Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kruchaa

Wierzymy w cuda- na wiosne sie uda- topik staraczkowo-testowo-ziołowy

Polecane posty

Reniu👄 nie zamartwiaj sie, i koniecznie jutro napisz jak juz bedziesz po usg:) Kruchutka masz juz swoj kubek u mnie w szafce:D:D:D🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny 👄. Wiedziałam, ze mogę na Was liczyć. Nie wiem, jak to u mnie będzie po dwóch kawach, bo ja taki kawosz jestem, ze tylko 3 w 1. Po normalnej kawie serducho mi wali, a łapska sie trzęsą jak u pijaczka w delirium. Ale z Wami wypiję nawet \"szatana\". Tak, tak Renka ma jutro usg. Trzymam kciuki 🌻. A gdzie reszta staraczek? takie zapracowane, czy kawy nie lubią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej,hej! Wpadlam tylko sie przywitac i dac znac,ze u mnie wszystko ok :) Mam niespodziewana wizyte dalszej rodzinki i troche musze sie nimi zajac,wiecie jak to jest. Witam cieplo nowe dziewczynki,bardzo nam milo,ze dolaczylyscie.Im nas wiecej tym latwiej sie starac i nawzajem wyciagac z dolkow(oby ich juz nie bylo) Pozdrawiam wszystkich🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na majówkach znów zatrzęsienie od pomarańczy :-( Że też są osoby którym chce sie tak innym życie uprzykszać. Dziewczyny nawet nie wiecie jaks ie przed jutrzejszym dniem denerwuję.Musze wypić jakąs meliskę,bo zawriuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaale sie najadłam :) widze ze renka juz wam pisała ze znowu mamy atak na majówkach. modessa czuwa nad topikiem i kasuje pomarancze. zastanawiam sie czy jak ktos pisze np. 10 postów i kazdy pod innym nickiem to czy modessa w jakiś sposób jest w stanie stwierdzic ze to ciągle ta sama osoba? bo napisała na majach ze bedzie kasowac po 20 postów tej osoby, a jak nie pomoze to wywali wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Reniu, nie stresuj się kochana, bo osiwiejesz, a wiesz ze nie można farbowac włosów w ciązy, przynajmniej na poczatku:) Zobaczysz będziesz jutro szczęśliwa i z emocjami opowiesz nam o badaniu. Nie daj sie nerwom, ja wierzę ze wszystko jest ok;) A z tymi pomarańczami to juz przesada, nie wiem komu się chce takie rzeczy wypisywac i tak źle życzyć innym :( Nie spotkałam sie z tym na innych topikach, żeby były aż takie ataki, chyba ze były to topiki nowo założone, a ten przecież już troche istnieje. Nie zdziwiłabym sie gdyby to była któraś z majówek:( Dziewczynki, złamałam dziś zasady i nażarłam sie ciastek, doslownie aż mi sie podnosi :O A mialam dbac o linie :( za karę dzisiaj 80 brzuszków.... jak przezyję to zajrze jeszcze wieczorkiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Antellko, a może powinnaś porozmawiać z dyrektorką. Szkoda to tak zostawiać i były przesłanki ze jednak tę nagrodę dostaniesz. Kochana usmiech na twarz, do odwaznych swIat należy...upomnij się o swoje :D Reniu, ucałuj Karolinke od wirtualnej ciotki i życz jej szysbkiego powrotu do zdrówka. A i Ty uważaj na siebie zeby sie nie rozchorować. 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Kruchaa i reszta kobitek...U mnie beznadzieja, wszystko jest do dupy...Wlasnie wrocilam od gina!!! Juz mi sie nic nie chce. Gin stwierdzila u mnie polipa na szyjce macicy, ktorego trzeba usunac. Za 2 tyg. jak dostane @, to mam przyjsc na badanie hormonow, potem musze u niej zrobic termin na usuniecie tego swinstwa, no i powiedziala tez, ze mi zrobi zabieg na droznosc jajowodow. Bardzo sie boje tego wszystkiego... Mam nadzieje Kruchaa, ze przynajmniej tobie sie uda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba mam odpowiedz na swoje pytanie od. pracy modessy. wraz z durnymi wpisami pomaranczek znikneły wszystkie wpisy dziewczyny, zdawalo by sie normalnej, która dzis sie u nas pojawiła na topiku. została miło przyjęta, ale po kazdej wypowiedzi majowek skierowanej do niej zaraz pojawiały sie pomarancze. a teraz nie ma wpisow i jej i pomaranczy. po co ludzie to robią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie obejrzalam m jak m i najadlam sie kanapek ze smalcem:P cos mnie naszlo i dzisiaj sobie kupilam:) Moniu nie wiem co sie dzialo na majowkach dzisiaj, ale dobrze, ze modessa zareagowala. Sama sie dziwie takim zachowaniom.... przeciez jak kogos draznia jakies wpisy itp to moze nie wchodzic wogole na kafe, a moze to brak zajecia jakiejs nastolatki.... Zmykam do lozeczka zaraz:) 👄👄👄 dla Was wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Janeczko❤️ za pocieszenie.Też wmawiam sobie,ze wszystko będzie dobrze,ale jednak gdzies tam głęboko w sercu jest wątpliwość i strach. A Karole już ucałowałam. Moniu szyba wenecka zniknęła....czy ją miałaś na myśli???? a moze to zbieg okolicznosci i modessa wykasowała ją przez przypadek....???? Ech najważniejsze,aby ta osoba odczepiła sie w końcu i przestała nas dręczyć. Gosiu a ja tez obejrzałam \"M jak M\" i tez sobie podjadłam ale kanapki z suchą krakowską :-) Karinko przykro mi bardzo,ze czeka Cie ten zabieg,ale chyba jest niezbędny żeby starać sie o dzidzię.Przeciągnie sie to trochę w czasie,ale co sie odwlecze to nie uciecze,więc postaraj się myslec pozytywnie.Poddaj się zabiegowi jak najprędzej,a potem to staranka cała parą. Ja miałam usówana nadżerkę półtora roku temu,a tak wogóle to przed zabiegiem lekarz pytał czy nie planuje więcej dzieci.Powiedziałam,ze nie bo wtedy nie planowałam.Poza tym mówił mi,ze po nadżerce moge mieć problemy z zajściem w ciazę,donoszeniem i z porodem. No ale jakos zaszłam (chyba) ,jutro jade na usg potwierdzić. Tak więc trzymam kciuki za Ciebie i inne \" STARACZKI\". Dziewczynki zmykam do wyrka.Jutro odezwe sie pewnie dopiero wieczorem,no chyba ze z powodu złych wiadomosci bede w dołku i nie dam rady nic pisać.Trzymajcie kciuki plissssss Janeczko🌼,Gosiu🌼,Emilko🌼,Antelko🌼,Karinko🌼,Kruchutka🌼,Moniu🌼,Anuszko🌼,Nadia🌼 dobrej nocy i kolorowych snów Wam życzę ;-) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane! Wybaczcie ale do poniedzialku bede sie malo udzielac ze wzgledu na ten najazd rodzinny :) Reniu,nie boj sie,wszystko na pewno bedzie dobrze i jutro z radoscia opowiesz nam jak pieknie bije serduszko Twojego dzieciatka ❤️ Karinko,tak czasem bywa,ze nasze plany przesuwaja sie w czasie ale zycie uczy pokory i trzeba to przyjac w miare spokojnie.Pisze \"w miare\" bo mi samej jest sie trudno pogodzic z tym,ze nie wszystko jest tak jak sobie zaplanowalam ale no coz...zycie...:(. Bedzie dobrze,glowa do gory i do przodu,najwazniejsze to sie nie poddawac :D Moniu,faktycznie to wyglada tak jakby te wszystkie posty pisala jedna i ta sama osoba i mysle,ze nie warto sobie tym zaprzatac glowy bo jest to chory czlowiek.Chory z zazdrosci i zawisci :O Gosiu,idziemy leb w leb :P U mnie tez 9 d.c i powoli zaczynam czuc zblizajaca sie owulke.Sluz juz \"podplodnawy\" i ochota na przytulanki stanowczo wzrosla.A tu rodzinka w domu :O Antelko,coz moge powiedziec...W dzisiejszych czasach trzeba umiec bic sie o swoje,isc po trupach do celu i nie ogladac sie za siebie.Ja sie jeszcze tego nie nauczylam i widze,ze Ty tez jestes do tylu :P.Bo my to stary rocznik jestesmy... Janeczko,na kiedy Ty masz termin nie-@ bo juz mi sie pokrecilo.Wiesz,moze ten cykl wcale nie bedzie nalezal do straconych.Moze wlasnie ta przewrotnosc losu zadziala i zupelnie \"niechcacy\"zaszlas w ciaze? Anucha,zycze Ci jak najszybszego zajscia w ciaze.Jezeli czujesz,ze juz czas to nie ma co sie ogladac na remonty tylko dzialc:) Nie wiem czy kogos nie pominelam bo pisze szybko i chotycznie ale juz mnie wolaja i musze wracac do gosci. Dobrej nocy kochane🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janeczko Mam gdzieś te nagrodę. Z dyr już nie zamierzam rozmawiać na ten temat, bo już jest na to za późno. Karty zostały rozdane. Wolałabym inną nagrodę ;). A ja po wizycie u gina znowu mam przepisane clo + pregnyl, no i jeszcze metformax i oczywiście luteinkę na wywołanie @, bo sama przy cyklu bezowulacyjnym nie przyjdzie. Boję sie jak cholerka clo, żeby historia sie nie powtórzyła. I znowu jestem w kropce. Spróbować jeszcze raz wspomagaczy, czy raczej ziólka. Uwielbiam to swoje \"zdecydowanie\" :-o Emilko, tak masz rację z tym rocznikiem. Ja już dawno twierdziłam, że nie nadaje sie do dzisiejszych czasów. Kruchutka, Ty na dzisiaj miałaś termin paskudy. I jak dałaś jej kopa? Daj takiego porządnego na 9 miesięcy. :) A jak żyją nasze brzuszaczki? Renka, Monia 🌻 Reniu, nie bój się, wszystko będzie dobrze. Na pozamaciczną to nie wygląda, więc co to może być?! A właściwie pytanie powinno brzmieć, kto to może być? Wolałabyś syncia? Gosiu, a Ty na jakim etapie jesteś? Przed przytulankami, w trakcie, czy czekasz już na wyniki? Jutro tez parzysz kawkę z rana? Anucha witaj u nas🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z szybą wenecką to chyba jednak przypadek, ciesze sie :) znikneły też posty naszej agnieszki... i sama przed chwilą napisała ze ją zablokowali. renka, nic sie nie martw, jutro cie czeka cudowny dzien :) zobaczysz swojego dzieciaczka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Moniu ranny ptaszek z ciebie ;-) Pisze z pracy.jestem strzępkiem nerwów.Nie wiem jak wytrzymam do popołudnia. BUZIAKI!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej babeczki:) Wstawać, poranna kawka czeka. Kruszko i co??? Moniu, jak zobaczylam ostatni post o tak zbrodniczej godzinie to pomyslałam ze któras z ciężaróweczek nie może spać:) Reniu, o ktorej masz wizytę? Emi, nie daj im sie! Zreszta możesz ich wysłaść gdzieś na spacer czy cóś:P a Ty wtedy szybciutko.... :D i nie zpaomnij juz po zajrzeć na kafeterię:) Karinko, faktycznie czasami wszsytko się wali, ale postaraj sie jak najszybiej miec to za sobą, trzymaj sie i myśl pozytywnie:) Antelko, ja tez ostatnio taka \"zdecydowana\":D Gosiu, działaj, działaj...:D Ściskam Was mocno i czekaaaaaaaaaaaaam na Was 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc :D :D przepraszam, ze wczoraj ulotniłam się bez pozegnania... janeczko melduje sie :D u mnie narazie cisza...ale i tak sie nie dam wpuścic w maliny tej @ :P karinko-smutno mi sie zrobilo po Twoim wczorajszym wpisie...:( rozumiem, ze wszystkiego ci sie odechciewa...ale wizyta u gin nieunikniona i im szybciej sie uporasz z polipem tym lepiej :) Czasami tak jest, właśnie jak napisała emi, ze nasze plany troche sie przesuwają w czasie, ale one nadal SĄ !!! Ja tez za pare dni mam hsg, opowiem Ci wszystko co i jak :) A ty musisz miec sile, zeby stawic im czoło!! 🌻 Pisz do nas jak najczesciej :) renka- czekam z niecierpliwoscia na wiesci :) emi- działaj, działaj nawet jak jest rodzinka...zastosujcie metode \"przyczajony tygrys-ukryty smok\" :D:D gos, antelka, minimonia,nadia,🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie kobietki bardzo gorąco, u mnie 23 dzień cyklu, tempka nadal wysoko 37-37,1, mam nadzieje że juz nie spadnie, chciałabym w to wierzyć renka07 odezwij się jak juz bedziessz po wizycie, DZIĘKUJE WAM ZA MIŁE PRZYJĘCIE MNIE NA TOPIKU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj anucha :) ilu dniowe masz cykle?? może dopisz sie do naszej tabelki? razem łatwiej wyczekiwać owoców :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj kruchaa ja mam cykle 28-29 dniowe, mam dostać wstrętną @ 17.10, i mam nadzieje że nie przyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
antelko 👄 oczywiście, że test nie zrobiony, nie dam sie wpuscić w maliny...:P @ narazie nie ma, ale pewnie to przez te kulki-cipulki ktore brałam przed hsg...wiec nie ma stresu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie,ja tylko na chwilke bo musze zaraz stworzyc jakis konkretny obiad dla 7 osob 😭 Wiecie co,ja naprawde lubie gosci ale oni sa cholernie absorbujacy.To moja kuzynka z mezem i dwojka dorastajacych dzieci.Teraz wyszli troche pozwiedzac(Janeczko,dzieki za pomysl!:))ale normalnie to nie mam jednej wolnej chwili.Maz w terenie(no przeciez ktos musi pracowac)a im sie wydaje,ze jak ja pracuje w domu to mam kupe wolnego czasu... Kruchutka,ale mnie rozsmieszylas tymi metodami :D Bede chyba musiala cos z tego zastosowac bo inaczej sie nie da :( Mam nadzieje,ze ta malpa nie przyjdzie,trzymam kciuki! Reniu,pewnie juz po badaniu?Odezwij sie! Sciskam Was wszystkie mocno i lece do kuchni,pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc 🌻 Ja juz po pracy, nareszcie:D ale za to caly weekend pracuje:( Reniu czekamy na wyniki:D:D:D Antelko ja ide w tym cyklu razem z Emi, dzis 10 d.c tylko ja mam dluzsze cykle niz Emi, wiec u mnie owu pewnie bedzie pozniej. Kruchutka rano nie bylo kawki;) bo pracowalam, ale ja teraz pije wiec zapraszam:D wszystkie chetne:D:D 👄👄👄 dla Wszystkich kobitek;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anucha mam nadzieje, ze odczynilas jakies czary i przegonilas wredziuche na cale 9 miesiecy:D:D:D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×