Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość gość
Ja widzę tylko Twoje wpisy, tego rodzaju. Można poznać po stylu pisania... :) Ty się uczepiłaś braku żałoby ze strony Pawła, tego, że tak bardzo kochał swoją żonę, a teraz ma już inną, że ją zdradzał, że nie ma prawa mieć innej kobiety, przed końcem żałoby, że nie zasługuje na takiego syna jak Pawełek itd. Widzę to już któryś raz na kolejnym forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Ty się uczepiłaś braku żałoby ze strony Pawła, tego, że tak bardzo kochał swoją żonę, a teraz ma już inną, że ją zdradzał, że nie ma prawa mieć innej kobiety, przed końcem żałoby (...) Zawrzesz związek małżeński to może zrozumiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Ja widzę tylko Twoje wpisy, tego rodzaju. Można poznać po stylu pisania... usmiech.gif Ty się uczepiłaś braku żałoby ze strony Pawła, tego, że tak bardzo kochał swoją żonę, a teraz ma już inną, że ją zdradzał, że nie ma prawa mieć innej kobiety, przed końcem żałoby, że nie zasługuje na takiego syna jak Pawełek itd. Widzę to już któryś raz na kolejnym forum." Zgadzam się z Tobą w 100%. Tylko ta osoba uczepiła się braku żałoby ze strony Pawła, też widzę jej wpisy na różnych forach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sporo ludzi tak uważa, niestety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przepraszam,a co ktos ma zrozumiec, zawierajac zwiazek malzenski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzisiaj mi się śniło całą noc że uprawiam miłość oralną z Barbarą. Wspaniała kobieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Krystyna to pijanica dobrze ze Pawel już z nią nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23:51 "a kto powiedział, że oglądam" Twoja znajomość serialu mówi sama za siebie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka dla odmiany
po tych patolach mogłaby zając się bliżej problemem olimpijczykuff w szkołach, a Agunia opisać to w gaziecie i przy okazji rozprawiczyć jakiegoś pryszcxatego maturzystę, bo takie wujka jeszcze Zocha nie miała :D Polska oświata ma problem ze zdolnymi uczniami. Choćby dziecko było geniuszem i zostało zaproszone na studia już w wieku 16 lat, to i tak będzie musiało przeczekać w liceum dwa lata, aż osiągnie wiek uprawniający do podjęcia studiów. Zanim jednak osiągnie ten wiek, jego umysł zwiędnie od nicnierobienia i wyrośnie z niego taki sam przeciętniak jak większość rówieśników albo jeszcze gorszy.Miałem takiego bliskiego kolegę w szkole. Był olimpijczykiem z kilku dziedzin naraz. Kiedy belfrzyca prowadziła zajęcia, z fizyki, matematyki, biologii, chemii, raz po raz podnosił rękę, po czym wstawał i zaczynał mówić mniej więcej tak: “niestety, powtarza pani profesor jakieś sredniowjeczne zabobony! to jest zupełnie inaczej, proszę pani”. Po czym rozpoczynał swój własnym wykład. Nauczycielki miały z nim mega problem :classic_cool: Jak wyszły z pierwszego wstrząsu to obierały różne taktyki zachowania., Jedne usiłowały nie dopuścić do wypowiedzi, inni z rezygnacją słuchały, aż skończy, czasem nawet się twórczo do wypowiedzi dorzucając, jeszcze inni usiłowały polemizować z kolegą, co jednak dawało słabe wyniki,ponieważ wiedza mojego kolegi ze szkoły była w wielu sprawach na poziomie chabilitacji. Szybko zarobił opinię aspiego, odmieńca i wiecznego prawika. W szkole się nudził, faktycznie była to dla niego strata czasu. Kompensował to prowadzeniem kilku laboratoriów w domu i łykaniem draguff własnej produkcji. Ledwo zaczął studia, miał już gotowe dwa doktoraty ale normalsi nie dali mu ich bronic w Bolandzie :(, musiał bronić w UK i tam łoił kasę ze stypendiuff od Her Royal Majesty :) ale wciąż nie potrafił zakisić w jakiejś pani doktor :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To chyba nie jest możliwe,żebyś nie oglądała,bo znasz wszystkie szczegóły serialu. Zwłaszcza z życia Pawła i Krystyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Przepraszam,a co ktos ma zrozumiec, zawierajac zwiazek malzenski?" Otóż to, że dwoje ludzi wiążąc się na dobre i na złe, żyjąc razem tyle lat i wspólnie wychowując dzieci, zrasta się tak, jakby byli jednością (oczywiście, jeżeli oboje traktują zobowiązanie małżeńskie NAPRAWDĘ POWAŻNIE); Kiedy więc jedno z nich umiera, to wraz z jego odejściem i w tym kto pozostał, coś umiera. Poznałam sporo osób owdowiałych, jeszcze więcej przeczytałam historii takich osób i mechanizm przeżywania jest mniej więcej podobny. Ale cóż, trzeba osiągnąć pewną dojrzałość duchową, by to zrozumieć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Leopold z tą swoją nieporadnością jest uroczy:) Zdjęcia pani Basi hehe to sobie Paweł i Paweł Junior pooglądali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rany, wezcie tego dojrzalego mohera z forum. Pawel senior jest wyraznie zainteresowany Milecka! Dzis niby kazal Pawelkowi wykasowac zdjecia,ale sam zerkal! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Leopold z tą swoją nieporadnością jest uroczyusmiech.gif" też tak uważam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elmusko
A Junior zafascynowany cyckami Barbary... :D Arkadiusz jest taki nudny, Leopold sto razy lepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Junior woli panią Basię na mamę! :) Wiga pójdzie się żalić do Elżuni,a ta opowie jej o Barbarze i Jej związkach z Jackiem i Rafalskim. Wtedy zapewne Wiga sprzeda wszystko Pawłowi,a ten zakończy znajomość z Milecką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Junior zafascynowany cyckami Barbary jak te walikoniki tutaj :D Bo takie sztuczne-nic-ciekawego może robić wrażenie tylko na gnojkach, którzy na żywca cycków nie widzieli :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i dr Lubicz, tez leci na jej cycki! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha Wiga już wpasowana w rodzinę. Się wypowiedziała, że razem na wesele to chyba do Pawełka pójdą. Bo wiadomo, że Olka i Agnieszka nie zamierzają. Oburzenie Pawła na zdjęcia Barbary niby przez to że młody je robił bez pozwolenia, śmiechu warte. I tekst do Wigi miałem zdjęcia ale tata kazał skasować. Słodki chłopczyk. Jeszcze coś nawywija z tym zbyt długim językiem. Foch Agnieszki na ten cały konkurs strasznie mnie drażni. Wiadomo, że na koniec będzie tym dyrektorem ale naburmuszona do obrzydzenia. Jakby mnie mieli wybrać to już by to zrobili. Zosi mówi, że to tylko konkurs i nie ma się czym przejmować a sama zachowuje się jak rozkapryszona czterolatka. Jasne księżniczka stanęła do konkursu i klękajcie narody. Ciocia Stasia ze spadochronem? Czemu nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 16
To ja nawiążę jeszcze do tematu urody aktorek, póki na dobre nie wkręci się inny temat. Co do piersi najładniejsze ma Agnieszka Kaczorowska, o czym pewnie nigdy się o tym nie przekonamy. Co do urody aktorek, to rzeczywiście Kamińska ma w sobie sporo pierwiastka męskiego i miała go, nawet kiedy była młoda za czasów Karate po polsku i Och Karol. Jest dobrze zbudowana i pod tym względem jest podobna do swojego brata. Zresztą sama kiedyś przyznała, iż zawsze było dla niej jasne, że kobieciątek to ona grać nie będzie. Np. dzięki temu bardzo pasowała do roli Renaty Lemańskiej w Fali Zbrodni. To był serial na szwedzkiej licencji, a ona świetnie wpasowała się w rolę właśnie takiej szefowej w skandynawskim stylu czyli z dużą ilością męskich cech. Zresztą w Fali Zbrodni dużo lepiej prezentowała się z Edwardem Żentarą jako para. I rzeczywiście to Stockingera ona za bardzo nie pasuje. Oczywiście cieszę, że Kamińska gra w Klanie, i zawsze wiedziałem, że w końcu się pojawi w tym serialu, z racji tego, że grała w Karpińskiego i Niżyńskiego w W Labiryncie i Fitness Clubie. Jednak wyobrażałem ją sobie w innej roli np. jakiejś Pani prezes, z która robiłaby interesy i romansowała, ale z Jerzym. Taka Danka Mayer z Labiryntu po 20 latach, która idzie po bandzie i szuka przygód z żonatymi facetami. Przed laty nawet dziwiłem się, że to nie ona zagrała dr Alinę, bo przecież posturą taka samo jak Sylwia Wysocka pasowała do Grabarczyka. Ale chodziło wtedy o to, że Alina ma być młodsza od Jerzego. Rzeczywiście jak patrzy się na Pawła i Wigę to czasem nie widać w tym chemii. Przypomnijcie sobie świetnie dobraną parę Bursztynowicz - Zelnik (jako pierwsza miłość Eli), tam zawsze aż iskrzyło. Już bardziej do Stockingera pasowałaby Hanna Dunowska, tylko niektórzy podnieśli by krzyk, że grali już małżeństwo z Zespole Adwokackim. Ale wielu reżyserów i scenarzystów po latach odtwarza pary aktorskie w swoich kolejnych serialach i najczęściej z dobrym skutkiem. Hanna Dunowska z pewnością jest kobieca i nawet bardziej przypomina dentystkę, przynajmniej moją Panią stomatolog. To ona mogłaby zagrać Wigę (zmieniłbym też imię tej bohaterce), albo właśnie jakąś babcię koleżanki Pawełka i Zosi, którą Lubicz zapoznałby na wywiadówce, albo na szkolnej akademii z okazji Dnia Babci i Dziadka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościu 16 dzięki za przypomnienie. Zupełnie zapomniałam o Fali zbrodni a bardzo lubiłam ten serial i Kamińską w roli szefowej również. Pasowała tam bardzo. Nie da się ukryć, że role twardych kobiet lepiej jej "leżą" a nie takie rozmymłane sieroty z depresją. Nawet może by mogła być na partnerkę Pawła ale jakby jej wątek inaczej poprowadzili. Np jakaś zołzowata, czepialska kontrolerka w El-Medzie. Najpierw by się wcale nie lubili, okres żałoby by spokojnie minął a potem by się zaczęło coś między nimi dziać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kamińska miała też dobraną rolę w "Plebanii" jako pani burmistrz. Była bohaterką twardą ale pozytywną. Wiga jest raczej nieprzemyślaną postacią, która pojawiła się w zastępstwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego Zosia wogole pojechala do Brukseli? Aga powinna dostac tytul Matki Roku, ze wyslala dziecko samo na drugi koniec Europy. Ile ta mala ma lat? 7czy 8? A Janusz czemu jednak nie pojechal, skoro I tak siedzial w domu. Co za buc... Mala placze w sluchawke, a Aga do niej , malujac paznokcie' No nie placz juz I idz do kolezanek'... urocze to bylo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeciez jeszcze nie tak dawno Aga redagowala gazetke w klinice tatusia, a tu nagle zawrotna kariera w ministerstwie. Kosmos. Kto jej zalatwil te fuche, bo jakos przegapilem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy po basenie koniak chedozyl Barbare?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piersi Kaczorowskiej? Chyba gościu żartujesz. Ona ma piersi jak dziecko, któremu niedawno zaczęły rosnąc, w ogóle cała jest dziewczynkowata i nie wiem jak u niej można na to zwracać uwagę. A co do tego, że nigdy nie zobaczymy, to jestem pewna, że już niebawem :P Niedawno do połowy były na pudlu i zdecydowanie szału nie było. Cycki Paschalskiej są najlepsze, nie widziałeś pewnie to nie wiesz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie cycony Olki sześć klas wyżej od Bożeny, z czym do ludzi?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale te foty Olki cycków były już chyba kilka lat temu robione. Więc kto wie czy już jej nie obwisły nieco :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×