Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość gość
a czy siostra tego premiera czy tam ministra (tego od Agi) nie grala corke Jeremiaszka -Ola jej synow resocjalizowala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
córkę Jeremiasza grała ta od Gruchy z chłopaki nie płaczą .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Klankowa: Feliks nie był i nie jest z Barbarą. Łączą ich jedynie kontakty zawodowe. Feliks jest coachem dla kogoś tam z jej branży. Łysol był takim typowym dresem - łysy z browarem. Na początku kolegował się z Jaśkiem, ale po tym wszystkim kontakt się urwał. Grzechu nie pojawia się od kiedy Leszek go znokautował. Norbert jest nadal z Kamilą, właśnie wrócił do serialu po półrocznej przerwie. Katarzyna Radochońska grała klientkę "Cafe Styl" - galerii należącej do Agnieszki Lubicz i Weroniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Bożesz ty mój Klankowa się nam odnalazła :) Witaj kobito. A nawet ostatnio sobie pomyślałam, że ze starej gwardii tylko ja zostałam:) A co do dzisiejszego odcinka... Beata i jej pretensje do Pawła hahaha Ale widzę scenarzyści zajrzeli do odcinków sprzed lat. Paweł wspominał jak Agnieszka za mąż wyszła. Miło. Feliks by sobie dał spokój z Moniką Spędzenie razem drugiego dnia świąt phi jakby mu łaskę robiła. A chciałybyście dziewczynki żeby was Rysiu śp tak posmyrał w powietrzu jak panią z reklamy?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też Was podczytuję! :) Wypowiadać już mi się nie chcę, bo przestałam oglądać, więc i komentować nie bardzo mam co. Nie mogę znieść Wigi, Truskawiecka bez Krystyny to już nie to samo, reszta mnie nie interesuje, dlatego nie oglądam. :) Fanka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elmusko
To do Klankowej to ja napisałem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Feli to powinien odrzucic zaproszenie na swieta od bylej szefowej,rowniez od drewnianej Moniki a pozostac z Barbara - na pewno swieta mialby gorace-pomimo mrozu na dworze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Święta nie są do ******** :O chociaż ty pewnie całe będziesz trzepać walikoniku powiedzcie mi, czy dla was Ramona też jest taka dziwaczna? Bo dla mnie bardzo, takie sprzeczności - wygląda tak niewinnie niby, taka drobniutka i te włoski, a wiadomo, że szmata, oczy zaś ma jak jakaś ćpunka,w ogóle obleśne jak pomyślę jak ona uprawia seks, tak samo jak ten oblech Jasiu który kojarzy mi się z nastoletnimi napaleńcami gwałcącymi koty po piwnicach :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale jazda, to z Feliksa takiego Ogiera zrobili ze najlepsze lachony w klanie wyrywa, najpierw ponętną Monika a teraz gorąca MILFeta Barbara? Sie porobiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elmusko
Spoilery na 22-24 grudnia: - Feliks pomoże Barbarze w problemie z jej dzieckiem - Heniutka dowie się o czymś zaskakującym dla niej - Elżbieta zachoruje i nie będzie w stanie przygotować wigilii - Bolek zostanie zmuszony do powiedzenia prawdy o romansie - Paweł podejmie się przygotowaniu wigilii u siebie - W dzień wigilii Halszka zostanie zwolniona - Miklasiński poprosi Monikę o wybaczenie - Adorator Grażynki zaprosi ją na koncert noworoczny - Darek wróci na święta cały i zdrowy - Wyjazd Jaśka i Ramony skomplikują pewne sprawy - W wieczór wigilijny cała rodzina ponownie zjednoczy się 24 grudnia odcinek będzie podwójny. Następny odcinek dopiero 7 stycznia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klankowa
Hej Sunia :):) Ano się odnalazłam, czaju mi tu zaraz naparzyć i koniaczku polać, bom spragniona :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fanka i Ty jesteś :):) dziś zerkałam jednym okiem u mamy, Bolek stawiał jakże emocjonującego pasjansa :D a co u Michała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michał pojawił się dosłownie tylko kilka razy w tym sezonie. Jego wątek został bardzo ograniczony. W poprzednim sezonie wróciła Sandra Stec (Michał miał z nią kiedyś romans), ale na bardzo krótko i nic większego między nimi nie było. Zyta ze swoim prawnikiem też już nie flirtuje. Cóż, scenarzyści chyba stwierdzili, że nie chcą już romansów w życiu Michała i Zyty, a tym samym nie ma dla nich wątku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klankowa
Dzięki :) zaintrygował mnie jeszcze Leopold, któż to taki w życiu Grażyny? i gdzie się podział Olbrychski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tu sobie czytam,że Wiga spędzi wigilię z Pawłem,uhh! Jak ta kobieta nie pasuje mi do niego! Fanka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Arkadiusz wrócił do żony. Leopold to nowy adorator Grażyny. Jakiś czas temu Graża była na cmentarzu i spotkała staruszkę, która się zgubiła - to matka Leopolda. W ten sposób się zapoznali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie to co wyżej, i teraz jeszcze Kasia sprawuje opiekę nad matką Leopolda, a ona w zamian uczy ją francuskiego. Ogólnie Kasia i Pani Leokadia bardzo się polubiły ze sobą. Leopold i Grażynka także. :) Arkadiusz wyjechał do pracy za granicę, miał wrócić za pół roku, ale nie wrócił, bo Olbrychski postanowił skończyć z "Klanem". :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
FELIKS TO NIEZŁY JEBAKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czekam na minę Halszki jak dostanie zwolnienie z pracy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to nie spędzi świąt z Wiga? Przecież nawet Ela się na to zgodziła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedy jest powtórka tego odcinka z 24 grudnia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tego,co widzę na okładce śs, Wiga będzie towarzyszyła Pawłowi! uhhh! Do niego to pasowałaby mi taka babeczka jak Henia Bolkowa! :) Fanka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Henia za fajna dla Pawła. Jest sympatyczna i pełna pozytywnej energii. Paweł jest nadęty i kpiący.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z wyglądu-tak, z charakteru-nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Heniutka i Bolek bardziej pasują do sitcomu niż do serialu obyczajowego. Za dużo wokół Pawła tych "śmiesznych" postaci; Koziełło, Surmaczowa, Bolek, docent sarna, Deptuła. Niech mu dadzą jakąś energiczną kobietę ale z klasą. Heniutka jest dla niego zbyt prostolinijna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każda byłaby lepsza niż umęczona życiem Wiga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda że Zyta nie flirtuje już z prawnikiem, fajny był. Ale z drugiej strony strasznie nie lubię oglądać jej i Michała, ona mdła i dziwna, on wnerwiający, dobrze, że jest ich tak mało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×