Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kruchaa

Wierzymy w cuda- na wiosne sie uda- topik staraczkowo-testowo-ziołowy

Polecane posty

ja tam? przygotowujesz sie juz do staranek?? co by owocne były w tym cyklu...:D bo pamietasz co monia nam przepowiedziała... na 2008r :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaczynamy juz male przygotowania:P w poniedzialek ide do gina, ciekawe czy da mi skierowanie na te hormony!!! bo bez badan to nie powinien mi chyba nic przepisac?? Jak myslisz? Zastanawiam sie czy ten cykl bedzie normalny, czy znowu da mi w kosc jak ten poprzedni:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, zejesli nawet nie dostaniesz skierowania na badania hormonow (chociaz nie sądze) to zrób je na własną ręke. Zawsze to jakies informacje o stanie twojego zdrowia...:) Mysle, ze gin raczej bedzie chcial wyniki i dopiero cos zadecyduje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra, tym razem sie pozegnam na jakis czas w dniu dzisiejszym :) (a wczoraj zapomniałam) :) ,bo spadam do domku, kawke dokoncze po drodze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez tak mi sie wydaje:) zastanawiam sie tylko ile kaski mi jeszcze zostalo na mojej karcie abonamentowej, cos czuje, ze mnie trzepnie po kieszeni w tym miesiacu:( Smalec z mieskiem i z cebulka pyyyycha:D:D:D oj pojdzie mi w boczki;) szkoba, ze po smalcu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie Dziewczynki :) Dziekuję za bardzo miłe powitanie i przyjęcie mnie do swojego grona. Kruchaa miała rację- świetne z Was Kobietki 🌼 Karina27 🌼 Mówię że malo a może powinnam nawet powiedzieć masakrycznie mało 😭 Mój mąz jak do tej pory robił trzykrotnie badanie nasienia i waha się miedzy 3-5mln :( Jak sama widzisz tylko sie załamać :( Mielismy juz różne fazy załamania, utrata nadziei, kolejna wiara i tak w kółko. Co tu kryć-jest cięzko ale nie poddam się w walce o nasze szczęscie. Ja-neczka 🌼 No własnie ja też sie boje że takie branie witamin na własna reke przyniesie odwrotny skutek ale wiesz jak to jest-tonacy brzytwy sie chwyta. Tym bardziej że własnie lekarz u którego był mój mąz nie kwapił się aby choc spróbowac jakieś leki przepisać. Mam znajomą w Warszawie ktorej mąz ma taki sam problem i trafił do odpowiedniego specjalisty, dostal leki i ilośc znacznie sie poprawiła. Więc jednak można...Ale ja szukam raczej lekarza w okolicach Szczecina. Antella 🌼 Witaj :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, to co teraz pora na popołudniową kawkę:) Reniu, czekam z niecierpliwością na Twój powrót. Pisz szybciutko:) Gosiu, jak sam nie zaproponuje to popros o skierowanie, po co masz placić, chociaż niektóre i tak są tylko odpłatnie. Rozmawiałyście wczoraj o kasce, mój lekarz bierze za wizytę 70 i to niezależnie czy robi usg, czy tylko bada. Raz:) udalo mi sie za friko, ale to z jego winy, chciał mnie przyjąć na prywatnej wizycie w szpitalu i okazało się ze się nie wyrobił z czasem. Ale tyle co ostatnio chodze do ginekologa, to chyba wcześniej łącznie przez 5 lat nie byłam :P Anucha, tempka obiecująca, jeszcze tylko parę dni:) Emi, teraz to się przy tych gościach napracujesz za trzech. Pamietaj trochę dychu tez Ci sie nalezy;) Kruszko, podoba mi się Twoja postawa:) i nie popuszczaj ani troszku:) Ale tłumaczenie ze to przez te kuleczki...:D niezłe na prawde;) Nadiu, faktycznie przy takim lekarzu mozna sie załamać. Niektórzy maja takie podejscie olewatorskie, poszukajcie lekarza który sie Wami zajmie. Jest taka stronka sklepu starania i tam sa preparaty dla mężczyzn, podpytaj znajoma co bierze jej mąż, może okaże sie ze to któryś z tych leków. Podaję Ci link, tylko z tego co dziewczyny pisały lepiej kupowac samemu niż zamawiać u nich, bo róznie było z realizacją zamówień. Ale jakbyś miała nazwę i producenta, to każda apteka Ci to zamówi. I nie traćcie nadziei... \"Wiara czyni Cuda\" :D http://www.sklep.starania.pl/default.asp?id_sklepu=43&id_dzialu=2000&vw=1&c=10&o=0&dsc=0 🌻 to dla was kochane;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez sie skusze na kawkę po poludniową:) nadia- ciesze sie ze ci sie podoba :) a co do lekow i tzw. specyfikow, to ja wlasnie znalazlam je na stronie starania.pl (o ktorej pisze janeczka) tylko, ze nie zamawialam przez net, tylko kupilam w aptece niedaleko domku :) gos-fakt, budzet moze troche ucierpiec, jak sie chce o wszystko kompleksowo zadbać ...ech, ale co zrobic :) Nadia sprobuj poszperac w necie info na temat lekarzy andrologow w twoim miescie, a moze znajdziesz cos interesującego :) janeczko-mowie Ci, ze to wszystko przez te kulki :D:D renka-nadal czekam z niecierpliwością monia, antelka, emi ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Reniu, chociaż słówko, bo wszsytko mi z rak leci i sie nie moge skupic na robocie:( Odezwij sie skarbie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszko;) te Twoje \"kulki\" to przejda do historii :D nie zapomnij tylko potem wnukom o tym opowiadać;) ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszko kochana, na razie nie leć, nie jestem za wczesnym testowaniem :( ... ale te "kulki" nie daja mi spokoju, hehe:D na razie warujmy razem w oczekiwaniu na Renie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja raczej tez wzięłam sporo na wstrzymanie :) może troche moni-czarownicy ;) sie przestraszyłam...:P własnie, nie moge sie doczekac, jak renka napisze nam cos o swojej fasoleczce ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki!!! Bardzo dziekuje wam za cieplutkie slowka i za podtrzymanie mi nadziei. Chyba macie racje z tym, ze powinno sie nie poddawac i walczyc tak dlugo, az osiagnie sie upragniony cel...Chociaz przyznam sie, ze panicznie boje sie tych zabiegow, ktore mnie czekaja, juz na sama mysl o tym robi mi sie slabo...wrrrrrr... Nadia_a - nie martw sie tymi wynikami mezusia, bo jak nie uda wam sie droga naturalna, to zawsze mozesz pomyslec o inseminacji, bo zeby \"zrobic dzidziusia\", to z tych wszystkich milionow nasionek, ktore ma twoj maz, gin wybierze tego najsilniejszego...wiec glowa do gory kochana i \"do ataku\"!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Kruchutka - bardzo ci zycze tego, by @ nie przylazla, bede trzymac za ciebie kciukasy!!! A moze powinnas pomyslec o tescie, skoro jestes juz po \"przeterminowana\"??? Pozdrawiam was dziewczynki i dziekuje za naprawde cieple przyjecie do waszego grona. Podtrzymujecie mnie na duchu!!! To dla was: 🌼❤️🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiku, a co Ty taka elegancka? Kruszko, Moni się nie bój ;)ale dobrze by było gdyby te jej wróżby sie spełniły. Kurcze chyba byśmy trzasnęły sobie spotkanie z maluszkami:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janeczko czasami lubie sobie przy pazurkach podlubac:P Masz racje, takie spotkanie by bylo nawet wskazane:D Karina🌻 wracaj szybciutko:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gos, no nie kojarzysz mi sie z praniem...;) tylko zapomniałam, ze tez miałam sie czyms zajac, mam na mysli załadunek pralki bo ubrania juz zaczynaja mnie atakować :P o, widzę, że karinka zajrzała :) super, tak trzymać, jak sie poddamy to nic nie zdziałamy :D (ale mi sie zrymowało) :P A mimo tego ze jestem troszkę przeterminowana to wzięłam na wstrzymanie...zreszta wiecie dlaczego, wie csienie bede powtarzac ;) janeczko-to by bylo cos 🌻naprawde 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słuchajcie od kilku dni mam tak swietny humor, ze szkoda gadać:) przed @ zazwyczaj powinnam zrzędzić (oj, a ja to potrafię), a ja normalnie tryskam energią...jak nigdy przed @... strasznie lubię jesień i ciepła herbatke w domu po pracy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×