Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kruchaa

Wierzymy w cuda- na wiosne sie uda- topik staraczkowo-testowo-ziołowy

Polecane posty

Witam kochane 🌻 dziewczynki przykro mi strasznie,ale trzeba wierzyc ze bedzie coraz lepiej i na pewno niedlugo spelni sie wasze marzenie:) serduszko pokaze Wam droge ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 🌻 ❤️ 🌻 🌻 ❤️ 🌻🌻 ❤️ 🌻 🌻 ❤️ 🌻 ja mam 16 dc i sluz tez calkiem sporo...a pilam len tylko przez 5 dni, na początku cyklu... zastanawia mnie tylko moja tempka...nie wyglada mi jakos na owu w tym cyklu...z 37,9 spadla na 36,3...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruchutka,to kiedy ty mialas ta owu,bo ja juz sie calkiem pogubilam.A testow owu juz nie praktykujesz?Tylko,ze jak dzialaliscie z M w te mokre dni to teoretycznie cos sie powinno z tego urodzic,nie sadzisz? No ja dzialam,dzialam ale tym razem to dzialanie wyglada inaczej.Nie nastawiam sie na ciaze i wiecej w tym spontana.Wlasciwie to juz mysle tylko o tym zeby znow sie te zaburzenia nie pojawily bo strasznie mnie to ostnio rozwalilo psychicznie.Juz sie balam,ze mam jakas cyste,ciaze urojona albo klimakterium ...hehehe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki, ciesze się ze starania ida u was pełna parą- ja niestety musze poczekać, a szkoda bo sexu chce mi sie jak nigdy. ale w sumie nie kochaliśmy sie juz miesiac, a teraz jeszcze miesiąc nie powinniśmy... bardziej pewnie potrzebuje bliskośći niż samego sexu. dziewczynki, powiedzcie czy dobrze robie... wyjezdzam jutro do przyjaciółki, muszę się komus wypłakac do konca, a męza juz mi szkoda. teraz siedze sama w domu i to jest chyba najgorsze.. mąz w pracy, nie moze wziąc teraz wolnego. sam mi powiedział ze tez mu smutno, ale nie wolno sie załamywać tylko przygotowywac się juz do kolejnej próby. spytałam go co sadzi o tym zebym wyjechała- nie ma nic przeciwko, chce dla mnie jak najlepiej. jeśli ma mi to pomoc to mam jechać. zobaczymy sie w piątek u mojej mamy. ale ja czuje ze to egoizm z mojej strony jechać teraz...a z drugiej strony za nic nie chce siedziec sama w domu do piątku, maż ciągle w pracy, a jak wroci to dalej pracuje przed kompem... pomozcie mi, jechac czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
minimoniu - mysle zebys sobie pojechala...porozmawiasz, wyplaczasz sie troche,zmienisz otoczenie, a w domu to mozna zwariowac...:P i to w wiekszej czesci siedzac samemu... jesli edziesz sie tam zle czula, to zawsze mozesz wrocic do domu i do kochanego mezusia:D Oj, emilko - ja sama nie wiem kiedy mialam owu...mysle ze jej nie bylo...ale czy to mozliwe - sluzu duzo przezroczystego, ale nie kluly mnie jajniki i ta cholerna tempka - zeswirowala :P za stopke - dzieki 🌻 dodaje mi troszke nadziei :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
testy poszly w kat:P a ty kochana nie mysl sobie ze ujdzie ci plazem w tym cyklu: D masz bociana - a to chyba do czegos zobowiazuje 🌻 Pamietam ze jednego dnia dluuugo nie bylo cie na topiku i pewnie wlasnie wtedy szukałas wielkanocnych krolikow w lesie no i na pewno capnęłaś tez jakiegos boćka z łąki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Minimoniu......czas wyleczy rany . Odpoczywaj sobie, myslę ,że wyjazd dobrze Ci zrobi. Krucha....ta twoja tempka szalona jest. Mi też nie zawsze temperatura pasuja do śluzu. A więc ta owululacja jest wielką niewiadomą. Ja za parę dni mam dostać @ i dziś czuję już jakieś pobolewania brzucha. Co ma być to będzie. Pozdrawiam Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruchutka,alez oczywiscie,ze zlapalam bociana!Lazi sobie teraz po ogrodzie i klekoce i chyba zony szuka hehe... Moniu,dziewczyny dobrze ci radza:jedz i oderwij sie od rzeczywistosci.Pogon smutne mysli i zrelaksuj sie.Nie martw sie o meza-coz,my kobiety juz tak mamy,ze czesto martwimy sie o nich troche na zapas.Moze twoj maz tez potrzebuje troche samotnosci zeby jakos to wszystko sobie poukladac?Mysle,ze taka chwila oddalenia dobrze zrobi wam obojgu. Janeczko>co u ciebie kochana? Domeniczko,witaj.Napisz cos wiecej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
domeniko, mam nadzieje ze ujrzysz te 2 krechy za kilka dni :) my oczyiscie wszystkie trzymamy kciuki za Ciebie no i za janeczka, ktora tez na dniach nam cos obwiesci 🌻 emilko - te tempki chyba niczego dobrego nie wroza w tym cyklu... zreszta, ja sie na nich zbytnio nie znam, ale nie podobaja mi sie :( fajnie ze sie wyluzowalas i mam nadzieje ze boćka pozyczysz - jakby co :P minimoniu - glowa do gory - wiem, ze pewnie pomyslisz- latwo mowić - ale wiemy ze jestes dzielna, szybko sie pozbierasz i ze bedziesz najlepsza mama na swiecie!! całuje was kochane 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki kochane 🌻 Musze Wam coś napisac, robiłam teścik i wyszła druga cieniutka kreseczka ale nie po 3 miutach, tylko po 10. A na tescie inf. zeby nie odczytywac po 15. Nie wiem co o tym sądzic, bo nie mieszczę się ani w tych 3 ani w 15. Boję się nakręcac, poczekam do środy, czwartku. Moniu= tak jak radzą dziewczyny, wyjedź, oderwij sie, wypłacz na jej rękawie, nie dus tego w sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilko = ja tez w tym cyklu mialam tyle sluzu, że myślałam, że mnie zaleje i w podpaskach będę latac. Nie przegap dzisiejszego dnia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wierze ze to wlasnie fasolka!!!!!!!!!!!!!!! tylko tak troche moze niesmialo jeszcze sie odzywa:D :D :D suuuper!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o ile sobie przypominam, to jestes jeszcze przed terminem spodziewanej NIE-@, wie cdruga krecha musi byc jeszcze slaba!! Nie chce zapeszac, ale mam nadzieje, ze bedziemy Ci gratulowac 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak poza tym to \"miescisz \" sie w przedziale czasowym, bo wynik byl po 10 min, a nie po uplywie 15 min. :D :D :D a to, ze nie wyszedl po 3 min. to juz niewazne!! zrob jeszcze jutro tescik!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janeczko!!!! wspaniale :) na kazdym tescie jest jak byk, ze kreska nawet najbledsza oznacza ciążę, i tak jak ci juz kruchaa napisała nie było to po 15 min. :) zrob tescik za dwa dni i zobaczysz ładniejsza kreske. wierzę w to!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janeczko kochana,ja tez na razie jeszcze powstrzymuje sie od gratulacji ale przyznam sie,ze juz nie moge sie doczekac kiedy zrobisz drugi tescik.Co do testow to ja sprawdzilam na sobie i moge smialo powiedziec ze sa naprawde wiarygodne.Ja tez juz w to watpilam ostatnio jak tak mi sie spoznial @ i objawy byly ciekawe-a jednak nie mylil, a raczej nie mylily sie bo zrobilam ich kilka hlehle... Wiec czekamy na pomyslne nowiny!Pisz szybko,kiedy bedziesz ponownie testowac.TRZYMAMY KCIUKI!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj dziewczynki ;) Fajnie że kusicie mnie na test, ale boję się kochane tak wcześnie robic test. Juz przechodziłam przez poronienie i testy aby sprawdzic czy beta spadła. Poczekam, dziś lub jutro mam termin @. Jestem w takim oczekiwaniu, mąż tez dzwonił dzisiaj i pytał jak sie czuję = czytaj czy dostałam @ albo coś juz wiem. Bardzo chcialabym byc w ciązy, ale jeszcze bardziej boję się ze zrobie test a za pare dni dostanę @. Wiem że nie można tak myslec, że trzeba pozytywnie, ale teraz nie będę robic testu. Poczekam może do srody, czwartku. Na razie @ nie ma, brzuch nie boli, piersi jedynie przy dotyku. Czekam ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic sie nie boj i zrob tescik:) tylko nie zapomnij nam dac znac 🌻 buziaki i dobrej nocki 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gos82
Witam Was serdecznie🌻 Musze sie przyznac, ze czytalam caly Wasz topik i bardzo mi sie tu podoba, codziennie do Was zagladam i razem z Wami sie smuce i ciesze zarazem:) Ja rowniez bardzo chce miec dzidzie:) Teraz mam problem, ostatnia miesiaczke mialam 21 lutego i od tamtej pory nic, codziennie latam do kibelka jak tylko czuje,ze cos poleci, ale to nie @. Boje sie jeszcze zrobic test, choc on by wszystko wyjasnil. Mam wieksze(pelniejsze) piersi i taki pelny brzuch jak przed @ Poradzcie mi prosze. Duza buzia dla Was wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gos82
Mam nadzieje, ze nie macie mi za zle, ze Was podgladam:) Niedlugo zmykam do pracy, ale po drodze chyba kupie test, bo ta niepewnosc jest straszna...bardzo sie boje, ze jak go kupie to np w nocy dostane @ i nawet nie zdaze go zrobic:( heh Pozdrawiam i czekam na Was Bede jeszcze dzisiaj po 22 Duuuuza buzia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam laseczki:D gos82 fajniue ze nasz czytasz i oczywiscie bardzo serdecznie witam takze Ciebie :D zostam z nami - jesli masz ochote! Mysle ze chyba czas najwyzszy zrobic test...po co czekac w niepewnosci?! 🌻 zycze 2 kresek:) - daj nam znac!! jak dlugo sie starasz o dzidzie?? JANECZKO, jak test :D druga krecha juz wyrazniejsza?? ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gos82
Dzieki wielkie:) Ja staram sie od okolo 3 miesiecy, i dzisiaj kupie na pewno test, poradz mi moze jaki jest dobry? i czy mam go zrobic rano, czy to nie ma znaczenia o jakiej porze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hhmmm, nie wiem jak dlugie masz cykle,bo jesli ok. 30-dniowe to jesli ostatni @ mialas 21 lutego, to sądze ze kazdy test powinien pokaze prawidlowy wynik, mozesz go zrobi tez po poludniu. jednak jesli masz duzo dluzsze cykle i termin @ masz mniej wiecej teraz-to proponuje zrobic test rano. Nie znam sie az tak dobrze na testach, ale mozesz zaryzykowac Bobo test albo Quick Vue - podobno są dobre!! trzymam kciuki ❤️ 🌻 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gos82
Dzieki 🌻 Na wszelki wypadek zrobie jutro rano, bo jutro tez mam na popoludnie wiec jak wstane wypoczeta to sprawdze. Strasznie sie boje.......ale nie ma chyba na co czekac. A moze kupie dwa i jeden zrobie dzisiaj a drugi jutro???? hmmm bo chyba nie wytrzymam do rana;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×