Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kruchaa

Wierzymy w cuda- na wiosne sie uda- topik staraczkowo-testowo-ziołowy

Polecane posty

sarenko, ale ta druga kreska...co prawda po czasie, ale pokazala sie ....u mnie nawet po 2 dniach na tescie byla tylko jedna... jaka czulosc ma ten pre-test?? moze musisz powtorzyc test...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozliwe tez ze to dzialanie ziołek...ale tak czy inaczej trzeba poczekac i powtorzyc test:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarenkaa
Kruchaa, pre-test jest podobno jednym z najczulszych testów (tak mi powiedziała pani w aptece). Ciężko jest, bo głowa i mdłości... gdybym była pewna, że to ciąża to bym nie narzekała, bo co innego cierpieć z powodu ciązy, a co innego w takiej niepewności, że może to świadczy o jakiejś nieprawidłowości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane! janeczko- nadal trzymam kciuki :) faktycznie ten twój spadek to nie spadek :) emilko- to samo co do janeczki :), moze test był za wczesnie? malinko- staraj sie kochana, ja tezz mam owu teraz i robie co moge :) sarenko.. czyżby? miejmy nadzieję ze nie na darmo się męczysz :) przeczytaj na opakowaniu jaką czułość ma twój test, bo mi sie wydaje ze pretest ma taką samą czułość jak inne, tj. 25 czegoś tam, albo 20. ja stosuje bobotest strumieniowy,ten ma czułość 10 więc jest 2 razy szybszy niż inne. tylko ciężko go dostać. krucha, o moim śluzie mozna niezłą książkę wydać- \"śluz na każdy dzień cyklu\" :) co dzien mam inny. dziś podobny jak wczoraj- kremowy z glutami :) ale jest tych glutów znacznie więcej niż wczoraj i sie bardzo rozciągają. co z tego, i tak kremowe składniki mojego śluzu skutecznie wykończą chłopaków męża :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
clotka- mam ten sam problem co Ty tez mam brać od nastepnego cyklu CLO+ Distreptaza+Luteina no i bez minitoringu!!!!! a wiem ze dziewzcyny zwykle maja te monit. ze względu na przestymulowanie clo mam brać 5 dni nie wme tylko czy wogóle zaczac to brać bo nigdy wcześniej go nie brałam lezcę prolaktynę bromkiem 2x dziennie a to clo to na brak śluzu mi gin przepisała!!! owualcje ma (mierzę tempke) a clo jest na owu ...i jestem w kropce bo się boje to brać żeby sobie nie zaszkodzić a czy Ty już zaczełas brać to clo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, a oglądałyście wczoraj fakty? na końcu była babka która urodziła dziecko, ale o tym ze jest w ciazy dowiedziała się kilka dni wczesniej- szczena mi opadła. to co ona nie dopatrzyła się ze 9 miesiecy nie ma @? brzucha mogła nie zauażyć- ważyła jakieś 200 kg, więc te dodatkowe 8 mogło jej umknąć, ale ze @ nie ma to chyba się rzuca w oczy po jakimś czasie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzizys jak mnie boli prawy jajnik, az mnie zgina momentami, a tu jeszcze obowiązki małżeńskie czekają :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kolezanki.Moniu,ja nie pamietam ale czy ty przypadkiem nie masz miec wlasnie owu?Bo u mnie to taki bol nieomylnie wskazuje na owu wlasnie.Jezeli tak to przytulaj swojego M na maxa...hlehle.. U mnie wciaz brak postepow.@ nie nadchodzi a test ujemny...Samopoczucie do bani,psychika wysiada...Ciezko mi jest.Brzuch mnie od czasu do czasu pobolewa na @,cycki spuchniete,do kibla latam co 5minut i w ogole...Nie bede wymieniac wiecej bo wiadomo,ze jak sie chce to mozna sobie wkrecic 500 objawow ciazowych.Czasem mam cos ala brazowego na papierze ale na @ to to nie wyglada.Zastanawiam sie czy moze zaczac brac juz dzis costagnus?Moze to by sie wyregulowalo?Czy jeszcze poczekac?Co o tym myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GaboniK- qrcze-aż mi się wierzyć nie chce że masz CLO brać na brak sluzu!!dziwne troche,-bo lek ten upośledza sluz jak żaden inny i ja dlatego mam brać dodatkowo estrofem na lepszy sluz i endo...dziś u mnie 22 dc a clo mam brać od 3 do 7 dc inni biorą np od 5 do 9dc...nie wiem jak Ci doradzić bo ja jak brałam rok temu to torbieli nie było tylko miałam straszne bóle jajników-prawie takie jak bym miała atak wyrostka robaczkowego ale to wtedy była owulacja więc przetrzymałam jakoś :-) a nie masz możliwości monitoringu???my w czwartek wracamy juz do UK i niestety monitoring mi odpada :-( minimoniu-oglądałam FAKTY i byłam w szoku-jak można nie czuć ruchów dziecka??w końcu instynkt macieżyński też jakiś się pojawia i podobno się wie ze się jest w ciąży...a co do @ to u osób otyłych róznie z nią bywa więc mogła jej nie mieć na przykład...no ale aż do tego stopnia-SZOK!!!!a to kłucie to pewnie owu-3mam kciuki! Doradzcie mi coś: otóż mam dziś 22 dc i śluzu płodnego nie wiem skąd od groma i ciut ciut...w 17dc pęcherzyk miał 11mm więc czy mógł jeszcze dorosnąć i mogę liczyć na pózną owulację ?????????????????????? Emilka K- te objawy mogą oznaczać fasolkę -oby to było TO!!!!a bierzesz luteinę na 2 fazę cyklu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PS: GaboniK- wjakim celu bierzesz Distreptaze??To jest lek na infekcje bakteryjne i działa przeciwzapalnie.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Clotka,dzieki ale jakos stracilam nadzieje jak zobaczylam ta 1 kreche dzis rano... Ja nie biore zadnych lekow,mam zamiar lykac costagnus takie ziolka na regulacje cyklu i ponoc na owu.Tylko nie wiem czy zaczac juz teraz czy jescze poczekac? Co do twoich objawow to wiesz,ja zawsze mowie,ze organizm ludzki jest wciaz zagadka-jezeli masz taki sluz to nie pytaj tylko bierz sie do dziela!Clociu,wszystko jest mozliwe.Kobiety zachodza w ciaze podczas miesiaczki.Niby niemozliwe-a jednak!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilko K- a który to dzień cyklu u ciebie dzisiaj???może na test za wcześnie??? 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Clociu,u mnie to 29dc przy cyklach 28dniowych.Myslisz,ze za wczesnie?Przeciez test wykazuje ciaze w pierwszym dniu zatrzymanej @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kassiopea
Kochane, gdzie można kupić zioła o.Sroki? Nie czytałam całości postów, więc moze powielam pytanie, ale bardzo mi zalezy na tych ziołach, tylko nie wiem gdzie kupić.. Macie jakas stronkę www.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochane!! ciezko mi sie dzisiaj dostac na forum:( znowu cos z netem:/ minimonia- mnie tez bolal janik wczoraj i przedwczoraj, a dzisiaj cisza i sluzu tez raczej brak....czyzby juz po owu.???????????? emilka, moze to jednak ten wiosenny CUD...❤️....!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
clotka - chyba mozesz liczyc na pozniejsza owu!!!! roznie z nią przeciez jest...raz jest wczesniej, raz pozniej....echhhhh nie trafisz za nią :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz zmykam do mezusia. zycze baaaaaaardzo dobrej nocki 🌻 buziaki!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kassiopea
hmmm.. nikt mi nie odpowie...? chyba, to nie tajemnica...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze tu: http://www.swistak.pl/aukcje/2468559,-ZIOLA-NA-SCHORZENIA-KOBIECE-.html mam nadzieję że chodzi ci o miesznkę nr 3: Ojca Grzegorza Sroki, pobudzająca pracę jajników lebiodka (oregano) { Origani Herba} 50gr koszyczek rumianku { Anthodium Chamomillae} 50gr macierzanka {Serpylli Herba} 50gr pokrzywa {Urticae Folium} 50gr dziurawiec {Herba Hyperici} 50gr rdest ptasi {Herba Polygoni avicularis} 50gr ruta {Herba Rutae} 20gr nagietek {Calendulae flos} 20gr nostrzyk {Herba meliloti} 20gr Łyżeczkę ziół zalać szklanką wrzącej wody, naparzać pół godziny. Pić szklankę odwaru przed snem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki, No tak zacznę od siebie, u mnie plamienie , wiec @ chyba juz za progiem i brzuch zaczyna bolec.Martwi mnie przesunięcie, bo kiedy sie nie starałam to cykle były regularne. A teraz każdy dzień opóżnienia @ to nadzieja.... Sarenko, na testach jest jak byk info, ze wykrywają ciążę 6 dni po zapłodnieniu, ale przecież hormon ciążowy wytwarza się od 7 dnia. a poza tym nawet jak wiesz dokładnie kiedy było jajeczkowanie, to i tak musisz dodac jeszcze parę godzin na zapłodnienie. Tylko czy wie się dokladnie kiedy to jest, zawsze jest to termin w przyblizeniu- niestety. Najlepsza jest beta. Emilko, dopóki nie masz @ nie bierz żadnych ziółek czy tabletek, bo w ciąży trzeba je ostawic, a do końca nie wiesz przecież czy nie jesteś :) Ty mi kochana wyglądasz na brzuchatkę 🌻 Clotko- owu może sie przesunąc niestety, skoro masz śluzu co niemiara, to przytulaj sie do rana. Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny,nie wiem co robic!@ nie nadszedl ale czuje,ze to wina hormonow.Nie wierze,zeby test sie pomylil 2dnia po oczekiwanej@.Na dodatek dzis mi wyszedl taki jakby plodny sluz/!/.Piersi juz nie bola.Uuuuu!co robic?Na bete nie moge isc bo caly tydzien teraz bedziemy zagranica. Ludzie,za co ja sie tak mecze?Rzuccie jakies dobre rady,kochane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janeczko-ja juz pisalam,ze u mnie zupelnie tak samo-zanim zaczelismy staranka,wszystko bylo ksiazkowo!Juz mnie dzis szlag trafia na to wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Emilko 🌻 mysle ze jednak trzeba zaczekac na rozwoj wydarzen, wiem ze to nie jest to, czego oczekujesz - ale chyba czas bedzie tu najlepszy!!! jesli jest fasolka, to test wyjdzie pozyt. nawet za tydzien...a jesli nie tym razem, to @ na dniach (chyba) sie zjawi... Mam nadzieje ze malpa nie przychdzi jednak z innego powodu :D mierzysz moze tempke??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuchutka,tempki nie mierze,musze moze jutro rano zmierzyc pod jezykiem.A teraz jakbym zmierzyla to chyba za pozno,co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no emilko, mysle ze troche poznawo...ale zmierz (orientacyjnie tylko :D) i koniecznie rano!!!!!!!!! i daj znac jaka Ci wyszla teraz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruchutka,zmierzylam.Mam 37 pod jezykem. A co u ciebie,kochana?Jak tam przytulanki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wlasnie tak dzisiaj sie zastanawiam...w zeszlym cyklu nie bolaly mnie kompletnie jajniki , byl skok tempki w II fazie ( test owu. pokazal 2 krechy - czyli owu. chyba byla...) A w tym cyklu bolaly mnie w srodku cyklu przez 2 dni (jeden dzien prawy, a drugi dzien-lewy) to ciekawe czy w tym cyklu mialam owu....?? (nie robilam testow i nie mierzylam tempki) jak myslicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmmmmmm 37,0 emilko no to sporo..ale jesli jutro rano tempka bedzie w tych okolicach lub wyzsza to bylabym dobrej mysli 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruchutka,ja mysle,ze na 100% mialas owu.Tkie bole nazywa sie bolami okoloowulacyjnymi.Ja zawsze to mam.Jak zaszlam z malym to nie robilam zadnych testow tylko po prostu kochalam sie podczas tego bolu /od tylu bo ja mam tylozgiecie macicy/i za pierwszym podejsciem-bingo! Badz wiec dobrej mysli-tym razem pewnie juz nie dostaniesz tej malpy @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×