Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kruchaa

Wierzymy w cuda- na wiosne sie uda- topik staraczkowo-testowo-ziołowy

Polecane posty

i fajnie :) to moze jak zrobi sie cieplej ?? zorganizujemy sobie jakies spotkanko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Ja rowniez jestem za spotkaniem:D Milo by bylo Was zobaczyc🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ HEJ HEJ Pisałam wczesniej ale widze,ze wcięło mój post:(:(: No to pisze raz jeszcze,ciesze sie dziewczyny,ze jestescie i ze wracamy z dolinujacych twierdzen do radosci z zycia,bo trzeb sie nim cieszyc mimo krzywd mimo bolu,bo ono trwa nadal czy tego chcemy czy nie!!! Wiecie co byłam dzis odebrac wyniki badan,mialam robione jak narazie WR-ujemny Beta Hcg-110927 mlU/ml TOXO- IgG 0,00 IU/ml IGm (-)ujemny Ciesze sie z Toxo,bo mialam je robione w czerwcu,ae kazali mi robic w ciazy co 3 miecy,bo mam kota i ciesze sie,ze moj kotecek mnie nie zarazil:D:D:D: Co do Bety to wiem wiem swir ze mnie,ale coz chcialam wiedziec czy dobrze rosnie:P:P:P Dziewczyny jedno pytano,czy jakby serduszko przestalo bic(tfu tfu tfu )to czy beta spada od razu czy dopiero po jakims czasie albo po zabiegu. Wiem,ze nie powinnam tak myslec ale chcialabym wiedziec,moze ktoras z was wie cos na ten temat!!!Tylko nie krzyczcie na mnie,ze sobie cos wkrecam:D:Dbo ja tak profilaktycznie!!! Mam do odbioru jeszcze Hbs,ale to chyba dopiero w poniedzialek. Dzis mam taki sobie dzien....gdyz ciagnie mnie szyjka tak jakby cos na nia naciskało,ciekawe co to moze byc:D:D:D:D:D zmykam na jakis czas,odezwe sie pozniej paaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja_77
dziewczyny mozna sie przylaczyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maza
Witam No i już lepiej, więcej optymizmu szczególnie po wynikach Szylusi. PIĘKNE ! Ja też mam kota i hopla na punkcie toxo. Badam się co roku. Dziś u mnie 18dc, tempka 37. I jutro ciężki dzień w pracy. Pozdrowienia dla Wszystkich....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maja_77🌼 Witaj🖐️ Jak u Ciebie ze starankami??Od kiedy sie staracie??ila masz latek i ogolnie napisz cos o sobie paaaa zmykam aby znowu walczyc o sen,wzdeta jestem strasznie bleeeeeeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo:) Maja:) witaj, serdecznie zapraszamy, pisz, pisz.... Co tam kochane słychać? Wczoraj mnie tak glowa napierniczała, chyba na zmiane ciśnienia ale tak mocno, ze bylam jak półprzytomna:O Widze ze planujecie spotkanie;) jestem za :D możemy sie zdjątkami tez powymieniać, tez jestem za, tylko poczekajcie az wrócę od fryzjera :P Szylusiu 🌻 no nie moge, zwalasz z kolan :P moco Ci to wiedzieć kiedy beta spada??? u Ciebie pięknie rośnie i to jest najważniejsze. Uważaj tylko na toxo, tzn. głównie na surowe mięsko i dokladnie myj owoce, bo skoro żyjesz :D z kotkiem za pan brat, nie powinnaś sie od niego zarazić. A szyjka ciągnie, bo wszsytko się rozrasta, za chwilę wyskoczy Ci brzuszek i moze wtedy uwierzysz ;) Maza 🌻 u Ciebie taka temp.po owulacji czy przed? Tak czy siak, trzymam kciuki:) Pozdrawiam wszystkie forumowiczki tego forum i te podczytujące też ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja_77
dziekuje za przywitanie:) troche o mnie: jestem juz po 30 ;) mam męża, 9 letniego synka, psa i żółwia. staramy się o drugie dziecko, fajnie jakby byla dziewczynka od 5 miesiecy :( troche juz jestem podlamana tym brakiem efektu... wyczytalam ze pijecie ziółka, jak mi sie ylko zacznie nowy cykl, a to na dniach to kupuje i pije. co dla meza, wiecie moze? pozdrawiam was serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki. Janeczko, jeżeli o mnie chodzi to ja mnie ten topik nie przeszkadza i nie przeraża. Ale jak podejmiecie decyzję o przeprowadzce to dajcie znać. Choć jeśli już to wolałabym , aby był to nasz nowy, a nie dołączony do innego. :) Szylusiu beta cudna. Dlaczego miałaby spaść?! Mam nadzieje, że nie robisz sie przesądna? :-P Moniu, Kruchutka, Gosiu fajnie, ze Wy też nie chcecie opuścić tego topiku 👄 Witaj Maja, my z Janeczką też już po 30tce, a właściwie nawet po 35-tce :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Ja zawsze sie dopasuje, gdzie Wy tam ja :D Antelko ❤️ czy Ty musisz być taka skrupulatna w tym liczeniu naszych latek :P Maju 🌻 dla m. może być salfazin, cynk, bodymax, wit.E..... dziewczynki podpowiedzcie co jeszcze bo mam sklerozę :D Ja też bym chciała córeczkę, ale decyzja jest odgórna ;) żeby tak troszku jej pomoc, to starania 2-4 dni przed owulacją, bo w samą owulację synek, wiem co mowię, bo juz 2 razy tak zrobiłam :D Dziewczynki, gdzie się pochowałyscie? Buziaki i miłego dnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
antella🌼🌼 Absolutnie nie zaczynam wariowac przez ten topik,to nie tak ja nie wierze w takie gadanie,ze jakis topik moze zle wplywac na nasze mysli i zycie!!! Ale odnosnie tej bety itp.to poprotu wiesz hmnn chcialabym wiedziec gdyby zaczelo sie cos dziadz.To samo dotyczy tego czy mozna poronic albo dzidzia moze przestac zyc jak biore duphaston??czy jest to wtedy niemozliwe?? Eeeee wiem wariuje,ale chyba mnie biora hormony:D:D:Di chcialabym wiedziec gdyby cos sie dzialo nie tak i tylko tyle!! Chce wierzyc,ze wszystko jest ok,ale wiecie jak jest to dopiero 8 tc. Kochane co do zmiany topiku......ja rowniez jezeli juz tak bardzo chcecie moge sie przenies na inni,ale tak jak antella wolałabym aby on był nasz od początku,nie chce sie podczepiac do innych,bo wogole ich nie znamy a tutaj mamy nasz zaufany krag i mimo,iz sie nie spotkalysmy osobiscie to bardzo sie lubimy i w gruncie rzeczy znamy,a na innym topiku jest tak obco!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maza
Witam Ja też po trzydziestce. Dziś 20dc, 39C oczywiście po owu - u mnie zawsze wcześniej. Bynajmniej tak wynika z temp., a czy jest naprawdę? Skutków nie widać. Szylusia nie stresuj się, jest dobrze. Ciesz się że Maluszek jest z Tobą, mojej bratowej jak była w 9-10tc już "machał" rączką na usg. Maja mój bierze ANDROWIT - kompleksowe witaminki i MACE. Ja wybieram się na poważną rozmowę do gina o inseminacji. Nie można przecież czekać na efekty w nieskończoność.... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Jak tam dziewczynki:) Ja dzisiaj nawet w dobrym nastroju :P ale w sumie nie ma się co dziwić bo weekend się zaczął. Jutro jedziemy z moimi facetami;) do moich rodziców, tata miał niedawno urodzinki, więc taka mała impreza. Jeżeli chodzi o cykl, to chyba nie miałam dawno takiego dziwnego. I czekam na tę paskudę, a jej ani widu ani słuchu....to nie ciąza na pewno :( po prostu ten pokiełbasiony cykl bezowualcyjny 😠 Dzisiaj trochę polatam po sklepach,szukałam prezentu dla taty i moje drogie, przeżyłam szok :O bo tez przy okazji chciałam sobie kupić bluzkę... kurde ile ja mam sadła :( Wiecie skąd to sie wzięło, nastawiłam się ze zajdę w ciąże, więc jedna oponka więcej nie robi różnicy, pofolgowałam sobie a tu z ciąży nici :( a ja niedługo będę jak dębica!!!! dziewczyny ratujcie!!! Maza, myślisz, ze będzie chciał z Tobą gadać tak wcześnie, wiesz jacy sa lekarze, oni zawsze mają czas :O A na skutki to jeszcze za wcześnie, poczekaj może Ktoś już tam mieszka :D Szylusia, masz humorki ciązowe :D:D:D Jak męzuś, szczęśliwy? Miłego wieczorku 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, czy rozstępy bolą?o ile to co mam to rozstepy. na jednym posladku pojawiły się sino-różowe paseczki, jakby popękało coś od środka, i boli. wygląda jak rozstepy. ale skąd? ostatnio bardzo schudłam, wczesniej ich nie miałam. jak byłam w szpitalu to dostałam kilka zastrzyków, własnie w ten posladek, moze babki po prostu mi coś tam porozrywały? dziwne jest to ze są one tylko tam, a nie ma ich np na brzuchu, który był duzo bardziej rozciągniety. dzis przejadę się chyba do szpitala, spytam kiedy mogę się spodziewac wyników badan i sekcji. przy okazji spytam po jaką cholerę i jakim prawem zrobili mi skrobanke...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Moniu ja co prawda jakies tam rozstepy mam, ale mnie nic nie boli. Bylas w szpitalu????? co powiedzieli??????? Ja ostatnio to tylko praca i dom, nawet nie chce mi sie komputera wlaczyc:O Rety, chyba nie przekwitam jeszcze????;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helołłłł witam \"nowe\" dziewczynki :) fajnie, ze sie uaktywnilyscie :) monia-wydaje mi sie ze rozstepy nie bola, ale reki sobie uciac nie dam...co powiedzieli Ci w szpitalu?? moze cos wiecej juz sie wyjasnilo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janeczko kiedy masz termin NIE-@ ?? ja tez czekan na swoja @, wyliczylam na jutro, ale chyba jeszcze moj organizm jest rozregulowany, bo owu w tym cyklu mialam 19 dc - tak mie sie orzynajmniej wydaje. A skoro tak wyliczylam, to cykl sie wydluzy... gos-nie tyraj tyle 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane, nie byłam w szpitalu, jutro podjadę bo i tak bede w okolicy. szczerze mówiąc nie mam najmniejszej ochoty tam iśc, zbyt wiele złego się tam wydarzyło, ale muszę. dupsko boli nadal. a dzis niespodzianka- weszłam na naszą klasę i miałam wiadomośc od jakiejś obcej mi osoby- okzało się ze to nasza antella ❤️ mnie namierzyła, tylko nie wiem jak. no ale juz wiem jak jedna z was wygląda :) i ma sliczną córeczkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze coś... łaziłam dzis po sklepach, i kupiłam... ciążową tuniczkę. mierzyłam ją jak byłam w ciązy, ale była zbyt droga wiec nie kupiłam. a teraz była za połowę ceny- mąż zobaczył i kazał się nie zastanawiac, tylko brac- bo na pewno się przyda(dodam ze to dziwne zachowanie, bo w 99%przypadków odwodzi mnie od kupowania czegokolwiek). ale jak ją mierzyłam to miejsce na brzuszek było tak żałośnie puste :(. no cóż- oby miał rację ze niedługo się przyda. moze to dobry znak ze ją kupiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniu Mam nadzieje, ze sie nie obraziłaś, ze napisałam do Ciebie na naszej-klasie. Cieszę sie, że to Ty. :-D. Bardzo dobrze, ze kupiłaś sobie taki ciuszek. Ja jestem pewna, ze Ci sie przyda i to nie jeden raz. :) Buziaczki dla wszystkich 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Antella, no co ty, to była bardzo miła niespodzianka :) dziewczyny, moze też podacie jakieś swoje namiary? antella znalazła mnie przez maila, i w zasadzie mogę się oficjalnie przedstawić :) Monika Kopania (Dudek).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) no i @ nie ma...jak do srody sie nie zjawi @ to legnie w gruzach cala moja teoria i wszelkie obliczenia :P fajnie dziewczynki ze sie odnalazlycie :) w necie :) teraz juz troche mniej anonomowo :) buziaki dla was 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kruchutka🌼 Jak do srody @ nie przyjdzie to prosze w srode rano od razu teścik robić,bo mam nadzieje,ze dluzej nas w niepenowsic trzymac nie bedziesz???? Mam wielka nadzieje,ze to fasolka jest przyczyna nie pojawienia sie @:D:D:D A ja dzis w pracy po tak dlugim leniuchowaniu....ojjj ciezko jest ,na dzien dobry kupa roboty.....ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szylusia ❤️ ja narazie mam szlaban na staranka ... martwie sie czy po poronieniu organizm sie zbytnio nie rozregulował...(oby nie) takze tescik nie wchodzi narazie w gre, a szkoda.... buziole dla Ciebie i fasoleczki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×