Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość gość
jakiś idiota chyba kazał sie rozbierać Surmaczowej :D nie twierdzę, że cycki muszą być duże, no ale wypadałoby je mieć! Pierwszy raz widzę coś takiego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cycofon
cycki MUSZĄ BYĆ DUŻE. reszta się nie liczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja to bym chciała,żeby Paweł był jednak z Barbarą. Nie chodzi o to,że zdradził Krystynę z Wigą itd. Po prostu pani Kamińska jest tak bardzo aseksualna i tak bardzo nie pasuje to Pawła,że jak widzę ich razem to oglądam to z zażenowaniem! Stockinger wydaje się być bardziej naturalny przy Orman niż przy Kamińskiej. To się czuje, że między nim, a Kamińską nie ma chemii w ogóle, a to niestety we wspólnej pracy też jest potrzebne! Słowo "kochanie", które padło ostatnio w stronę Wigi, a które zawsze używał w stosunku do Krystyny, wybrzmiało tak bardzo nienaturalnie! Czy naprawdę produkcja nie jest w stanie ściągnąć atrakcyjniejszej aktorki dla Stockingera?! W teatrze gra z piękną i filigranową Ścibakówną. Takie babki do niego pasują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O matko, Ścibakówna piękna?? Dla mnie ta kobieta jest tragiczna. A czy Stockinger zasługuje dla coś lepszego? Jest wredny (to gadanie o Kotulance), teraz jakoś źle gra i też nie wygląda dobrze, jak dla mnie robi się już taki mało męski na starość, a te jego romanse są dla mnie obleśne. Jurek niby mniej więcejw tym samym wieku, ale on zawsze był taki jowialny, a Koniak taki sztywniak, jak dla mnie mógłby i powinien zostać sam, bo romanse do niego w ogóle nie pasują. Niechby się zajął pracą i dzieciakiem, już nie te lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego? Jego żona zmarła, a to nie znaczy,że do końca życia ma być sam. Wkurza mnie takie gadanie,że jak ktoś stracił tę drugą połowę, to już nie ma prawa się zakochać. Do Jurka bym go nie porównywała, bo Stockinger, a Grabarczyk to jednak różnica. Uważam,że mimo 60.lat wygląda bardzo dobrze i może się kobietom podobać. Ale oczywiście są gusta i guściki, więc nie ma, co dyskutować. Dla Ciebie Ścibakówna nie jest atrakcyjna, ja uważam, że wygląda świetnie, zwłaszcza na żywo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i nie oceniałabym też człowieka przez pryzmat tego, co piszą o nim brukowce. Jak ktoś kiedykolwiek liznął tego światka, wie doskonale jak oni pracują i jak bezpodstawnie potrafią zatruć komuś życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zakochać się ma prawo, ale dopiero jak okres żałoby minie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co do słów w brukowcach - jakoś Stockinger nie pozwał tej gazety o zniesławienie, ani nie sprostował tych słów (na facebooku chociażby - Dominika Tajner-Wiśniewska ostatnio tak zrobiła, gdy dziennikarz z Super Expresu przekręcił jej słowa).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W takim razie, równie dobrze, możemy wierzyć w to wszystko, co piszą na temat Kotulanki. Jest alkoholiczką, nie ma pieniędzy, żyje na koszt córki, nikt z planu jej nie lubił (a znam jej współpracowników, którzy wypowiadali się o niej pozytywnie) itd. itp. Nie jest łatwo z nimi wygrać, poza tym, nie wiemy, czy ich pozwał, czy nie, bo tego już nie napiszą... Żałobę może nosić w sercu, nie musi tego okazywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja nic nie pisałam o żałobie tylko o tym, że jego romanse są niesmaczne i zamiast latać za babochłopem albo botoksem na dwóch nogach to lepiej zająłby się pracą (taką odpowiedzialną ma :P ) i dzieckiem małym. I on nie umie grać romansów, jest za sztywny, ale mi romans z babochłopem, no porywy po prostu :O lepiej nam to darować, w Knorze chociaż jakaś ikra jest i zawsze oglądał się za kobietami. A ten był sztywny jak kołek w płocie i jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem, kto pisał o żałobie, ale ktoś napisał, ze "ma prawo się zakochać" jak minie żałoba. Nie przesadzajmy. Rozumiem, jakby w trakcie choroby Krystyny latał do niej i się zamartwiał, ale scenarzyści już wtedy pokazali go w takim świetle, że ma wywalone na swoją żonę. Także nie róbmy z niego teraz nagle świętego, który rok odczekuje, aż minie żałoba po śmierci żony i dopiero będzie miał prawo się zakochać. Nie wiem jak można romansować z Jurkiem, nigdy nie był atrakcyjnym facetem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przykro mi to tutaj pisać, ale śmieszą mnie Wasze posty, że Kamińska jest niekobieca, nieładna, aseksualna itd. Kiedyś (jeszcze z 15 lat temu) była z niej niezła laska, teraz wygląda trochę gorzej, ale jest przed 60tką, więc to zrozumiałe, starzeje się. Jestem przekonana, że wiele z Was będąc w jej wieku chciałoby wyglądać tak jak ona. I jeszcze jedno - czytałam kiedyś posty na klanowym fanpage'u i zauważyłam, że jedna z użytkowniczek krytykuje urodę Kamińskiej, z ciekawości weszłam na profil owej pani i co zobaczyłam? Nie chcę nikogo obrażać, ale owa pani, mimo, że młodsza to do pięt nie dorastała Dorocie Kamińskiej. Zazdrościcie, taka prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Owszem, kiedyś była atrakcyjna. Za czasów Karate....ale to było kiedyś! :) Wiele kobiet w jej wieku wygląda duuużo lepiej. Nie wiem, czego można jej zazdrościć? Jest sympatyczna, OK, jest niezłą aktorką, OK, ale urody? Chyba to trochę przesadzone...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Żałobę może nosić w sercu, nie musi tego okazywać." To jest SERIAL - seriale robi się DLA WIDZÓW, a oni chcą oglądać CZUJĄCYCH I PRZEŻYWAJĄCYCH LUDZI, a nie manekiny i mumie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie mam takiej potrzebny! :) Lubię klan, ale bez przesady. Nie przeszkadza mi to,że dr Lubicz układa sobie życie na nowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W "Karate po polsku" mi się średnio podobała, dużo lepiej wyglądała za czasów "Zostać miss" albo wtedy jak w latach 90. prowadziła w Polsacie program "Oskar". https://www.youtube.com/watch?v=h22Qgl6DLxM Dobrze wygląda jak na swój wiek. Nie jest już tak piękna jak kiedyś, wkurzyło mnie tylko to, że te, które ją krytykują same wyglądają nie lepiej od niej. Kamińska ma też piękny, niski, charakterystyczny głos. Zawsze mnie niesamowicie irytowały kobiece, piszczące głosiki :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem, ja mam 30 lat, więc nie bardzo mogę się do niej porównywać. Jeszcze nie ten przedział wiekowy. :) W każdym razie, mnie się Kamińska w Karate podobała. Mimo wszystko, wolę kobiety o takiej urodzie i figurze jaką miała Kotulanka. Szkoda bardzo,że nie ma jej już w serialu, a swoje zdanie, na temat tego, że Kamińska nie pasuje do Stockingera, podtrzymuje. Ale też, z całą sympatią do postaci Krystyny, nie przeszkadza mi,że Paweł układa sobie życie na nowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Nie przeszkadza mi to,że dr Lubicz układa sobie życie na nowo." Tylko KTO W PRAWDZIWYM ŻYCIU TAK ROBI? Poznałam kilka osób które owdowiały, mam takie w rodzinie i u nich proces dochodzenia do siebie trwał znacznie dłużej. Jestem pewna, że wdowy i wdowcy którzy oglądają/oglądali Klan są oburzeni takim postawieniem sprawy. No chyba, że się jest dziffkarzem, ale to inna sprawa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"nie przeszkadza mi,że Paweł układa sobie życie na nowo." Bo Stockinger jest sztywny jak kij od szczotki i NIE POTRAFI ZAGRAĆ ŻAŁOBY. Niech idzie na lekcje aktorskie do Jonathana Rhysa Meyersa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Różni ludzie, różne reakcje. Oburzone są mohery, bo to nie po Bożemu! :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mohery tylko ludzie z zasadami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może z Kamińską, przez brak chemii, jest sztuczny? Nie wiem, nie jestem aktorką, trudno mi powiedzieć. W teatrze radzi sobie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kotulanka też była ładna. Ale jakoś wolę Kamińską, może dlatego, że zawsze grała charakterystyczne postaci i jakoś tak bardziej wpadła mi w pamięć. Chodzi Ci o to, że Kamińska wizualnie nie pasuje do Stockingera? No cóż, też tak uważam, aczkolwiek w życiu ludzie nie dobierają się względem wzrostu, figury czy koloru włosów, więc nie ma co tego brać pod uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie z zasadami....hohoho...czyli, krótko mówiąc, małomiasteczkowe mohery! :) "Trzeba robić tak, żeby ludzie nie gadali, bo nie wypada, bo jak to będzie wyglądało?!" itd. Czasy się zmieniły, nie żyjemy już schematami sprzed xxx lat i małomiasteczkowym podejściem. Nie cierpię jak ktoś, wmawia mi,że należy robić tak, czy tak, bo inni tak robią, bo tak trzeba, bo wypada. Każdy żyje, jak uważa. Postać Pawła, widocznie, już swoją żałobę przeżyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgodzę się, że Kamińska, jak prowadziła ten program w Polsacie, wyglądała nieźle. Aczkolwiek i tak, wizualnie, bardziej podobała mi się Kotulanka :) Za ładniejsze, uważam jednak, filigranowe kobiety, ale to oczywiście jest kwestia gustu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja nie cierpię, jak się puszczalstwo i bezwstyd promuje. I mieszkam w STOLICY od urodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kotulanka ładna była, ale teraz to już chyba niezbyt dobrze wygląda ;/ A co do Kamińskiej to bez przesady, aż taka wysoka nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie oglądaj klanu, jak Cię "puszczalstwo i bezwstyd" irytuje. Prosta sprawa! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kto powiedział, że oglądam? I WIELU ludzi (także młodych) ma podobne poglądy co ja, co widać także na forach seriali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×