Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość gość
fajny był wczoraj odcinek ;) gdyby nie brzydki Jasiek i jego równie brzydki klon Kobi to byłby jeden z najlepszych odcinków wg mnie :) podobała mi się scena wchodzenia do mieszkania, smrod, ich miny gdy zobaczyli trupa. Jak również podobała mi się wtopa niani Stefanka i jej siostry, a swoją drogą ta niania dziwnie mówiła, czy ta aktorka to prawdziwa francuzka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ta "rodzina z dzieckiem" to nie Halszka i Artur?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To dziś dopiero się dowiedzieli że to Rozłucki a znając realia Klanu to faktycznie ta rodzina to mogła być Halszka. Ech Elżbieta z tym nieczułym mężem się ma. Ona przeżywa biedną Kamilkę a on pośpiesz się bo mam spotkanie. :) Jasiek jaki ważny ja za wszystko płacę, chyba raczej rodzice. Ale fakt z takim syfiarzem jak ten Kobi nikt by nie chciał mieszkać. A oni tam mają tylko ten jeden pokój i kuchnie? I tak razem sobie śpią i w ogóle? Jeszcze Jasiek na złą drogę zejdzie. Barbara bezczelna się tak panoszyć w obcym domu kiedy nie ma gospodarza. Powinna wytłumaczyć chłopcom, że nie ma taty Pawełka i się pobawią innego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aktorka grająca nianię Marlenę to Marie Carour - ma 25 lat i urodziła się we Francji. Szkoda, że Zyta nie pokazała tego nagrania Marlenie. Chciałbym zobaczyć jej minę. Wiga zazdrosna, Barbara jeszcze trochę i wprosi się do Pawła z walizkami. :D Powie, że Pawełek i Pedro ją prosili. :) Trochę za mało scen z Kamilą dziś, a scenę z trupem faktycznie dobrze zagrała. :) Sunia, jeszcze się zdziwisz jak kiedyś młody Pawełek spłodzi kolejnych Lubiczów. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W kolejnych odcinkach ma dojść do zbliżenia między Pawłem a Barbara w hotelu, po czym okaże się że Barbara jest w ciąży!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Elmusko skąd masz takie newsy? szukam o tej niani i nie mogę znaleźć, również po wpisaniu Marie Carour nic mi nie pokazuje, żadnych danych, faktów, klanu, grafiki, no ale wierzę Ci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiejsza scena też całkiem realistyczna - i Ela i Kamila fajnie zagrały. Lubicz na razie trzyma Barbarę na dystans ,a jednocześnie dalej jest lojalny wobec Wigi. Ciekawe jak długo ;) Chociaż to trochę niesmaczne będzie jak zagęszczą im relacje, bo w dzisiejszym odcinku, kiedy nie poddał się urok Barbary i skupił się dalej na Widze, był bardziej sobą. W sensie, że w miarę lojalny, a nie taki latawice, że na wszystko leci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nadal nie mogę wyjść z podziwu jak to znalazłeś :) ładna ta Marlena i taka utalentowana , ciekawe czemu wróciła do Polski jak mogła pracować we Francji albo Brytanii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tytuł klan a tak mało o rodzinnych sprawach czy uroczystościach,zawsze pokazują już po np.slubie,denerwuje mne też tytułowanie lubiczaswoich przyjacół,powinien mowić po imieniu a nie np. docent to sztuczne,no i proponowałabym mniej zdrad bo to klan więc liczą sie wartości rodzinne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na Wigę to patrzeć nie mogę ,sama rwała żonatego a teraz boi się rywalki bo zna te metody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trup w mieszkaniu, szał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiga się boi, bo Milecka wprawdzie mutant, ale kobieca, a to to chłop ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak możecie zachwycać się Barbarą i tą jej manierą mówienia a la Maja Frykowska? Erotyczna intelektualistka qrwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciekawe czy po plywaniu w basenie dr Lubicz zapropnuje drinka MILF Barbarze, a potem na krotko wynajmie dodatkowy pokoj w hotelu, zeby zrobic bara bara z Barbara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może Wiga z Baśką będą się namaczać w basenie jak bohaterki południowoamerykańskich produkcji? Tutaj Wiga mogłaby się wykazać. Kawał baby z niej i umiałaby przywalić. Baśka to raczej słaby fajter i narobiłaby tylko krzyku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Wiga się boi, bo Milecka wprawdzie mutant, ale kobieca, a to to chłop" Jak on, który miał taką piękną i mądrą żonę, mógł się zainteresować takimi dziwadłami? O ile to, że jego bratowa już próbuje ułożyć sobie życie od nowa mogę zrozumieć, o tyle jego nie jestem w stanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niech bierze młodszą, też mu się coś od życia należy! :) Miał ładną i fajną żonę, ale jej już nie ma, a życie toczy się dalej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozłuckiego zabił Nobrert . najpierw podejrzenia padną na Olkę, potem na Rafała, potem na jego powiązania, na Halszkę, na detektywa a Norbet na koniec , ale nie pojdize do wiezienia tylko do szpitala psychiatrycznego i Olka będzie go odwiedzać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze, że zakończyli wątek z tym Rozdupskim. Półtora roku się to ciągnęło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozłuckiego zabił chyba Chwościk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozłuckiego zabił chyba Chwościk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heniutaa od bolaa
Rozluckiego zabila Ramona i dlatego uciekla do Francji. Podejrzenia padna na Jaska, a Beta wezmie na siebie wine.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też już nie przesadzajmy, że Paweł ma być do końca życia sam bo miał fajną żonę. Zresztą ja pamiętam jak kiedyś mało nie doszło do romansu z taką jedną, więc teraz tym bardziej nic dziwnego, że chce kobiety jak nie ma. Tylko mogliby mu twórcy dać normalną kobietę z klasą, a nie jednego babochłopa, a drugą przesadzoną w drugą stronę...Orman musi mieć jakieś wtyki ze ją w ogóle ktoś chce zatrudniać, a tu widocznie zagrzeje miejsce na dłużej, super :O A Rozłuckiego mi szkoda, tzn. mogło być ciekawie jakby robił Olce jakieś gorsze rzeczy. Widać tu nieudolność scenarzystów, ciągnęli wątek robiąc nam nadzieje na jakiś rozwój, a teraz zakończyli nagle, bo im się znudziło czy cos. Mógł na przykład porwać faceta Olki czy nawet go zabić, a nie wysyłał smsy i jakieś gadżety, wielkie mi halo, i to jeszcze tyle czasu. Zresztą mnie się on podobał, jako nieliczna postać był charyzmatyczny, a teraz znów zostają flaki z olejem i żałosny sztywny Paweł, podstarzały ogier. Może jeszcze pokazą jak podryguje na tym pontonie, o ile nie pęknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Miał ładną i fajną żonę, ale jej już nie ma, a życie toczy się dalej!" Toczy się, toczy, ale można było przełożyć to na NASTĘPNY sezon i oczywiście ŁADNIEJSZE bohaterki dać (jedną mógłby poznać np. na cmentarzu, gdy przyszła odwiedzić grób męża, a drugą byłaby babcia koleżanki jego syna, która w zastępstwie rodziców przyszła odebrać ją ze szkoły - potem by się okazało, że np. rodzice tej małej zginęli w wypadku i Paweł Ignacy by ją pocieszał).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie Wiga z Barbarą się kłócą tam Grażyna korzysta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozdupckiego zabil gach halszki na przepustce z pierdla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Renata i aspiracje na pisarza :) hehe dobre Jakie Grażyna ma zamieszanie w życiu. I hallo Leopold powiedział do niej KOCHANIE!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×