Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość gość
Dobre pytanie! Jak Jurek znowu zacznie romansowac to juz bedzie przesada!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaki z Tadeuszka znawca kobiecej natury :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Alina super MILF, świetnie ze wraca, w końcu Jurek tez se podyma bo juz zupełnego emeryta z niego zrobili. A i na bufet Aliny będzie można popatrzeć, dobrze jakby dali troche scen topless.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jurek powinien wybrać Alinę zamiast żyć z tą cierpiętną suchotnicą Elżunią. Paweł bdzie z Barbarą a Jurek z Aliną. Wiga i Ela z rozpaczy strzelą sobie po minecie bo widać, że łączy je lesbijską więź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O fuj jakie szmacichy wszystkie, bez żenady cycami (paskudnymi) i dupskami świeciły :O A Jessica Alba, gwiazda światowa, nigdy się nie rozbierała. Widocznie nie musiała, pewnie jakby cycków nie pokazały to by dzisiaj jako stare rury nie grały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Grażyna to nigdy cyców nie miała, przynajmniej jak na swoja mase, takze nie ma czym swiecic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co za Alina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Alina co na niej Jurek jeździł jak Elżbietę kantem puszczał. Z dużymi cyckami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha, Surmaczowa jak facet, że też nie wstydziła się pokazac takich piegów, te baby są bezwstydne. Alinki cycki świetne, wielkie i jędrne (wtedy chyba nie było jeszcze sztucznych), a Orman okropne, rzeczywiście jest czym się podniecać, identyczne jak u manekina w sklepie, nawet na skóra naciągnięta sztucznie wygląda. Normalny facet nie będzie się tym jarał :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic dziwnego ze sie Ryskowi zeszlo jak musial takie rozklapciuchy obracać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może akurat dr Lubicz się zajara! Chociaż Wiga też cycki ma duże, ale wygląda jak chłop! Chociaż w Karate po polsku była jeszcze szczuplutka, ale to bylo lata temu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cyce ormanowej tak pasuja do tej sceny i scenerii jak kūrwie majtki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cycki ormanowej są paskudne, zmarnowała tyle kasy na te wszystkie operacje, a efekt jest beznadziejny, wygląda jak Michael Jackson. Mogła zainwestowac w zabiegi kosmetyczne, dietę itp i wyglądałaby o niebo lepiej. Ale może ona jest z tych, co to chorobliwie zmieniają swój wygląd, bo nie wierzę, że podoba się sobie jak teraz wygląda. Bez makijażu jej twarz musi być koszmarem. Wiga kiedyś była bardzo ładna jak na fotach widzę, ale ten męski głos to chyba zawsze miała... Mnie się takie kobiety kompletnie nie podobają, ale wiem, że mają branie, zwłaszcza u mało męskich facetów. A Koniak szczeglnie męski nie jest ani nie był

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gorący Artur
A widział ktoś CYCE Halszki? myśle że mogo być fajne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ormanka wyglada jak dmuchana lala , Wiga jest kobietą z krwi i kości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cycki Orman wyglądają jakby były odlane z brązu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiga nie musiała za bardzo świecić biustem bo miała rodzinne koneksje w postaci brata :p Elżunia ma aktora za męża więc nie musiała straszyć swoimi pryszczami żeby zyskać dojścia. Wszędzie układy albo cycki. Kotulanka to chyba jedna z nielicznych aktorek swojego pokolenia, której ta zasada nie dotyczyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezuuu najdroższy kto normalny siedzi z laptopem na basenie. Osłabłam jak to zobaczyłam. Dziewczyny też macie taki nietknięty fryz jak wychodzicie z basenu? Bo ja nigdy. Chyba coś nie teges ze mną Jeremiaszek i jego panika co najmniej jakby Stasieńka w Bajkale dokonała żywota. Agnieszka foch gigant. Hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsze cycki w Klanie ma Olka, przeciez juz to ustaliliśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Jezuuu najdroższy kto normalny siedzi z laptopem na basenie. Osłabłam jak to zobaczyłam." Hahahaha...Szkoda, że mu nie spadł do basenu ten laptop! Dałby nura do basenu chcąc go ratować, Baśka też, strzasnęliby się i zaczęli całować pod wodą... Po co brać sanki czy łyżwy, jak śniegu nie ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Kotulanka to chyba jedna z nielicznych aktorek swojego pokolenia, której ta zasada nie dotyczyła. " Kotulanka też miała rozbierane sceny - w filmie "Rośliny trujące" gdzie zagrała głuchoniemą prostytutkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Graża ma fajne cycki, mi sie podobają, MACAŁBYM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem w szoku, myslałam, że tylko dzisiaj są takie czasy że jak zobaczysz kogoś w TV i zamarzy ci się zobaczyć cycki tej osoby czy dupę to od razu odpalasz kompa i widzisz. Jednak kobiety nigdy się nie szanowały, nie wierzę, że MUSIAŁY się rozebrać :O Rację mają faceci że traktują większość kobiet jak szmaty, panowie nie robią z siebie ścierek do podłogi i mają szacunek do swojego ciała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Panowie nie muszą się robierać w filmach i serialach telewizyjnych bo panów producentów i reżyserów nie interesuje ich przyrodzenie. Inaczej jest w teatrach, które są zdominowane przez gejów. Jak trafi tam urodziwy heteroseksualny chłopczyk to może mieć pewność, że jakiś stary oślizgły typ każe mu wyskakiwać z gaci na scenie. I tak przeważnie zaczyna swoją karierę na deskach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To chyba o cyckach Surmaczowej Borewicz powiedział: "Pani schowa te orzeszki".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×