Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kruchaa

Wierzymy w cuda- na wiosne sie uda- topik staraczkowo-testowo-ziołowy

Polecane posty

kruchaa- przykro mi :( a moze zacznij pić ziółka od nowego cyklu? mi tak pomogły, moze i tobie sie uda? buziaki i uszy do góry!!! emilko- masz racje, do konca do mnie chyba nie dociera jeszcze. rodzicom moim juz powiedzieliśmy, do teściów jedziemy na obiad- poszczają sie ze szczęścia :). siostry moje też już wiedzą i też sie posikały :) miałam nie mówić do świąt, ale dziś przeczytałam ze w ponad 80% przy stosowaniu duphastonu udaje się utrzymać ciążę, więc jestem dobrej myśli :) buziaki dla wszystkich ode mnie i fasolindy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam moje drogie :) Moniu, jeżeli owu była na początku marca, tak wyliczyłam to wg chińskiego kalendarza na 99 % masz córeczkę :D Kruszko, ściskam Cię bardzo mocno, dziewczyno głowa do góry, wiosna dopiero się zaczyna, jeszcze będziemy miec nasze brzuszki. Trzymaj się i nie poddawaj złym myślom, wiem ze CI ciężko, ale nie zawsze udaje się od razu. Co myslisz na temat ziółek? Dziewczyny dużo słońca w Waszych myślach i bardzo miłej niedzieli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm janeczko...juz sie pozbieralam :D dziekuje wam dziewczynki!!! zastanawiam sie teraz nad milionem rzeczy...od ziolek, po badania hormonow, po monitoring cyklu (ok. 2 razy w miesiacu) Na ziolkach sie kompletnie nie znam i musialybyscie mnie troche podszkolic :P badania zrobie we wtorek (I faza) i potem moze w 24 dc Nie wiem od czego zaczac...Dodam ze znowu nic nie kumam bo w tym cyklu tez mialam bol jajnika w polowie cyklu (jak zawsze) i I faza cyklu byla niskich temp. a w @-gie fazie tempka byla wyzsza. Zmierzylam 2 razy w tym cyklu - wiec dwufazowosc jest... Gin tez mi powiedzial nie mam stanu zapalnego - co mnie ucieszylo :) Wiec rozumienie, pogubilam sie troszku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bzykalismy sie i przed owu. i w owu. i po - tez po :P przepraszam jesli jestem zbyt dosadna :D Staralam sie tez wyluzowac w tym cyklu i tez mi nie pomoglo...Z drugiej strony nie za bardzo chcę po raz kolejny czekac biernie na comiesięczne rezultaty - wolę działac, obserwować i kombinować :P Wiec kochane, podpowiedzcie mi cos 🌻 buziole 👄 minimonia dla ciebie podwojne 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kruchaa- dzieki za buziaki :) ty chyba wiesz coja ci podpowiem:) pij ziółka. skład mieszanki znajdziesz na http://www.sklep.starania.pl/?id_sklepu=43 ja piłam mieszankę nr 3, chyba 8 składnikow tam jest. na pewno nie ma ruty. a moze chcesz moje ziółka? mam jeszcze całe dwa duze słoiki, a w tym cyklu zuzyłam tylko jeden mały słoik :) no i tempka, testy owu, obserwacja śluzu... kupa roboty przed tobą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, potrzebuje pomocy!!! Nic już nie rozumiem z tego cyklu 7 dc 36,5 8 dc-10 dc= 36,7 11 dc-12 dc=36,8 dziś 13dc= 37,00 i śluz mega rozciągający. dodam że mialam już ciągnący się śluz ale krótko w 8dc. Co mam robic, cykle zwykle 30 dniowe, ale byl tez 28 dniowy jak i ostatnio 33. Testy negatywne, dzisiaj też negatywny ok. 14 Co ze starankami, dziewczyny pomóżcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
minimonia...chyba sie skusze:P janeczko wg tempki 12 dc to owu.(moim skromnym okim, bo skok jest o 0,2 stopnia) testy owu. nie musza wyjsc pozytywne !!! czytalam o dziewczyne ktorej testy owu. wychodzily (-) a teraz jest w 7 tc z dwiema fasolkami:) wejde jeszcze pozniej do nas bo za 10 min mam gosci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczor staraczkom i zafasolkowanym! Kruchutka,pij ziola bo jak widzisz Monia dobrze na tym wyszla hihi... Janeczko,ja tez mysle,ze testy owu to takie na-dwoje-babka-wrozyla.Odloz je do szuflady i skup sie na obserwacji swojego organizmu.Ja juz tez zaprzestaje ich uzywac. Pozdrawiam.CMOK!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszynko, jeżeli owu 12dc, to dlaczego dzisiaj się rozciąga? A Ty Emilko co sądzisz? Monia, gdzie jesteś???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janeczko ten sluz to moze po lnie/wiesiolku?? nie pamietam czy ktorys z nich stosowalas...a kluja cie moze jajniki ?? (chodzi mi o jakis dodatkowy objaw owulacji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czuje podbrzusze, chyba lewy, ale już nie jestem pewna, za chwile zacznę sobie wszystko wmawiac. Pije len.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jestem! byłam u teściów, powiedzieliśmy im. tak mnie tesciowka zaczęła ściskać ze myslalam ze mi cycki plecami wyskoczą :) nadal nie chce mi się spać, chociaz juz dawno powinnam być nieprzytomna- w koncu niewiele dziś w nocy spałam. pobolewa mnie prawy jajnik- czy mam się trochę martwić czy to normalne w ciązy? we wtorek chyba zrobię te badanka hormonów, moe bedzie juz jakas poprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia,w moim przypadku pobolewania jajnikow byly normalne.Przeciez tam w srodku wszystko sie zmienia.Nawet chyba do 4-5 mies mozesz czuc pobolewania brzucha w terminie @ . Jak to fajnie oglaszac wszystkim ta piekna nowine,prawda? Ciesze sie razem z toba,to mi przypomina moje przezycia sprzed 4lat... Dbaj o siebie i dzidziusia!Gorace calusy dla was obojga i dla sprawcy hehe-oczywiscie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janeczko - popieram emilke!! dzialaj i nie zastanawiaj sie za duzo:D minimoniu - nie ptwiera mi sie ta stronka sklep.starania...:( Ad. ziolek to troche boje sie ze cos przekombinuje...bo tak jak wam pisalam test owu pokazuje + i np. w 15 lub 16 dc boli mnie jajnik i mam rozciagliwy sluz (nie za duzo ale zawsze cos) wiec wyglada ze jest owu...co prawda tylko wygląda, bo wiadomo ze owu pewna jest wtedy, gdy jest ciąża... Boje sie tez ze cos mi sie rozreguluje, bo nie mam jak przeczytac info o tych ziolach, bo stronka nie dziala...i dlatego mam 100 pytan do...!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
probuje wyobrazic sobie jak musi wygladac taki piekny dzien+ piekna nowina ...tzn. jak ogromniaste jest szczescie, wtedy gdy sie je z kims dzieli 🌻 suuuper!!! strasznie sie ciesze z Wami:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janeczko skoro wcinasz len, to moze to jego zasluga, ze jest niezly poslizg:P a skoro cos tam cie kluje- to moim zdaniem organizm chyba informuje cie, ze cos sie dzieje i cos pracuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myslicie ze powinnam sie skusic na monitoring cyklu?? jak to sie odbywa:P ?? wchodze do gina i wale prosto z mostu ze przyszlam na monitoring :P czy jakos sie umawiam wczesniej?? czy moze mi odmowic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarenkaa
no nie mogę, ale wieści!!!!!! M O N I A, Antella, gratuluję!!! Super rozpoczęty poniedziałek, wchodze na kafe, a tu fasoooolkiiii :) ja też tak chcę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane laseczki! Kruchutka co do ziolek w twoim przypadku to ja tez bym sie hm..zastanowila..Jezeli wyglada na to,ze wszystko jest ok to mozesz przestymulowac i dopiero bedzie problem.Wydaje mi sie,ze wlasnie najlepszym rozwiazaniem bedzie monitoring cyklu ale jak to sie zalatwia to nie wiem bo nie mialam. W sumie moglabys sprobowac te ziolka-1 cykl ,chyba nic sie nie stanie a moze akurat sie uda? No nie wiem,niech sie wypowiedza ziolkowe specjalistki. Czy twoj M juz sie badal? U mnie to w ogole na jakis czas trzeba zapomniec o zapladnianiu hehe...Najpierw musze wyleczyc grzybka i choc gin nie kazal-my uzywamy gumek.Pelno tam w srodku tej tabletki a fuu.. Cykl rozlegulowany maxymalnie,juz nie wiem czego sie trzymac. Boze,co za zycie! Ja sobie chyba odpuszcze staranka i pojde na zywiol. Pozdrawiam i caluje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien doberek moje drogie kobitki 🌻 No wiec...rozmawialismy wczoraj z mezem, pomijam fakt ze mialam ogromne cisnienie na rozmowe-bo kumuluje w sobie te wszytkie cykle niepowodzen i na dobre to mi nie wychodzi :p Postanowilismy ze za 2 dni robimy oboje badania. Ja robie hormonki w 3 dc (lh, prl, tsh, fsh progesteron) i potem gdzies w 23 dc powtorze progesteron, a on bada zolnierzyki:D dodatkwo postanowilam zrobic tez monitoring...Nie wiem ile bedzie to kosztowalo, ale mysle ze sporo :( Ale pieniadze rzecz nabyta :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ponadto przeprosze sie z termometrem:) a ziolka --- hmm, zobacze jaie beda wyniki i jesli sie w tym cyklu nie uda, to mozliwe ze pojda w ruch w nastepnym...Bardzo malo o nich wiem i stad ten brak zaufania. Chociaz minimonia jest wspanialym przykladem 🌻 emilko- wylecz ten nieproszony wynalazek i do dziela!!! (znam ten bol )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko na chwilkę...zaraz zmykam do pracy... no i @ do mnie dzis zawitała więc nastepny cykl w plecy :-( kruchaa-no to jedziemy na tym samym wozku...oby tylko nie za długo ❤️ a pomysł z badankami bardzi dobry,mojego męzyka ciezko było przekonać do badań ale jakoś się udało ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj clotka 👄 no ja mysle! Mam nadzieje, ze wywalimy sie z tego wozka w koncu:P Moj M sam zaproponowal badania - widzac moje ogromne rozczarowanie i bezradnosc i to, ze nie wiem o co chodzi z tym wszytkim juz...:P Emilko- a myslalas o testach owu?? wiem ze czasem sa do d...ale moze jakos naprowadzilyby cie na owu...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli bedziecie mialy jakies info na temat badan hormonow tj., ktore w jaki dzien cyklu nalezy zrobic to bardzo prosze - napiszcie! jestescie kochane ❤️ minimonia- jak tam sie czuje nasza mamuska??!! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruchutka,swietna decyzja!Ale fajnego masz meza!Ja tez slyszalam,ze ciezko faceta namowic na badanie bo -coz-przyjemne to to nie jest.Nie,no,moze i jest przyjemne ale,powiedzmy krepujace deko... Witaj Clociu!Jak widze to wiekszosc z nas ma ten cykl w plecy,niestety.Ale juz wiosna blisko i wezmiemy sie w garsc! Kruchutka,ja juz nie chce zadnych testow.Narobilam sie ostatnio tyle tych ciazowych i duuupa,wiec musze troche od tego odpoczac.Biore tylko castagnus i zobaczymy co bedze. No wlasnie a gdzie Monia sie nam zapodziala?Pewnie spi hihi... Mam ogromna ochote napic sie z wami kawy.Zapraszam do mnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra kochane, ja sie odswiezam w tabelce. Minimonia - moze dorob uroczyscie specjalna kolumne dla terminu fasolki ❤️ tzn. fasolek naszych przyszlych :D Emilko - ochote na kwausie z wami tez mam ogromna..moze udaloby sie ją kiedys wcielic w zycie:D nick---------- wiek---- cykl staran---- data @ ----------miejscowosc... minimonia-----28-----------5-------------17.03---------- --warszawa ja-neczka-----35-----------2-------------03.03---------- -- śląsk clotka----------28-----------25-----------13.03--------- ----wielkopolska kruchaa-------26------------6------------15.04---------- ---centralna PL Emilka-K.......35............3............5.03.......... . .. ..pomorze malineczka....23.......ok..12...........22.03........... .. częstochowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o, widze ze prowadzę razem z clotka w ilosci staranek :P Emilko, masz racje moze odpocznij od myslenia kiedy robic testy itp. i zdaj sie na nazwe naszego topicu - wierzymy w cuda na wiosne sie uda!!!!!!!!!! Ja tez w nia wierze 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×