Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kruchaa

Wierzymy w cuda- na wiosne sie uda- topik staraczkowo-testowo-ziołowy

Polecane posty

Janeczko a mi sie zdawalo, ze Cie dzisiaj juz widzialam:D:D:D Jest i kawusia dla Ciebie, zalapalas sie na nastepna ture;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystich, chciałam sie przyłączyc do topiku, jeśli można. Czytam was od dluższego czasu i postanowiłam się odezwać, ja nie stram się o dziecko tak intensywnie jak wy, ale chciałaym być w ciąży, chociaż wiem że powinniśmy jeszcze poczekać (mamy mieezkanie w remoncie), przez te czytanie objawów to prawie co miesiąc jestem w ciąży, a potem rozpacz bo przychodzi @. Teraz jak zwykle zbliżam się do @ i szukam u siebie objawów, staram się o tym nie myśleć ale to jest ponad mną. Wstrętną mam mieć 17.10., mam nadzieje że nie przyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janeczko ❤️ na kawke jak najbardziej sie załapałaś...:D jak ci mija dzionek?? anucha witaj! 🌻 zapraszamy do nas:) jak długo sie \"starasz\" ?? emi, antelka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszko:) zawalona robotką, ale \"kawkę\" popijam w miedzyczasie:D Ty tak za bardzo nie licz na te wstrętuchę, fajnie dostac za rok:D Anucha witaj:) i zapraszamy do pisania. Dziewczynki, nie podczytywać tylko pisać.. z nami lepiej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anucha witaj i pisz:D:D:D Janeczko podrzuc mi troche swojej pracy, z checia pomoge;) Wlasnie udalo mi sie "kupic" oliwke do ciala po 1.20:D kolezanka zadzwonila do mnie, bo jest na zakupach, wiec zamowilam hurtem piec:D Do konca roku chyba wystarczy:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje za ciepłe przyjęcie mnie na topiku, ja nie staram się, tylko my jesteśmy na zasadzie jak bezie to będzie, znaczy chodzi o to że się nie zabezpieczamy, ale postanowiliśmy że zaczniemy po nowym roku, ja bym chciała żeby przytrafiłop nam się wczęśniej. Miałam jeden cykl w sierpniu że myślałam że jestem w ciąży, i chyba byłam ale bardzo krótki czas. Bolały mnie sutki jak nigdy, i spóź nniał się@, dosłownie myslałam że jhestem w ciąży, normalnie w chmurach latałam, spóżnil się 3-4 dni, @ mialam dostac w piątek a dostałam we wtorek, w niedziele wiedziałam że się dzieje coś nie tak, bo przestasł mnie boleć jeden sutek, no i we wtorek dostałam, doslownie jak wstałam, tak mnie zaczął boleć brzuszek że szok. Tylko że wygladal inacej, była to bardzo jasna krwista ze śluzem z dni płodnych do tego miałam jakieś skrzepy białe, jakby chusteczka papierowa zmoczona - tak to wyglądało. @ trwał 1 dzień, po tygodniu poszłam do lekarza, ale doktorka powiedziała że nic nie widać, wszystko jest ok, ponoć w takim przypadku trzeba przychodzić zaraz po krwawieniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gos ty to robisz interesy i zapasy! życia :D janeczko- kolejny raz nie dam sie oszukać tej @!!!!!!!!!! wiem, ze ona swietnie sie bawi ;) moim kosztem :P wstreciucha jedna, ale caly czas szukam na nią pożadnego bata na dupsko!!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszko i tak trzymać:) ja juz marze jakby to fajnie było kupować podpaski za rok. Gosiu, z chęcią Ci podrzucę..łaaaaaaaaaap :D Anucha, mnie tez to spotkało :( Lekarz stwierdził, ze to się zdarza,na pocieszenie dodał ze potem bardzo szybko zachodzi sie w ciąże. Trzeba mieć nadzieję ze tak będzie. Czy u Was tez swieci słoneczko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janeczko juz sie biore za prace:D U mnie sliczna pogoda, dobrze ze juz mgly nie ma:) Kruchutka to moja kolezanka tak wyszukuje te wszystkie wyprzedaze, promocje, przeceny;) a ja korzystam:D Anucha 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie tez fajna pogoda :D a co do promocji, przecen itp. to je uwielbiam!!!!!!!!!!! tylko ze ja sama mam na tym punkcie odjazd :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janeczko, jak nic czeka cie dluuuuższa przerwa w podpaskowych zapasach!!! a, jesli sie juz obkupiłaś, to wiem, ze juz niedlugo bedziesz je sprzedawać w internecie po 1,20 za opakowanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja za taką cene chętnie bym skorzystała, ALE nie mam zamiaru :P nawet jakby były za darmo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiku dziekuje za pomoc :D Kruszko, masz rację nie bierz nawet za darmo;) Ja tez ich nie chcę, nawet zapasu nie mam zadnego:) Kochane zmykam do domku, fajnie nam sie dzsiaj gadało. Zajrze wieczxorkiem. Póki co 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobiety Takim to dobrze :). Od samego rana piją kawkę, a ja dziś zapracowana, bo koleżanka na zwolnienie i musiałam zostać za nią na zastępstwo. No, a ja w pracy kawki pić nie mogę :(, chyba że na dużej przerwie, ale takowej raczej wolnej nie miewam.Ale jeżeli jeszcze sie nie spóźniłam, to chętnie wypiłabym inkę lub kawkę 3 w 1. A ja znowu dziś dostałam w plecy, oczywiście w przenośni. Jakoś tak nastawiłam się, ze dostanę w tym roku nagrodę dyrektora, bo w tamtym nieźle zapierdzielałam. Jednak okazało sie, ze nie. Dostaną inni. No cóż, trochę mi przykro, bo dyr dała mi wcześniej do zrozumienia, ze mogę na te nagrodę liczyć. Ale sie przeliczyłam. :(. A tam chrzanić to. Zła jestem na siebie, bo zapierdzielać to potrafię, a chwalić sie tym już nie. Moja koleżanka, którą zresztą bardzo lubię, robi dużo, ale jeszcze więcej o tym mówi. No i co roku nagrodę dostaje. No nic, w tym roku odpuszczę, bo widzę, ze niestety praca nie popłaca. U mnie świeci słoneczko, może dlatego lepiej to wszystko zniosłam i mam gdzieś, co powie mi gin. tzn wezmę to pod uwagę, ale następny cykl chyba pociągnę na ziółkach. Już większość kupiłam, tylko zabrakło 2, będą w poniedziałek. I od poniedziałku zaczynam sie dopajać tym świństwem. Moniu, ile razy dziennie trzeba pić te zielska?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje pranie juz sie pieknie suszy:D Antelko zaraz Ci zrobie kawusie 3 w 1:) a sama napije sie chyba inki, bo trzecia kawa to juz mi chyba serducho rozwali;) Ja tez nie mam zadnych zapasow podpaskowo-tamponowych:P Emi skrobnij cos:D🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj antelko ❤️ na kawkę nigdy za p.oźno :D co prawda gos gdzies na krótki moment (mam nadzieję) zniknela, wiec ja Ci zrobie kawkę.3w 1:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o, gos - mialam nosa ze tylko na moment nas opuszczasz:D to antelka bedzie miala 2 kawy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak...uznanie szefa bezcenne :D my tak sie w pracy śmiejemy :D antelko w tym roku nagroda była kiepsak i dlatego jej nie dostałaś, za to w przyszłym roku - to dopiero będzie mistrzowska :D już na Ciebie czeka ;) Moze ziołka rzeczywiscie okazą sie dobrym rozwiazaniem:D oby jak najszybciej 🌻 janeczko-fajnie ze juz prawie w domku jestes :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem, tylko krazylam z praniem na balkonie;) Ja kawy mam duuuzo, ostatnio kupilam piec kaw tchibo po 1zl:D:D:D na przecenie;) A barszczyk czerwony pieknie mnie z kaca wyleczyl:P hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do licha znowu wczuwam się w swoje odczucia i zaczynam zchizować, czuje że mnie boli brzuszek na @ a to jeszcze tydzien, chyba że dostanę szybciej, jejku jak ja bym chciała żeby to było to o czym tak marze, wszystkim kobietką na topiku chcącym dzidziusie przesyłam dużo fluidków :() :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anucha nie wsłuchuj sie tak ostro:) , bo czasami to potrafi zmylić:) cos o ty wiem... sprobuj skupic sie na jakims swoim hobby:D nawet sie nie obejrzysz jak bedziesz juz po terminie @ , ktora o Tobie byc moze zapomni w tym cyklu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kruchaa dzięki za rade, postaram się tak zrobić, ale to bedzie bardzo trudne, zapewne, ale postaram sie :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruchutka🌻 kawa 100g, rozpuszczalna, ale i tak sie oplacalo;) kupilam jeszcze prime nierozp. po 1.5;) Aniu nie mysl tak intensywnie, bo z wlasnego doswiadczenia wiem, ze to nic nie pomoze. Mam nadzieje, ze @ nie dostaniesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj kochane ale żeście naklikały:-) Wkleję to co napisałam na majówkach W wielkopolsce dzis piękny słoneczny dzień.Co prawda z rana dość chłodno,ale teraz jak swieci słoneczko to jest naprawdę przyjemnie i cieplutko. Trochę sie denerwuję,bo jutro mam mieć zrobione pierwsze USG i to nie ze skierowania od lekarza tylko sama jade sobie zrobić (prywatnie) żeby się upewnić,ze wszystko jest w porządku. Boję się,ze nie będzie nic widać i wyjdę rozczarowana. Otóż od poczęcia to właśnie jutro skończy się 6 tc.A licząc od pierwszego dnia ostatniej @ to jutro będzie 7tc+4dni. No i powiedzcie mi kochane kobietki czy juz coś tam będzie widać ??????? Bardzo nie chciałabym się rozczarować. Jeśli idzie zaś o objawy ciazy to z pewnoscia bolesne i powiększone piersi,a na nich widoczne żyłki. Mdłosci troszkę mi minęły, a z odbijaniem to zależy od pory dnia (częściej bekam wieczorem). Czasem tez pobolewa mnie podbrzusze szczególnie jak coś więcej porobię,no i mam wielkiego LENIA (nic mi sie nie chce) robię wszystko z obowiązku a nie z przyjemnosci mam nadzieję,że to w końcu minie. A ja dziś na przymusowym wolnym,a raczej opiece nad dzieckiem Moja Karola wczoraj wysoko gorączkowała,wogóle jak wróciła z zerówki to była jakaś niemrawa. Dzis poszłyśmy do pediatry,no i ma bidulka anginę.Antybiotyk zapisany,no i się kurujemy.Jutro na szczęscie mój M ma wolne,a w piatek coś bedzie trzeba wymyśleć,bo nie bardzo jest z nią co zrobić (w sensie,ze nie ma się kto nią zaopiekować).Jeśli będzie trzeba to wezmę opiekę.pewnie w pracy będą krzywo patrzeć ,ale cóż choroba nie wybiera. POZDRAWIAM WAS SERDECZNIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anucha nie ma za co:) nie możemy dac sie zwariować tej @ :D Ciekawe jak tam renka?? jutro ma chyba termin usg :) Emi!!!!!!!!! Ty chyba jeszcze dzisiaj nie piłaś kawki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×