Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość gość
Czy ktoś mógłby zamknąć dziób Stockingerowi? Jest już tak niesmaczny,że szkoda słów. Zamknąłby się lepiej,bo każdą swoją wypowiedzią w fakcie pogrąża się jeszcze bardziej. Nie mogę już patrzeć na gębę tego faceta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to trzeba mu nosa utrzeć jakaś akcją na fb jeśli ma tam profil... no i bojkotowanie poprzez nieoglądanie:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stockinger to buc jakich mało. Jego "gwiazda" już zgasła,a w klanie bez Agniechy jest nikim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kotulanka w paszczy Lewiatana
Od kiedy to zakupy w Almie są szczytem snobizmu? Może dla lemingów ze stolicy, którzy są rozdarci między warszawskim konsumpcjonizmem a dyskontową prowincją, z której pochodzą. Wydaje im się, że mają wyższy status społeczny od Lewiatańczyków i Biedronkiewiczów a tymczasem to tacy sami królowie promocji tylko, że z mniej krzykliwą reklamówką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i to jest właśnie snobizm kretynko :O Nie wymądrzaj się jak nie znasz znaczenia tego słowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agnieszka Kotulanka walczy jak może ze sobą, to nie grypa, która przechodzi, potrzebuje czasu , terapeuty życzę jej dużo siły!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co w tym dziwnego,że robi zakupy w lewiatanie? Ma go pod blokiem, więc to zupełnie normalne! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie dziwniejsze jest to, że osoby, które zarabiają dużo, mieszkają w bloku :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też bym się wstydziła chodzić z reklamówką z Lewiatana albo Biedronki na której jest gigantyczne logo. Już wolę wziąć sobie kilka mniejszych jednorazówek ze stoiska z owocami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak,bo te są darmowe, haha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ej, Kotulanka wcale nie wygląda źle! Nawet lepiej niż w tych ostatnich odcinkach klanu w tamtym roku. Nie wygląda jakby nadużywała. Może ona wcale nie chciała wrócić do klanu, może miała już dość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, przecież to jej jedyne źródło utrzymania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i? Wiesz ile ona zarobiła przez te 16 lat? Podejrzewam,że może już nie pracować do końca życia! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No nie wiem, pisali przeciez, że nie ma z czego żyć i przejada oszczędności, jej znajomi chyba tak mówili, jakby tak nie było to by tak nie pisali. Skąd wiesz, ze oszczędzała, może spodziewała się, że długo jeszcze będzie grać i dobrze zarabiać, no i nie zapominajmy, że jest alkoholiczką, a tacy ludzie nie bardzo myślą o przyszłości i zabezpieczeniu swojego bytu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czytaj dalej fakt i wierz w to,co tam piszą ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Akurat nie dziwi mnie to, co z tego ze fakt napisał, nikogo innego to nie obchodzi. akurat czytalam chyba na pudlu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pudel cytuje fakt i tak właśnie rozpowszechniają się PLOTY. Żebyście wy wiedzieli jak te gazeciny pracują i jak łatwo przychodzi im wymyślanie historii od a do z to byście się bardzo zdziwili... Ktoś taki nazywa się dziennikarzem... Żałosne to jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No a ty akurat wiesz że Kotulanka ma kasy :O Może dotarli do kogoś kto udzielił i m takich informacji, bardziej mnie to przekonuje niż twoje przypuszczenia, a zapewniam cię,że nie jestem starą babcią namiętnie czytującą tabloidy i wierzącą we wszystko, co tam piszą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytając to,co piszesz mam dokładnie takie wrażenie ;) Myślisz,że ktoś, kto ma dostęp do jej konta sprzedał takie informacje faktowi? phi... Wybierz się na staż do takiego brukowca, zobaczysz jak "tworzy" się takie i jej podobne historie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jestem jakimś tępakiem, wiem że ta gazeta to dno (ale też nie wmówisz mi, że nic tam nie jest prawdą), ale nie chce mi się powtarzać tego co napisałam w poprzednim poście ze bardziej przekonuje mnie to niż twoja pisanina itd....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No cóż, żyj sobie w tym pudelkowo faktowym, zakłamanym świecie... Jeśli Ci z tym dobrze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdyby miała tyle oszczędności nie kupowałaby w Lewiatanku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś wie co będzie po wakacjach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja wiem-Barbara pozna Koniaka i szybko jemu przejdzie zaloba, bo bedzie mial wiele przyjemnosci w lozku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
we wszystkich sklepach jest ten sam chłam,tylko ceny rózne i opakowania wygrywa ten kto kupi to najtaniej po co przepłacać?:classic_cool: mam nadzieję ,ze nad Klanem zawiśnie klątwa spadajacej na łeb na szyję oglądalności i w końcu się skończy ta historia bez tołku:D i nie chodzi to o brak w obsadzie Kotulanki po prostu słabe to i basta:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KlanifikatoR
Ja nie wiem co będzie w klanie w nowym sezonie ale można się domyślać: - w pierwszym odcinku po wakacjach koniak będzie tłumaczył komuś z rodziny (3 miesiące po fakcie!) jak doszło do tego nieszczęścia z medycznego punktu widzenia; -wątki będą budowane na zasadzie "który aktor potrzebuje więcej kasy ten gra więcej"; -dominować będą wątki oparte na postaciach drugoplanowych; -emisja klanu będzie pomijana przy każdej możliwej okazji (święta państwowe, kościelne, imprezy sportowe); -sceny będą kręcone z zasadą niskobudżetowego kina jak do tej pory - ważniejsze wydarzenia nie będą pokazywane bo kto by tam chciał organizować drogi ślub w serialu; - z widzów dalej będzie robiło się idiotów podstawiając aktorów grających kiedyś inne postacie. Na razie tyle, jak ktoś ma jeszcze jakieś pomysły co będzie po wakacjach to niech pisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Świetne podsumowanie! Znając tych imbecyli, dokładnie tak będzie!!! ;) Ja obstawiam, że klan nie przetrwa już nawet całego sezonu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no raczej tak będzie i jak zobaczę Klan w jesiennej ramówce to idę na poczte i wyrejestrowuje tv...no abo mojego nie zobaczycie juz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha, ja zrobię dokładnie to samo! ;) Nic dobrego już z tego nie będzie. Zresztą mam duży niesmak do ekipy klanu po ostatnich miesiącach i wydarzeniach związanych z Kotulanką. A co będzie? Będzie dużo Herbusiowej, bo ostatnio znowu wszędzie jej pełno, więc pan reżyser uzna, że znowu jest tak bardzo lubiana, że trzeba ją wrzucić na pierwszy plan! Bożena zapewne zaciąży, albo już to zrobiła i dowiemy się po wakacjach, że niebawem przyjdzie na świat kolejny dziedzic biznesu drobiowego. Na Truskawieckiej zapewne zadomowi się Wiga, a pan doktor po wakacjach już o żonie zapomni. Zresztą w zasadzie zrobił to już dawno. Feli znowu będzie kręcił biznesy i tak w koło Macieju..... Byleby tvp dawała hajs! Mam nadzieję,że ten cyrk zakończy się szybciej niż zacznie po wakacjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Któraś z sióstr Lubicz zmieni faceta, bo już za długą są w związkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×