Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kruchaa

Wierzymy w cuda- na wiosne sie uda- topik staraczkowo-testowo-ziołowy

Polecane posty

chwilowo odwoluję dobre samopoczucie :( do przyjaciółki u ktorej sobie siedze wpadla sąsiadka w ciązy z bliźniętami...Ona bedzie miala 2 a ja zadnego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, minimoniu.......smutne to co piszesz. Ja też przed moją mamą nie potrafię tak prawdziwie odkrywać moich uczuć. A ,że fasolka już raz do Ciebie przyszła to na pewno masz być mamą. Zrób te badanka , by wiedzieć, że jest ok i ,że endometrium odpowiednie i progesteren. Tak wiele trzeba by pojawiła się fasolka a zarazem tak niewiele. tak czy inaczej to cud. janeczko......my to mniej więcej w tym samym czasie @ NIE oczekujemy. A test jeszcze o niczym nie świadczy. To ,że ją dostane jestem prawie pewna. Nie ma żadnych objawów , które wskazać by mogły ,że może być inaczej. gos.....w zajściu w ciążę podobno odstawienie papierosów pomaga. Ale co tu będę sie wymądrzać. I Ty młoda dziewczyna jesteś i zdążysz nawet trójczkę urodzić. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gos82
Moniu glowa do gory, bo takie myslenie nic nie pomoze. Wiesz moja siostra ma dwojke chlopca i dziewczynke i zadne nie bylo planowane, oboje wpadka. Hmmm nie wiem czy o tym pisac, ale ....trzecie dziecko siostra usunela, brak kasy a tylo jej M pracuje:( Dla mnie to zadne wytlumaczenie, bo przeciez ja tak bardzo chce a Ona.....................................!!!!!!! Zycie nie jest sprawiedliwe to fakt! Buziak i trzymaj sie🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gos82
Domeniko🌻 mloda czy nie, ale takie czasy, ze z ta ciaza coraz trudniej jakos, pozostaje tylko wiara i oczekiwanie:):) na ten cud, czego zycze sobie i Wam z calego serducha:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gos82
Mam nadzieje, ze nikogo nie urazilam ta wzmianka o siostrze, jesli tak to wybaczcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kobitki:) minimoniu - uszki do gory:) na pewno wkrotce tez bedziesz miec w brzuszku fasoleczke 🌻 domeniko-a moze dobrze ze nie masz objawow na NIE-@ bo dość często tak jest...wszystko niby w porzadku - TYLKO @ nie przychodzi...:D gos82 - 🌻 no jakos tak sie porobilo ze to \"swiadome\" macierzynstwo jakos dluzej trwa...tzn. dluzsze są oczekiwania na fasolke emilko- halooooooooooooooooooooo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gos82
Milego dnia Wam zycze🌻 Ja juz musze zmykac do pracki, dzisiaj musze w koncu popracowac hehe, wczoraj wystarczajaco sie lenilam:P Coz nowy miesiac i nowe nadzieje.....:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slyszalam,ze ktos mnie tu wolal to jestem. Moniu,nie martw sie juz!Pomysl ile ona bedzie miala roboty przy tych blizniakach hehee!A ty tez juz niedlugo bedziesz przy nadzei-jak to sie pieknie nazywalo w dawnych czsach. Janeczko-bylam pewna,ze jestes w ciazy... A moze dziewczyny maja racje i test sie jednak pomylil?Czy wybierasz sie na bete?W kazdym razie-tylko sie nie zalamywac!Glowa do gory-w koncu cholera musi sie udac,no nie?! Kruchutka kiedy masz nie-termin @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o!! ktos uslyszal wołanie :D termin NIE-@ ok. 15.04 , ale jesli w tym cyklu owu byla(o ile w ogóle była) - tak jak mi wywrozylyscie w 12 dc, to w taskim wypadku termin powinien by wczesniej - czyli jakoś 12.04 :P No, ale ja zuwazylam jeszcze drugi wzrost tempki w 16dc - czyli @ powinna byc 15-16 dc. Zreszta w tym cyklu - to wiem,ze nic nie wiem....❤️ hhhmmm, wyszla z tego czysta matematyka:P ktorej nie cierpię :P A ty emilko-juz po starankach?? i juz czekasz na rezultat?? czy jeszcze staranka w toku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak to jest, ci co chcą nie mają , ci nie chcą zachodzą w ciążę. Podobno pomaga wyluzowanie się. Ale łatwo powiedzieć. Bo to i latka lecą i tak się chce. Ja to ostatnio już nawet w myslach pokoik urządzam dla dziecka. I imiona dla dziewczynki już mam .Mam nadzieje ,że to nie jest świrowanie zblizanie sie do tego czego tak bardzo się pragnie, ale bez nakręcania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruchutka,ja jestem ciagle w trakcie staranek hehee...A co bede sobie zalowac?,,,Dzis chyba mam ostatni dzien sluzu plodnego bo coraz go mniej.A to chyba bedzie 14 dc.Jak widzicie ja juz przestalam liczyc i nakrecac sie. Domeniczko,ja podczas pierwszych grudniowych staranek tak bylam pewna,ze jestem w ciazy,ze tez omalze nie przemeblowalam pokoju mojeo synka,ktory teraz sluzy mu za bawialnie hehehe...Imiona tez SZYBKO wymyslylam...A @ mnie niepomiernie zdziwil i zaskoczyl...No coz,jest wlasnie tak,jak napisalas:nie mozna niczego ani nikogo pragnac ZA BARDZO.Dlatego ja juz wyluzowalam.A i tak cos chyba jest znow nie ok bo po raz kolejny zloto brudzi mi palce,tak jak w tym poprzednim,okropnym cyklu...Mam nadzieje,ze tym razem @przyjdzie w terminie lub wcale.Niestety mam jakies takie niejasne wrazenie,ze te sine pregi pod pierscionkami zwiastuja cykl bezowulacyjny. Caluje was dziewczynki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilko......słyszałam ,że jak złoto brudzi to coś nie tak w organizmie, jakieś zapalenie chyba. To może w przyszłym cyklu wybierz się na monitoring. Oczywiście życzę Ci ,żeby @ nie przyszła długo. A u mnie @ ma NIE pojawić sie jutro. Miłego wieczorku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domeniczko,ja tez gdzies czytalam na necie,ze jak zloto brudzi to podobno jest jakis stan zapalny....Ech,mam juz dosc myslenia o sobie i coraz to innych sensacji.I chociazby dlatego wlasnie nie zdecyduje sie na monitoring lub jakas kuracje hormonalna.Po prostu ja wierze,ze co ma byc to bedzie-i to bedzie wtedy,kiedy nadejdzie wlasciwy moment.Tego sie trzymam.Jest mi tez latwiej-ja mam juz jedno dziecko,nie pragne obsesyjnie drugiego.Chcialabym,bardzo bym chciala...no ale zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
domeniko trzymam kciuki za jutro!!! mam nadzieje ze pochwalisz nam sie 2 krechami 🌻 buziole!!!!! 👄 i do futerka :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajny ten Wasz topik:)Zycze Wam wszystkiego dobrego! Monia trzymaj sie😍 Domeniko ja tez trzymam kciuki🌻 Emilko zycze Ci drugiego dzidziusia!!! Krucha mam nadzieje ze @ w kwietniu nie przyjdzie! Gos Janeczka powodzenia! Moge do Was czasem wpadac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gos82
Dzien dobry🌻🌻 Widze, ze pierwsza jestem, wies witam Was slonecznie:> Moniu trzymaj sie, jestes silna kobieta🌻 Ja juz jakos dochodze do konca tej malpy@:P u mnie na szczescie trwa krotko, wiec jestem coraz blizej dalszych staranek;) Wiecie co, wczoraj sie wazylam i zamiast na wiosne trzymac linie to ja sobie przytylam 3 kilogramy!! a najbardziej podoba mi sie to, ze mi poszlo w piersi:P:P, ze o pupie nie wspomne, bo mi ciasno w spodniach ze hej:P Bedzie co spalac przynajmniej:D Buziaki przesylam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kochane ❤️ miska007 super ze nas odwiedzilas :D zagladaj czesciej 🌻 o ile sie nie myle to chyba urzedujesz na sasiednim topiku :D to ja tez Cie odwiedze!!! gos - super ze malpa juz odpuszcza....ja tez cos troche sie ulalam ostatnio:P i tez weszlo mi w cycuchy, ale ja dla odmiany wolalabym, zeby weszlo gdzies w okolice pupy:D domeniko - i jak tam?? mam nadzieje ze ani widu ani slychu tej malpy!!! minimonia, janeczka, emilka, clotka, malineczka 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, i tak niestety jak najbardziej widać zbliżającą się @ . Są już plamienia więc do wieczora się rozkręci. A u mnie to @ raczej i tak są skąpe. Za to niesamowicie regularne. Ale już się cieszę na 2008 rok na baby. Ósemka to moja szczęśliwa liczba , rok więc sprzyjający będzie OK. I najważniejsze odebrałam wynik z cytologii. Jest bardzo dobrze, bo grupa I. Czyli wynik jak najbardziej prawidłowy. Przytyć to ja nijak nie mogę ale zawsze tak było . Czekam więc na te kilogramki słodkie jak już będę w ciąży. Pozdrawiam Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie w czwartek :) wpadłam na moment na net zeby zobaczyć co u was kochane- chyba się uzalezniłam od naszego topiku. u mnie juz mozna powiedziec ze bedzie dobrze- oczywiście nadal tęsknie za fasolką w brzuchu, i pewnie juz takzostanie, w końcu nie zapomina sie takich rzeczy. ale samopoczucie ok. jestem strasznie bopjowo nastawiona do kolejnych prób, i juz sie nie mogę doczekać @. kurna musze konczyć, moze jeszcze jutro uda mi sie wpaćś i dokończyc to co mialam wam napisac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciesze sie ze jestescie pelne optymizmu, wiary i nadziei - no i tym samym gotowe do boju 🌻 ja cos sie przeziebilam troszku, ale nie dam sie i tez bede walczyc:D zimno sie zrobilo, i troche zmarzlam wczoraj i dzisiaj - i przez to !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakaina
Dziewczyny najlepszy sposób na zjście w ciąże to przestanie się tym zadręczać.Bardzo dużo daje zażywanie cynku i witaminy E i picie herbatki z nagietka oraz leżenie z pośladkami do góry po stosunku. Znam kilka dziewczyn którym to pomogło.Niektóre moje koleżanki łykały też pigułkę anty przez miesiąc później odstawiały i zachodziły w następnym cyklu. powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://kartki.onet.pl/2748,,,,,bajecznych_swiat,kartki.html Kochane dziewczynki! RADOSNYCH,ZDROWYCH I POGODNYCH SWIAT WIELKIEJ NOCY! I ZEBY JUZ PO SWIETACH W NASZYCH BRZUSZKACH TEZ ZAGNIEZDZIL SIE TAKI MALY,SLODKI KURCZACZEK-TYLKO LUDZKI-hihi... WSZYSTKIEGO DOBREGO!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam 🌻 jaka ładna karteczka:D emilko :D Ja tez zycze Wam zdrowych i wesolych Świąt Wielkanocnych!! Spędzonych w gronie najbliższych Wam ludzi. Pełnych radości i ciepła. Życze także spełnienia marzeń, zwłaszcze tego, które nas połączyło tutaj na tym topiku ❤️ ❤️ Życzę dużo wiary , bo trzeba wierzyc, że sie uda 🌻I jeszcze chciałam Wam życzyć dużo slodkich królików. które już niedługo zasiądą u Was w koszyku 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick---------- wiek---- cykl staran---- data @ ----------miejscowosc... ja-neczka-----35-----------3-------------04.04---------- -- śląsk clotka----------28-----------25-----------13.03--------- ----wielkopolska kruchaa-------26------------6------------15.04---------- ---centralna PL Emilka-K.......35............4............ok 14.04....... . .. ..pomorze malineczka....23.......ok..12...........22.03........... .. częstochow domenika......33..........ok.8...........05.04.......... .....śląsk minimonia-----28-------przerwa---------???????---------- -----warszawa antella.........35.......przerwa.........?....................centralna PL nick-------wiek--------udany cykl--------tc------termin--------miejsc witam dziewczyny. Muszę trochę zmienić tabelkę, niestety :(. Nie wiem, czy mnie jeszcze pamiętacie. Długo mnie tu nie było. Dopiero wróciłam ze szpitala. U mnie była ciaza pozamaciczna, umiejscowiona w prawym jajowodzie. i ja, tak jak monia muszę zrobić przerwę. Moniu, jak Ty sobie z tym wszystkim radzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
antella tak mi przykro... nie wiem co powiedziec, zebys sie nie smuciła...moze tylko to, ze bardzo mocno Cie sciskamy 🌻 i wierze, ze wszystko sie poukłada. Tylko ptrzeba \"troche\" czasu...❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki tak mi przykro. Dlaczego tak się dzieje, że to wszystko jest takie trudne. U mnie @ drugi dzień ale jest znowu bardzo skąpa. Lekarz po wszelkich badaniach niczego złego się nie dopatruje. I może tak to jest jak mówi ,że taka moja uroda. I jeszcze dla Was Oby zdrowie dopisało i jajeczko smakowało, by szyneczka nie tuczyła, atmosferka była miła, a zajączek uśmiechnięty - przyniósł wreszcie te prezenty! Wesołych Świąt!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje drogie ;) Z okazi Świat Wielkiej Nocy duzo zdrówka, miłości spełnienia wszelkich marzeń i oczekiwanego macierzyństwa. Wszystkiego najlepszego ! Kochane sciskam Was bardzo mocno, zajrze wieczorkiem czy będziecie. Buziaki 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gos82
Dziewczyny🌻🌻🌻 Z okazji swiat Wielkiej Nocy Zycze Wam duzo milosci, radosci i mnostwo nadzieji w sercu, samych slonecznych dni i oby dziecie zagoscilo w Naszych brzuszkach🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Wszystkie Z okazji Swiat Wielkiej Nocy zycze Wam wszystkiego co najlepsze w zyciu, a szczegolnie kazdej z Was upragnionego zdrowego dzidziusia. Dawno nie zagladalam tutaj. Chcialam sie podzielic z Wami swoimi spostrzezeniami. Ja ciagle jestem na etapie staran. Ciagle biore Vitex (niepokalanek), witaminki i cwicze regularnie. Jak na razie widze ze nie mam napiec przedmiesiaczkowych, ktore mialam bardzo dokuczliwe rok temu. Chodzi mi tutaj glownie o temperature ciala, jesli ktoras z Was sugeruje sie nia by ustalic przyblizony termin owulacji. U siebie zauwazylam trzeci cykl z rzedu (a od 3 cykli mierze ja) ze temp podnosi mi sie dopiero na 3-4 dzien po owulacji. Wyczytalam z internetu ze jest to normalne i niektore kobiety maja tak bo na poczatku jest tego progesteronu bardzo malo i jeszcze cialo nie reaguje podniesiana temp na jego obecnosc. Moze byc tez odrotnie. Ze podniesie sie temp jeszcze przed owulacja bo progesteron w niewielkich ilosciach juz jest produkowany i wrazliwy organizm zareaguje na niego podniesieniem temp. ciala. Dla mnie wlasciwie jedyna i najlepsza metoda jest kiedy mam sluz i ochote na sex. Jak na razie to mi sie pokrywa idealnie z 14-15 dniem przed miesiaczka. A o temp jeszcze jedno. Czytalam gdzies ze kobiety sobie mierza temp codziennie w czasie ciazy. Jak zaczyna spadac to dla nich jest sygnal ze cos moze dzieje sie zle z ciaza (spadl bowiem poziom progesteronu) i ida do lekarza. Nie wiem czy jest to dobry sposob. ok, ide przygotowac koszyk ze swieconka Caluje Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×