Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość gość
tez lubie kamile,fajna postac i jako jedna z nielicznych dobrze grana.za to ramona jest dla mnie koszmarna,nie tylko postac,ale wyglad tej dziewczyny mnie odpycha.ma dziwna twarz,zwlaszcza usta i oczy,a jak czasem cos powie albo sie zasmieje jak z kobim to jest jak stara babka.oby wyjechala i nie wrocila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie obskurne wnętrza . Elżunia wyglądała jak Mała Mi w tej fryzurze i spódnicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciocia Stasia walczy z bakteriami Było sobie życie.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niech Barbara walczy o wzgledy dr Lubicza-powinna przyjsc do jego gabinetu z prosba o korekte biustu-miala by na sobie tylko sukienke rozpinana a pod spodem brak bielizny-doktorek powiedzialby:musze to obejrzec ta rozpielaby i stanela by przed nim tylko w szpilkach-ten zaraz pobieglby zamknac drzwi a pozniej bara bara-po wszystkim przyszla by Wiga zobaczyla by ja zakladajaca sukienke i by sie dzialo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heniutaa od bolaa
Ramona o dziwo jest ok a wszyscy sie spodziewali ze bedzie wykorzystywac jaska itd. Fajna dziewczyna. Najbardziej ostatnio wnerwia mnie beata. nie wiem czy naruszewicz tak by ja zagrala, jakos nie widze tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakby Orman coś pokazała w Klanie to te walikoniki najpierw by się posrały, a potem rozwaliły wątek do końca :O więc oby nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W kolejnych odcinkach Pawel ma jechać z Barbara do Topolina i tam mają skonsumować swoją znajomość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na ślubie Alicji nawet nie było jej dzieci ani ich rodzin....żenujące. A Wiga nawet nie jest jej przyjaciółką...A jak Pawłowi krawat zawiązywała, to taką skrzywioną minę miała...Dobrze chociaż, że pocałunku nie było...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sobie też powinna zawiązać :D Toż to istny chłop :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trudno byłoby sprowadzić Mateusza Damięckiego i Joannę Jabłczyńską do zagrania w jednej scenie. :D A Sarna dzieci nie ma. Ciekawie potoczył się ten odcinek, podobała mi się Ela w samochodzie. :D Marlena wygląda podejrzanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiga juz pelna para weszla w zycie Lubiczow. Tylko czekam jak zacznie matkowac Pawelkowi. Te zblizenia Pawla i Wigi sa tak sztuczne,ze ogladajac je,czuje sie zazenowana... Strasznie sztucznie im to wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież Wiga nie wtrąca się w wychowanie Pawełka, stara się być tylko dobrą ciocią i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drongal69
Olka znowu w ostatnich odcinkach bez stanika, super !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś jeszcze zauważa że Olka jest bez stanika czy to tylko pobożne życzenia tego walikonika? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Julia będzie z Rafałem. Olka znów ma być wolna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kim jest Marlena?Pytam,bo nie oglądam za bardzo Klanu,a chcę być na bieżąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nianią małego Stefanka Chojnickiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Sarna dzieci nie ma." Może ma, tylko o tym nie wie? hihihi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"dobiegająca już chyba 40stki" Agnieszka latem ub. roku skończyła 35 lat, więc do 40-tki jeszcze trochę jej brakuje. Drugie dziecko jeszcze zdąży urodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale sie bedzie dzialo w srodowym odcinku-Barbara bedzie na Truskawieckiej powinna przez przypadek wylac herbate na siebie i by poszla do lazienki sprac i nie domknela by drzwi-byla by w samym staniku i majtkach a wtedy przyszla by Wiga na Truskawiecka i zobaczyla by przez niedomkniete drzwi Barbare tylko w bieliznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szybka pożyczka na dowód osobisty wejdz na www.kredyt66.pl wypełnij wniosek a nasi konsultanci zadzwonią do ciebie i znajdą dla ciebie dogodną oferte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powinni byli Pawła i KRYSIĘ pokazać przed laty pluskających się w basenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O nie, walikoniki rozwalą temat :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze ,że basen pokażą:), mogliby jeszcze Grotę Solną odwiedzic', byłoby super, obaj w szlafrokach białych z winem w ręku, co by powiedziała Wiga widząc ich wesołych w swoim towarzystwie, Paweł i Pedro niech mają przygody, coś wymyślą zabawy szalone wygłupy miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×