Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Ale to "Świat się kręci" to jest beznadziejne. Po co ich w ogóle zapraszali skoro powiedzieli tylko jedno zdanie i puścili jakiś fragmencik odcinka? Nie wspomnę już, że Młynarka bezczelnie przerwała Dorocie Kamińskiej, z resztą nie pierwszy raz przerywa już gościom. Ten program to jest pomieszanie wszystkiego ze wszystkim, "Sprawa dla reportera", "Kawa czy herbata" i jeszcze politykę tam wciskają. A co do aktorek - to zarówno Dorota Kamińska jak i Aldona Orman były sympatyczne. Szkoda, że trafiły na takie babsko jak Młynarska. Powinien powstać program "Kulisy serialu Klan", gdzie aktorzy będą siadać przy stole i komentować wydarzenia z odcinka. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koniak skończył dziś 60 lat! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Powinien powstać program "Kulisy serialu Klan", gdzie aktorzy będą siadać przy stole i komentować wydarzenia z odcinka." M jak Miłość ma coś takiego i jest całkiem fajne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"I wychodzi z Pawła powoli dwulicowiec... jezyk.gif" Mnie tam tej Wigi nie szkoda...Ma za swoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiedy sie Pawel dobierze do Barbary? czy w piatek po basenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakieś 8-10 lat temu emitowali kulisy "Klanu" ale program był niedopracowany i w zasadzie o niczym. Pokazywali plan zdjęciowy i jakieś wyrwane z kontekstu rozmowy aktorów i ekipy nagrane między ujęciami. Raz "ciocia Stasia" komuś tam nawrzucała mówiąc swoim normalnym głosem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba przyznać że rzeczywiście Olka ma świetne cycki i wogole wyrosła na mega seksowna kobietę, szkoda ze autorzy scenariusza wogole tego nie wykorzystują za to ciągle promują ta plastikowa napompowana Barbarę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ola bardzo ładna dziewczyna, tylko chodzi strasznie sztywno jak by się cały czas bała że zaraz się przewróci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość rozwala mnie twoje "p." :D Serio Stasia komuś "nawrzucała swoim normalnym głosem"? :D chciałabym to zobaczyć. Mnie sie Paschalska jednak nie podoba, nie jest jakaś szkaradna, ale ładna też nie. Figura ok, włosy bardzo fajna, ale jakaś wielka i blada twarz, rysy też bardzo przeciętne. A jej sztywne zachowanie nie pomaga. Choć może prywatnie, jak jest wyluzowana, to wszystko lepiej wygląda, mimika itp. Może po Twoja twarz brzmi znajomo jej cycki zaczną być bardziej eksploatowane :O Choć mam nadzieję, że jej to nie będzie interesować, dośc szmat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś ciężko mi uwierzyć to, że Stasia tam nawrzucała przecież to nie jest możliwe i mi się jakoś w to nie chcę wierzyć co wy mi tutaj wkręcacie przecież to jest jakaś bajka hyhy : D no a jak tam u was się podoba to, że Bożenka poszła do łóżka z tym swoim adoratorem i nie trzymała tego wszystkiego do ślubu tak po bożemu jak to w serialach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A w jakich serialach tak jest? Ja nie kojarzę, wręcz przeciwnie, wszędzie młodzi pieprzą się jak króliki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W "Doktor Quinn" tak było; główna bohaterka i jej świeżo poślubiony mąż przeżyli swój pierwszy raz w pociągu, którym jechali w podróż poślubną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasiu oferma życiowa stracił mieszkanie w dwa? dni :D teraz wróci do mamusi i pewnie tak już zostanie :) Aktorka grająca Ramonę mnie wkurza, jest sztuczna jak nie wiem co. Barbara miała dziś tyle bronzera na gębie, że wyglądała jakby wyszła z piwnicy, jakaś taka niedomyta, zakurzona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciocia Stasia nagadała wtedy jakiemuś kolesiowi z ekipy, który omawiał z nimi nadchodzącą scenę, potem sama zaczęła dyrygować Elżunią jak ma to zagrać, co chwilę mówiła do niej "Baśka zrób to, Baśka zrób tamto". Pamiętam też, że Kotulanka sugerowała w tych kulisach, że mogłaby mieć romans ze studentem. I za jakiś czas pojawił się w serialu Szymon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Paschalska mogłaby naśladować Katy Perry w TTBZ. Leżałaby z gołym tyłkiem na wacie cukrowej albo robiła wytryski bitej śmietany z rożków na cyckach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
One wszystkie coś chcą mieć romanse z młodymi. Ostatnio Królikowska wypowiadała się, że jest zła, że jej dali znowu dużo starszego od niej mężczyzną i chciałaby mieć romans z dużo młodszym od siebie jak serialowa Monika...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
p. Basia Bursztynowicz też chciała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten Bolek to się potrafił zaprezentować przed policją nie ma co!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój ranking najbardziej znienawidzonycharakterystycznych postaci w Klanie: Nowa Beata Cycolina Ramona z Jasiem Olbrychski Ola Moni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto to Cycolina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Barbara a kto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Staśka kiedyś swoim normalnym głosem próbowała przepędzić ludzi zarażonych HIV. W tym filmie grała też Surmaczowa i Koniak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ooo, a co to za film?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy koniak bedzie sie dobieral do Barbary na basenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten "film" to nie film a serial gdzie mowa o ludziach z HIV film i tytuł jego to Zespół adwokacki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czemu Barbara, przepraszam, p. Barbara (serialowym postaciom też nalezy się czasunek, a co) cycolina jak ona cycki, mimo że sztuczne, niewielkie ma? Ponton zdecydowanie. A niedługo będzie wyglądać jak p. Kobieta Kot. Też uważam, że p. Ramona jest okropnie sztuczna, a przy tym ma dziwną twarz. Mam nadzieję, że nie wróci z Francji Stare rury chcą romansów z młodymi, haha, tylko czy któryś młody aktor będzie to grał z przyjemnością? P. Graża jeszcze się trzyma, ale p. Elka to takie próchno, może nawet nie z wyglądu, ale tak jakoś ją postrzegam. Moze dlatego, że ma takie duże wnuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie można obejrzeć ten serial z Koniakiem i ciocią Stasią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiga zawsze siedzi z kotem:) w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ela wyglądała wczoraj lepiej niż kiedykolwiek- jak dla mnie. Wiadomo, że jest "zrobiona" ale wygląda ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Grażyna ładną czapkę miała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×