Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kruchaa

Wierzymy w cuda- na wiosne sie uda- topik staraczkowo-testowo-ziołowy

Polecane posty

ja dzialam w logistyce. (biuro+kontakt z ksiegowoscia+spedycja). Wyksztalcenie mam troche inne:P dziennikarz, PR, socjolog hehehe!!! emilko masz racje biuro=nudy, rozgladam sie za czyms innym bo juz nawet nie chodzi o kase , ale kreatywnosc. a w biurze troche z tym ciezko :P Fajnie ze sama docydujesz co i jak no i kiedy!! :D to daje troche komfortu psychicznego:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co prawda nie narzekam jakos specjalniena prace, tylko brakuje mi troszke jakby, hmmmm tego, zeby cos konstruktywnego sie dzialo w niej:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarenkaa
Ja pracuję w biurze, w kadrach w sporej firmie. Mam sporo pracy i dlatego tak pojawiam się i znikam na dłuższe chwile :) Dziś zaczyna się 9 cykl starań. Strasznie dużo :( nie wiem na ile mam jeszcze siły..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarenkaa
Chciałabym, ale nie wiem, jak się dopisać do tabelki? Mam wpisać ile cykli jest za mną, czy który trwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sarenka, najwazniejsze to nie poddawac sie!! na pewno kiedy kazdej z nas sie uda:) emilka- zgadzam sie w 100% ze czasy sa wredne. dlatego ciesze sie ze w ogole mam prace:P tylko ja lubie jak sie duuuzo pozytywnego dzieje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sarenka - wpisz, ktory cykl juz sie starasz, termin spodziewanej malpy@@@ itp. emilka - tymczasem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarenkaa
nick---------- wiek---- cykl staran---- data @ ----------miejscowosc minimonia-----28-----------5-------------17.03---------- --warszawa ja-neczka-----35-----------2-------------03.03--------- - śląsk clotka----------28-----------24-----------??????-------- - ----wielkopolska kruchaa-------26------------5------------18.03---------- ---centralna PL Emilka-K.......35...........3..............5.03......... .. ..pomorze malineczka....23.......ok.12............22.03........... .. częstochowa sarenka--------27----------9--------------02.04.-------------warszawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam moje drogie, Mam dzis @ , no nic pora przestawić się na marzec. ZACZYNAM ZIÓŁKA. Pa dziewczynki, zajrze wieczorkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick---------- wiek---- cykl staran---- data @ ----------miejscowosc minimonia-----28-----------5-------------17.03---------- --warszawa ja-neczka-----35-----------2-------------03.03--------- - śląsk clotka----------28-----------24-----------13.03-------- - ----wielkopolska kruchaa-------26------------5------------18.03---------- ---centralna PL Emilka-K.......35...........3..............5.03......... .. ..pomorze malineczka....23.......ok.12............22.03........... .. częstochowa sarenka--------27----------9--------------02.04.-------- -----warszawa ja-neczko :-( :-( :-( :-( ale nowy cykl nowa szansa!!powodzenia z ziółkami!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dziewczynki ale sie rozpisałyście dziś- ale to fajnie. ja dziś jestem strasznie zdołowana. znow dzwonił ten kuzyn i bezczelnie sie dopytywał czemu na miłość boska się tak guzdrzemy z tym dzieciakiem. wrrrr udusiłabym go z chęcią. a druga sprawa, rownie dołująca, to nie skoczyła mi tempka po owu. a moze jeszcze nie powinna skoczyć? spadek miałam w 13 dc- 36,2, potem jeden dzien nie mierzyłam, a teraz 17 dc i mam 36,4 od 3 dni. a przed owu było przez kilka dni 36,5, więc nawet nie podskoczyła powyzej tego poziomu. sama juz nie wiem. ktos mi kiedyś pisał ze jak tempka nie skacze po owu to na pewno hormony coś nie teges. a jeszcze mąż wrócił i sie drze na mnie... emilko- dzieki za linki, poczytałam troche, ale niestety nie znalazłam mojego przypadku( sluzu kremowego i rozciągliwego jednoczesnie) janeczko- przykro mi kochana, widać dzidzia chce być zrobiona na wiosne. kruchaa, clotka, malinka, sarenka- buziaki dla was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj monia 👄 cos sie mijamy:( ale wieczorem moj komp strzela czasami focha, mam nadzieje ze dzisiaj sobie daruje:P rozumiem, ze test pokazal ci owu. , tak?? a tempka nie skoczyla??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie obzarlam sie niemilosiernie czekolada i zdycham....:P janeczko - zgadza sie nowy cykl, nowe nadzieje - wiosna jeszcze sie nie skonczyla...🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zeby sie pocieszyc (lub dobić) weszłam na www.28dni.pl i pooglądałam kilkadziesiąt wykresów. no i niestety, wszystkim wzrasta tempka po owu...marna to pociecha... za tydzien mam gina, moze mi cos mądrego powie. kurde, a było tak pięknie- dodatni test owu, ból owulacyjny jak cholera, i wszystko o kant dupy teraz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja juz przestaje cokolwiek kumac...:/ skoro mialas bol okoloowulacyjny i test (+) TO O CO CHODZI??????????????????? musi byc ta owulacja u ciebie minimonia!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
clotka- dzięki za info :) to ja juz całkiem zgłupiałam z tym clo -skoro \"uposledza śluz \" no to fajnie ja od początku czułam niecheć do tego leku i własnei zastanawiam się czy nie zmienić gina w zwiazku z tym... jesli on hamuje sluz no to niedość ze ryzyko torbieli to jeszcze moze nic nie wyjśc (bo jak sluzu nie będzie) a te czopki Distreptaza to coś w rodzaju \"osłony\" jak juz pekną te pęcherzyki...dokłądnie mi nie wytłumaczyła ( i to chyba błąd) ale mam je brać 3 dni - w tym czasie zwykle dostaje się niejaki Pregnyl zastzyk wpsomagający pękanie a ja tu nic tylko ten czopek- ale on chyba nie doprwadzi do pękniecia!!?? szok! jestem w 27 dc i czekam na @ a raczej na jej brak (żyję nadzieją) że może nie beę musiała od nast. cyklu (który tuż tuż) zaczynac tego clo a jeśli sie tego podejmę to na peno tylko 1 cykl ...kolejne albo z monitoringiem albo wogóle... potem skusze sie na tego wiesiołka on podobno wzmaga wydzielanie sluzu! mam mętlik w głowie ale myślę ze juz niedługo wszystko się wyjasni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krucha- owu mogła być ( chyba) ale po niej za wzrost tempki odpowiada jakiś hormon, a jesli cos z nim nie tak, (moze mam go za mało) to nawet gdyby plemniki dotarły do jaja to i tak zarodek się nie zagnieździ :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli chodzi o hormon, to z tego co wiem w II fazie cyklu odpowiedzialny jest progesteron

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli ten cykl spisany na straty raczej, do gina ide 14.03, to bedzie 25 dc, więc badan hormonalnych juz nie zrobie, bo ktos mi pisał ze trzeba w 20-22 dc. wiec i kolejny cykl tez bedzie spalony... zyc nie umierac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znalazłam wyjscie awaryjne- pojde do gina w pojutrze, moze mi sie uda na dzikusa, bo miejsc juz nie ma. a skoro ide tylko po skierowanie, to moze mnie ktos przepusci. to nawet by sie dobrze złozyło, na 14.03 mam wizyte to juz miałabym wyniki badan..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja slyszalam ze badania dobrze jest zrobic w 8 dc ... ja juz zbierm swoj tylek do gina od zeszlego tygodnia :( ale mysle ze wybiore sie tam w czwartek (jutro zaklepe wizyte i nie bedzie odwrotu :P) ja tam bym nie spisywala tego cyklu na straty...nigdy nic nie wiadomo 🌻 prawda?? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze w tym cyklu masz za malo progesteronu, ale moze innego hormonu masz za duzo...:P zrownowaza sie i dopieo bedzie mix!!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie próbowalam znalezc info na naszym topiku jak to jest z tymi badaniami hormonow, ale nie znalazłam. cos mi sie kołacze ze ten progesteron to własnie kolo20-22 dc trzeba robić, bo wtedy wychodzi, a wczesniej go nie ma. ale za cholere nie wiem gdzie to czytałam, moze ktoś sie orientuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra, nie szukajcie juz :) znalazłam info ze badania hormonów powinno się robić w każdej fazie cyklu, czyli 7, 14 i 21 dc. to ja na razie poproszę 21 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no chyba ze tak, ale te hormonki to sa w cenie, jakies 25 zl kazdy (przynajmniej u mnie)...ale czego sie nie robi dla fasolki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×