Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kruchaa

Wierzymy w cuda- na wiosne sie uda- topik staraczkowo-testowo-ziołowy

Polecane posty

HEJ HEJ HEJ Wiesz dziewczyny juz poruszały temat tego sklepu i ziółek,kilka dziewczyn juz rowniez wplacilo kaske a ziolek nie zobaczyly.... Ja osobiscie poszlam do zielarskiego i kupialam wszystko co wchodzi w sklad mieszkanki nr.2 8-mio skladnikowej. No i masz od reki,oraz placisz duzo mniej kaski,bo ja zaplacilam za wszystko 12 zł.:D:D:D:D:D:D,jedyny minus jakby ktos chcial sie doczepic to trzeba sobie samemu wymieszac:P:P:P:P:P sklad tego miksu masz chyba 2 badz 3 strony wstecz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
minimonia❤️❤️ Kurcze nie strasz mnie,a moze taki twój urok,ze tak bedziesz sobie plamiła przez cała ciąze???? A jezeli zle sie poczujesz to leć do lekarza:(:(:(: A moze to twoj termin @ i dlatego co???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szylusia, to nie od tego ze termin, mam zapalenie szyki macicy i to raczej od tego ta krew, mimo wszystko i tak chyba pojade do szpitala upewnic sie ze z dzidzią wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniu jedz do szpitala, bedziesz spokojna :) no, kurcze....naprawde same atrakcje :O nie ma co czekac, to pewnie przez to zapalenie, ale najlepiej sie upewnic. zawsze lekarz oceni co i jak ...i nie bedziesz sie denerwowac i zastanawiac od czego to ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
minimonia❤️ Zapomniala ,ze Ty to zapalenie masz:(:(:(:(przepraszam,zawinieta jestem od tej pracy ciągłej:(:(:( Jedz jedz nie ma na co czekac,w końcu chodzi o dzidzie,wiec lepiej byc przezornym niz potem załować,ze sie nie pojechało Od razu daj znac co i jak???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szylusia- dziekuje ze mi odpisalas,znalazlam stronke,spisalam zestaw ziolek i pojde do zielarskiego je zamowic. pije sie je od pierwszego dnia cyklu tak?czyli jezeli ja zakonczylam wlasnie kolejny znienawidzony okres,to powinnam teraz czekac caly miesiac do kolejnego,czy moge zaczac pic ziola kiedy chce? A Ty od dawna sie starasz zajscx w ciaze? i jak po tych ziolach,pijesz je? ja juz jestem w dole psychicznym,wszystkie kolezanki urodzily badz sa w zaawansowanej ciazy a ja nic,i nie widac poprawy.mam juz 32 lata wiec wcale mi nie jest do smiechu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maruska🌼 Spokojnie,kup sobie te ziółka bo sa od reki,pij wieczorem przed staraniami badz snem.Mozesz zacząć od teraz,to nie zaszkodzi,niby powinno sie pic od 1 dc,ale spokojnie mozesz zaczac pic teraz po @. Ja staram sie chyba dośc krótko zważywszy na to co czytam i ile czasu dziewczyny sie starały.Bo ja starac sie bede teraz 4 cykl,cyzli 4 miesiac. Podejrzewam jak sie mozesz czuc skoro to juz rok,a robilas badania sobie i partnerowi??Bo wiesz niby jak rok trwaja starania to jest teraz norma,jak trwa todluzej to trzeba zaczac szukac przyczyny:(:(: Ale trzeba wierzyc,ze bedzie dobrze ja co miesiac sobie to powtarzam:D:D:Da bynajmniej sie staram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaaaaaaaaaaaaaa Ziółka piję dopiero od niecałego tygodnia...dziewczyny mnie tak pokusiły i piję,w końcu jak nie pomogą to trudno ale napewno nie zaszkodza:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki:) Moniu, jedź do szpitala, nie czekaj, będziesz spokojnijesza jak Ci powiedzą ze wszystko ok. I daj zna zaraz jak wrócisz, duzy buziak dla Ciebie 👄 Szylusiu, ja tez właśnie staram sie od \"stycznia\" nawet do tego stopnia w to uwierzyłam, ze jeszcze trochę a przegapiłabym najlepszy czas na staranka. A tak powaznie już, to mam zapiernicz cały czas i ledwo dycham. Ale może już od listopada będzie po kontroli, oby:) Maruska, witaj:) i kup sobie ziółka w zwykłym zielarskim i nie czekaj na 2 tylko pij od razu. Szylsuiu, tamte ze sklepu starania też są w torebkach i tez trzeba je wymieszac. Jedyna róznica między nimi to taka, ze na tamte można sie nie doczekac:O A ja chce miec dziecko, kurde blade, bardzo chcę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Moniu napisz koniecznie co powiedzieli w szpitalu!! Postaram sie troche jeszcze posiedziec przy komputerze. Kochana dzidzia Ci te wszystkie zmartwienia wynagrodzi❤️ Janeczko🌻 ja tez chce dzidzie!!!!!Dzisiaj wiem doskonale jak sie czujesz. Ja tez padam na nos, ale tak juz chyba bedzie do konca roku, zapiernicz:O U mnie w pracy swieta sa najgorszym okresem:( Dziewczynki odezwijcie sie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaaaaaaaa......... Maruska zagladaj i pisz czesciej:D Przeciez wszystkie pragniemy tego samego:D U mnie chyba cisza przed burza:O@ nadal nie ma i tak jak rano czulam, ze zaraz dostane, tak teraz cisza:O Jak ma przyjsc to niech juz bedzie, bo nie chce czekac!!!!!! Wlasnie zrobilam sobie drinka:P musze sie jakos odstresowac po dzisiejszym dniu. No i moze latwiej usne:);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki cos czuje, ze juz odpoczywacie:) wiec ja tez zmykam, bo rano znowu do pracy. Wpadne jutro wieczorkiem:) Moniu napisz Kochana co z tym krwawieniem❤️ Buuuuuziaczki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kopia, bo po co pisac dwa razy to samo. wróciłam. dziecko ma sie dobrze, krwawienie jest nadal a ja mam juz wszystkiego dosyc. jeden lekarz mówi to, drugi twierdzi ze pierwszy jest idiotą a prowadząca ciążę ma wszystko w dupie. w sobote stwierdzono zapalenie szyjki, i stąd to krwawienie. dzis lekarz powiedział ze ten co mnie bada co 2 dni jest nienormalny, bo nie mozna co chwila badac ciezarnej i jej tam mietosic wszystkiego, a jaksie zgłasza to trzeba jej powiedziec ze badanie jest szkodliwe. druga sprawa to to, ze on nigdy nie słyszał zeby zapalenie było powodem krwawienia. ten w sobote kazła wziac 12 globulek, codziennie wieczorem jedna a rano płukanie pochwy. dzis sie dowiedziałam ze o całkiem bez sensu, brac lek i go pozniej wypłukiwac, mam zrobic jeszcze jedną irygacje jutro rano zeby ypłukać krew i koniec. a globulek nie 12, a 6. a ja juz sama nie wiem co mam robic, kogo słuchac i co jesli nadal bede miała jakies krwawienie- jechac znów czy siedziec i czekać nie wiadomo na co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia, slonce - najwazniejsze ze z dzidzia wszystko super:) a co do lekarzy...to wrrrrrrrrrrrrrr!! spora wiekszosc juz dawno minela sie z powolaniem i sa zwyklymi rutyniarzami :O nie wiem czy im sie juz po prostu nie chce, czy co...brak im czasami ludzkich odruchow, empatii....czy nawet jak sie okazuje..wiedzy- choc nie chce w to wierzyc. Ja do tej pory nie mam lekarza prowadzacego, bo jakos tak....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Moniu, no kurcze nie wiem co Ci radzic, ale tak jak napisała Kruszka, najważniejsze ze z dzieckiem w porządku. A z tymi lekarzami, cóż... raczej bez komentarza. Jedno Ci powiem z własnego doświadczenia nie jest dobrze byc badanym tak często we wczesnej ciązy. Może zdecyduj się na jednego, ten który twierdzi ze badanie jest szkodliwe i o zapaleniu i wyplukiwaniu , jego argumenty najbardziej trafiają mi, jest chyba najbardziej kompetentny z nich wszystkich. Gosiaczku, i co? mam nadzieję ze jednak nie przylezie... Co u Was kochane? Gdzie reszta babeczek, Emi, Antellka, hej dziewczynki odezwijcie się Ja mam chwilkę bo całe towarzystwo kontrolne z p.prezes na czele pojechało na obiad :D:P Ktoś musi firmy pilnowac :P więc siedzimy z koleżankami, szczęśliwe jak nie wiem co i zaraz zamawiamy pizze:) Kurcze, obiad po 9;);) niezłe są :P Całuski ogromne i może uda mi się trochę dzisiaj z wami poklikac :) tylko dajcie znak ze jesteście, bo tak sama ze sobą to wiecie jakjest :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki, dzieki za podnoszenie mnie na duchu, bardzo mi to potrzebne teraz. w tej chwili nie wierze żadnemu lekarzowi. ten z wczoraj tez nie jest dobry- pytał sie mnie czy przy tym zapaleniu szyjki miałam takie objawy jak pieczenie, ból, serowate upławy- nie miałam, wiec wzruszył ramionami i powiedział ze to nie zapalenie. na badaniu nie mogł nic zobaczyc bo w srodku była krew. w domu mąż poszperał na forach ginekologicznych, okazuje sie e zapalenie szyjki nie daje zadnych zew. objawow, te o które pytał gin są od grzybicy... mam wszystkiego dosyc, dzis od rana nic nie moge zjesc, bo co zjem to od razu leci do kibla, tym sposobem wyrzygałam juz wszysstkie leki które rano przyjełam, kolejnych nie zdążyłam jeszcze wziąć bo po co skoro zaraz je zwróce. ogolnie, podsumowując mam do powiedzenia jedno: O ŻESZ KURWA JEGO MAĆ!!! przepraszam was dziewczyny, w tej chwili mam po prostu ochote usiasc i wyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janeczko ❤️ pilnowanie firmy to piekna sprawa, tak jak piszesz...:) moniu-moze znajdz w necie jakiegos gina (moze prof.) ktory przyjmuje prywatnie, ktory zajmuje sie nie \"zwyklym\" prowadzeniem ciazy - tylko jakimis powiklaniami itp. taki lekarz powinien cos wiecej miec do powiedzenia, no i zrobienia. musi sie ktos wami zajać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emilka-K
Moniu kochana!❤️ Wczoraj b.pozno weszlam na topik i juz nie chcialam pisac a poza tym to az sie poplakalam jak przeczytalam przez co Ty kochana musisz przechodzic. Nie wiem co Ci doradzic.Kruchutka ma racje,znajdz na necie jakiegos dobrego lekarza,Warszawa to przeciez takie duze miasto,na pewno ktos sie znajdzie.Moze zadaj pytanie na forum?Moze ktos byl w podobnej sytuacji i bedzie mogl podac Ci namiary na dobrego lekarza? Kruchutka,a jak Ty sie czujesz?Nadal plamisz?Co to,plaga jakas czy co?!!!A moze to juz teraz norma w tym zwariowanym XXI wieku??? Janeczko,fajnie,ze masz troche wolnego :) Gosiu,Ty tak na ten @ nie czekaj bo pewnie nie przyjdzie :D Maruska,witaj! Ja tez pije ziola ale to bedzie dopiero pierwszy caly cykl.Jak dlugo sie juz staracie? Pamietaj,nie wolno sie poddawac i zalamywac.U nas juz starania od grudnia i ciagle 0...Ale ja walcze nadal i nie odpuszczam:) Szylusiu,co u Ciebie? Antelko,Reniu i reszta-odezwijcie sie! Pozdrowka🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emi 🌻 mąż juz znalazł gina, jego dwie kolezanki z pracy prowadziły u niego ciążę i obie są b. zadowolone. umowiłam sie na przyszły czwartek, , bede juz po leczeniu zapalenia szyjki którego byc moze nie ma wcale :O. napisałam tez ogłoszenie na forum mojego osiedla, i tez dostałam kilka telefonów do dobrych lekarzy, wiec moze w koncu trafie na normalnego, kompetentnego ginekologa. pobluzgałam troche i juz mi lżej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniczko Emillk-K ma racje warszawa jest dużo musi być jakiś lekarz z powołania, teraz to jest dla ciebie najwazniejsze, krwawienie jest groźne dladziecka, szukaj lekarza odpowiedzialnego i znającego się na swojej robocie daj znac jak juz bedziesz cos wiedziala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego wszystkiego zapomniałam do maruski napisac :) witaj! moesz pic ziołka po @, ja tez tak zaczełam i jedyny skutek uboczny był taki ze po prostu owulacja sie przesunęła kilka dni do przodu. jesli sama bedziesz mieszać zioła, to pamietaj ze nostrzyka dodajemy pół paczki. napisz jeszcze czy stosujesz jakieś metody na okreslenie kiedy jest owu- mierzenie temperatury, obserwacja śluzu. anucha26 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego wszystkiego zapomniałam do maruski napisac :) witaj! mozesz pic ziołka po @, ja tez tak zaczełam i jedyny skutek uboczny był taki ze po prostu owulacja sie przesunęła kilka dni do przodu. jesli sama bedziesz mieszać zioła, to pamietaj ze nostrzyka dodajemy pół paczki. napisz jeszcze czy stosujesz jakieś metody na okreslenie kiedy jest owu- mierzenie temperatury, obserwacja śluzu. anucha26 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego wszystkiego zapomniałam do maruski napisac :) witaj! mozesz pic ziołka po @, ja tez tak zaczełam i jedyny skutek uboczny był taki ze po prostu owulacja sie przesunęła kilka dni do przodu. jesli sama bedziesz mieszać zioła, to pamietaj ze nostrzyka dodajemy pół paczki. napisz jeszcze czy stosujesz jakieś metody na okreslenie kiedy jest owu- mierzenie temperatury, obserwacja śluzu. anucha26 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anucha 🖐️ emi - kochana to chyba jakies slabsze pokolenie z nas...rozmawialam wlasnie o tym ostatnio z rodzinką i kobitki mowily ze kiedys nie chodzily tak czesto do ginow, bo nie mialy takiej potrzeby z usg rzadziej tez korzystaly, bo nie bylo to tak spopularyzowane...poza tym zdarzaly sie oczywiscie rozne przypadlosci cizowe - ale chyba w mniejszej ilosci niz teraz... Ja czuje sie swietnie, plamienia sa. jednego dnia wieksze, drugiego duzo mniejsze - i ciagle sie nabieram ze : zaraz sie skonczą - a tu chlust! :P Kochane, ja w ogromnym napueciu czekan na usg i bijace serduszko dzidziusia. Dzisiaj mam rowno 7 tc, a w przyszly wtorek bedzie rowno 8 tc - czy w zwiazku z tym bedzie to odpowiedni termin na usg oraz ujrzenie i posluchanie serducha??? nie chcialabym znowu wybrac sie za wczesnie... moniu-jak sie czujesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anucha 🖐️ emi - kochana to chyba jakies slabsze pokolenie z nas...rozmawialam wlasnie o tym ostatnio z rodzinką i kobitki mowily ze kiedys nie chodzily tak czesto do ginow, bo nie mialy takiej potrzeby z usg rzadziej tez korzystaly, bo nie bylo to tak spopularyzowane...poza tym zdarzaly sie oczywiscie rozne przypadlosci cizowe - ale chyba w mniejszej ilosci niz teraz... Ja czuje sie swietnie, plamienia sa. jednego dnia wieksze, drugiego duzo mniejsze - i ciagle sie nabieram ze : zaraz sie skonczą - a tu chlust! :P Kochane, ja w ogromnym napueciu czekan na usg i bijace serduszko dzidziusia. Dzisiaj mam rowno 7 tc, a w przyszly wtorek bedzie rowno 8 tc - czy w zwiazku z tym bedzie to odpowiedni termin na usg oraz ujrzenie i posluchanie serducha??? nie chcialabym znowu wybrac sie za wczesnie... moniu-jak sie czujesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniczko sorki nie doczytałam, widze że juz znalazlas jakiegos lekarza, to dobrze mam nadzieje że ci poradzi odpowiednio, będzie wszystko dobrze zobaczysz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kruchaa 🖐️ życzę ci z całego ❤️ wszystkiego dobrego, abys ujrzala serduszko swojego maluszka zobaczymy co wyjdzie u mnie w tym cyklu, mam nadzieje że się uda, dzisiaj jest moj 17 dzień cyklu, jakies zmiany, na razie obserwuje, zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×