Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość Faceci uważajta na baby
Ja i moja obecna żoneczka mamy niestety podobną do Barabary przyjaciółkę - znamy się od urodzenia - czyli 42 lata. tym, że ona w przeciwieństwie do Baśki z Klanu niby w związku, dwoje dzieci (jedno dorosłe) - mąż - wg moich samczych norm - ideał dla bab- gotuje lepiej niż większość kobiet, sprząta, zaradny - w domu naprawi wszystko, inteligentny - mimo 60-tki wszyscy dają mu najwyżej 40 lat - prawie jak mnie ! :-))) Jego znam jeszcze dłużej - bo my wetereniz Ghazni wszyscy jesteśmy braćmi i łączy nas karmiczna więź jeszcze z czasów gdy w poprzednich wcieleniach rąbaliśmy Tatarów na Dzikich Tatarów i paliliśmy naziolami w ich własnych krematoriach na ziemiach odzyskanych :P - (ja ich ze sobą poznałem) - zawsze był duszą towarzystwa, kobiety mógł zmieniać jak rękawiczki, trochę ich miał w międzyczasie - najpierw tkwił w jednym toksycznym związku, potem ten drugi także okazał się podobny... Nagle w trakcie rozmowy z jego żoną a moją przyjaciółką - okazało się, że ją rajcują młodziaki - głupawe, niezaradne, nie potrafiące utrzymać nawet siebie, niechlujne, w łóżku tylko wymagające zaspokojenia ale same nie potrafiące zaspokoić nawet swoich dziewczyn - równolatek. Zdębiałem a potem zacząłem się baczniej przyglądać swojej żonie ! :-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naprawdę nie wiem, co facetom podoba się w Orman, ona jest sztuczna do bólu, i jej wygląd, i zachowanie :O no chyba że nie "facetom", a jedynie jakimś nastoletnim walikonikom, no tak, przecież facet nie oglądałby Klanu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na widok Orman to moj robi sie twardy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ona w ogóle nie jest seksowna. Jest po prostu sztuczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No, a ta jej maniera :O Tragiczna jest ta baba i naprawdę dziwię się, że ktoś ją zatrudnia i że ma wykształcenie aktorskie. Oglądałam ją ostatnio w Quo Vadis i specjalnie zwróciłam uwagę, drewno nawet jak się nie odzywa, miny sztuczne do bólu. Musi być beztalenciem skoro taka stara a dalej sztuczna jakby nieoswojona z kamerą. Albo boi się że jej wszystko popęka przy gwałtowniejszym ruchu, np. głową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajnie byłoby , gdyby Błażej przyjechałby z czarną dziewczyną z Anglii, ładną, mądrą, przebojową, Kamila zazdrosna pęknie ze złości:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tam z girlą
jakby z chłopakiem przyjechał brązowym, podpakowanym i się pochwalił, że zalegalizowali swój zwązek w Holandii i chcą adoptować dziecko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Błażej fajny jest, mi zawsze ten pieprzony michałek wyglądał na ciotę, albo ten drętwy facet Olki moze ją zdradzić z facetem jak tak chcecie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Puchacz rolny
Błażej to powinien mieć takie przygody jak ja w zeszłym tygodniu: kumpela poprosiła mnie bym udawał jej chłopaka bo wstydzi się swojej les oriętcji przed jareckimi, ja za bardzo nie miałem czasu bo testowałem dziewczyny z nowego portalu randkowego, poza tym wyjechał mąż sąsiadki więc ją też musiałem obsługiwać itd. Po kilka niby randkach skumałem, że laska nie jest les tyko taki trick, żey zaciągnąć mnie do wyrka i sprawdzić, czy naprawdę jesem tak dobry jak mówiły jej koleżanki i matki naszych kolegów? W międzyczasie oma;l nie zostałem nakryty przez dzieci mojej sąsiądki, bo smarkacze wczśniej wróciły z kolonii, akurat jak ich mamusia galopowała na mnie :D Laski z portalu tymczasem słały MMS i obiecywały mi różne cuda na kiju w rodzaju BDSM, fistingu itd. Normalnie: kryzys urodzaju!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
klęska urodzaju:p ale Klanowi to nie grozi...niestety:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Puchacz Rolny
Jest tyle zajebiasczych aktulnych tematów które można by wpakować do "Klaunu" np uzależnienie od inernetu, hejterstwo itd. Dlaczego w Klanie wszyscy od lat sie alkoholizują jak za króla Ćwieczka, a od czasow tego kopulanta Olki Adama nie było żadnych ćpunów? Aga mogłaby być hejtowana w sieci, że drzewa są dla niej ważniejsze niż ludzie :P albo, przeciwnie, że zdradziła świętą sprawę Matuszki Ziemi na rzecz bara-bar z biznesmrnami i urzędasami urządzającym drzewom Rzeź Wołyńską podczas budowy autostrad :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty puchacz rolny-brales cos:LSD,maryche,koks?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dawno wiedziałam, że jest w ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kto ją tknął....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może to sztuczne zapłodnienie, spokój, cisza, dlatego zniknęła, Helena niech rośnie zdrowo na ładną dziewczynę, ciekawe czy talent oddziedziczy po mamie:) słyszałam, że Paweł nie chce grac', ale tak szybko się tak nie stanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jaki talent? :D chodzi ci o to, że zamiast "mama" powie "Daaaarek"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona starsza od niego
Warto po wakacjach poruszyć temat problemów w zwizku, gdzie partnerk jest starsza i często była wcześniej nauczycielką czy koleżanką rodziców. Nawet w naszj zaściankowej Pl takich związków przybywa w tempie geometrycznym. Dzięki Naszej Klasie i Fejsowi łatwo zrealizować fantazje o gor acym romansie, a nawet ślubie z dawnym wychowankiem. Przykładowo ja wyszłam za kolegę syn. Mamy super seks, ale musze mu matkować. Fajnie byłoby poruszyć ten problem w "Klniku". Osatnio na grillu mój Sebuś nrobił nam obojgu przypału. Byli moi znajomi, jego znajomi, także jego była dziewczyna. Sebuś jak to chłopczyk mały: przegadał z nią pół wieczoru, jako gospodarz przyjęcia totalnie nawalił. Zjarał karkóweczkę i cukinię w sosie z grawioli i awokado na grillu 😡. A ja zostałam ze wszystkim sama. Potem tłumaczył się, że chciał zatrzeć złe wrażenie, jakie jego eks wyniosła przed laty ze związku z nim. Zrobiłam mu mega awanture, potłuklm lapka i spaliłam ukochane komiksy na grillu. On idzie na terapię, ja też. Dostaje SMSa: "Twój Sebuś-Jebuś cię kocha. Ale jest mały. Bo duży Sebuś-Jebuś jeszcze się nie narodził". Na tej terapii zrozumiał, że nie pozwoliłam mu być mężczyzną. Wciąż traktowałam jak chłopca z podstawówki, którego częstowałam zupą i pytałam, czy odrobił lekcje? i takie tam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stockinger zaczyna się wybielać. Stary cwaniak! Teraz będzie się wypowiadać na temat Krupy,żeby mu zapomnieli Kotulankę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba wy tu na forum, bo jakoś nikt inny się tak nie jara Kotulanką, ops, sorry, p. Kotulanką :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niech mi ktos wyjasni czemu aktorka grajaca Rome ma tak beznadziejna peruke sztuczna io co tu chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czemu koleżanka Zyty z pracy nosi perukę i czemu Grzechu nosił? Też nie wiadomo, chyba żeby się zbrzydzić :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ta co z nia Darek romasowal tez nosila i zawsze widac ze maja perukę...beznadziejny ten klan...od scenariusza poprzez postaci,aktorów po wykonanie tego wszystkiego dziwne ze to jeszcze kreca:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no dokladnie ze żenujący ten serial i nawet przeklenstw nie ma e ą bon ton nigdy nie mozna przeklnac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żonkilka
Rychu sam odszedł z Klanu, Kotulankę zwolnili, Kaczorowska ma się zająć teraz tańcem z gwiazdami, Powierza zniknęła z powodu narodzin dziecka, a wielu innych aktorów przepadło bez wieści, więc może nadchodzi wielki koniec Klanu. Pozostaje tylko jedno pytanie - jak oni to zakończą , to z czego będą łatać dziurę budżetową , skoro pieniądze wielu widzów im odpadną. Ale na to pytanie to im chyba odpowie konkurencyjny program u Lisa.... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdusia1234
Ludzie! Czy w tym kraju nie ma już innych seriali? Co wy wszyscy z tym "Klanem"? Niektóre seriale są naprawdę wciągające, mają niezłą fabułę, która trzyma się kupy, ciekawych bohaterów i w ogóle fajną obsadę. Jasne, że wiele seriali jest masakrycznie rozwlekłych i nieciekawych, ale przecież nie wszystkie są takie. "M jak miłość" miało niezłe początki, "Barwy szczęścia" też i pewnie wszystkie inne seriale (nie za bardzo oglądam telewizję i nie wiem jak jest z innymi serialami). Potem, faktycznie niektóre straciły sens (właśnie "Klan") i stały się głupie i absurdalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To prawda. Ja tam wolę seriale tvnu. Są ciekawsze. Klan lubiłam kiedyś,ale to już było dawno. Teraz nie oglądam, myślę, że to się niedługo skończy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może będą ciągnąć żeby takie miernoty jak Trojanowska, Paschalska czy "aktor" grający Michała miały z czego żyć, bo nic innego na pewno nie znajdą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×