Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kruchaa

Wierzymy w cuda- na wiosne sie uda- topik staraczkowo-testowo-ziołowy

Polecane posty

Emilko❤️ przepraszam jeszcze Tobie miałam napisać. Kochana myśl pozytywnie.Wszystkie praktycznie zaczynacie w tym samym czasie.MUSI SIE UDAĆ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!.Jeśli mamy urodzić w 2008 to najpóźniej w marcu musi nastąpić poczęcie. Nie zniechęcaj się tylko działaj i to ze skutkiem,Ja tu za wszystkie trzymam kciuki więc jeśli nie wszystkie w tym cyklu to niech choc jedna z Was tak bardzo chciałabym gratulować :-) Aha jeszcze jedno ,jestem związana z ochroną zdrowia ale nie chciałabym na forum pisac kim jestem :-).Wiadomo jaka jest teraz nagonka na nas więc czasem ktoś złosliwy tak jak na majówkach by się i tutaj znalazł i życie by mi uprzykszył. A swoją drogą codziennie wpisy tej samej osoby to już naprawdę jest denerwujace,aż mi się nie chce tam wchodzić i tego czytać.Czasem można się załamac,a człowiek i tak ma dość problemów i nie potrzebny mi kolejny. BUZIAKI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
renka 🖐️ ja ignoruje wszystkie wpisy pomarnczowe na maju, i jakby wszystkie dziweczyny zrobiły to samo to mysle ze sprawa skonczyłaby sie w ciągu tygodnia max. i ciągle mam wrazenie ze czesc pisze ta agnieszka. no cóz, trzeba przeczekać. i pisac, zeby pomarancza nie miała satysfakcji ze rozwaliła topik. dobrze pamietam ze masz jutro usg? a i jeszcze jedna rzecz? pomarancza \"miałam racje\" jest chyba jedną z majówek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniu Usg mam w czwartek :-) . Wpisy tej \"miałam rację\" tez nie wszystkie są przychylne.Juz sama nie wiem.Nie mam chęci wchodzić na ten topik żeby nie przeczytac na swój i innych dziewczyn temat,ze jesteśmy kurwy itp. to jest tak strasznie przykre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz jestem w domku, niestety sama bo maz wyjechal na dwa dni na szkolenie, ale za to jaki ja mam humorek:P Moniu Reniu nie przejmujcie sie tymi wpisami, my Was kochamy❤️ i jestesmy z Wami. Ktos sie chyba poczul urazony, ze o kulturze osobistej nie wspomne.... 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane babeczki! Janeczko,bardzo sie ciesze,ze u Ciebie wszystko gra :).Czy staraliscie sie w tym cyklu? Janeczko,ja jestem wierzaca.Od jakiegos czasu modle sie do Sw.Judy Tadeusza patrona spraw beznadziejnych...:(Jakos tak uznalam,ze po tylu miesiacach staran juz tylko On moze mi pomoc. Ale Janeczko,jaki masz swietny wynik brzuszkowy!No kochana,mi sie udalo tylko dojsc do 30.:O Antelko,ja Ciebie doskonale rozumiem.Sama momentami mam wrazenie,ze los chce abym miala tylko jedno dziecko i chocbym pragnela nie wiem jak bardzo to tego nie przeskocze😭.Ale ja jeszcze walcze,probuje wszystkiego i choc czasem mam dola to jednak mysl o malenstwie dodaje mi sil.Sprobuj z ziolkami.Przeciez nie zaszkodzi :D Gosiu,nie len sie ,tylko zaczynaj cwiczyc!Widzisz,Janeczce tez sie nie chcialo a juz doszla do 50.Tylko cwicz na dywanie bo ja jak raz zrobilam na golej podlodze to strasznie odgniotlam sobie kregoslup :P. Kruchutka,liczymy na Ciebie!Moze badania nie beda juz potrzebne :) Reniu,alez oczywiscie,ze nie musisz pisac gdzie pracujesz.:D.Rozumiem to i szanuje.Ja z kolei mam tak \"wspaniale\" kolezanki,ktore gdyby sie dowiedzialy,ze cos mi sie w zyciu nie uklada pewnie z radosci urzadzilyby impreze :O.Dlatego ja tez nie ujawniam zbyt wie szczegolow ze swojego zycia.Boje sie po prostu. Moniu,wpadlas na swietny pomysl z tym wyjazdem do Olszyna :)No nie ma nic gorszego niz tlumy ludzi po porodzie. Pozdrawiam dziewczynki i wszystkim milego wieczoru 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Macie rację majóweczki, trzeba ignorować pomarańczki, ktoś się bawi Waszym kosztem. Dobrze, ze usuwają takie wpisy, ale trochę niestety są na tapecie. Emi, wiesz ja te 50 robię z przypadku, tak mi się jakos utrwaliło ze Ty trzaskasz po 50 i chciałam Ci dorównać;) choć już po dwudziestu paru miałam dość:P Ja robie i na dywanie a na to kocyk... delikutaśna jestem:D Jeżeli chodzi o ten cykl, to nie starlismy sie w każdym razie nie tak do końca, może jednak coś się tam zaplącze, choć nadziei nie mam. Załuje tego cyklu juz teraz:( I prosze Cię kochana nie myśl o swojej ciązy w kategoriach spraw beznadziejnych, przecież wszystko jest w porządku z Waszymi wynikami więc to tylko kwestia czasu. Reniu, mam korzenie poznańskie.. moje rodzinne strony to Poznań, Puszczykowo, Srem:) gdzieś blisko Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janeczko,jeszcze Cie mialam zapytac,czy Ty masz ten pasek Sw.Dominika? Wiesz,jakos tak pomyslalam,ze moze Sw.Juda-Tadeusz pomoze, bo wiele razy ratowal mi juz skore,kiedy wydawaloby sie,ze sytuacja jest bez wyjscia :) Modlilam sie wczesniej do swojego Aniola bo ja bardzo wierze w Anioly ale jakos mu sie nie spieszylo z pomoca :(.Moze to nie w Jego gestii lezy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emi, mam:) ...ja też wierzę w anioły:) A pasek nosiła koleżanka koleżanki, miala dwa poronienia, potem udalo jej sie szczęśliwie zajść w ciąże, pasek nosiła na brzuchu, podczas cesarki zawiązany miała na ręce i nie pozwoliła go zdjąć. Teraz wisi nad łóżeczkiem jej córeczki:) Ja w to wierzę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emi, mam...w anioły też wierzę:) A pasek miała koleżanka koleżanki, po dwóch poronieniach udało jej sie zajść w ciążę, pasek nosiła na brzuchu, potem podczas cesarki na ręce i nie pozwoliła sobie go odebrać. Teraz wisi nad lóżeczkiem jej córeczki:) Ja w to wierzę:) Tu nie chodzi o sam pasek, on sam w sobie nic nie załatwia:) chodzi o modlitwę, pasek jest symbolem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez czekam na dziecko
ja tez staram sie o dziecko i na razie bez efektu, juz minal rok. Ile się czeka na taki pasek? jak czesto trzeba odmawiac modlitwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pasek czekałam dwa dni, wraz z paskiem byl medalik, obrazek ze św.Dominikiem i modlitwą oraz informacje na temat zakonu. Zresztą przesyłka była wysłana piorytetem. Jeżeli zaś chodzi o modlitwę, to sprawa indywidualna, nie masz przykazane ze trzeba coś odmawiać ileś tam razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane, ja tez sie wtrace, bo chyba zwroce sie z pomoca... Ja tam praktykuję i pomodle sie o to i owo...ale nie probowalam tak, że tak powiem \"personalnie\" do Świętych.... renka-ano takim pesymizmem u mnie wieje, bo od 12 m-cy bez zmian :O i jakos sie juz przyzwyczailam do tej sytuacji, co nie znaczy ze nie mam nandzei, ona mi towrzyszy baardzo czesto:D trzymam kciuki za czwartkowe usg :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A swoja droga to fajnie by sie stało, gdyby badanka juz nie byly potrzebne...:) ale chyba @ nadciaga, powoli ustepują przed-@ dolegliwosci...hmmmmmmmmmmm!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janeczko, a Ty pisałaś do tego zakonu jakiś list z prośbą? Wysyłałaś jakieś pieniążki? U mnie to z tymi modlitwami jest rożnie, wiecie jak jest. Czasem wieczorkiem to już padam na \"ryj\", a w dzień to jakoś nie mam czasu, nastroju. Takie tłumaczenie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej babeczki:) Antelko,własnie ten pasek przypomina o modlitwie, nie zawsze odmawiam te modlitwę, często modlę sie własnymi slowami:) Napisałam list z prośbą, ale na bocianie czytałam, ze można nawet wysłać maila.A pieniądze to juz sprawa na prawdę indywidualna, ale troszkę można wysłać na klasztor. Ta koleżanka koleżanki, o której Wam pisałam, utrzymywała z nimi korenspondencję, jak już zaszła w ciąże i potem jak urodziła Nicole. Bo o tych cudach:) proszą zeby je powiadomić. Ja juz po urlopie:P oczywiście na biurku nawał spraw na wczoraj:( jeszcze dzisiaj musze się sprężyć z powrotem do domu bo młody na basen ze szkoły, a 15 km musze trzasnąc zeby go zawiesc. Trzymajcie się cieplutko i optymistycznych mysli życzę 🌻 Pozdrawiam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janeczko,przepraszam,ze wczoraj tak zamilklam ale jak to mowi Antelka🖐️ po prostu padlam na ryj. Wiesz Janeczko,ja chyba tez zamowie ten pasek,tylko nigdzie nie moge znalezc maila :(.Poszukam na bocianie,skoro mowisz,ze dziewczyny w ten sposob zamawialy. Ja myslalam,ze jest jakas okreslona cena za pasek.Widzicie,czlowiek w tym skomercjonalizowanym swiecie nie wierzy juz,ze mozna dostac cos za darmo.Janeczko,czy Ty dostalas wraz z przesylka jakis druk przelewu?Chodzi mi o ta wplate na klasztor.Chetnie ich wspomoge jakas kwota :) Dziewczynki,pozdrowka!👄 i milego dnia❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emi, druku przelewu nie dostałam, w ogóle sostry nic nie pisza o wpłacie, ale własnie na bocianie wyczytałam ze niektóredziewczyny wpłacały. Podaję Ci adres mailowy do sióstr: mniszki.grodek@op.pl A tu tez jakas stronka z bociana na temat paska, nie pamietam już czy to była ta, musiałabym w domu sparwdzić bo mam w zakładkach http://www.nasz-bocian.pl/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=35765&postdays=0&postorder=asc&&start=0 Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc🌻 Rety jak czytam jaki Wy jestescie wierzace to i az wstyd, bo ja wogole nie mam czasu, a moze po prostu zapomnialam o modlitwie....hmmm moze trzeba cos z tym zrobic;) Pedze teraz szybciutko pod prysznic, bo czekaja mnie znowu zakupy i musze jeszcze wpasc do kolezanki, a maz dzisiaj wraca, wiec musze byc grzecznie w domciu:P Wpadne wieczorkiem 👄👄👄 dla Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu, nie wszyscy MUSZA sie modlic.To musi wyplywac z serca i z Twojej nieprzymuszonej woli.Jezeli nie czujesz potrzeby to tak jest ok,nie zmuszaj sie do niczego :).My tez,bron Boze nie mamy tu zamiaru niczego innym narzucac :D. Moniu,co u Ciebie? Kruchutka,mam nadzieje,ze @ nie przyszla i ze zrobisz nam kinder-niespodzianke :) Antelko,Reniu,Janeczka 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja byłam na spacerku :D ale fajnie. teraz chyba sie troche przespie, chociaz nie weim czy to dobry pomysł, bo potem wieczorem co prawda zasnę ( ok. północy) ale o 5 rano budze sie juz wyspana :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruchaa ❤️ Dziekuję za zaproszenie, na pewno będę Was podczytywać i oczywiście życze spełnienia marzeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochanieńkie ❤️ nadia- milo, ze zajzralas dziwvzynki sa tu suuuuuper, zapraszam częściej :) Emi - ja o niczym innym nie marze jak o kinder-biespodziance, ale termin @ jeszcze przede mna wiec, sobie czekam.... minimoniu rodzynku ty nasz...wyspij sie za wczasu, bo poniej bedzie trudniej :) antelka-chyba razem czekamy na efekty...:D termin mamy baardzo podobny gos, janeczko, renka ❤️ 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Kruchutka, my mamy podobny termin, ale ja już wiem na pewno, że nic z tego. Właśnie odebrałam wyniki progesteronu i wiem, ze owulki nie było. Ale i bez tych badań tak czułam. Jutro mam wizytę u gina. Ciekawe co zaleci. Emilko, ja też zaraz wyśle maila po pasek. Jeśli nie pomoże to na pewno nie zaszkodzi. Dziewczynki 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej buziaczki kochane:) co porabiacie? Ja już po basenie, po zakupach, po lekcjach z młodszym, szybkiej obiado-kolacji, jeszcze tylko pralke załączyć. Czasami myslę ze mogłabym byc w trzech osobach, no chociaż w dwóch:P W pracy tez zapierdziel na maksa, ach to zycie dzisiejsze:O Gosiu 🌻 nic na siłę:) Emi 🌻 powinnaś mieć do dwóch dni:) Minimoniu 🌻 jak czytam o tych Waszych eskapadach do kibelka, odrzucaniu od jedzonka, nudnościach itp. wszystko we mnie krzyczy, ze tez tak chcę:) I moge sama sie popłukac po głowie, idiotka, zmarnowałam cykl :O Reniu 🌻 gdzie jesteś??? Antelko 🌻 jak dzisiejszy humor? Kruszko 🌻...:D Nadia 🌻 witaj serdecznie, Ty nas znasz:) my Ciebie nie. Zapraszamy do pisania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Antelko, ja właśnie robilam łąke z posta a Ty juz jesteś:D Przykro mi kochana, a co z nowym cyklem? Weź tego swojego gin.w obroty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×