Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kruchaa

Wierzymy w cuda- na wiosne sie uda- topik staraczkowo-testowo-ziołowy

Polecane posty

a jak sie czujesz minimoniu?? fizycznie i psychicznie??? Mam nadzieje, ze zdecydowanie lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki ;) A ja tam wierzę, że będzie dobrze :D Na razie mam kocioł w związku z przygotowaniami do komunii, mój mąż na dodatek jeszcze skręcił sobie noge w kostce, ale tak niefortunnie że ma ja w gipsie do kolana :( , takze w domu mam szpital, a ja robię za pielęgniarke :P a wiadomo facet chory= facet zly i nieszczęsliwy :P w każdym razie na nudę nie narzekam W czwartek znowu mam wizytę u gin. mam nadzieję że juz konkretnie czgoś się dowiem, planowałam starania na dobre rozpoczac w maju, ale teraz juz nie wiem. Mąż na 2 antybiotykach, ja po infekcji na którą dostałam jakies globulki, mam nadzieje, że pomogły. Moje plany o maluszku troche się przesuwaja w czasie, ale licze że w końcu może w czerwcu zaczniemy się przykladać i w końcu nam się uda. Minimoniu ta @ która masz teraz może się różnic od poprzednich. Ja tez tak miałam lekarz stwierdził, ze organizm róznie reaguje, najważniejsze to psychika i kazał mi się wtedy nie doszukiwac żadnych objawów, nie analizowac. Kruszynko= moja kuzynka tez tak zalozyła, że od przyszłego miesiąca zmeniaja lekarza, będa się leczyc w klinice w łodzi i co się okazało, ze \"odlożenie w głowie\" staran na późniejszy czas zaowocowalo tym że mają synka :) Często najlepszym lekarstwem jest wyłączenie \"myslenia \" Milego wieczoru kochane. Ja nie zapominam o topiku, czytam na bieżąco co u Was, tylko z czasem tak krucho :( Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krucha, popieram zdanie janeczki, ja też przecież odpusciłam sobie jeden cykl bo skupiłam sie na badaniu hormonów, i tak jak ty czekałam na nastepny cykl juz sterowany przez gina. z tym ze badania hormonów robiłam juz w ciąży :). a czuję się naprawde roznie. niby wszystko jest ok, chodze na imprezy ale wychodze z płaczem czasami, jak widze babke w ciązy to tez mi sie \"oczy pocą\". staram sie jakos nie mysleć ale czasami jest naprawde ciezko. coś tam ciagle wraca i niemiłosiernie uwiera w serduszko,chyba po prostu tęsknię za moim aniołkiem którego nawet nie widzialam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Co to za użalanie się nad sobą?! :o Moniu, bo dam Ci klapsa ;). Uda się nam! Trochę wiary i moze trochę rzeczywiscie trzeba wyluzować. Idzie lato, a w lato zawsze łatwiej o ciażę (Wprawdzie jest to moja prywatna teoria, ale mocno w nią wierzę :)). Jeszcze założymy topic, w którym będziemy dzielić się wiadomościami najpierw o naszych rosnących brzuchach a potem np. o kupkach naszych maluchów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochane 👄 wszystkie macie racje :) 🌻 minimonia👄 - janeczka 👄 - antella 👄 ja jednak wiem ze nic z tego, po prostu to czuje...jak nigdy w tym cyklu:P tez jakos mi sie wydaje ,ze latem łatwiej:) co prawda tez nie mam zadnej praktyki, ale ta pogoda i słońce....ach!!!!:D Kurcze, mam nadzieje, ze ktoras w koncu rozpocznie sezon...:D:D:D 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc moje drogie 🌻 Co u Was? Krucha i jak się sprawy mają? Od wczoraj @@@@@@@@ i chyba dzisiejsza wizyta u gin.niestety odwołana. Znowu skrócił mi się cykl, wczoraj aż się poryczałam, bo przy takim rozregulowaniu ciężko będzie trafić No i wczoraj niestety gin.nie przyjomował, a niektóre leki bierze się od 1 dc. Nie wiem co teraz, spróbuje sie dodzownić do niego po południu, czy w ogóle moja wizyta dzisiaj ma sens :( Niby wiedziałam, że z tego cykli nic nie wyjdzie, ale jak ja dostałam to taki żal w srodku, smutno tak jakoś :( No ale nie smęcę Wam więcej. Miłego dnia i pozdrawiam Was cieplutko ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!! przykro mi janeczko, ze ta @ sie przypałetała do Ciebie...moze wizyta u gina nie bedzie do konca stracona...powiesz mu o rozregulowanym cyklu, moze cos poradzi na to albo przepisze..🌻 u mnie niezle...termin malpy w przyszlym tyg. Od wczoraj bola mnie cycuchy i jajniki (dziwny bol: jak przeciagam sie albo zrobie jakis gwaltowny ruch). A dzisiaj jamniki troche odpuscily:P (przynajmniej narazie...) A jak dziewczynki u Was??? pozdrawiam cieplutko ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc❤️ Ja jestem ostatnio zabiegana, ze nawet nie mam czasu komputera wlaczyc, teraz znalazlam chwilke na kawusie przed praca:D Mam taki sobie nastroj bo dzisiaj w nocy dostalam @ wiec znowu nic:(, ale latwo sie nie poddam i staram sie wylaczyc mysli aby nie oszalec:( Caluje Was mocno wszystkie razem i kazda z osobna🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, ja czekam właśnie na @. I odkąd tak się skupiam na cyklu i nie chce żeby @ przychodziła to ona mi się spóźna. Zawsze miałam dokładnie 31 dni a teraz ja nie wiem czy psychiką nadejście @ powstrzymuje. I dziś już 33dc, ale wczoraj takie brazowe plamienie już było. Oczywiście objawów ciążowych nie mam żadnych więc jak ma przyjść @ to niech przychodzi a niech ze mną nie pogrywa. szkoda ,że znowu u Was @ ale będziemy mamy. Bedziemy , bo bardzo chcemy. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciesze sie, ze wiecej Was tu zajrzało :D :D :D domeniko-ja mam taka cichą (narazie) nadzieje, ze Ci sie udalo!!!!!🌻 pisz nam w miare mozliwosci co u Ciebie. gos82 - a co Ty taka zapracowana...;) szkoda,ze @ przylazl, ale ciesze sie, ze dzielnie to znosisz...:D moze nastepny cykl bedzie Twoj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam❤️ Ja juz nareszcie w domu i moge sie relaksowac:D Kruszynko ja ostatnio to nawet w domu nie bywalam, ciagle cos nam wypadalo i bylismy w rozjazdach, heh ta praca:( , ale nareszcie juz sie uspokoilo:D Ja nic tylko tyje i tyje:P a to przeciez nie na zime idzie:P hehe, ale najwazniejsze, ze sie z tym dobrze czuje. Zawsze bylam szczupla, wiec pare kilo w kilku miejscach sie przyda:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc laski:) no ja ostatnio tez troszku przytylam :P co prawda narzekalam ze jestem za chuda, ale i tak mnie denerwuja te nadprodukowane kg.... co tam u was??? clotka, emilka i malinka 👄 cos zamilkly:( dziewczynki, jak u Was???? jakies bocki?? :D domenika - mam nadzieje, ze @ cie nie dopadla 🌻 janeczko, gos, minimonia, antella 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc moje drogie :) Wpadam na chwilke i zaraz wypadam U mnie na razie mały sajgonik, @@@ trwa w najlepsze, nastrój taki trochę pod psem :P cokolwiek to znaczy. Dziewczyny życzę Wam miłego wieczorku. Pozdrawiam ,pa pa do jutra :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba mnie tu jeszcze pamietacie,co ;-) siedzę w krzaczkach bo nic ciekawego się u mnie nie dzieje-bociany chyba do Anglii nie dolatują :classic_cool: i tu cały problem... Ale widzę że coś @iska się przypałetały licznie w tym tygodniu...dziewczyny-nie załamujcie się-uszki do góry-nowy cykl-nowa szansa!!! Ja w tym cyklu tylko Castagnus, wiesiołek i chrom..i pewnie @ za tydzień nadejdzie :-( papapatki i do nastepnego napisania 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja wpadłam na chwile... nastroj ma podły jak mało kiedy i muszę się wyzalić- nie musicie czytać :) kilka dni temu dowiedzialam się ze moja siostra ma zamiar zerwać zaręczyny, bo jej sie facet znudził, a ja go tak bardzo lubie! i wiem ze on bardzo kocha moja siostrę i naprawde o nią dba...w walentynki poprosił ja o rękę, a jej się teraz odwidziało... smutne to. wczoraj dowiedzialam sie ze rozwodzi sie para którą uwazałam za idealne małżeństwo! mają wiele wspólnych pasji ( nurkowanie, taniec, ), zawsze stawali zgodnym frontem przeciwko rodzinie jak im sie wtrącali i wogole nigdy bym sie nie spodziewała ze cos jest u nich nie tak... i mają też wspaniałego synka- mojego chrześniaka, który w czerwcu kończy dwa latka...jego najbardziej mi żal :( i siebie też, bo teraz pewnie zobaczę go jak bedzie miał komunię, potem 18 i jak sie bedzie żenił. dziecko zabierze jego mama, a ja nie jestem z jej rodziny, nawet nie jestem rodziny jego taty, tylko mój mąz jest. wiec wiem ze spotkania będą baaardzo ograniczone. a dziś muszę iśc do pracy- załatwiłam sobie sprzątanie u jednej kobietki zeby zarobić trochę kaski na wyjazd do londynu. chce mieć własne pieniądze zeby mi mąz nie kwękał ze kupuję duperele. a tam jest ogromny wilczur, który wczoraj prawie mnie juz dorwał, ale zdązyłam jeszcze wyskoczyć za bramkę.ale i tak się go boje :( jak wróce w jednym kawałku to sie odezwę. a za tydzień jest wielka impreza u teściow, gdzie zwali się cała rodzina mojego męża, a oni nic nie wiedzieli ze byłam w ciązy i są na nas trochę obrazeni ze nie byliśmy z nimi na wielkanoc. zaczną sie pytania kiedy w koncu na litosc boską bedziemy mieli dziecko (zawsze tak jest) i po jaką cholere tak z tym zwlekamy...a oprócz nich bezie tam jeszcze kuzynka w 4 miesiącu ciązy- ta której mąż mnie tak dobijał telefonami czy juz jestem w ciazy.on tez bedzie. nie mam pojecia jak to wytrzymam. i nie mogę zrobić zadnej awantury ani nikomu się odszczeknąć bo nie chcę psuć teśćiowi imprezy- to jego święto. ale sie rozpisałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podczytuje Was troche bo sama niedawno borykalam sie z najpierw z obumarla ciaza,o ktorej wie tylko najblizasz rodzina,a potem ze starankami wielomiesiecznymi-kazde takie spotkanie to byl koszmar-a kiedy w koncu bedziecie mieli dziecko???bleeeeeee Raz wujkowi meza odpalilam,ze ja nie wypytuje o jego prostate,to niech on odpieprzy sie od mojej macicy-ale to juz bylo w desperacji. Jestem pewna,ze Wam sie uda-ziolka dzialaja cuda!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj daria, nawet nie wiesz jaka mam ochotę tak odpyskować! ale kurna nie mogę!!! ci co się nas najbardziej wypytują teraz tez mają niewesoło, bo własnie ich syn im oznajmił ze się rozwodzi, więc i tak siedzą i płaczą i nie chce ich dobijać. no i oni nic nie wiedzieli o mojej ciazy, więc ich docinki wynikają tylko ze zwykłej ciekawości i chęci udzielenia nam \"dobrych rad\" a nie z chęci skopania lezącago. wiec sama widzisz ze muszę zamknąc swoją gębę i jakoś to ścierpieć. moze dam radę, a jak nie, to od czego są bóle głowy? :) zawsze w sumie mogę wyjść wczesniej bo się źle poczuję :) a z tą prostatą to rewelacyjnie sie odgryzłas :) brawo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny❤️👄 Witam Dario👄 Moniu u mnie jest podobnie jesli chodzi o rodzinke, ale ja im nie mowilam, ze sie staramy a jak mnie pytaja o dziecko to mowie, ze jeszcze mamy czas:( wole to niz wspolczucie i rozne odzywki, nie zawsze delikatne niestety:( Moj szwagier jest szczegolnie ciekawski i za kazdym razem jak sie widzimy zasypuje mnie lawina pytan:( Mimo to ja bardzo lubie swoja rodzine, sa tacy jacy sa i kocham ich, ale chyba dlatego tak rzadko do nich jezdze:( Moniu a tego psa to Oni nie moga gdzies zamknac lub hmmmm lepiej pilnowac?? Ja jak jeszcze mieszkalam u rodzicow to mialam sasiada ktorego pies biegal sobie po drodze i nie raz mnie przegonil, lub musialam wracac do domu, bo nie moglam przejsc:( Buzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maza
Witam Podczytuję Was jakiś czas, bo chwilę mi zeszło żeby wszystko przeczytałam. Też się staramy z mężusiem o maluszka. No będzie już jakiś rok z przerwami... Tak jak niektóre z Was podpijam ziółka, ale tylko do owu. No i teraz czekam na efekty. Mam nadzeję, że będę mogła do was wpadać co jakiś czas ? życzę wszyskim pełnych brzuszków jeszcze tej wiosny - sobie też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam babeczki po przerwie! Pamietacie mnie jeszcze? Taka bylam zabiegana,ze nie míalam czasu nawet sie z wami przywitac.W miedzyczasie bylismy jeszcze zagranica,ruszylo sie w interesie bo i sezon zaczyna sie rozkrecac. U mnie niestety b/z.Ale calkiem odpuscilam sobie myslenie o ciazy a o dniach plodnych przypomina mi juz tylko sluzik... Janeczko,Domeniczko>na wasze problemy z rozlegulowana @ szczerze polecam castagnus w tabletkach.Ja biore go juz 3 mies i wszystko pieknie wrocilo do normy a mialam juz straszne zawirowania. Jak tam dziewczyny wasze plany wakacyjne? My z mezem to sie wyrwiemy chyba tylko na tydzien,moze do Grecji albo gdzies w inne cieple rejony. No niestety firma nie moze na dlugo zostac bez wlasciciela,takie uroki...A ja z malym planuje juz w lipcu wyjazd do Tropical Island kolo Berlina.Nie wiem czy wiecie co to jest takiego? Ja dopiero niedawno dostalam ich oferte,no raj po prostu.Wysylam wam linka bo naprawde warto to zobaczyc a i ceny nie sa zbyt wygorowane. http://www.my-tropical-islands.com/index-p.htm Pozdrawiam goraco,milej niedzieli!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam❤️ Ja dzis leniuchuje, juz jestem po sniadanku i nawet sie dobrze czuje:D @ przyszla i juz poszla:P cos szybciutko w tym miesiacu, moze to przez to, ze troszke przybralam na wadze:P Emilko my w wakacje wybieramy sie na tydzien nad morze nasze Polskie, chyba kazde miejsce jest dobre aby sie oderwac od tej codziennosci:D Pozdrawiam👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane!! ja narazie jeszcze przed terminem NIE-@... wczoraj zaliczylismy sobie 2 imprezki :) W maju raczej tak bedzie, bo to dosyc rozrywkowy miesiac w mojej rodzince 🌻 A na wakacje myslelismy sobie o wyjezdzie do bulgarii...tam nas jeszcze nie bylo...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
p.s. marze sobie o wyjezdzie do portugalii ❤️...no, moze kiedys pojedziemy :D buziaki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruchutka, Bulgaria,to brzmi ciekawie.Czy masz moze jakiegos linka do tego miejsca w ktore sie wybieracie? No wiem,ze to bardzo nie gramatycznie napisane ale mam nadzieje,ze zrozumiesz hehe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kochane 👄 emilko - podam Ci teraz 1 link : www.bulgariaonline.pl reszte podam wieczorkiem, bo teraz nie pamietam ... Myslelismy, zeby wybrac sie swoim srodkiem transportu, bo zawsze mozna jeszcze pozwiedzac inne, piekne miejsca po drodze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruchutka,dziekuje za linka.Wyglada to pieknie,pogoda tez chyba raczej powinna dopisac bo w tych rejonach jest cieplej niz w Pl.Koniecznie musisz opisac swoje wrazenia po powrocie tutaj na forum. Pozdrawiam wszystkie nasze dziewczynki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane 👄 czas zmienic u mnie co nieco w tabelce.... dobrych wiesci - brak... ale mam nadzieje, ze kiedys je wam obwieszcze 🌻 nick---------- wiek---- cykl staran---- data @ ----------miejscowosc... ja-neczka-----35-----------4-------------8-10.05-------- -- -- śląsk clotka----------28-----------25-----------13.03--------- ----wielkopolska kruchaa-------26------------8------------12.06---------- ---centralna PL Emilka-K.......35............4............ok 14.04....... . .. ..pomorze malineczka....23.......ok..12...........22.03........... .. częstochow domenika......33..........ok.9...........08.05.......... .....śląsk minimonia-----28-------przerwa---------01.05---------- -----warszawa antella.........35.......przerwa.........?.............. ......centralna PL gos82..........25..........4................12.05....... ........warszawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick---------- wiek---- cykl staran---- data @ ----------miejscowosc... ja-neczka-----35-----------4-------------8-10.05-------- -- -- śląsk clotka----------28-----------25-----------13.03--------- ----wielkopolska kruchaa-------26------------8------------12.06---------- ---centralna PL Emilka-K.......35............4............ok 14.04....... . .. ..pomorze malineczka....23.......ok..12...........22.03........... .. częstochow domenika......33..........ok.9...........08.05.......... .....śląsk minimonia-----28-------przerwa---------01.05---------- -----warszawa antella.........35.......przerwa.........?.............. ......centralna PL gos82..........25..........4................12.05....... ........warszawa kasiek101.....25..........3................04-05................warm.-maz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Kochane❤️ Wiec i ja uaktualniam nick---------- wiek---- cykl staran---- data @ ----------miejscowosc... ja-neczka-----35-----------4-------------8-10.05-------- -- -- śląsk clotka----------28-----------25-----------13.03--------- ----wielkopolska kruchaa-------26------------8------------12.06---------- ---centralna PL Emilka-K.......35............4............ok 14.04....... . .. ..pomorze malineczka....23.......ok..12...........22.03........... .. częstochow domenika......33..........ok.9...........08.05.......... .....śląsk minimonia-----28-------przerwa---------01.05---------- -----warszawa antella.........35.......przerwa.........?.............. ......centralna PL gos82..........25..........5................18.06....... ........warszawa kasiek101.....25..........3................04-05........ ........warm.-maz. Szkoda, ze to nie inna tabelka:( Jeszcze troche i topik powinien zmienic nazwe na letni:(heh Mam podly nastroj dzisiaj, potrzebny mi urlop jak nigdy. Buuuzia👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×