Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kruchaa

Wierzymy w cuda- na wiosne sie uda- topik staraczkowo-testowo-ziołowy

Polecane posty

wkleję to co naklikałam na \"....zacznijmy od nowa\" bo padam już:-) Niedziela minęła na leniuchowaniu.Owszem ugotowałam obiad,poszliśmy na spacerek a potem jak po południu chciałam się legnąć tzn. juz się prawie położyłam to zadzwonił tel.tak więc jakąś godz. wisiałam na kablu.Jak skończyłam gadać i znów miałam zamiar się położyc to zadzwoniła do drzwi sąsiadka,no i zostałam wybita z rytmu i w końcu sobie nie pospałam .No nic nadrobię w nocy. Tyle tylko ,że po południu i wieczorem biora mnie mdłosci i chciałam ten moment przespać,no i nie udało sie.Chodze potem taka niemrawa i co chwila cos wkładam do buzi i przeżuwam.Cos u mnie z tymi mdłosciam dziwna sprawa zamiast z rana to wieczorem. czekam teraz az karola zje kolacje ,pójde ją wykąpać i w końcu się legnę. Juro do pracy oj jak ja nie lubie tak wcześnie wstawać. Dostałam w spadku od kuzynki dwie fajne bluzeczki ciażowe h&mmamma.Zaczęłam juz je nosić są super.Choć jeszcze nie za bardzo mam brzuszek,to one są takie,ze czy jest czy nie ma brzucha to wygladają swietnie.Jakieś spodnie będę musiała jeszcze zakupić,ale to dopiero w listopadzie lub grudniu,no i kurtkę ech znów wydatki. Dopiero co musielismy 4-ro letnia pralke na złom wyrzucić(od poczatku była jakaś felerna i niby serwisanci nic nie stwierdzili) to nie wypompowywała wody tylko musiałam spuszczać do miski a potem dźwigac te miski żeby z nich te wodę wylać.Ostatnio sie zbuntowałam,bo w końcu ile można dźwigac tym bardziej,ze w ciazy to nie zarty.No i w końcu mamy nową pralkę(kolejny wydatek) Dobrej nocki kochane!!!!!!!!!!!!!! Ciekawe jak Kruszka się czuje.......❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki 🌻 Ziewam niesamowicie, a jestem w pracy :O chyba dzsiaj zapałkami będę powieki podpierać,a tak w ogółe to rano juz byly przymrozki, Nie najlepiej tez dzsiaj z moim sampopoczuciem :( Ścisakam Was mocno ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochane ❤️ przedpoludniowy wpis niedzielny byl ostatnim, bo jak wam pisalam komp mi zdycha, no i zdechl totalnie:( wiec narazie bede stukac do was tylko z pracy... zaraz tez nadrobie zaleglosci w czytaniu co u Was, bo nie mialam nawet jak tego zrobic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj zrobilam bete, wyniki po poludniu, ja czuje sie super, nic mi nie dolega, tylko cycuchy lekko tkliwe...poza tym tylko @ brak...:D cały czas sie jeszcze oswajamy z tą niespodzianką: ...❤️ janeczko-trzymaj sie dzielnie:D fakt, pogoda niezbyt letnia :O najlepiej wskoczyc do cieplego łózeczka z herbatka z cytrynka :) monia-tez wydaj mi sie, (ad.twojej siostry) ze szanse male, ale nie ma rzeczy niemozliwych ;) renka ❤️ zycze Ci zeby mdlosci nie meczyly cie niesustannie :) i takze ciesze sie, ze zaopatrzylas sie w nowe łaszki:) Ja osobiscie baaardzo lubie ubrania, no i zakupy ;) moj maz za to mniej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wtam wszystkie kobietki U beznadzieja dostałam @ wczoraj o 2 dni zawcześnie, no ale coż, jakoś przeżyje, juz wiedziałam w sobotę że nic z tego nie będzię, tempka zaczęła spadąć, to zaczynam nowy cykl kruchaa daj znać jak wynik bety, i napisz jak to było czy nic faktycznie nie przeczuwałaś, kawka ci dalej smakuje? totalny szok I zapomniałam dodać MOJE SERDECZNE GRATULACJE DLA PRZYSZŁEJ MAMUSI NO I TATUSIA KTÓRY SIĘ POSTARAŁ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie,ze dam znac, ale chyba dopiero jutro... Anucha, moze nastepny cykl bedzie tym, na ktory czekasz...:) nigdy nic nie wiadomo :) nie poddawaj sie! nie znasz dnia ani godziny... ❤️ Monia \"cos\' nam wszystkim przeciez przepowiedziała :D:D:D Naprawde kompletnie nic nie przeczuwałam!!! wszystko nadal mi smakuje, nie mam zadnych \"innych\" niz zwykle zwyczajow... Nie wiem czy to kwestia czasu, czy co...:) Mam nadzieje, ze wszystko jest w porzadku.🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Kruszko, a dlaczego dopiero jutro??? Chcesz nas wykończyć? N apewno wszystko jest ok, co Ty kochana wymyslasz? Anucha :( przykro mi ze jednak przyszła, ale lepiej ze wcześniej niżby miała się spóźniać. Głowa do góry i zawalcz o następny cykl, a właściwie o ten co się zaczął, życzę aby był szczęśliwy:) Moniu, Reniu, ale Wam zazdroszczę tych ubranek ciążowych,nawet tego oglądania, teraz są super ciuszki na brzuszek nie to co kiedyś wory na strachy. Co u reszty staraczek? Odmeldowac się kochane 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Wyprawilam rodzinke i myslalam,ze wreszcie poczuje sie swietnie ale gdzie tam :( Znow mam dola,powinnam miec dzis owulke-14 d.c a tu nic :O Zadnego bolu owulacyjnego,zero,nul.Sluz od jakiegos czasu odpowiedni ale co z tego...Juz nie wiem,czy to mozliwe,ze po tych ziolach cos mi sie rozlegulowalo? Duphastonu nie wezme w tym cyklu i mimo wszystko bede pila te ziola do konca cyklu ale pewnie to i tak nie ma sensu. Kolejny cykl w plecy. Zalamac sie mozna :O Anucha,wybacz ale nic pozytywnego Ci nie napisze.Wiem jak sie czujesz,nie raz juz przez to przechodzilam...Trzymaj sie dzielnie,w koncu sie uda. Pozdrawiam dziewczynki goraco ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emi, kochana no co Ty? Nie spisuj na starty cyklu który trwa, może owulka Ci sie przesunie, a może już była:) Kiedyś dziewczyna Agula pisała, ze ma dziwny cykl, skończyli starania na 7dc, a owu powinna być ok.10-11 i nic cisza, okazało sie ze organizm pracował już nad ciążą, a śluz juz u niej nie wystąpił.Ja bym na razie jeszcze Duphastonu nie brała, a mierzysz temp? Buziak dla Ciebie kochana i uszy do góry 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..marylenka.....
moze wy mi podpowiecie :) dziewczyny jak sądzicie? Jeśli okres mialam tylko 2 dni *a zawsze mam prawie caly tydzień to co to może oznaczac? kocham sie z mężem bez zabezpieczeń ale on nie kończy we mnie...kurde mogla zdarzyc się wpadka? zaznaczę, ze nie pamietam czy kochaliśmy się w dni plodne...nie pamiętam. cykle natomiast mam regularne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje Ci Janeczko,Ty jestes naprawde Dobrym Duchem :) Widzisz,ja juz jestem zniechecona,rozczarowana i zmeczona.Mysle powaznie nad zaniechaniem staranek.Nie znaczy to,oczywiscie,ze nie bede wiecej probowac.Wiadomo,zawsze jest nadzieja,tylko odstawie wszystko i co ma byc to bedzie... Przestane zaglebiac sie w ten temat,myslec o tym i wsluchiwac sie w siebie.Daje sobie jeszce jeden cykl.W tym pije ziola,w nastepnym skoncze duphaston i ...No coz,moze Bog chce abym miala tylko to jedno dziecko. Mrylenka,jezeli obawiasz sie,ze mozesz byc w ciazy,zrob po prostu test.Wiem,ze Ameryki nie odkrylam ale nikt Ci nie powie co to moze byc.Moze masz jakies zaburzenia hormonalne.Naprawde,trudno powiedziec. Milego wieczoru dziewczynki 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja dobry duszek:) Emi, słońce moje, rozumiem Twoje rozterki, bo nie tylko Ty przez to przechodzisz, ale z sercem juz tak jest ze jak mu coś obiecasz, to potem cięzko odwołać. Ja swoje maleństwo zaprosiłam już do serducha, teraz czekam by tylko zechciało przyjść.To czekanie jest różne, raz jest lepiej raz gorzej. Czytam różne topiki, dochodzą wieści o stratach, ale też o wspaniałych ciążach:) patrz Krucha, która notabene milczy i za to powinna dostać po ząbkach :P Kochana, z instynktem nie wygrasz:) mów sobie, ze to ostatni cykl itp itd ale czekaj bo to szczęście do nas przyjdzie. Zresztą juz niewiele miesięcy nam zostało żeby zmieścić sie w 2008 roku :D Dostałaś pasek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie dotalam :O Moze napisac tam jeszcze raz,jak myslisz? A Kruchutka pisala,ze ma zepsuty w domu komp i bedzie pisac tylko z pracy.Dlatego o wyniku bety poinformuje dopiero jutro :( Janeczko,modle sie codziennie,niedlugo padnie mi juz na mozg i zaczne odprawiac czary.Musze troche wyluzowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzisz Emi, to mnie się rzuciło na łeb, bo myślałam, ze napisze o wyniku, strasznie rozkojarzona dzisiaj jestem. bardzo przygnebia mnie ten dzień:I i jeszcze dowiedziałam się niedawno ze siostra dziewczyny z topiku tez poroniła :O Faktycznie czytałam o tym w pracy, także Kruchutko zęby bedziesz mieć na miejscu :) Emilko, witaj w klubie:D ale pocieszam sie ze razem damy radę:) Może napisz zwykły list i wyslij piorytetem. Albo zadzwoń, tam chyba był podany nr telefonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, pobuuuuuuudka:) :D Kochane , prosze mi sie tu zaraz odfajkować, co to za strajk? Kruszka 🌻 Emi 🌻 Renia 🌻 Antellka 🌻 Gosia 🌻 Minimonia 🌻 Kasiek 🌻 Nadia 🌻 Anucha 🌻 czekam....a ja z gatunku niecierpliwych jestem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Kochane:D:D Kruchutka czekamy na wysoka bete:D:D:D Janeczko \"niecierpliwy duszku\" ja mialam zwariowany weekend, ale teraz z checia posiedze z Wami:D Emi ja tez juz zaczelam staranka, a co do ich wynikow to sie okaze;) Brzuszkow jeszcze nie zaczelam cwiczyc, cos ostatnio duzo gosci mnie odwiedza, a przy nich sie nie rozloze na dywanie:P Moniu, Reniu cudnie czytac o tych waszych zakupach ciazowych:D:D Ja tez chce!!!!! Aniu glowa do gory:) musi sie w koncu udac:) Bylam wczoraj u gina, nic nowego mi nie powiedzial. Skierowania na badanie hormonow mi nie dal:( Przepisla mi tylko luteine na wyregolowanie cyklu. Mam brac od 16dc. 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Gosiaczku, wreszcie, nareszcie 🌻 Co za lekarz, ze nie dał Ci skirowań? :O Nie chce byc źle odebrana, ze sie wymądrzam, ale kochana luteine bierze się na 2-3 dzień po stwierdzonej owulacji, nie możesz jej wziąść za wcześnie, no chyba ze owu masz zawsze 14dc. Czytalam na forum, ze lekarze nie patrza kiedy wystepuje owulacja tylko przepisują od tego i tego dnia cyklu, a przeciez przyjeta za wcześnie zahamuje owulację i bedzie działać jak antykoncepcja:O a chyba nie o to chodzi. Kruszko, i co z wynikami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janeczko ja tez za bardzo Go nie rozumiem:( Powiedzial mi, ze mam za dlugie cykle 35 dni i ze powinny byc 28-30 dniowe, i ta luteina ma byc wlasnie na wyregolowanie! Powiedzial tez, ze biorac luteine latwiej jest zajsc w ciaze, wiec juz niewiele z tego rozumiem:O Ktuchutka pisz Kochana🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochane!!!! wczorajsza beta 545 ml/U niestety nie dostałam norm w laobratorium, ale mam nadzieje ze wynik jest w porzadku ... zerknelam tylko na \"normy\" dla poszczeg. tygodni w necie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janeczko❤️-ja tam Twoje dzisiejsze samopoczucie? mam nadziejeze o niebo 🌻 lepsze niz wczoraj :D gos- ❤️ moze zrob na wlasna reke badania hormonow...:D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruchutka:D:D:D❤️ tak sie ciesze Kochana:D wlasnie robie sobie kawusie, i chyba w samotnosci dzisiaj ja bede pila;) bo dla Ciebie to inka lub herbatka:D Sama nie wiem teraz co mam myslec:( moze zmienie klinike??!! Wezme w tym cyklu luteine a co dalej to musze przemyslec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeeee tam sama :) dziewczyny na pewno chetnie sie dołączą :) gos, moze rzeczywiscie zmien gina...a jak zrobisz badania hormonow to bedzie wiadomo co i jak ...bo ta luteina to widze, ze troche \"w ciemno\" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam, oczywiscie nie miałam zamiaru jakos ingerowac w Twoja decyzje..🌻 tak, wrazilam tylko swoje zdanie...bo ja to mam lekki :P odjazd na punkcie badan itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszynko nie przepraszaj:) masz racje, ze ta luteina to tak w ciemno troche, ale to zalecenie lekarza:O dlatego sama zglupialam, ze mi ja przepisal, przeciez nie wiadomo czy jest mi ona wogole potrzebna. Na wszelki wypadek chyba zaczne ja brac od 17-18 d.c Juz sama nie wiem:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×