Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kruchaa

Wierzymy w cuda- na wiosne sie uda- topik staraczkowo-testowo-ziołowy

Polecane posty

wlasciwie to nie mam pojecia po co mnie wyslal na to usg bo mi nic na ten temat nie powiedzial, a na badaniu nie stwierdzil nic niepokojacego, wiec sama zglupialam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to bedzie chyba 10 dzien cyklu A z moim rozmawialam, ale On sie chyba o mnie martwi, hmm duzo rozmawiamy, ale jemu chyuba chodzi o to rzeby odpuscic i postawic tylko na spontanicznosc i nie planowac nic, tylko co bedzie to bedzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze na usg mozesz sprawdzic czy jestes przed czy po owulacji...w zaleznosci w ktorym dniu cyklu bedzie badanko:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja jestem, Na usg wewnętrzne też pójdę w okolicach owulacji, by zobaczyć czy pęcherzyk jest. Gos....robią Ci usg i od razu wiesz co tam u Ciebie w środku się dzieje i czy wszystko ok. Aha, kupiłam ostatnio len mielony o smaku pomarańczowym. Jest rewelacyjny w smaku, dobrze sę go pije i smakuje jprawie ak kaszka z pomarańczami. Była jeszcze wersja lnu o smaku wiśniowym , ale tę kupię next time.Polecam Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no...racje to ona ma:D jak się chce na siłę, to czasem nie wychodzi:P taki głupi paradox...a wtedy taka pięna kinder-niespodzianka się pojawia❤️ w 10 dc to prawdopodobnie bedziesz przed owu (w zaleznosci jak dlugie masz cykle)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi gin kazal porobic te badania do 10 dnia cyklu, moze cos nie tak tylko on nic mi nie powiedzial, sama nie wiem. Len o smaku pomaranczowym:P hihi chyba nawet na taki sie nie zdecyduje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj domenika 👄 nie wiedzialam ze takie fajne kaszkowo-lnowe wynalazki są :P ja cos kiepsko znosilam ten len :( peczniałam jak najęta, wiec odstawilam go w najdalszy kąt, bleeeeeeeeeeee Ale nie powiem, cos tam mi pomogl...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam dosyc dlugie cykle bo az 35 dni, wiec odpoczywam od tej malpy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nio:P kurka ale mi sie nic nie chce, powinnam pranie zrobic a ja nic tylko przy kompie siedze:) kota nie ma to myszy..........:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba te swieta mi nie posluzyly, bo brzuch mam spuchniety jak bania, chyba trzeba wiecej ruchu zazywac:D🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nio zdecydowanie:) ruch to podstawa :D :D ja tez sie obzarlam jak nie wiem co...i jakies oponiska mi sie pojawily :P ale juz ja je zwalcze!!!!!!!!!!!!!!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi krucha ruch to podstawa:P a moje kochanie wyjezdza na weekend, meskie spotkanie i bede sama, ale sa i dobre strony, cale lozko moje:P zero obiadkow, caly dzien w pidzamie(czy jakos tak:P) moze jakies piwko i dobry film:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o tym to juz nawet nie wspominalam, bo to przeciez oczywiste:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz to bedzie juz czwarty cykl niestety:( kiedys myslalam, ze jak pojde z facetem do lozka bez zabezpieczenia to od razu wpadne, jednak z wiekiem czlowiek sie wiele uczy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gos92
Zmykam z domciu, ale bede jeszcze wieczorkiem wiec piszcie:D Caluje slonecznie🌻 kurcze, ale ja mam dzisiaj lenia, a do pracy trzeba isc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no fakt...teraz minely juz te czasy, kiedy i ja wierzylam, ze wystarczy zrobic bara bara bez zabezpieczenia i juz!! a fasolka juz w brzuszku :P eeechhh, a teraz szara rzeczywistosc :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki, tak sobie czytam i przyszlo mi do glowy ze jak bysmy \"wtedy\" zrobiły bara bara bez gumki to pewnie fasola by była jak złoto, bo to zawsze jak ktoś nie myśli to wpada :) ja do momentu starania sie o dziecko nie mialam kontaktu z nasieniem nigdy( co nie znaczy ze byłam dziewicą ). mąż był pierwszym moim nasieniodawcą :) a niedawno wyczytałam gdzieś ze od spermy rośnie macica- więc nie dziwię sie juz ze moja nie urosła- nie podlewałam :P. wczoraj pierwszy raz poszłam do pracy po poronieniu. przy szefie się trzymałam, ale jak przyszła szefowa to sie poryczałyśmy obydwie... dziś już spoko, widocznie musiałam się jej wypłakać na ramieniu ten ostatni raz. nie bede więcej ryczeć. wiecie jak dziwnie znow kochać się w gumie? dawno tego nie mialam... a moja siora z kolei nigdy nie kochała sie w gumce-a raczej jej facet :) są razem 11 lat i jedyna metoda anty jaką stosują to \"wyskakaniec\" :) alez ten jej facet musi być czujny ze przez tyle lat dzieciaka jej nie zrobił :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ponownie :D minimonia- swietnie ze wracasz do formy (cokolwiek miałoby to znavzyć) 🌻 🌻 🌻 ja poki co, czekam na bocianie efekty:D za kilka dni stanie się jasność!! albo i ...mega dół :P O ile dobrze pamietam to emilka ma chyba podobny termin oczekiwań...👄 Teraz u mnie w rodzinie na dniach ma pojawić sie dzidzius :D moze w tym tygodniu juz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo halo jestem juz:D urwalam sie z pracy i juz po kapieli jestem i tak jakos mi sie zachcialo, ze sobie piwko kupilam:P Moniu musisz miec swietna szefowa i trzymaj tak dalej, koniec z placzem. Chociarz ja tak sobie mysle, ze ja nigdy nie przeszlam tego co Ty a i tak czasami rycze w poduszke, ze nie jest mi dane byc mama:( Moze to kwestia silnej woli, ale jak mnie najdzie czasami to Wisla wysiada.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Krucha:D oby to byl znak ten dzidzius w rodzinie:) wierze, ze sie uda:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki Kochane :) Dawno mnie nie było :( ale jakoś nie miałam ochoty i nerwów ........... Staranka były, jednak owulacji nie było na bank bo robiłam testy :( i sluzu tez nie było, wiec czekam na @ normalnie i wiem ze przyjdzie !!!!!!!! Tęskniłam za Wami :D Pozdrowionka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Malinko🌻 Reeeeety dziewczyny usnelyscie juz???????????:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiec ja sobie siedze sama heh:( moze pojde na tv:( sama nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEY!Pamięta mnie tu ktos jeszcze? Witam po dłuuuuuuuuuuuuuuuugiej nieobecności i proszę o usprawiedliwienie ;-) Mam nadzieję,że tegorocznie święta przyniosa nam same owocne zbiory jajeczkowe... U mnie nic ciekawego,czekam na @ bo owu w wtym cyklu nie było niestety...biorę luteinę i castagnus i tak jakos leci... Nie miałam czasu pisać ale WAS podczytywalam... W święta zwiedzilismy 🌼STONEHENGE było bardzo ciekawie ..szkoda tylo ,że z dala od rodziny :-( pozdrawiam wiosennie no i 3mam kciukasy !!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kobitki ❤️ pogoda jest swietna!!!! nareszcie!!! 🌻 🌻 🌻 malineczko - czasami testy nie pokazują owulki, a okazuje sie, pozniej , ze jednak byla:D - mysle ze nie ma reguly:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×