Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bobka bombka

BIO C.L.A ktos uzywa

Polecane posty

Gość kasienka022
cześć Dziewczyny... uważnie czytam Wasze forum od kliku dni i własnie zabieram sie do zakupu BIO CLA, od 3 tygodni chodzę na aerobik 5 razy w tygodniu, mam 169 wzrostu przy wadze 56... niby to norma, ale mam lekko widoczne sadełko... i mam pytanie do stosujących te tabletki; czy w przeciągu półtora miesiąca uda mi się zrzucić 5-7 kg? oczywiście biorąc co najmniej 4 tabletki dziennie i 5 razy w tygodniu chodzić na aerobik... wiem też, że każdy organizm reaguje inaczej... ale chciałabym się dowiedzieć tak mniej więcej czy jest sens inwestować? oczywiście jak tylko zacznę stosować kapsułki będe opisywała swoje wrażenia ;) miłego dnia , pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienka022
a i jeszcze pytanie, czy znalazła któraś z Was jakąś dobrą promocję na te kapsułki np na allegro lub w aptece internetowej? dajcie znać, pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marthaaaaaaaa
ależ ja mam dziadowski organizm............ zaczełam brać tabletki 30 stycznia..... wczoraj sie ważyłam i mam 5kg mniej.... ruch mam praktycznie non stop(pracuje w sklepie), nie obżeram sie tak.... jak czytałam wcześniej to niektóre z Was 5kg schudły ale w miesiąc :( a ja :((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cyraczek
Wczoraj minał mi tydzień z bio i 1,2 mniej. Szału niby nie ma, ale biorąc pod uwagę fakt, że miałam weekendowe załamanie, to nie jest źle. Dziś zaczęłam dietę 3 dniową, mam nadzięję, że wyczyszcze organizm przed świętami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martamk
Ja używam BIO CLA od 2 tygodni, codziennie po 4 tabletki. Waga nie spada, ale czuję się znacznie lżej. Cellulit znaczyna całkiem znikać, skóra jest gładka i elastyczna. WCALE nie chce mi się jeść słodyczy, i w ogole nie czuję się głodna. Nie mierzyłam, ale wydaje mi się, że w talii trochę zesmuklałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona16lodz
Dzisiaj jest mój pierwszy dzień . Tylko ze nie wiem ile mam brac tych tabletek ... ;dd mysle nad 4 albo 5 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kakasiulka21
ona16lodz przez pierwsze kilka dni bierz jedną na śniadanie i 2 na obiad, aby sprawdzić jak Twój organizm zareaguje na tabletki po tyg możesz zwiększyć dawkę.Aha i pamiętaj aby jeśc tabletki w trakcie posiłku bo jak zjesz przed na pusty żołądek to może to spowodować wrzody żołądka tak poradził mi znajomy lekarz.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trinity24
ja zażywam bio cla od 2 dni a do tego używam plastrów vita slim i vita cell i chyba zaczyna działać napisze za miesiąc jak to wszystko idzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skj
Tak sobie czytam i czytam i ... sama nie wiem. Zaczęłam brać bio c.l.a jakiś miesiąc temu. Póki co bez wysiłku fizycznego i w związku z tym chyba dlatego brak efektów, choć trzeba przyznać, że ciało zdecydowanie jest jędrniejsze. Rozpoczęłam drugi miesiąc i mam nadzieję, że coś w końcu drgnie (szczególnie waga:). Poza tym mam zamiar zacząc się ruszać. Jeśli chodzi o możliwość zakupu po atrakcyjnej cenie, to polecam aptekę orbifarm - 180 kapsułek + chrom za ok.80 zł. Gdyby Ktoś znalazł coś taniej, to niech się podzieli wiadomością. Pozdrawiam Wzystkie Kobiety dzielnie walczące z realnymi i wydumanymi kilogramami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość herba-ciarka
Witam wszystkie dziewczyny :) zachęcona reklamą w tv i waszymi wypowiedziami kupiłam Bio Cla z zieloną herbatą i mam zamiar zacząć od wtorku (przez święta to i tak nie ma sensu przy mojej namiętności do słodyczy :( Odchudzam się od praktycznie ZAWSZE, ale teraz miałam dłuuugą przerwę i boję się, że ciężko mi będzie wróćić....dlatego proszę o wsparcie....moj plan to bio cla, basen 2x tyg po 1h, ponadto rolller 20 min dziennie i 8min abs na brzuszek....i pytanie do Was drogie panie: czy przy takiej aktywności fizycznej jest szansa ze tabletki zadziałają? pytanie drugie: producent pisze zeby przyjmować od 4-6 tabl dziennie, ale pojawiły się głosy, że na początku należy przyjmować mniejszą dawkę....co robić? dodam, że na mnie żadne herbaty nie działają- piję tylko zieloną, kiedys pilam czerwoną po 8 kubków dziennie( nalezę do tych dziwaków ktorym ona smakuje) i efekt był taki, że sobie uszkodziłam wątrobę a organizm sie przyzwyczail i może mialam lepszą przemianę mAterii ale waga nie ruszyła. Czekam na opinie i życzę wszystkim wesołych i słodkich mimo wszystko świąt- tak tak, w święta każdemu należy się od życia kawałek domowego ciasta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiunia1001
Witam wszystkich! Powiem wam tylko tyle że na mnie to bio cla z zieloną harbatą wogłule nie działa! Biore je już 2 miesiąc w tym czasie zero słodyczy no i dieta non stop! No i nic z tego! Mówie wam tyle kasy i na marne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina88
A robisz jakieś ćwiczenia? Bo jeśli nie to nie masz po co łykać dłużej tych tabletek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pyśka23
hej! Biorę bio cla od 10 dni, po 3 tabletki dziennie, bo tego dietka (ale czasem nie odmówię sobie kawałeczka czekoladki:P) co drugi dzień jeżdżę na rowerku stacjonarnym. już widzę efekty, mniej mi się chce jeść, fałdki na brzuchu zmniejszyły się:))))) na wagę na razie nie wchodzę...:P Dziewczyny naprawdę nie trzeba się katować dietą i ćwiczeniami!!! wystarczy systematyczność:) "JEST WE MNIE NADZIEJA, JAK SERCA BICIE SILNA.."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kakasiulka21
Witajcie:) Ja mam w tej chwili za sobą 120 tabletek.Mam rade dla tych co zaczynają zażywać te tabletki. Dziewczyny nie oszukujcie się,że samo łykanie tabletek wam cos pomoże. Ja widzę po sobie rezultaty, ciało stało się smuklejsze,zmniejszył się celulit i ubyło mi troszkę kilogramów, ale ja oprócz brania tabletek piję dużo czerwonej i zielonej herbaty, staram się stosowac dietę (chociaż przez święta mi się to nie udało:)) no i przede wszystkim dużo się ruszam, codziennie brzuszki itp. Także jak ktos nie ma silnej woli i nie zamierza ćwiczyć to radzę zrezygnować z zakupu bo szkoda kasy, ale jeśli zależy wam na sylwetce i gotowe jesteście na drobne wyrzeczenia to gorąco polecam:) W razie pytań piszcie na pewno odpowiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Only User
Witam. Często czytam Wasze wypowiedzi ale dopiero teraz zebrałam się na odwagę aby napisać. Mam tylko 160 centymetrów a niestety ważę aż 65 kilogramów, według BMI mam wynik 25,39 wiec to tylko lekka nadwaga. Problem jednak w tym, że nie czuję się pewnie a jeśli doda się do tego nisko samoocenę to wychodzi istna tragedia. Chciałabym być zadowolona ze swojego ciała, oraz być bardziej atrakcyjna dla chłopaka ( Chociaż on twierdzi, że jestem \\\"śliczna\\\" ... heh pewnie każdy mężczyzna mówi to swojej kobiecie. ) Moim celem jest waga równa 55 kilogramów, czyli aż o 10 mniej. Nie wiem, czy to wyzwanie czasami mnie nie przerasta. Stosuje BIO CLA od tygodnia, dziennie po 5 kapsułek. 1 przy śniadaniu, pozostałe przy obiedzie i ewentualnej kolacji ( Staram się nie jeść później niż po godzinie 19.00 ) Po każdym posiłku, wychodzę na kilku kilometrowy spacer, jest to marsz i czuję po nim zmęczenie. Jeżeli chodzi o dietę to jem w minimalnych ilościach a słodyczy i tłuszczy unikam jak tylko potrafię. Wykonywałam także brzuszki na pożyczonym na tydzień sprzęcie do ćwiczeń... Problem w tym drogie Panie, że nie widzę żadnego efektu, waga nie zmalała ani o jeden kilogram i to mnie dołuje. Czuje się zdrowiej, lżej, mam dużo energii oraz widzę poprawę cery jednak nie tego oczekiwałam. Dalej jest mi źle w swojej skórze. Czy warto więc dalej trzymać się tego wszystkiego? Możecie mi doradzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Only User
kilkukilometrowy* Ehh te błędy. Ale nie ma się co dziwić, już pierwsza w nocy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martyna111
co to za dieta trzydniowa którą opisała Lena28 i o ktotej tyle piszecie, mo że ktos podac link gdzie znajde jej opis?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anjabaa
Do martyna111 To jest dieta od Leny28, da się wytrzymać. DZIEN 1 SNIADANIE 2 szklanki wody, grejpfrut lub jabłko, 1 grzanka, 1 szklanka czarnej kawy OBIAD 2 szklanki wody, 2 łyżki tuńczyka lub innej chudej ryby, 1 grzanka, 1 szklanka czarnej kawy KOLACJA 2 szklanki wody, plaster chudego mięsa (jedna pierś z kurczaka) i filiżanka ugotowanych warzyw na parze buraczki, marchew, seler DZIEN 2 SNIADANIE 2 szklanki wody, jajko na twardo, 1 grzanka, pół banana, 1 szklanka czarnej kawy OBIAD 2 szklanki wody, pół filiżanki twarożku chudego z 5 krakersami, 1 szklanka czarnej kawy KOLACJA 2 szklanki wody, 2 marchewki uduszone na parze, 2 parówki DZIEN 3 SNIADANIE 2 szklanki wody, cienki plaster żółtego sera, 5 krakersów, małe jabłko, 1 szklanka czarnej kawy OBIAD 2 szklanki wody, jajko na twardo, 1 grzanka, 1 szklanka czarnej kawy KOLACJA 2 szklanki wody, 2 łyżki tuńczyka lub innej chudej ryby, pół filiżanki gotowanych buraczków, 1 filiżanka gotowanego kalafiora. a ta sa modyfikacje Od Leny28 - zamiast grzanki jem sucharek bez cukru, - pół małej puszki tuńczyka w sosie własnym, - warzywa gotuję w wodzie a nie na parze, - w miejsce twarożku stosuję serek wiejski bo jest chudy i mało kaloryczny. Poza tym zauważyłam, że lepiej działa kawa mielona zamiast rozpuszczalnej (przynajmniej na mnie) Przed każdym posiłkiem należy wypić 2 szklanki wody TO KONIECZNE!!! Koniecznie jest również ścisłe przestrzeganie diety, absolutnie żadnych zmian; działa tu współzależność chemiczna składników. Nie wolno używać cukru ani soli, nawet śladowo. Dieta jest rygorystyczna, ale do wykonania. To tylko 3 -dni! Po diecie należy zrobić 10-dniową przerwę i można ja powtórzyć, zrzucając następne kilogramy. Sama ja stosowalam i powiem ze jest skuteczna w te 3 dni schudłam 2 kilo, pozniej te Swiata mnie troche zgubily ale coż...Pozdrawiam i Zycze wytrwalości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewcia_1985
Dieta 3dniowa Nie ma czegoś takiego jak współzależność chemiczna składników, a już na pewno nie między parówkami a krakersami. ;) To jest mit stworzony po to żeby człowiek na diecie był bardziej zdyscyplinowany i nie kombinował na własną rękę. Jeżeli już koniecznie chcecie stosować tę akurat diętę to radziłabym dodać do każdego posiłku porcję swieżych warzyw. Kwałek pomidora albo liść sałaty jeszcze nigdy nikogo nie utyczył, za to dostarczy składników odżywczych, których w tej diecie brakuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusia_23
Witam!!! Ja również czytałam Wasze komentarze i muszę się przyznać, że mnie przekonały:) w tamtym roku ważyłam 93!!! kg, więc dużo za dużo. W ostatnią sobotę było 77,więc zdecydowałam się znowu podjąć walkę z wrogiem:) zaczęłam od diety 3-dniowej + tabletki bio cla z zieloną herbatą i szybkie spacery i dziś moja waga wskazała 3,5 kg mniej. Mam nadzieję, że jak najszybciej uda mi się osiągnąć wagę 63 kg. Życzę wszystkim wytrwałości :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poczytałam, poczytałam i sie skusiłam. Kupiłam wczoraj tabletki i od dzis zaczynam. Dieta 1000 kcal, 3 x w tyg. 60 min. aerobiku i ćwiczeń modelujących sylwetkę, a codziennie 400 brzuszków. Dzisiejsza waga to 58kg przy 168cm wzrostu. mój cel to 50 kg. Życzę sobie i wszytskim powodzenia i wytrwałości !!! (napisze później jak mi idzie, i czy te tabletki coś dają)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa38
Dziewczyny! Ja brałam bio przez 3 mce po 6 tabletek. Jedyny efekt to taki, że firma farmaceutyczna zarobiła na mnie ok. 400 zł. Fakt, trochę poprawił się wygląd skóry, ale to wszystko. Nawet intensywne ćwiczenia trzy razy w tygodniu mi nie pomogły. Morał z tego taki, że gdyby wynaleziono jakieś skuteczne tabletki nawet wspomagające spalanie tłuszczu, to słyszały o tym cały świat! Chcecie to kupujcie, wybór należy do was, ale bez ćwiczeń i zdrowego odżywiania, nie ma mowy o schudnięciu! Mimo wszystko życzę wam powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martyna111
o dzieki, bede próbować tej diety zobacze jak bedzie działać a mam jeszcze takie pytanie jak się zażywa te tabletki Bio Cla to można również zażywac inne tabletki typu chrom i błonnik i czy jeslki, się zażywa Bio Cla i ćwiczy trzy razy w tygodniu to tyle wystarczy, oczywiśćie rezygnując w tym czasie ze słodyczy całkowicie i odżywiać sie w miare zdrowo tzn czasami zjeśc cos tłustego ale bez przesady i starać sie jeśc mało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kathreene18
Witam! Mam takie pytanko. nie wiecie czy bio cla można stosowac w trakcie karmienia piersią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ligo21
Stosuję Cla od 3 tygodni i na razie nie schudłam. może to za króki okres, by coś powiedzieć o skuteczności cla, więc poczekam cierpliwie jeszcze kilka tygodni:) biorę po dwie tabletki trzy razy dziennie (czyli maksymalna dawka), do tego ćwiczenia: 5 razy w tygodniu (a czasem codziennie) rower po dwie godziny. i oczywiście dieta. nie drakońska, ale ograniczam jedzenie. może ograniczę jeszcze bardziej;) jak już się pakuje pieniądze w takie 'cuda', to trzeba dać z siebie wszystko;) jak będą efekty, dam znać. powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anjabaa
Witam, ja po raz 2 zaczynam diete 3 dniowa od dzis! (moze ktos zacznie ze mna)? przy 1 schudlam 2 kilo, zobaczyby jak bedzie tym razem, Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hildzia85
ll

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hildzia85
Hej dziewczyny . Jestem po porodzie juz 2 lata , wazylam po porodzie ok 85 kg a schudlam do 63 i chce schdnac jeszcze 3 kg i sluchajcie nie wydawajcie pieniedzy na glupie bio cla, aplefit lub inne drogie bzdury , wiem po sobie ze da sie schudnac dzieki dobrej diecie .Wpiszcie w google dieta 1000 kcl , wspaniala dieta , nie wymagajca wysilku i duzo czasu . Schudlam dzieki niej 8 kg w ciagu bodajze 2 miesiecy , trzeba tylko chciec .Teraz chcialam sprobowac bio cla i wydalam 200 zl na rozne specyfiki ktore nic nie daly , dalej ciagnie mnie do podjadania i slodyczy .Czy nie warto wydac pieniadze na zdrowe owoce i warzywa do diety niz na glupie tabletki i czekac, ludzic sie na cud ??!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hildzia85
Kathreene18 nie wolno stosowac zadnych lekow typu bio cla , aplefit itp podczas karmienia, wiem bo sama nie dawno skonczylam karmic .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hildzia85
Jeszcze jedno ,czytam wasze komentarze ze chudniecie podczas zazywania tabletek ale przeciez nie jecie tak jak jadlyscie, tylko stosujecie diete i cwiczenia , nie wydawajcie pieniedzy inie dajcie im zarabiac .Kupcie chrom ktory pomoze wam nie siegac po slodycze i tyle , nied ajcie nabrac sie na jakies plastry odchudzajace typu slim itp , kupcie kosz swiezych jarzyn i owocow zamiast tych prochow , nie dajcie sie oglupic!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×