Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Nie będzie żadnej ciąży. To fałszywe opisy. Ja podaję prawdziwe spoilery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeciez Feli to juz nic nie moze....to staruch jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poza tym wszystko zmierza ku temu, że Monika i Feliks będą znowu razem. Feliks dostanie zaproszenie na wigilię od szefowej, ale zrezygnuje dla Moniki. Z kolei Monika wywali Miklasińskiego z domu i będzie liczyła na to, że Feliks do niej wróci. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie powinien wracać, jest jaki jest ale ta jego piękna Moni go zdradziła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Grazynka mnie powaznie rozczarowala- czestowac goscia tak banalna potrawa, jak nalesniki z dzemem?! :) no po tak wytrawnej kurze domowej, jak ona spodziwalabym sie czegos wiecej.... zeby chocia polala je serkiem homogenizowanym... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przynajmniej je sama usmażyla:p i dżemik tez pewnie domowy:) a nalesniki domowe z domowym dzemem sa po prpstu zawsze bossskie:p serek homogenizowany juz z definicji to wielkie gooooooooooooowno:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Całe wieki nie oglądałam Klanu, a dziś mnie coś podkusiło i... brawo za fenomenalne zakończenie dzisiejszego odcinka! Scenarzyści jednak czasem myślą. Do tego świetna gra Pauliny Holtz i ten wzrok ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elmusko
Tak, już myślałem, że to prezent dla cioci Wigi, a tu niespodzianka. Fajnie, że scenarzyści jednak nie zapominają o Krystynie mimo złych kontaktów z aktorką. Zdjęcie Krysi też pojawiło się w salonie, chyba, że było już wcześniej. Ostatnio też zaczęli dużo wspominać o Ryśku. Szczególnie Kasia, najpierw chciała zdjęcie postawić mu na grobie, a potem jeszcze ta akcja z Leopoldem "Mamo, przecież to koszula taty!". W dzisiejszym odcinku podobała mi się też Halszka. Wróciła do swoich korzeni i bardzo dobrze. Dużo lepiej ogląda się ją w takim wydaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze zabawna scena była z Agnieszką i tą siostrą ministra, "czy Pani jest z CUŚu, BUŚu?" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to chyba nie z NIK-u hehe dobre :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Scenarzyści jednak czasem myślą." "Tak, już myślałem, że to prezent dla cioci Wigi, a tu niespodzianka. Fajnie, że scenarzyści jednak nie zapominają o Krystynie mimo złych kontaktów z aktorką. Zdjęcie Krysi też pojawiło się w salonie, chyba, że było już wcześniej. " Myślą, bo MY nimi wstrząsnęliśmy przez nasze komentarze, ot co!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do Elmusko-napisales,ze Feli dostanie zaproszenie od szefowej-niestety nie-zaproszenie dostanie od Barbary Mileckiej jako pierwszej natomiast od Moni jako drugiej-bedzie mial dylemat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy ta siostra premiera to juz nie grała w klanie kogos innego? Tak zresztą jak premier

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy ten caly miniter (szef Agi) nie jezdzil wczesniej na koparce z Michalem? :D Glowe bym dala, ze to ten sam aktor!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak to ten sam... Trochę awansował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faktycznie przecież on jezdził na koparce,ale jaja;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Junior przepędził Wigę!! Uwielbiam to dziecko!!!! hihihi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale, zaraz...Junior przecież jest ALERGIKIEM, więc czy u niego w domu może mieszkać KOT? (yorki nie uczulają).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No jasne,że NIE! Kolejna wpada scenarzystów!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faktycznie wczorajsza ostatnia scena bardzo ciekawa. wszyscy uhahani mikołajkami u Wigi zero depresji, swoją drogą szybko jej przeszło, a tu Junior ze zniczami dla mamusi. Gdzie osoba w takim stanie jak nam zaprezentowali klika dni temu by myślała o prezentach? A Wiga szczęśliwa jak szczypiorek na wiosnę, metę u gacha ma, sierściucha ściągnęła i co jej więcej do szczęścia trzeba. No i Paweł który stwierdził, że firanka na pewno się w praniu podarła a potem nikt nie zauważył ze wisi taki rzęch. Tragedia. O alergii nie wspomnę. Kiedyś nawet choinki żywej nie mogli być bo chory Pawełek, a teraz spoko śmierdziel w domu i wszystko ok. Z BOŚu i COŚu też się uśmiałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Matka zmarła to nikt o dziecko już nie dba. Ojciec ma kochankę i zapomniał,że syn ma alergię!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha ha nie widziałam wczoraj zwiastuna i dziś dopiero zobaczyłam że Wiga się zmyła po akcji znicz. Mały szczęśliwy -Nie chcę żebyś miał inną żonę -Przecież nie mam I mógł dodać -A to, że ciocia będzie u nas mieszkać i wieczorami będziemy "rozmawiać" to nic złego. Bez ślubu można. :) Jasiek to naprawdę sztywniak i buc. Jak tak młody chłopak może nie mieć odrobiny humoru. Spojrzał na biednego Bolka jakby ten oznajmił, że przeleciał właśnie Ramonę. I oczywiście nieletni szczyl święta po za domem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ma ktoś dostęp do scenariusza, czy przekręt Halszki wyjdzie na jaw czy jednak dopnie swego i po zamordowaniu Ryśka teraz przejmie karczme Bolka? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
agunia czemu czepiasz się kotka? :P :D Bo Wigi? Daj zwierzęciu spokój :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heniutka i Boluś to jednak są fajni. :) Chyba moje ulubione postacie ostatnio. Fajne dzisiaj sceny na Truskawieckiej. Najpierw rozmowa Pawła z Juniorem i potem rodzinnie, tłuczenie mięsa i nawet TV włączyli! A, i fajna też ostatnia scena. Słowa "Feli, wzruszyłeś mnie" zwiastują nam, że Monika nadal coś czuje do Feliego. Oni powinni być razem. Monika powinna go docenić, co z tego, że wpada na zwariowane pomysły - ma jednak swój urok i darzy ją prawdziwą miłością. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościu ja ogólnie za kotami nie przepadam...kiedyś taki śierściuch koleżanki mi do torby narobił :) Dawno temu to było ale ja pamiętliwa hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"darzy ją prawdziwą miłością." A czy ona na tę jego miłość ZASŁUGUJE, to już inna sprawa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Serial Klan – Odcinek 2663 online: http://polskie-seriale.pl/klan/serial-klan-odcinek-2663/ „Klan” to najbardziej rodzinny serial spośród emitowanych telenoweli. Opowiada o pozornie spokojnym życiu wielkiej rodziny Lubiczów. Akcja toczy się wokół piątki rodzeństwa: bliźniąt Pawła i Elżbiety, Moniki, Ryszarda oraz Doroty, a także ich rodzin...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×