Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kruchaa

Wierzymy w cuda- na wiosne sie uda- topik staraczkowo-testowo-ziołowy

Polecane posty

Kurcze,Janeczko,z ta nowa strona to faktycznie jest cos na rzeczy,mowie Ci:) Jablecznik...mniam,mniam...Ja to nie jestem zbyt dobra w te klocki...:(czasem zeobie jakies ciacho z torebki hihi :) Janeczko,ja tak myslalam o tej Twojej kolezance,ktora przytulala sie codziennie od 10 d.c i obiecalam sobie,ze jak przyjdzie znow ta malpa to od nowego cyklu tez tak bedziemy robic.Kto wie,moze w ten sposob sie uda?Teraz to czekamy zawsze do 10d.c ale przytulamy sie mniej wiecej co 2 dzien.Niby powinno zadzialac a tu...:O Szylusiu,tak mowia o tych tabletkach,poniewaz cykl\" produkcji \"plemnikow trwa 3mies.Ale Kruchutkiej M wcale tak dlugo tego nie jadl i wyniki bardzo mu sie poprawily.Zreszta widac jak bardzo :D Przyszle mamusie,odezwijcie sie!Co tam u Was nowego? Antelko,Gosiu,Anucha i inni 🌻odzywac sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki, czytałyscie dzis majówki? ktoś chce koniecznie sie mnie pozbyć :( reszta dziewczyn zamilkła, mam nadzieje ze nie uwierzyły w pomaranczowe bzdury i podszywy pod moderatora. skopiuje to co pisałam tam. ja dzis dzien miałam znów nieciekawy ( zaraz pomarancze napisza ze pewnie sciemniam) ponowne krwawienie, ale jakies takie ze śluzem, no i znów wycieczka do szpitala. od 12 do 17 na izbie, no i w koncu diagnoza- przyczyną tych wszystkich krwawien jest zapalenie kanału szyjki macicy dostałam globulki i płukanke, mam nadzieje ze pomoze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniu kochana,co Ty sie nacierpisz w tej ciazy!❤️ Tak mi Ciebie szkoda,ze musisz przez to wszystko przechodzic :( Czy lekarz powiedzial Ci czym spowodowane jest to zapalenie? I na czym ma polegac to plukanie? Najwazniejsze,ze z dzidzia wszystko jest w porzadku 🌻. Trzymaj sie i odpoczywaj.I nie przejmuj sie,przeciez w koncu to musi sie skonczyc i wreszcie bedzie normalnie :) Caluje Cie mocno kochana.A na majowki weszlam ale juz wszystko wyczyszczone,wiec nie wiem nawet o co tam poszlo. Nie zawracaj sobie tym glowy,to glupoty :D Milego wieczoru dziewczynki ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emi, nie wiem od czego to zapalenie, wyniki posiewu bede miała dopiero za tydzien. a płukanie polega na wprowadzeniu do pochwy specjalnego płynu, za pomocą takiej \"pompki\" boje sie troche to robić, bo słyszałam ze w ciązy nie mozna robić zadnych irygacji pochwy, ale skoro lekarz kazal...mam nadzieje zeto pomoze, bo mam juz dosyc wszelkich mozliwych powikłan, jak nie krwiaki to jakies zapalenia, czemu nie moze byc normalnie? a dzidzia urosła, miała 45 mm, teraz ma 56 :) na majówkach najpierw ktos napisał na pomaranczowo ze jestem fałszywa i e to ja jestem tą pomaranczą która tak wszystkim ubliża, i za chwile ta osoba sama sobie odpowiedziała jako \"moderator\" pod czarnym nickiem Modest, ze tak jest rzeczywiście, i ze skasuje moje posty. to tak w skrócie. ale czesc dziewczyn nie wiedziała o co chodzi, w sumie jakby to byłonapisane o innej osobie i potwierdzone przez \"moderatora\" to tez bym sie zastanawiała ile w tym prawdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniu,nie wiem czy slyszalas o tej aferze na czerwcowkach? Byla tam niejaka Nata 78,bodajze.Rozwalila im topik i musza przez nia pisac na privie.Ona ma blokade na nika ale chyba moze pisac na pomaranczowo.I tak pomyslalam,czy to aby nie ona,bo kobieta jest faktycznie rabnieta i chyba ma jakas psychoze.Moze teraz uwziela sie na Wasz topik i jej celem stalo sie rozwalenie tematu :( Co Ty o tym myslisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emi, zerkałam na ten topik juz wczesniej, ale nie wnikałam jakoś specjalnie i nie za bardzo wiem o co tam chodzi. mam nadzieje ze majówki przetrwają te wszystkie podpuchy, i nasz top[ik nie zniknie, a pomarancze sie w koncu odczepią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, witam Was kochane i miłej niedzieli zyczę:) Co tam u Was slychać? Zapraszam na jabłecznik i kawkę 🌻 Emi, jak chcesz spróbowac służę pomocą. Moni, Reniu, nie przejmujcie się pomaranczami, chociaż ja osobiście lubię pomarańcze, tyle, ze te słodkie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry dziewczynki :) dziś podarowano nam godzinę czasu wiecej, to sobie popiszę do was ( bo tak to nie mam czasu ;) ) janeczko, ale bym sobie zjadła jabłecznik! masz jakis szczegółny przepis? ja najbardziej lubie taki ze jest na spodzie ciasto, potem jabłka z cynamonem, na to piana z białek i kruszonka- taki robiła moja babcia :) w pracy faktycznie masz urwanie jaj... nie zazdroszcze. emilko z tego co ja pamietam, nasze starania od początku były własnie co drugi dzien, a w tym cyklu jak zaszłam w pierwszą ciażę to jakos tak wyszło ze jednak codziennie :) i były efekty. teraz tez miało być codziennie,ale jeden dzien miałam gośći, wiec siłą rzeczy przerwa, ale owu i tak przyszła dopiero nastepnego dnia, wiec nic sie nie stało. takze nie ma reguły czy codziennie czy co drugi. ja chciałam codzien bo zawsze z tym moim sluzem miałam kłopoty, i balam sie ze plemniki nie przezyją w nim za długo. szylusia, nie mam pojecia o tabletkach dla panów, wiec sie nie wypowiem. ale skoro twój taki \"jurny szesnastek\" :P to sie zastanów, jak mu jeszcze podniesiesz popęd, to nie wiem czy do pracy cie puści :P kruchutka, jak samopoczucie? do lezenia mozna sie przyzwyczaić, ja prawie miesiąc lezałam plackiem, a teraz mam zalecenie \"polegiwać\" co to znaczy? ze mam sie kłaść często, czy lezec ciągle? jakies to takie nieprecyzyjne. gos, kochana, rzadko tu bywasz... wpadaj czesciej :) anucha 🌻 antella 🌻 renka 🌻 jak kogoś pominełam to przepraszam. a u mnie w pipie maj :D dosłownie, nie dośc ze żółto- zielono, to jeszcze tętni w niej życie wielu róznych stworzonek :D tylko czekac az coś zakwitnie. po tych globulkach mam takie zielono- żółte wycieki, az dziwnie jak się wycieram, jakbym sie plakatówkami pomalowała :) zaraz lece robić tą irygacje, boje sie strasznie czy dobrze to zrobie, czy nie zaszkodze robalkowi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochane 🌻 u mnie narazie w miaredobrze, tzn czuje sie b. dobrze ale nadal jest plamienie...:( chyba tak ma byc...biore duphaston. troche leze, troche chodze itp....malo narazie siedze przy kompie, zeby nie wyczytywac dziwnych rzeczy..;) jableczniczek-pyyyyyyyyyyycha 🌻 monia-jestes dzielna babka:) ta ostatnia dolegliwosc to kolejna sprawa dla archiwum X :P skad te wszytkie przypadlosci ciazowe sa to CIĘŻKO wyczuc...naprawde... emi,janeczka i reszta kobitek wielkie 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musze odgrzebac nasza tebalke, bo nie pamietam, ktora teraz w kolejce :D po 2 krechy na tescie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! Dostalam @!:O Ale nie poddaje sie!Pije dalej ziolka.Jestem dzis tak bojowo nastawiona,ze szok.Nie daruje!MUSI SIE W KONCU UDAC I UDA SIE!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emi z takim nastaiwniem @ nie ma szans :) i dobrze, pogon ją w cholere. kruszynko, koniecznie zrob badania progesteronu, myslę ze skoro plamisz, a nie jest to nadzerka to gin ci zwiekszy dawkę i plamienie sie skonczy. a ja chyba naprawde powinnam założyc jakiś poradnik o mozliwych dolegliwościach ciążowych- pewnie niewiele mi ich juz została do przerobienia, mam nadzieje ze wiekszość juz za mną. wczoraj nawet gadałam z mężem ze nie wiem kiedy bede chciała drugie dziecko, nie znosze ciązy najlepiej, a jeszcze jakbym miała sie teraz zajmowac małym dzieckiem to wogole masakra. zrobiłam sobie ta irygacje, ale nie wiem czy dobrze. ciągle sie bałam ze za głęboko wsadzę tą koncówke, albo ze jak mocniej nacisne pompke to sie zrobi za duże ciśnienie- a to niebezpieczne. no i w rezultacie chyba niedokładnie sie przepłukałam :( no nic, moze wkrótce nabiore wprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie🌻 Ja wlasnie wrocilam do domu, coz za piekny weekend:D:D:D, ale zaraz musze wyjsc do pracy niestety:( Moniu nie przejmuj sie pomaranczkami. Skad sie biora tacy ludzie??:ONie czytalam co sie dzialo na majowkach, ale mam nadzieje, ze ta osoba sobie w koncu odpusci. Reniu Kruchutka❤️ dla Was Emi szkoda, ze ta malpa Cie znowu dopadla. Mnie w tym cyklu tez nie ominie:( dzisiaj 8 dzien jak biore luteine i juz zaczelam puchnac jak na @ od kilku dni:O Duuuuuuuuze 👄 dla Was wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Emi, sciskam mocno, masz racje nie damy sie tej paskudzie. Ktos musi wygrac i to na pewno nie ona! Moni, wlasnie taki jablecznik robię:) Kruszko, Moni, ale macie przejścia w tej ciąży, ale gwarantuję Wam, ze potem sie wszystko zapomina i chce znowu :D Gosiu, przyjemnej pracy:) Mnie aż brzuch boli jak pomyslę o jutrze :O Jak Wam mija niedziela?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki :) ja sie wam rozpoczął nowy tydzien? oj janeczko, a mi slina pociekła jak pomysle o tym jabłeczniku :) gos, czy ty bierzesz luteię pod jezyk czy dopoczwowo? ja własnie trzymam pod jezykiem jedną, i wymiekam, paskudna jest :( kiedy to sie rozpuści? trzymam juz z 10 min i nic, taka sama jak na początku. renka, na maju zadałam pytanie coral, ale przypomniało mi sie teraz ze ty wspominałas ze pracujesz w służbie zdrowia, moze bedziesz cos wiedziała na ten temat. kopiuję z maja: ...ja nadal mam utrzymać swoją konską dawke luteiny, tj 6 tabl dziennie, co daje w sumie 300mg progesteronu. teraz przy zapaleniu szyjki pojawił sie taki problem ze jak rano zrobię irygację, to pozniej jak wsadzam lutke ( biore dopochwowo) to pochwa jest strasznie sucha i tabsy nie chcą sie rozpuszczac. no i mam problem, bo ostatnie 2 tabletki powinnam brac najpozniej 1,5 przed snem zeby tuz przed połozeniem sie do łózka zaaplikowac sobie globulki na to zapalenie wlasnie. te leki nie powinny sie mieszac, ale skoro luteina sie słabo rozpuszcza to niestety sie mieszają. mam nadzieje ze nie zagmatwałam za bardzo. chciałabym przejsc teraz na czas leczenia na duphaston, ale on ma tylko 10 mg progest.przeciez nie bede brała 30 szt dziennie! co sie stanie jesli przejde na np. 4 tabl duphastonu dzienie? taka najwiekszą dawkę wymieniają w ulotce. czy prog. nie bedzie za mało wtedy? kto cokolwiek wie na ten temat? kruszka jak się czujesz? emilko, antello, anucha 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Spalam 3.5godz i wogole sie nie czuje:O a niedlugo znowu do pracy:( Moniu ja luteine biore pod jezyk i ja troche \"mietole\" wiec po 15 minutach juz jej nie ma:) a smak to juz nawet polubilam:D Ja chyba dzisiaj dostane @:O Pobudka Kochane🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helołłł 🌻 u mnie bez zmian... monia-fajnie ze zamiescilas \"info\" ad. duphaston kontra luteina...do tej pory nie wiedzialam, jakie mają wartosci itp... co do badania progest. to zrobie, ale tuz przed wizyta u gina, zeby byly w miare wiarygodne wyniki :) Dziwne, ze jak bylam w szpitalu t nikt nie robil mi badania prog. (chociaz robiono mi badania krwi...) no i stwierdzili ze to chyba od nadzerki , ktora z tego co wiem w moim przypadku nie jest przyczyna plamien :P i jak tu ufac lekarzom....:P:P Niestety nie potrafie ci pomoc co do luteiny/duphastonu, bo niejako sama mam podobne pytanie... rozumiem, ze 4 tabl. duphastonu maja sie nijak do 6 tab.luteiny...zbyt duza roznica w ilosci zawartosci progesteronu?? gos - ty cyborgu:) 3,5h snu i do pracy??!! @ od ciebie ODGANIAMY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Dziewczynki 🌻 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krucha, jakies rzyganko było juz? mi progesteron badali na samym pocątku ciązy, i wcale nie był jakis tragiczny bo nawet miescił sie w normie. tak wiec nie wiem czy potrzebnie biore luteine, a juz tym bardziej nie wiem czy trzeba az taka ilość. nikt pozniej juz tego nie badał, mimo ze prosiłam o skierowanie. bardzo mozliwe jest ze mecze sie z prochami zupełnie bez sensu. żalę sie bo własnie pora na 3 tabletke :( mam nadzieje ze cukierek nie zaszkodzi, na innym forum czytałam ze mozna z tiktakiem, ale nie mam ich w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ HEJ HEJ Ja teraz 3 dni na starych śmieciach,więc wrócę dodomciu o 18.15,a nie jak ostatnio o 22-ej:(:(:( Wczoraj pożegnałam @ no i od dzis przytulanko,staram sie wyluzowac,bo wlasnie wczoraj rozmawialam z kumpela,ktora nie mogla zajsc w ciąże i w końcu dała sobie spokój po rozmowie z lekarzem,ktory powiedzial,ze ma problemy z tarczyca i moze miec problem z zajściem.A jak ona dala sobie spokoj to nagle sie okazalo,ze jest w ciązy.....fakt łatwo sie mowi a w zyciu jest zupelnie inaczej,tymbardziej,ze czlowiek niewiem czy cos z nim nie tak.Bo jakby juz lekarz stwierdzilz,e cos mi dolega to siłą rzeczy by sie wyluzowała a tak....... Niewiem pije ziółka.....zobaczymy,choc znowu po @ tak jak i miesiac temu czuje cieplo w podbrzuszu i delikatnie bola mnie jajniki jak przed @,niewiem co to oznacza,ale juz w przyszla sorde biegne do mojej gin i mam nadzieje,ze cos madrego mi powie i uspokoi.... A od dzis same przyjemnosci,czyli znowu okres przytulania zacząc czas:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szylusia, to 100% prawdy z tym wyluzowaniem, tylko ciezko to wykonac, w pierwszą ciąże zaszłam jak juz nie miałam nadziei, gin powiedział ze mam za małą macice i ze bedą problemy przez to, a jeszcze do tego było podejrzenie jakis zaburzen hormonalnych, wiec skupiłam sie w tym miesiącu na badaniach. i jak je robiłam to juz byłam w ciązy, ale jeszcze nie wiedziałam o tym :). a druga ciąza to wynik bzykania sie po pijaku pod namiotem :) krucha tez pewnie sie wypowie na ten temat ( badan, nie pijanśtwa).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rzyganka jeszcze nie było, nawet zadnych mdlosci.... bola mnie tylko cycki!!!!!!!!!!! ale to pikus w porownaniu z tym, ze codziennie na wkladce widze brazowe plamy :O :O wrrrrrrrrrrrr!!!!!!!!!! szylusia, co do \"wylaczenia\" myslenia to chyba cos w tym jest, ale niestety nie wiem co ...:P tzn. ja czekalam, czekalam i @ ciagle przylazila, w koncu juz mielismy umowiona wizyte na hsg (poniwaz u nas byl problem slabych nasionek - to hsg bylo ostatnim badaniem przed inseminacją) i co....?? i @ zaczela sie jakos spozniac, co mnie zloscilo, bo myslalam, ze nie bede mogla zmienic ustalonego wczesniej terminu na hsg (z powodu wlasnie tego opoznienia @) i balam sie ze znowu wszystko sie odwlecze itp. Postanowilam zrobic test, co by upewnic sie ze sie nie myle i ze @ sie spozni, a tu 2 krechy...!! u mnie mega konsternacja, niedowierzanie, szczescie, zdziwienie itp....taki mix 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takze to wyluzowanie to zawsze jakis sposob ❤️ niestety tylko nie wiem, jak SKUTECZNIE wylaczyc myslenie o tym...moze sprobuj sobie \"ustalic\" ze starasz sie dopiero w styczniu (teoretycznie) :P a teraz to tak tylko ...jakos wstepnie...:D moze trzeba \"oszukac\" wlasny mozg...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny, od roku staram sie zajsc w ciaze, nie udaje mi sie i placze za kazdym razem kiedy przychodzi okres.badania porobilam, owulacje mam tak mi sie przynajmniej wydaje czytam Wasz topik od jakiegos juz czasu i przyznam ze tak mnie zaciekawilyscie tymi ziolami ze i ja zamowilam 3 tygodnie temu mieszanke nr 3 8skladnikowa,majac nadzieje ze tym razem i mnie sie uda dolaczyc do grona zaciazonych.tak bardzoi bym juz chciala niestety nie wiem co jest ale ziola do mnie nie dotarly,zaplacilam z gory i do tej pory nie mam od nich znaku,telefon maja wylaczony czy mialyscie podobny problem ze sklepem starania.pl nie chodzi mi o te 35 zl co zaplacilam, bo to nic jesli mialabym po tych ziolach zajsc w ciaze,zaplacilabym duzo wiecej ale niech mi je juz przysla. poradzcie co robic. z gory dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×