Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość gość
mnie wkurza "dorosłosc" Jaska na rachunek rodzicow- mieszkanie, jedzenie, ubranie, pzreciez leki, pomoce szkolne i roszczenia non stop- i jeszcze chocby wielki bukiet kwiatow dla babci - przeciez nie za swoje! - latwo byc takim doroślym, dla mnie niemoralne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tego co pamiętam Jasiek nie udzielał korepetycji przez internet, tylko zlecał swojej uczennicy przygotowanie jakiś zadań, a potem umawiał się z nią na konkretny dzień. Całkiem sensownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olka to mega d**eczka, najlepsza w Klanie, skakałbym jak Małysz na mamucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też udzielałam korepetycji w pierwszej klasie szkoły średniej ale moja uczennica chodziła do 5 klasy podstawówki, jej rodzice byli znajomymi moich rodziców i w zamian za pomoc dostałam jakieś słodycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też mi się bardzo cycki Paschalskiej pojawiają i jestem zdziwiona, że nie są bardziej "zagospodarowane", mogłaby na nich zarobić chociażby w reklamie bielizny jak Wierzbicka, nie mówiąc o rozbieraniu się, czy też dostawać różne propozycje. A każdy ma ją gdzieś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Paschalska po prostu odrzuca swoją osobą. Czego by nie zeobiła jest irytująca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leszek albo Bogdan
mogliby złapać sabotażystów, którzy podpalają warsiaskie mosty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Arkadiusz powinien uwodzić Stasię a Jeremiaszek Wigę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No owszem, Jeremiaszek jest taki z lekka zniewieściały to z Wigą dobrze by się uzupełniali. Paschalska jest irytująca, ale to chyba tylko jako aktorka, taką manierę ma, w wywiadach jest sympatyczna. Ja mam dziwne wrażenia, że ona jest w mediach persona non grata, nie wiem, po tej Czikulince tak się spaliła czy co? Nie ma jej nigdzie, nawet w ogonach, w żadnym talent show ani nic, a nie oszukujmy sie, są gorsze od niej osoby. A na jakimś portalu przeczytałam, że "z brzydkiego kaczątka wyrosła brzydka kobieta" :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to Paschalskiej nigdzie nie ma? Ma wziąć udział w ''Twoja twarz brzmi znajomo''.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super laska wyrosła, d.uuu.pa i cyce na miejscu, wszystko super, nic tylko dymać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RYSIEK STOLEC
BRAŁBY JO JAK ROLNIK DOPŁATY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to teraz, może z braku laku, a przez wiele lat nic. Może teraz zacznie być na topie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzisiaj jest rocznica śmierci Ryśka wy zimne suki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tym tygodniu znów Jasiu, Jasiu i jeszcze raz Jasiu z nadopoekuńczą mamusią :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stockinger- pijaczek idol Za nim sznurem wszystkie idą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Norbert jest wiinny śmierci Rozłuckiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agnieszka konkurs wygra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cóż za akcja kuratorska Olki! Co tej Widze uaktywniła się taka zazdrość? To już chyba nawet dla Pawła stało się męczące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ta Grażyna dalej z tym jak to jej "miło" przy każdej rozmowie z Arkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O dziwo Ola bardzo dobrze wyszła w tych scenach. Paschalska dobrze wyszła jako stanowcza kuratorka. No i rzeczywiście fajne sceny. Proponuję, żeby Arkadiusz pojechał sobie koncertować, a Julka niech zamieszka z Grażynką i dziećmi. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I wychodzi z Pawła powoli dwulicowiec... :P Olka dziś pełen profesjonalizm. Scenarzyści jak chcą, to stworzą czasem coś dobrego. Oby tak dalej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zabierzcie tego strasznego Olbrychskiego, najlepiej wysłać go razem z Maćkiem na Antarktydę, niech dają koncerty pingwinom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo ładna jest ta dziewczyna grająca Julkę :) Jaką Arkadiusz zrobi minę jak Grażyna wspomni o swoim przyjacielu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi to się wydaje, że w tej Francji Ramona Jaśka zrobi w balona. Jeżeli już nie zrobiła ;) Wiga jakaś taka sympatyczniejsza mi się wydawała w dzisiejszym odc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to się Janek namieszkał na wynajmowanym. A swoją drogą pytanie do ludzi z Warszawy ile kosztuje wynajęcie takiego mieszkania? że tak go stać z tych korepetycji?:) I to raczej bez sensu było, że Ramona sobie wyjechała a facetowi zostawiła dzieciaka w mieszkaniu. Chyba jak się wyjeżdża raczej na dłużej to takie sprawy powinno się pozałatwiać. Olka z akcją nawet nawet. A nie zawsze tylko kawki z Ewą. Się pani Ciosek zdziwiła. I ten tekst proszę sobie poszukać inne źródło dochodu. Paweł Wiga i Barbara byli dziś w Świat się kręci i powiem wam, że Aldona całkiem normalnie mówiła, bez tego sapania czyli jednak umie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co mówili w tym programie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic szczególnego. A właściwie tylko to, że nic nie wiedzą co będzie dalej w scenariuszu. Wiga mówiła że postać zawsze można uśmiercić i nigdy nie można czuć się zbyt pewnie :) Chyba się boi że szybko wyleci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba nie Wiga, tylko p. Kamińska. Albo to był przytyk do sytuacji p. Kotulanki (Karpiński zresztą też w swoim ostatnim wywiadzie wspomniał o alkoholizmie), albo producenci są na nią źli o to, co powiedziała w ostatnim wywiadzie - że jeśli nowa pani Lubicz miałaby tylko parzyć herbatę, to wolałaby nią nie zostawiać. I to mogli zinterpretować jako sugestię, że p. Agnieszka ostatnio nie miała co grać i to się m. in. przyczyniło do jej depresji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×