Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość gość
Synem Halszki zajmuje się jej mama (Halszka mówiła to Bolkowi).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bogaty wdowiec,towar z pierwszej półki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halszka to taka polska Sheila Carter. Nawet trochę podobne. :D Julia też wraca, ciekawe czy Rafał będzie mieć z nią problemy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pawełkowi chyba bardziej podpasuje ciocia Basia, w końcu miałby "brata" w podobnym wieku. Jakby się stary z Baśką ochajtał! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kto w koncu kupil dom jacka przypadka vel wujka zosi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stiepan Vujković - dawny kochanek jej matki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie tylko matki kochanek ale i Agnieszki też kupił dom Janusza. Ale śmieszne oświadczyny...Janusz nie chce być p.o. męża. Jak Agnieszkę wydadzą za mąż to już chyba nic się nie będzie z jej wątkami. No chyba, że jako pani dyr u koparkowego będzie miała ciekawe życie. Myślicie, że niania się znęca nad Stefkiem? A jak nawet to Zyta powie "Ale chociaż się francuskiego poduczył" Beata z tym Jaśkiem przesadza, wcale się nie dziwię Małgosi, że ma dość. Na zakupach z mamą zachwycać się bluzą czy listonoszką dla brata, średnia przyjemność. A ten i tak powie, że takiego badziewia nie będzie nosił i będzie się fochał bo Ramona wyjedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elmusko
Michał z misiem - trochę scena jak z horroru. W sumie myślałem, że to Julia wyrzywa się na misiu. :D A pomysł ze znęcającą się opiekunką całkiem ciekawy. Agnieszka chyba nie chce się hajtać. Ciekawe czemu... W sumie oni pasują do siebie. Z resztą czy ktoś chce dalszych zawirowań miłosnych Agnieszki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Nie tylko matki kochanek ale i Agnieszki też kupił dom Janusza." Kochanek MATKI ZOSI (czyli Agnieszki).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powrót szalonej Julii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogłaby się w końcu ta Agnieszka ohajtać. Nie pałam wielką sympatią do Janusza, ale wkurza mnie nierealność jej sytuacji. Już to widzę, jak kobieta z dzieckiem w jej wieku stale odrzuca facetów, tzn tylko jeśli chodzi o małżeństwo. Jakaś chora fobia, faceci na to cierpią, ale jak są kawalerami bez zobowiazań, rozumiem jeszcze taką obsesję u ludzi młodych, ale ona przecież coraz starsza i w końcu zostanie sama. Nawet takie osoby jak ona nie chcą być same, jeszcze gdyby całkiem stroniła od facetów to ok, ale przecież ona nawet nie umie być sama, ciągle kolejny gach, zastępuje ich szybciutko i już przecież mieszkanie z kimś, zwłaszza gdy ma się dziecko, jest wielkim zobowiązaniem. Więc naprawdę nie przekonuje mnie ta jej fobia odnośnie małżeństwa,, to nierealne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Łorany, i znowu dziś do porzygu jakaś marna wstawka o płaceniu abonamentu. Jeśli myślą, że tym kogoś zachęcą, to obawiam się, że efekt będzie zupełnie odwrotny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agnieszka już ma duży staż małżeński i wcale nieciekawy,więc po co jej kolejny.Nie każdy ma parcie na ślub....jest kobietą samodzielną i z klasą i świetnie sobie radzi. Ślub nie zawsze daje szczęście.Dobrze,że teraz takie czasy,że można żyć po swojemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciekawe co wymysli Barbara MILF, zeby uwiesc dr Lubicza-ale mine miala nietega jak sie dowiedziala, ze koniaczek i Wiga chca razem jechac do Meksyku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to Agnieszka ma duży staż małżeński nieciekawy? Przecież ona miała tylko tego męża Roberta co za młodu dla jaj się pobrali i bardzo szybko to się rozleciało. Parcie na ślub to co innego, dla mnie chore jest, że normalnie z facetami żyje, a ślub to tylko formalność, więc nie wiem czemu tak się przed tym broni rękami i nogami jak facet tego chce, z Markiem wolała się rozejść niż wziąć ślub, a przecież żyli jak małżeństwo. Idiotyczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agnieszka i Robert byli pełnoletni i zakochani, więc gdzie tu "jaja"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widocznie to nie przeszkadza,że można żyć jak małżeństwo,a małżeństwem nie być,bo po co dla papierka....bo chyba nie dla ślubnej sukni i tego wyreżyserowanego cyrku.Stawiam na Agę,że nie pójdzie na to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakoś dla jej młodszej kuzynki było ważne, aby potwierdzić swoją miłość przed Bogiem i jej narzeczony się zgodził, chociaż twierdzi że jest niewierzący.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ola też nie ma chyba na razie małżeńskich planów. Fajnie im się żyje,tak na luzie bez zobowiazan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem, że wiele osób nie potrzebuje papierka, ale na przykład Marek potrzebował, a ona wolała się z nim rozejść niż wziąć ślub, jakby to coś strasznego było, ostatecznie już wzięła i się rozwiodła, wielki problem. Bardziej obawiałabym się rozchodzenia się z tymi facetami ze względu na Zosię, dla niej to poważniejsze zmiana niż machnąć papierek w sądzie :O Jej upór jest idiotyczny i bezpodstawny, jak u dziecka. A ślub z Robertem był dla jaj, dobrze pamiętam, jak on ją podpuszczał jak byli pod USC, że się z nim nie ohajta i ona to zrobiła niejako na wyzwanie. Przemyślana decyzja to nie była na pewno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepsze to dla mnie te wątki z tą Bożenką i ona dla mnie udaje w serialu taką księżniczkę - po prostu jej nie lubię. Ona tam gra taką ą ę i nic z młodej dziewczyny się nie zmieniła przecież no może ma trochę większy wzrost i nic więcej przecież hihi Jesteś w mototransie? Kręcą Cię samochody, motocykle, szybka jazda? Sprawdź na https://mototranss.wordpress.com/ . Pędź przed siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiga jaka jest zazdrosna :) Jaka wielka pani niania Marlenka, dziewczyna grająca tą postać ma tak denerwująca manierę mówienia, szał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaka ta Monika dokładna! Dobrze, że pod mikroskopem nie sprawdzała tych kieliszków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co wykombinuje Barbara MILF,zeby uwiesc dr Lubicza? A Wiga jaka zazdrosna i stwierdzila,ze Barbara to atrakcyjna kobieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedna Elżbieta jaką minę zrobiła jak sobie uświadomiła, że Kamila wie co to sex i prawdopodobnie nie jest już dziewicą. No no jaki ten Klan na czasie nawet dzieci z Pucka wspominała Olka. Temat ciekawy tylko na pewno jakoś go spieprzą. Wieczór kawalerski Gwidona bez komentarza. Kiedy tego Rozłuckiego znajdą czy jak mu tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z tą Agnieszką to każdy chce się żenić, i prawnik i lekarz, teraz całkiem przystojny Janusz. Rozwódka z dzieckiem, dobiegająca już chyba 40stki a opędzić się nie może.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bez przesady, Elka chyba taka naiwna nie jest. Ja to odebrałam raczej tak, jakby Kamila przyznała się do wielkiego popędu, nimfomanii niemal :P To racja, że jest wyzwolona, choćby to jak chętnie rozebrała się przed Miłoszem. Jak to jest, że przy Olce Norbert wydawał mi się odpychający, a teraz wręcz mi się podoba? :) Gorące sceny w wykonaniu Orman, już to widzę. Ta baba jest sztuczna jak jej cycki, nie mogę jej słuchać. Nawet w niemych filmach robiłaby negatywne wrażenie swoim unoszeniem brwi i ogólną sztucznością, nawet w gestach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elmusko
A ja ubolewam nad tym, że chcą zabrać Kamilę.Jedna z lepszych postaci. Aktor grający Norberta mocno wziął się za siebie - siłownia, modna fryzura itd. Na fb to widać. Scena z Elą i Kamilą fajna. Ten Kobi też wydaje się ciekawy. I to słownictwo "żeby się nie upierniczył", "niemięsko... Co?" hahah :D Stasia i Jeremiasz - nuda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×