Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kruchaa

Wierzymy w cuda- na wiosne sie uda- topik staraczkowo-testowo-ziołowy

Polecane posty

musicie skopiowac cały ten link,bo ten fragment który się sam podkreśli to pokaże ,ze nie ma takiej strony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś długo nie ma Janeczki.Wiecie moze na którą godzine miała wizytę???? Cos ostatnio jestem mało cierpliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Reniu niestety nie wiem na ktora godzine Janeczka miala wizyte. Pisala tylko, ze odezwie sie wieczorem. Ja rowniez czekam na wiesci on niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janeczko dostaniesz klapa w pupe:) za to, ze sie nie odzywasz:) Widze, ze wszystkie juz w lozeczkach leza:P a przytulajcie sie kochane:D tego nigdy za wiele:D Ja tez zmykam spac, jutro czeka mnie ciezki dzien w pracy. Zajrze jutro o ile mnie nie wykonczy kierownik i jego "swietne" pomysly:P 👄 na dobranoc dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane:) Tylko nie bijcie za wczorajsze:( przykro mi ze wczoraj sie nie odezwalam, ale nie bylam na wizycie. Juz w pracy czułam sie tak fatalnie, ze marzylam tylko o łózku. Caly czas myślalam, ze jednak pojadę na tę wizyte. Ale potem ból głowy był tak silny + wymioty, ze spalam z małymi przerwami własnie na rzyganie. Dzisiaj czuję sie jakbym byla przez wyzymaczkę przepuszczona. Ale na wizyte idę zaraz po pracy, więc dam Wam znać ok.16-17 Buziaki dla was kochane i milego dzionka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Janeczko,tos sie biedaczko wymeczyla,wspolczuje Ci ❤️.Ja tez miewam migrenowe bole glowy w polaczeniu z wymiotami,wiec wiem co to znaczy:O Czekamy na wiadomosci od Ciebie 🌻 Gosiu, i co dostalas @? Zajrzyj na topik,mam nadzieje,ze kierownik Cie wczoraj nie zameczyl? Moniu,co u Ciebie? Wiesz,bardzo bym chciala,zeby te bole spowodowane byly ciaza a nie @....Ale chyba raczej nie,niestety :(. Znow boli mnie jak na @ i doszedl jeszcze bol kregoslupa,wiec sadze,ze ta wredna @ jest juz w drodze do mnie :O.Moze jeszcze gdzies zabladzi po drodze,co? Kruchutka,Reniu,Antelko,Nickola-co u Was? Buziaki 👄 dla wszystkich piszacych i czytajacych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emilko, na dwoje babka wrozyła, bóle na @ i te na początku ciązy są identyczne, co jest na maxa denerwujące jak juz wiesz ze jestes w ciąży- co chwila latasz do kibla i sprawdzasz czy @ przyszła :). mnie nawet teraz jeszcze czasami tak brzuch boli- to macica sie rozciąga. wiec na razie poczekaj, i nie mow ze to @. a sio, a sio. janeczko, czekamy na ciebie po wizycie. usciski dla całej reszty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł:D no emi, zycze zeby te objawy nie byly na @ 🌻 bo do terminu tuz, tuz... a ja mam takie dziwne \"skurcze\" w brzuchu delikatne, co jakis czas - i przez to zaczynam sobie wkrecac to i owo...:O janeczko-mam nadzieje,ze samopoczucie sie u ciebie poprawia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emi, a kiedy masz nie dostać? Kruszko u Ciebie też to obiecująco brzmi... Ja wiem nie nalręcac sie, ale jak sie nie nakręcać, nie da sie przecież o tym nie myslec, choć niektórzy zalecają wlasnie aby wyłączyć myślenie! Nie piszą tylko jak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie przez ostatnie kilka m-cy raczej nie myslalam bo rezultatach, bo przyjelam ze i tak bedą do dupy i nic sobie nie wkrecalam, ale w tym cyklu (okragłym 12-tym :) ) cos mi odbiło :O janeczko, jak sie czujesz? lepiej juz ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszko, o tyle lepiej ze juz nie wymiotuje, ale głowa nawala strasznie:( Takbym chciala do domu, ledwo siedzę:( ale u nas L4 nie jest za dobrze widziane:( A Ty kochana na kiedy masz termin, oczywiscie nie dostania@?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OK. 10 .10 a teraz jest moj 18 dc.....czyli po owu...dopiero... ciesze sie ze juz nie meczy cie szuwar, ale bol glowy tez do przyjemnych raczej nie nazlezy :O janeczko, bardzo jestem ciekawa twojej wizyty u gina, oby byly to jak najbardziej pozytywne wiesci 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny,slyszalyscie? Jeden z blizniakow zmarl :O .... Nie wiadomo co bedzie dalej,czy beda musialy zostac szybko rozdzielone ale chyba tak. Wspolczuje matce,musi przezywac prawdziwy koszmar. Janeczko,szkoda,ze nie mozesz zwolnic sie wczesniej do domu.:( Ja mam nie dostac we wtorek.... Kruchutka,ponoc bole w podbrzuszu sa pozytywnym objawem :) Mam nadzieje,ze to bedzie 9-miesieczny objaw! Juz piatek,zawsze mnie to cieszy ale dzis wyjatkowo nie mam nastroju :( Buziaki dziewczynki i piszcie,piszcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze mam jakies jednodniowe skurcze \"poowulacyjne\"...:P nie dam sie zwariowac !!!!! emi, licze ze twoja @ sobie odpusci w koncu...! no bo ile mozna...:P ja sie ciesze ze juz piateczek dzisiaj 🌻i juz niedlugo do domku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobitki! Jeszcze dziś oglądałam na polsacie pokazywali maluszki,ale nie wiem czy reportaż nie był z wczoraj. jeśli jedno maleństwo zmarło to z pewnoscią muszą je rozdzielić. Bardzo przykra sytuacja.Z całego serca współczuję Nadii ich tatusiowi i całej rodzinie❤️ Dziewczynki Emi🌼Kruszka🌼Gosiu🌼antelko🌼 i wszystkie inne życzę Wam żeby @ nie nadeszła!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Janeczko ❤️ a moze i Ciebie dopadł ten wirus jelitowy??? Trzymaj się i melduj co u lekarza. Byłam dziś u internisty i wracam do pracy :-( w niedzielę musze obstawić juz jakiś bieg :-(.Doktórka mówiła,ze muszę wrócić ,bo kiepsko z pracownikami.Dowiedziałam się,ze koleżanka idzie na zabieg i z pewnoscią 2 lub 3 miesiace jej nie będzie.Ja też nie wiem jak długo jeszcze będe pracować. Nadal smarkam i kaszle i coś mi się zdaje,ze to jeszcze potrwa. Zajrzę wieczorem ,moze coś JAneczka juz będzie wiedziała. Nie mam siły siedzieć przy kompie.Strasznie mi niedobrze.Prawie nic nie jem.Jak nie jem jest mi niedobrze,i jak coś zjem to jeszcze gorzej :-( Rano z ledwoscią powstrzymałam wymioty :-( Chyba się zaczął najgorszy okres ciaży i nie mam już wątpliwości -to jest ciążą. 👄 dla Was wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc🌻 Emilko:) kierownik byl nadzwyczaj mily dzisiaj i dal mi pozyc;) Juz tyle razy sie z nim klocilam, bo wiem, ze mam racje i znam sie na tym co robie, ale on potrafi dac mi w kosc, wystarczy, ze byle co go ugryzie i juz draka. Mimo to i tak sie lubimy;) Emilko a moze Ci sie udalo:D:D:D❤️ @ nadal nie mam i raczej nie czuje sie tak jakby miala przyjsc. Janeczko wspolczuje Ci kochana👄 ten wirus jest strasznie dokuczliwy niestety. Czekam na wiadomosci, jak minela wizyta u gina❤️ Reniu ja to bym chciala takie mdlosci jak Ty masz:D Kruchutka mam nadzieje, ze bedziesz nastepna po Emilce👄 Dziewczynki piszcie co u Was??🌻 dla maluszka❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki:) Tez dzisiaj słyszałam, ze zmarł jeden z chłopców, tyle nieszczęść spada na tak młodych ludzi, żeby chociaż drugiego udało sie uratować. Smutne to bardzo:( A ja juz po wizycie, rzekomo wszystko dobrze wygląda, dostałam skierowanie na betę mam zrobić w poniedziałek. Generalnie zgoda na działanie jest:) choć lepiej gdybym poczekała do normalnej @ ale jak coś się po drodze przydarzy to nie będzie źle. I w sumie nie wiem czy starać się czy czekac na @. Czasami tak jakoś niejasno mówią:( W nastepny piatek mam iść na usg podejrzec pęcherzyki, a z wynikami to zadzwonić. Na pocieszenie dodał, ze po poronieniu szybko zachodzi sie w ciąże, na minus ze przy tak dużym tyłozgięciu jak ja mam najprawdopodobniej trzeba będzie leżeć. Ale teraz najważniejsze zeby zajść,utrzymać i mieć zdrowe dzieciątko, reszta sie nie liczy. Co tam u Was, jak się mają podejrzane w tym cyklu? 👄 dla Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janeczko nareszcie:D❤️ a ja juz myslalam, ze wszystkie wyemigrowalyscie:P Ja sie kompletnie nie znam i nie wiem co Ci kochana doradzic, ale skoro lekarz powiedzial, ze nic nie ma na przeszkodzie to dobrze:) sama nie wiem czy lepiej poczekac na @ ale przeciez gdyby Wam sie udalo to wiecej nic do szczescia nie potrzeba:D Dziewczynki napiszcie cos:) 🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janeczko❤️ no to jak zgoda jest i chęci też to nie ma na co czekać tylko starać się i starać i za miesiąc meldować o dwóch kreseczkach :-) Bardzo Wam tego życzę:-) nawet nie wiesz jak bardzo. Gosiu wiem,ze szczęściem jest jak się dowiadujesz,ze koleżance się udało.Ja tez zawsze sie cieszyłam,a potem to dotykałam brzuszka na szczęście(moje). Ale największe szczęście będzie wtedy jak to Tobie się uda i jak ujrzysz te dwie piękne niebieskie lub rózowe kreseczki. Mocno trzymam kciuki zeby ta @ nie pojawiła się już przez najblizsze 9 miesięcy. Zresztą zyczę tego wszystkim starającym się kobietkom🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janeczko 🌻 ciesze sie ze masz zielone swiatlo od gina:) niestety nie potrafie ci doradzic...moze intuicja cos ci podpowie lub pokierujesz sie \"chwilą\"... tak czy inaczej masz chociaz zapewnienie od lekarza, ze mozesz dzialac. Jesli jednak uznasz ze poczekasz na @ - to chyba kilka dni wiecej nie zrobi roznicy...wszystko zalezy od Twojej (waszej) decyzji i samopoczucia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana Janeczko,tak sie ciesze,ze wszystko u Ciebie dobrze!:) Wiesz,ja Ci moge powiedziec co ja zrobilabym na Twoim miejscu:ja Janeczko nie czekalabym do @ tylko szybko wznowila stranka :D. Los Ci teraz kochana wynagrodzi i spelni sie Twoje pragnienie.Ja to czuje.:D:D:D. Kruchutka,Monia,Gosiu,Renia,Nickola ❤️ Wszystkim milego piatkowego wieczoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane, ja też myslę, ze nie mam co się opierniczać tylko brać się do roboty:) a tak na poważnie, to poczekam ostatecznie do tej wizyty piatkowej i zobaczę jak się mają moje pęcherzyki. A może coś mi się poprzestawia;) i na tej piatkowej juz bedę po owu, bo lekarz mówił, ze się może poprzestawiać;) No cóż, zobaczymy, jak coś się ma wydarzyć to sie wydarzy, najważniejsze ze nie kazał mi czekać! Zastanawiam się czy nie zacząc pić ziółek ale chyba juz za póxno w tym cyklu, co o tym myslicie, a może już z niczym nie kombinować:( Dzisiaj mam 6 dc i zaczynam len popijać na śluzik. Milego wieczoru kochane ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 janeczko gratuluje postawy 🌻 napisalam posta jakis czas temu, ale szlag go trafil bo komp mi sie powiesil...:( mysle ze ziolka moga bc pomocne, ale nie w tym cyklu, bo pisalas ze jest mozliwosc ze cos sie pomixuje... chociaz osobiscie licze ze w nastepnym cyklu juz nie beda potrzebne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki;) Witam na porannej kawce, mam nadzieję ze sie przyłaczycie:) No...wstawać śpioszki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny!!! Janeczko ja się nie przyłączę do picia kawki :-) popijam sok wieloowocowy,bo nic innego nie mogę.Ale jeśli moge się przyłączyc z tym sokiem ,to bardzo chętnie. Pójde teraz uszykowac sniadanko małej,moze i ja coś zjem...... Zajrze później :-) 👄 dla wszystkich!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×