Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Ho, ho, ho dorosły, odpowiedzialny Jasiu jak szybko do domku wrócił. Tylko żeby się nam Beata nie posikała ze szczęścia. Zachowuje się jak pomylona psychicznie. Akcja poszukiwania królika niezła. Ale Agnieszka nie znosi konkurencji :) Co z tego, że goguś jakiś przyszedł też na konkurs. Jego prawo. I co tam jeszcze dziś było, nie pamiętam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Beata zachowuje się jak matka kwoka a ten tekst z parówkami to jakiś żal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak patrzyłam dziś na Wójcik , to dla mnie to zupełnie nowa postać. W niczym nie przypomina dawnej Beaty. Jak rozmawiała z Rafalskim, to dopiero po chwili sobie przypomniałam, że ona przecież ma udawać Beatę. Wychodzi na to, że jednak średnio dobrze wyszła ta zamiana, ale na upartego można powiedzieć, że po tej swojej chorobie, utracie pamięci, przesiadywaniu na obczyźnie itd, po prostu stała się innym człowiekiem i z dawnej Beaty nie ma w sobie nic. Dialog Agnieszki z Zosią bezbłędny :) Obie świetnie grają. Może mi ktoś, z tych osób które oglądają regularnie powiedzieć, co wspólnego mają ze sobą Rozłucki, Bolek i Halszka ? Halszka zostawiła Rozłuckiemu mieszkanie, które wcześniej sama wynajmowała, a wcześniej miała zatarczki z Bolkiem chciała do niego wyłudzić karczmę i wrobić go w dziecko, tak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To się Grażyna z Leopoldem rozkręca :) "pocałuj mnie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, Halszka chciała wrobić go w dziecko, aby mieć argument oddania jej połowy udziałów w karczmie. Wszystko wyszło na jaw, a Halszka zapowiedziała mu zemstę. No i dotrzymała słowa, bo jakiś czas potem przyszedł do Bolka Rozłucki ze swoim ochroniarzem. Nie wiedzieliśmy jak Halszka i Rozłucki się poznali. Dopiero po jakimś czasie okazało się, że to Halszka współpracuje z Rozłuckim. Dowiedzieliśmy się o tym w scenie jak na siłowni ludzie Rozłuckiego zmuszają Bolka do zgodzenia się na ich propozycję. I zaraz po nich wyszła Halszka. W następnych odcinkach Halszka i Rozłucki omawiali już swój plan co do przejęcia karczmy. Halszka miała chyba dostać 25% udziałów i być szefową kłótni. Była też scena jak Rozłucki wychodzi z jej łóżka, a ona go kusi. Można więc wywnioskować, że Halszka świadczyła mu usługi seksualne w zamian za współpracę. Nadal natomiast nie wiadomo, skąd Rozłucki wziął się w mieszkaniu Kamili. Do póki nie poznamy tego komu Kamila wynajmuje mieszkanie, nie dowiemy się o co dokładnie chodzi. Co do Beaty - Na początku jak Wójcik zaczęła grać w Klanie, był wywiad z Magdaleną Wójcik i ona wyznała w nim, że bardzo obawia się jak widzowie ją przyjmą. Powiedziała też, że Karpiński nie chciał, aby Beata była taka sama jak stara. Powiedział "zaczynamy wszystko na nowo!". Także to był specjalny zabieg. Istotnie, ja już zapomniałem o starej Beacie i przyzwyczaiłem się do nowej Beaty - histeryczki i wariatki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Elmusko :) Czyli wychodzi na to, że nie wiadomo jak się Halszka poznała z Rozłuckim, ale wiadomo, że on jej pomagał w rozgrywkach z Bolkiem. Z tego Klanu powoli się kryminał robi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szefową, ale chyba KUCHNI, a nie kłótni! Ha, ha, ha... Chociaż to określenie "szefowa kłótni" pasuje do niej jak ulał!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O matko co ja znowu napisałem! Haha :D Oczywiście szefowa kuchni, proszę mi wybaczyć. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zwróciłam na to uwagę, ale nie poprawiałam, bo do Halszki szefowa kłótni pasuje idealnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Wiga zawsze siedzi z kotemusmiech.gif w domu" No cóż, kot to idealny towarzysz dla osób samotnych (pies to dla singla za duże obciążenie); ale jeżeli Wiga zamieszka z Pawłem będzie musiała się pozbyć Borysa, bo Paweł junior ma alergię. Może wtedy Chojniccy go wezmą? (bo Wiga zaczyna się z Elą zaprzyjaźniać).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 16
Do gościa z 25.02 To jeden z tych seriali, który razem z W labiryncie i Fitness Clubem był protoplastą Klanu. Serial był na podstawie pomysłu Wojciecha Niżyńskiego i wielu aktorów z tej produkcji podobnie jak z Labiryntu i Fitness Clubu pojawiło się potem w Klanie. Do Żonkilka i Elmusko Uważam, też, że na tej podstawie obsadzono w Klanie Magdalenę Wójcik, która przed laty w Zespole Adwokackim grała jedną z głównych ról.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 16 , a może być i tak jak mówisz z tym obsadzeniem Wójcik w roli Beaty. To ma nawet sens, bo przecież nie zaryzykowałby nowego aktora, z którym nie miał styczności. A ją znał, wiedział jakie ma możliwości i jak się z nią pracuje. Ja jak dziś oglądałam Klan i jak patrzyłam na Wójcik, to się zaczęłam właśnie zastanawiać dlaczego padło na nią i już wytłumaczyłeś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież przed zaginięciem Beata zachowywała się podobnie jak teraz kiedy siedziała na tym swoim tronie w firmie kosmetycznej. Wydzierała się bez powodu na sekretarkę i Leszka, dziwne że Agnieszce się wtedy nie oberwało przez te jej humory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozłucki wychodził z łózka Haszki? A ja tego nie widziałam (mnie się on podobał ;) ). Halszka pierwsza uwodzicielka, z twarzą zjechaną jak meliniara :O Kiedyś, jak zabiła Ryśka, jeszcze włosy miała ładne, ale teraz zniszczone. Paskuda i wredota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elmusko
SPOILER: Do serialu wraca Sylwia Wysocka w roli Aliny - dawnej miłości Jerzego. Kobieta otworzy gabinet obok biura Jerzego i Antka, Jerzy zatai ten fakt przed Elżbietą - kobieta będzie na niego zła. Mam nadzieję, że to nie rozpocznie kolejnych problemów małżeńskich, tym razem Elżbiety i Jurka. To obecnie najlepsze małżeństwo w serialu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naprawdę zabawne są te wątki z tym Jasiem : DD Czy nie uważacie tego, że on właśnie na ekranie dorasta i mu się ta twarz jego zmienia z takiego dzieciaka na bardziej poważna hihi ? Jak widzę u niego ten wąsik lekki to po prostu mi się z niego chcę śmiać bo on trochę kręci takie interesy a to przecież jest jeszcze dzieciak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież Jasiek ma wąsa od kilku lat już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta Alina to był taki sam kolos jak Wiga. Jakby nie mogli znaleźć bardziej filigranowych kobiet do roli kochanek tylko takie supersamice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O tym samym pomyślałam,że ta pani przypomina mi Kamińską!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta Alina to był taki sam kolos jak Wiga. Jakby nie mogli znaleźć bardziej filigranowych kobiet do roli kochanek tylko takie supersamice. Dobre to ,tylko trzeba pamiętać że i kochankowie jacyś mało pociągający .W młodości to i może Stockinger był i przystojny teraz jakoś średnio wygląda ,ale Grabarczyk to nigdy przystojny nie był . A obie Panie wg mnie dosyć sensowne kobitki ,no Kamińska to już w ogóle laska była .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale Kotulanka była i tak z nich wszystkich najładniejsza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chodzi o to, że są mało urodziwe bo ta Sylwia Wysocka ma nawet ładną figurę. Tylko, że obie są męskie. Nawet bardziej z usposobienia niż wyglądu. Co z resztą słychać w ich głosie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takie męskie kobyły jak na przykład Samusionek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Graża ma TRZY SUTKI!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jan Rafalski
Jasiu, Jaśku, Jasieńku... Czy tak trudno wam nazywać mnie moim właściwym imieniem? Jestem dorosłym mężczyzną z własnymi dochodami. Jeżeli macie problem z wyborem poprawnej wersji zajrzyjcie do słownika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Ta Alina to był taki sam kolos jak Wiga. Jakby nie mogli znaleźć bardziej filigranowych kobiet do roli kochanek tylko takie supersamice. " Jak faceci mający ładne i filigranowe żony, o delikatnym i kobiecym typie urody, mogą latać za takimi babochłopami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×