Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość gość
Dlatego przydałaby mu się taka ładna i wesoła kobitka,a nie ta wiecznie skwaszona Wiga! :) Fanka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to pobawmy się w szukaniu kobiety dla Pawła! Jaką aktorkę widzicie w tej roli? Może Joanna Trzepiecińska? Uwielbiałem ją w "Rodzinie zastępczej"! Albo Grażyna Błęcka-Kolska z "Kogla-mogla"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzepiecińska jest spoko, Maria Gładkowska (chociaż Ona już chyba grała w klanie), Anna Korcz, Maria Pakulnis...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Katarzyna Gniewkowska, Dorota Kolak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Małgorzata Pieczyńska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolaczka najbardziej pasuje jako zastępstwo za Kotulankę. Konkretna i z klasą. Pakulnis w sumie też. Pieczyńska- brakuje jej iskry, niczym wyjątkowym się nie wyróżnia. Trzepiecińska- za bardzo paniusiowata. (Gra podobnie jak Wójcik). Błęcka Kolska- w MjM była bardziej ukrzyżowana od sędzi Mostowiak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Maria Gładkowska grała kochankę starego dziadka. Nie była dość przekonująca w tej roli. Korczowa też występowała w "Klanie" wcielając się w rolę lesbijki. Raz nawet zarobiła plaskacza od Moni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elmusko
Uwaga, dostałem odpowiedź na fb, że Wiga będzie na wigilii u Lubiczów. Pomyślałem jeszcze o Agnieszce Pilaszewskiej jako nowej kobiecie Pawła lub Dorocie Nowakowskiej, czyli Wali z "Plebanii" i Hadziukowej z "Rancza".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No gdzie Dorota Nowakowska? To raczej taki typ Kamińskiej. Elmusko, jak Ty tam piszesz z nimi na facebooku, to podrzuć im pomysły na nową partnerkę dla Pawła! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Beata Ścibakówna. Grają razem w "Intrydze", bardzo ładna babka, pasowałaby do Pawła! :) Fanka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pawel mógłby posiąść Barbarę, ta to ma ogień miedzy udami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Pomyślałem jeszcze o Agnieszce Pilaszewskiej" Ta trochę by pograła i odeszła po jakimś czasie. A potem co, kolejna śmierć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten Bobrowski na pierwszy rzut oka widać że jest "Figo-fago". Cwaniaczek i arogancik jak Wieczorkowki. Długo by w "Klanie" nie pograł. Tym bardziej męża Grażyny i przyszywanego ojca Maćka. Takie 40-letnie przyjemniaczki z przeciętnym talentem wolą na ekranie partnerować 20 letnim panienkom. Pieczyńska może i jest ładna, utalentowana ale brak jej osobowości artystycznej. Tak jak Nataszy Urbańskiej. Pilaszewskiej też nie polecam. Znudzi się jej po roku i będzie następny trup w kolejce. Korczowa grała czarny charakter. Jakoś nie wyobrażam sobie jej w roli innej niż hetera. Z wyżej wymienionych Kolak wypada najlepiej. Oprócz talentu ma podobne cechy zewnętrzne do Kotulanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Grażyny najbardziej pasował aktor grający Mirka. Może sama postać była denerwująca ale wizualnie pasował na takiego "poczciwinę" i "złotą rączkę" a la Rysiek. Grał naturalnie i co najważniejsze był jeszcze w sile wieku. Powinni go przywrócić. Nawet z tą jego nachalnością. Przynajmniej byłoby śmiesznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapowiadało się ciekawie jak Mirek startował do Grażynki a wtedy też Mariusz kręcił się w pobliżu. Po wakacjach usunęli obu i na dwa lata dali jej Arkadiusza. Aż trudno uwierzyć, że był w serialu tak długo. Ten nowy kandydat to taki mix Mirka z Arkadiuszem. Choć dla mnie na razie jest bezbarwny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też jestem za Ścibakówną dla Pawła! :) Bobrowski za młody dla Królikowskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdej z wyżej wymienionych byłoby szkoda dla takiego stetryczałego buca. Szukacie mu najlepszej partnerki jakby conajmniej był tego wart.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdej z wyżej wymienionych byłoby szkoda dla takiego stetryczałego buca. Szukacie mu najlepszej partnerki jakby conajmniej był tego wart.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież widać, że to stare już i marudne. Dlaczego jakaś świetna kobieta miałaby marnować się przy tak zgorzkniałej primadonnie jak Lubicz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No nie przesadzajcie, Stockinger jest niczego sobie, jak na swój wiek! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czemu piszecie, Pilaszewskiej się znudzi?Kiedy tak zrobiła?To zawsze ją wywalają. Uważam, że Stasia miała rację wydziwiając w którymś tam odcinku na Jaśka, a głupia Elka tylko bezczelnie się śmiała :O bo sama szmata. Będą się wszyscy śmiać jak Jasiek do choroby nerek jeszcze jakiegoś syfa albo nawet HIV złapie :O On mnie wkurza, no ale młody to głupi, Elka stara i głupia, dzidzia piernik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodzi o jego charakter. Jest chimeryczny, grubiański i wyniosły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klanners
Aja mam pytanie Daniela od Moniki to juz wogle nie ma. Zyje ? Mogł by sie pokazać na jakiś czas a ta zakonnica to gdzie zshowała się w klasztorze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klanners
Ale ta Agnieszka ciągle mi sie podoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klanners
Lepsza jest niż ta cała botoksiara. Agnieszka jest sexy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Matko, Junior będzie chodził na judo z synem botoksiary! Wiecie,co to oznacza?! Teraz Paweł będzie bzykał Barbarę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie mariusz
a co się stało z mariuszem, mieszkał chyba obok i nagle wyparował?? ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×