Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

koteeek

INNA

Polecane posty

Gość _Pinki_
A mnie denerwuja wypowiedzi na forum osob wyczekujacych z 'pierwszym razem' do slubu, ktore maja przekonac innych ze z nimi jest wszystko w porzadku. Kazdy se robi co chce i nie rozumiem po co zaczynac takie tematy - zeby sie upewnic w swojej decyzji? Zeby pokazac innym ze jest sie 'lepsza' i 'wartosciowsza' osoba? No po co? Zwlaszcza ze to forum erotyczne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poll
koteeek: przypomnij mi, jak dlugo ze soba jestescie, i mniej wiecej chociaz kiedy slub planujecie ??? i w zwiazku z tym drugie pytanie, wiem juz ze macie po 25 lat. a powiedz co bys zrobila/powiedziala jak by ci chlopak powiedzial ze slub tak, ale ok trzydziestki lub troche po. wytrzymalabys ?? pozatym zapraszam na moj topic, mysle ze moglabys wniesc cos ciekawego do niego, a poki co topic juz "zyje" kilka dni http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3413095&start=0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pinki>>> ja naprawde nikogo nie chce o niczym przekonywac ani sie upewniac, jestem pewna slusznosci mojej decyzji i jest mi z tym dobrze,i wiem ze wszystko ze mna w porzadku, nie uwazam sie tez za lepsza od innych bo tak jak pisalam wielokrotnie wyzej, chyba nie doczytalas, uwazam ze kazdy ma swoja droge do szczescia i kazdy ma do tego prawo, a ten topik zalozylam po to zeby porozmawiac-bo taki jest chyba cel forum, nie znam wielu ludzi ktorzy maja inne poglady niz ja - takich z ktorymi moglabym otwarcie porozmawiac a internet to bardzo ulatwia. A wiec odpowiadajac na twoje pytanie-> po to zeby poznac opinie innych, zobaczyc co inni mysla na taki temat, poznac inne punkty widzenia a nie zamykac sie w swoim gronie. Wlasnie dlatego ze dobrze sie z tym czuje co uwazam a jestem ciekawa swiata chcialabym poznac poglady innych. a Erotyczne dlatego- ze o seksie glownie rozmawiamy, to gdzie mialam topik zalozyc , na gotowaniu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona 20
koteeek popieram jestem za :) tylko nie wiem po co na to forum wchodzisz,szukasz tutaj niezrozumienia?co Ciebie obchodzi zdanie innych obcych osob? powinno Ci b yc obojetne wazniejsze jest zdanie bliskich....ale tez na inne tematy a nie na temat wspolzycia bo to chyba powinno zostac miedzy wami. a na forum wpadnij jak bedziesz po slubie i bedziesz chciala pogadac o swintuszeniu roznych pozycjach albo o tym co sprawia ci przyjemnosc;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poll>> jestesmy ze soba prawie 3 lata, a slubu jeszcze nie planujemy doslownie ale o tym rozmawiamy , mysle ze moze za rok, poltora, do dwoch, nie wiem. Mysle ze bym nie wytrzymala do 30 lub po 30 :) ale mysle ze to by bez sesnu juz bylo, to jest juz katowanie sie i nic w tym fajnego, jak jzu jest sie siebie pewnym ,jest sie ze soba jakis czas w zwiazku i ma sie taka mozliwosc to zenic sie i juz, problem znika. Jestem przeciwna przechodzonym zwiazkom 3-5 lat gora- wiecej niz sie znamy, sie i tak juz nie poznamy, dopiero po slubie reszta wyjdzie na jaw :) dzieki za zaproszenie,napewno wpadne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Pinki_
Sama w pierwszym poscie napisalas ze zastanawia cie agresja innych i ich niezrozumienie, wiec mniemam ze po to zalozylas ten temat zeby troche takich wlasnie zarzutow poodpierac i poczuc sie lepiej. Bo jak widze Twoje 'rozmawianie z innymi' nie polega na tym ze zadajesz jakies pytania, tylko na tym ze stwierdzasz 'jestem dziewica i zrobie TO dopiero po slubie, no to teraz sprobujcie mi cos powiedziec'. Cala rozmowa jest o Tobie i o tym dlaczego taka a nie inna decyzje podjelas i dlaczego Ci z tym dobrze. I gdzie tu poznawanie zdania innych. Chcesz zdania innych na Twoj temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ona 20 tak jak napisalam pinki, nie wpadlam tu aby poznac opinie na moj temat ale zeby poznac inne poglady o tym ludzi z ktorymi nie spotykam sie na co dzien wsrod bliskich, bo nie chce sie zamykac w malym swiatku, a takie mam czasem wrazenie- ze przez to jakie mam poglady to zyje jakby na innej planecie, w takiej minispolecznosci gdzie inni sa podobni do mnie, ale czasem warto wyjsc poza swoja bezpieczna spolecznosc i poznac opinie i zdania innych tez wartosciowych osob mimo ze z calkiem odmiennymi pogladami, to jest w jakis sposb pouczajace- nie ze zmieniam tu zdania ale poprostu dowiaduje sie wiecej o swiecie, o sobie tez. Gwarantuje ci ze temat wspolzycia jest naszym osobistym tematem i z nikim o nim nie rozmawiam tylko z moim Lubym. Pierwszy raz sie wypowiadam na forum, a anonimowo czasem latwiej jest cos powiedziec o sobie. Internet ulatwia kontakty i poznawanie zdania osob, z ktorymi w normalnym zyciu czasem masz male szanse na spotkanie i rozmowe :) Tu tez przeciez duzo szczegolow nie pisze z naszego zycia, tylko raczej moje poglady na zycie, a dlaczego? napisalam na poczatku, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salineczka
ktos napisal ,,przeslodzona ,, a ja dodam jeszcze nieautentyczna!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Pinki_
Ach, no to odpowiem Ci nie piszac o Tobie tylko o mnie. Pierwszy raz przezylam w wieku 16 lat i od tej pory bylam w kilku wieloletnich zwiazkach. Obecny jest ostatni :) chyba. Slub juz zaplanowany. Ciesze sie ze nie jestem dziewica, dzieki temu ze kochalam sie z roznymi mezczyznami poznalam swoje potrzeby i umiem czerpac z seksu wiele przyjemnosci nie zastanawiajac sie obsesyjnie 'a co by bylo gdyby'. Jestem szczesliwa i zadowolona. I co ty na to powiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pinki >> ale wlasnei czytajac forum duzo znalazlam rzeczy zwiazanych z takimi osobami jak ja-negatywnych i dlatego zalozylam ten topik bo czesto czytalam niezbyt pozytywne wypowiedzi , czasem tez tak jest w zyciu normalnym i zastanawialo mnie dlaczego ci ludzie tak mysla, tym bardziej ze czesto pisza nieprawde, mysla stereotypami, cale forum jest na tematy ludzi o przeciwnych do mnie pogladach, a dlatego sie tak wystawilam i rozmawiam o mnie bo chcialam wlasnei poznac opinie ludzie nawet nie dokladnie o mnie ale o takich osobach, dlaczego tak mysla?? i wytlumaczyc pare spraw bo jak czasem czytam to pisze sie o takich osobach jak ja bardzo bledne spostrzezenia, dziwi mnie tez to ze zarzucasz mi ze rozmawiam o sobie, zobacz ilu tu jest ludzi ktorzy pozakladali topiki o sobie.....oni tez zle robia?? a poza tym to nie prawda ze nawijam w kolko o mnie bo bardzo duzo sie dowiedzialam od dziewczyn ktore tu pisaly, bo jak pisaly komentujac moja wypowiedz pisaly tez o sobie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salineczka
wiesz bez obrazy ,ale gadasz jak ksiadz na ambonie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pinki mam wrazenie ze nie przeczytalas wszystkiego tylko ostatnia strone albo sam poczatek, z tysiac razy juz pisalam ze kazdy ma swoja droge do szczescia i ja to szanuje, i ze pary ktore sypialy przed slubem tez moga byc bardzo szczesliwe, nie probuje tez nikogo przekonac zeby robil tak jak ja- to jest moje zycie, a kazdy ma prawo do swojego pomyslu na zycie i nie uwazam sie za lepsza, naprawde daleko mi do krytykowania lub oceniania, i ciesze sie ze ty jestes szczesliwa :) wiecej udanych par wiecej szczescia na ziemi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Pinki_
Moja opinia o osobach takich jak ty jest taka, ze sa aseksualne i tyle. Nie przeszkadza mi to, uwazam ze to Twoj i tobie podobnych problem. I tyle. Nic wiecej nic mniej. Moze poza tym ze to laczy sie niesamowicie czesto z taka lekka dziecinnoscia i/lub poczuciem wyzszej wartosci wobec innych, nie wyznajacych podobnych zasad (to z obserwacji). A co do wypowiedzi na tym forum to tak jakbys weszla na owo forum Gotowanie i zaczela opowiadac o tym jak sie glodzisz. Nie chcesz to nie jedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Pinki_
koteek: no to skoro KAZDY MA WLASNA DROGE DO SZCZESCIA to po co ci opinie innych? Co to zmienia w Twoim przypadku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo lubie poznawac poglady innych a nie zamykac sie w moim osobistym swiecie pisalam juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawość Twoje nie tylko do poglądów innych się będzie ograniczać ;) Pytasz o to ze strachu :O Ehh... ludzie, ludzie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Pinki_
Jestes jakas niezrownowazona i sama nie wiesz czego chcesz. Idz sie pokochaj ze swoim facetem zamiast siedziec na forum erotycznym. On o tym wie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie czuje calkiem zrownowazona i bardzo dobrze wiem czego chce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po drugiej stronie lustra
jestem znów i zmykam :) kotek co do zbawienia.... cóż.... moim zdaniem ten zakonnik odpowiedział nie zgodnie z dokrtyną kościoła .... więc czyzby można było polmizowac z nią dalej? kiedyś jedzenie mięsa w wigilie było grzechem.... teraz nie jest.... te przepisy ustalają ludzie kościoła tak jak im wygodniej.... może za rok, 2 gumki będą ok? i co ludźmi którzy wczesniej zmarnowali sobie pożycie, bo nie dawali rady z NRP? tak po prostu- mieli pecha? z resztą ja mogę ci podać tysiące argumentów, przeciw argumentom kościoła.... przypaków zyciowych, ludzi którym koscielne przpisy złamały życie, kart historii ze zbrodnimi kościoła..... ale jak nigdy nie dotre do tej mrówki w słoiczku- o której pisałam na początku, tak nigdy nie przekonam tez ciebie... po prostu inna perspektywa.... życze szczęścia w życiu szczerze masz wiarę.... a wiara widząc te wszystki okrucieństwa niesprawiedliwości w kosciele.... cierpia 1000 gorsze od smierci na krzyżu, zadawane niewinnym pod sztandarami Chrystusa.... oszustwa, machlojki, rozwody dla wybranych itd.... na prawdę świadczy o o silnej woli.... a to juz w życiu coś :) ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki po drugiej stronie lustra :) a ja mysle ze Ty i tak bedziesz z aniolkami :P takiego Ci Szef psikusa zrobi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie-dinozaur
a akceptujesz to, ze Twoj mezczyzna musi sie w takim razie notorycznie masurbowac? i myslec o roznych rzeczach, zapewne nie tylkoz Toba zwiazanych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salineczka
heh i znow mowi jak na ambonie...dziewczyno masz 25 lat a piepszyszo aniolkach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salineczka
ona siedzie na kompie na erotycznym ,po co tu wlazla jak taka swieta?? a ten tez pewnie siedzi na kompie i wali gruche albo zakupil w sklepiku internetowym instrument o nazwe ,,.robowagina,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie-dinozaur
nie jedzcie jej, po co? odpowiedz mi koteeek na moje wczesniejsz epytanie, chetnie z Tobą wymienie opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Pinki_
Tak jak mowilam, takie lekkie zdziecinnienie - inaczej by sie bez seksu nie obyla - a tak intelektualnie i fizycznie przybiera postac 12-latki. Tak ciezko ci przez gardlo przechodzi slowo 'zbawienie' ze musisz o 'aniolkach' opowiadac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salineczka
poprostu nie wierze w to co ona pisze ,gdyby byla taka kaytoliczka jak mowi ,nie siedzilaby teraz na necie w dodatku na forum erotycznym.....co z jej wiara? moim zdaniem powinna wejsc na inna straonke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o czym Ty ghadasz kobieto ?! :O [ salineczko :O ] co ma wiara do tego na jakiej stronie siedzi? ale niektorzy sa durni :O koteeeek-mnie tez ciekawi Twoja odpowiedz na pytanbie nie-dinozura. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda ze tak mnie odbieracie... bo to troche potwierdza to co napisalam na poczatku ... przeciez jak was to wkurza to nie musicie czytac, a to ze jestem wierzaca nie znaczy ze nie moge siedziec na forum erotycznym(miedzy innymi) - te stereotypy mnie nigdy nie przestana przesladowac :) mysle ze nie jestem infantylna a im dluzej sie ma troche dziecka w sobie tym lepiej :P a poza tym starsznie powaznie odczytujesz te aniolki i niekotre stwierdzenia skoro myslisz ze jestem infantylna.. wiecej luzu... i tolerancji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×