweł! (Chlasta go po twarzy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niee, Szymon nie! On przecież sypiał już z Moni! Jakiś nowy, jurny by się przydał! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Krycha powinna z mlodym studentem ew doktorkiem, nalezy jej sie po tym wszystkim tez cos od zycia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ooo, też pomyślałam o szymonie, on tak romantycznie na nią leciał... Tylko słabo że posuwał to ohydne próchno Moni :P Albo niech wreszcie po tylu latach będzie ze Stiepanem, on też umiałby ją docenić tak, jak na to zasługuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, jesteśmy za Stiepanem!!!! Niech porzuci Danutę i będzie z Krystyną! Nawet do siebie pasują! Stockinger i Kotulanka będą zadowoleni bo nie będą musieli ze sobą grać, przecież się nie lubią! Wilk syty i owca cała! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Kryśkę to tam wyleczyli? Niedawno mówili że nie ma poprawy, ma problemy z mówieniem i chodzeniem. To jak ona będzie romansować? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kryśka odrodzi się piękniejsza jak Stephanie Harper z "Powrót do Edenu" i wróci by odzyskać to co jej się należy a przy okazji zemścić się na mężu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłoby ciekawie gdyby Danka pokłóciła się ze Stiepanem i uciekając zginęła potrącona przez Pawła. Stiepan byłby wolny a Koniak poszedł siedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj, czepiacie sie Pawla! malo to razy facet-chodzacy-ideal nagle dostawal malpiego rozumu i zdradzal zone? ja znam takiego i tez nikt by sie w zyciu nie spodziewal, ze moglby taki numer wywinac. a jednak... mnie dziwi tylko, ze lazi i wszystkim sie zwierza ze swoich milosnych przygod. jak ostatnio przjechal do Eli i sobie dyskutowali o jego romansie, jakby byl wolny, to jakos to dziwnie wygladalo. zona ciezko chora, ten romansuje a swieta Elzbieta przyjmuje to ze stoickim spokojem. chyba jednak nie lubila szwagierki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest kolejny absurd, zachowanie Eli. Kiedyś zrugałaby Pawła za ten romans, a dziś?! Rozmawia o tym z nim jakby to (w jego przypadku) było normalne! Niech mu się Kryśka odpłaci z jakimś młodym!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurde taki romans Krychy z młodym studentem nieźle ożywiłby serial! Tego mu potrzeba! Scenarzyści uwikłajcie Kryche w taki romans!! Skoro Koniak szaleje to i jej się coś należy! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie! Skoro Paweł jest wstrętny to niech chociaż Kryśka zachowa resztki godności i rozsądku. Wy tylko skandale lubicie, bez względu na to, czy mają sense czy nie :P Elki to nie rusza, bo sama odchodziła do Krzysztofa i wracała i Jerzy tyle razy ją zdradzał,a teraz sobie gr***ają jak dwa gołąbki, więc zdrada jest dla niej normalna i uważa, że może spłynąć po zwiazku jak woda po kaczorze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wlasnie, dla Eli zdrady to juz chleb powszedni po tych ich roznych historiach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja uwazam ze skoro Koniakowi wolno, to Krysce tez po tym jego numerze. Akurat jak na swoj wiek trzyma sie jeszcze calkiem niezle i jak najbardziej moglby na nia poleciec jakis mlody studenciak :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba was porąbało z tym romansem ze studentem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego? Niech kobieta korzysta z życia! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a kto czesał Bozenę na ślub skoro kurowska z tyńcem wyjechali na święta? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
27.04.14 [zgłoś do usunięcia] gość A w tym czasie zdyszany Paweł dostaje zawału podczas miłosnych uniesień z Wigą. - Nie mogę Wiga! Nie uniosę tyle szczęścia. - Co z tobą? Ocknij się! Nie umieraj do diabła! Nie umieraj mi Paweł! (Chlasta go po twarzy) Hahahah dobre :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
student mógłby polecieć na Kryśkę, ale ona by się ośmieszyła romansem jak Monika, zresztą nie jest głupia i napalona jak ona, choć oczywiście nie wiadomo, co nam scenarzyści zafundują, może wątek lesbijski? Może będzie ze Sławką? :D Niby żartuję, ale serio nic mnie już nie zaskoczy, spodziewam się nie zaskoczenia,a dużego zniesmaczenia, tzn. kolejnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Aga wie o tym romansie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żadna z córeczek nie wie że ojciec ma romans prawie od pól roku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak ta Paschalska łazi- jak kaczka normalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To dziwne skoro wie już o tym Ela i Anka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lazi bardzo niezgrabnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielu z Was pewnie powie, że wątek z tym jak Małgosia próbuje zeswatać swoją koleżankę z Jaśkiem jest nudny, ale mi się wydaje, że właśnie jest taki Klanowy, bo o przyziemnych sprawach ( dzieci w podstawówce, czy w gimnazjum się tak przecież zachowują ) i dotyczy głównych postaci. Pobicie szefa też całkiem z pomysłem. Jedynie wkurza mnie do granic możliwości postać Maćka... widać, ze scenarzyści nie mają kompletnie pomysłu na niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te szpilki, w których Olka pocinała do Sławki wyglądały raczej na prywatne buty Paschalskiej, a nie na asortyment serialowej garderoby... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×