Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bobka bombka

BIO C.L.A ktos uzywa

Polecane posty

Gość Marinette
Biorę bio cla od 3 dni po cztery tabletki dziennie, i nie wiem czy to od tego, ale cały czas jest mi tak niemiłosiernie niedobrze, że nie kontroluje tego, czy nie zwymiotuję na środku ulicy. Brałam wcześniej Therm Line II i nie miałam żadnych efektów ubocznych, chociaż wg producenta są one możliwe. Przy Bio Cla podobno efekty uboczne nie występują. Więc co jest? Miała któraś z was taki sam problem? Oprócz tego piję siemię lniane i zażywam Bellisę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zosia252525
Ja biorę bio cla od 3 tyg,po3-4 tabl dziennie.Miałam nadzieję,że zmniejszy mi się apetyt na słodycze,bo mam ogromny:) Ale jak na razie żadnej zmiany nie widzę:( Od tyg biorę jeszcze dodatkowo chrom (oczywiście cały czas piję zieloną i czerwoną herbatkę). Zależy mi głównie na zmniejszeniu apetytu,a nie na szybkim spadku wagi.Nie liczyłam na cud,ale większość z was pisze,że jednak apetyt się zmniejsza. Zauważam za to coś innego-dostałam kilka razy biegunkę.A to już nie jest przyjemne:( Czy ktoś miał podobne objawy?? Pozdrawiam wszystkie dziewczyny i liczę,że może coś mi podpowiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anjabaa
Witam, ja juz po 3 dniowej diecie, tym razem znow 2 kilo mniej, super:-) teraz tylko to utrzymac i nie tyc, ale mysle ze bedzie dobrze, bo na codzien stosuje diete konsultowana z dietetykiem, a co do BIo CLa to troche racji ma hildzia85 bo ja je bralam ale faktycznie mniej jadlam i cwiczylam praktycznie codziennie no moze pare razy sobie odpuscilam wtedy w 3 miesiace schudlam 4 kilo wiec nie wiem na ile Bio mi pomogło, a na slodycze czasem mialam taka ochote, ze szok, ale niech kazdy robi jak uważa, ja narazie nie kupuje i niewiem czy wogole kupie, juz lepiej ten chrom, Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzik07
Czesc dziewczyny! Od tygodnia biore Bio ClA (6 kapsułek dziennie) i ubyło mi 4 kilo. Nie cwicze ale mam diete. Po tygodniu widze juz zmiany: moja skora jest bardziej napięta nie odczuwam głodu i moje samopoczucie sie poprawilo:)) Trzymam i za Was kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzik07
to jest bio cla z zielona herbata na opakowaniu pisze zeby brac z jedzeniem ale ja biore po jedzeniu ahal i jeszcze jedno to nie jest polskie bio cla tylko angielskie ale podobno sklad jest taki sam jak polskie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martucha18
Używam od jakiegoś miesiąca bio cla...przez pierwsze 2 tyg brałam tak jak pisze na opakowaniu po 6 tabletek dziennie...do tego biegałam codziennie wieczorem i jazda rowerem do szkoły 6 km...i oczywiście ograniczyłam jedzenie do minimum...jogurt naturalny i greipfruty...dało to efekt następujący...przez pierwsze 5 dni aż 5 kg mniej...jednak z biegiem czasu coraz wolniej chudne...tak że po miesiącu jest 8 kg mniej ale biorę już 4 tabletki bo tylko 4 posiłki jem dziennie...teraz będę to redukowała do 3 posiłków ale znowu wrócę do 6 tabletek przy każdym posiłku po 2...ale organizm niestety się przyzwyczaja i po jakimś czasie wróciła chęć na słodycze...ale jeśli mogę coś poradzić to trzeba znaleźć porządną motywację i całą rodzine i znajomych postawić na nogi i wszystkich uświadomić że się odchudzasz...to dużo pomaga bo wszyscy Cię pilnują i pomagają a przede wszystkim nie kuszą nieświadomie słodyczami i innym żarciem:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majunia26
HEj babki! JA w listopadzie zaczęłam dietę 1000 kcal plus bio cla z zieloną herbatą. Wyrzuciałam z jadłospisu słodycze i ograniczyłam jedzenie czerwonego mięsa. Kupiłam skakankę i skaczę 20 minut dziennie. Po 18 piję tylko wodę, a jak mam napad apetytu to jem tylko jabłko. Wszystko co zjem zapisuję na kartce, a później liczę i analizuję. W niedzielę zjadam 2000 kcal, nie patrzę na to, co zjadłam tylko pilnuję, żeby 2000 nie przekroczyć. Zmuszałam się do wody mineralnej. Kiedyś nie mogłam na nią patrzeć, ale wierzcie mi, po miesiącu już nawet nie czujesz jakie masz pragnienie i te 2 litry (minimum) wypijasz bez problemu. Zaopatrzyłam się w błonnik jabłkowy (12 zł) w proszku i jedną szklankę wody wypijam z łyżeczką tego środka. Dzięki temu, nie mam problemów z metabolizmem, co mogłoby później skutkować efektem jojo. A teraz najważniejsze. Schudłam 25 kilogramów. Byłam naprawdę tłusta. Teraz ważę 60 kilogramów przy wzroście 170 cm. Przede mną najgorsze, czyli utrzymanie wagi. Życzę wam wielu sukcesów. JA odchudzałam się miliony razy. Mój organizm był wykończony ciągłymi dietami. Świetnie rozumiem niechęć do swojego ciała i wogóle do siebie. Przez moją otyłość, cierpiała cała rodzina. Cieszę się, że znalazłam to forum i na pewno będę je często odwiedzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzik07
Majunia26 gratuluje ci takiego efektu:) chcialam zapytac ciebie w jak dlugim czasie az tyle schudlas?? ja chce przynajmniej schudnac 15 kilo Rowniez kupilam skakankę ale nie korzystam z niej codziennie poniewaz w dzien zajmuje sie dzieckiem a wieczorem jestem juz wykonczona po calym dniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majunia26
Dietę 1000 kcal zaczęłam na początku listopada. Miesiąc wcześniej zrezygnowałam ze słodyczy, żeby podczas diety mnie nie kusiło. Czyli cały plan schudnięcia zaczęłam w październiku. Czyli w sumie 5 i pół miesiąca. Na początku chudnie się szybko. Później jest zastój, ale to mnie jeszcze bardziej mobilizowało. Pozdrawiam i życzę sukcesów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majunia26
Dodam również, że mam pracę siedzącą, i cały czas jeżdżę samochodem. Ty przy dziecku to na pewno dużo spalasz. Są fajne ćwiczenia na stronach, które można wykonywać z dzieckiem. To frajda dla małego, a dla Ciebie świetna gimnastyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzik07
Wlasnie troszke sie zdołowałam tym ze na poczatku chudlam szybko bo 5 kilo w ciagu 10 dni a teraz jak narazie nic:( czy napewno jest wszystko wporzadku?? ja slodyczy nie lubie takze to nie jest dla mnie problem A co do cwiczen do masz racje napewno spróbuje:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarnula89
Witam wszystkich! Ja dokładnie przed chwilą kupiłam ten specyfik i muszę powiedzieć, że zmotywowałam się bardziej do pracy dzięki niektórym wypowiedziom :) Mam 1,67cm i ważę 55kg, w porywach do 57. To nie jest jakaś kosmiczna waga, ale mam obrzydliwy brzuch... Normalnie jeden wielki zwisający fałd! :( Mój tyłek też nie jest za jędrny. Chcę w końcu to zmienić! Planuje jeść po 2 ewentualnie 3 tabletki dziennie przed posiłkami , jeść do 18, potem tylko woda, zero słodyczy ( to będzie najtrudniejsze... ), 20 minut na skakance, dłuższe spacery z pieskiem ( może i biegi, bo to pies husky :), trochę rowerka, brzuszków, miłe wieczory z moim ukochanym też schudnąć pomagają :P ... oprócz tego picie zielonej herbaty LIPTONA ( polecam, smaczna i bardzo zdrowa ) iiii... będę czekać na efekty. Zaczynam od dziś. Chciałabym schudnąć choć 5kg, ale przede wszystkim poprawić swoją kondycję i jędrnośc skóry! WSPIERAJMY SIĘ! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzik07
Hej! trzymam za Ciebie kciuki:) ja to bym chciala tyle wazyc co ty:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenaka
a powiedzcie ćwiczenie przez ok 20 min dziennie wystarczy...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majunia26
Hej! Powiem jedno nawet 5 minut ćwiczeń jest lepszym rozwiązaniem niż "nicnierobienie". Jak zaczęłam skakać na skakance to ćwiczyłam około 5 minut. Później już nie mogłam zasnąć bez skakania, bo wiedziałam, że jak przerwę to już do tego nie wrócę. Cały czas mam przed oczami scenę, kiedy wchodzę do przymierzalni w Reserved, zakładam sukienkę w rozmiarze 42. Sukienka nie zapina się w biuście, suwak z boku też nie. Ramiona jak balony. A ja stoję i nie mogę się ruszyć. Byłam w szoku. Po raz pierwszy dotarło do mnie, że jestem aż tak gruba. Myślałam, że nikt tego nie widzi:( Najgorsze jest to, że nie mogłam jej zdjąć. Szamotałam się około pół godziny. Jak wyszłam z tego sklepu od razu się rozpłakałam. Jak widzę teraz schabowego to najpierw mi ślinka cieknie, a później szybko zapominam. Nie chciałabym przeżywać tego znowu. Na początku odchudzania poszłam do jakiegoś ciucholandu i kupiłam krótkie spodenki. Były o wiele za małe. Wcisnęłam je, bez zapinania, myślałam, ze pęknę i to również mnie mobilizowało. Chodziłam w nich po domu. Teraz, również w nich siedzę, mam mocno związany paseczek, bo spadłyby mi z tyłka. Może to głupie, ale dla mnie są symbolem i pewnie nigdy się z nimi nie rozstanę. Załóżcie coś za ciasnego, coś co szczególnie lubiłyście, albo chciałybyście założyć. Musimy po prostu zmienić nawyki żywieniowe na całe nasze wspaniałe, szczupłe życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majunia26
Do madzik:) Zastój jest normalny. Organizm robi zapasy i teraz najważniejsze jeszcze bardziej się przyłożyć . 5 kilo to bardzo dużo, najlepiej chudnąć kilogram tygodniowo. Wiem jakie to trudne, czekać długo na efekty. Ale czas przecież szybko leci. Pamiętasz, że jeszcze niedawno chodziłaś w ciąży a dzisiaj dziecko jest na świecie. Dlatego warto poczekać 4 miesiące na zamierzony efekt to tylko chwila, zleci jak z bicza strzelił. Myślę, że uporasz się z tymi 10 kilogramami, które Ci zostały do zrzucenia w 3 miesiące. Zastój będzie trwał maksymalnie dwa tygodnie. Pij teraz o jedną szklankę więcej wody. I dalej trzymaj dietę. I zobaczysz jak reszta szybko pójdzie. A i najważniejsze, nie myśl o tym zbyt często, po prostu rób swoje i nie żałuj smakołyków, które cię omijają. Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzik07
Majunia dziekuje Ci:) bardzo pomogly mi te slowa Teraz jak bede miala chwile zalamania wlączę to forum i przeczytam Twoja wypowiedz:)) dzieki jeszcze raz pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam takie pytanie , a od ilu lat mozna stosowac BIO - C.L.A. ? bo chyba sie skusze na niego ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martucha18
Najgorszy jest ten zastój...już od 2 tyg wąże praktycznie tyle samo...raz kilo mniej raz kilo więcej...ciągle te wahania chociaż dietę ciągle stosuje tak samo...poszło 9 kg w dol i teraz ani w jedną ani w druga nic więcej...zastanawiam się czasami że może już się nie da więcej i muszę zostać taka gruba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martucha18
Najgorszy jest ten zastój...już od 2 tyg wąże praktycznie tyle samo...raz kilo mniej raz kilo więcej...ciągle te wahania chociaż dietę ciągle stosuje tak samo...poszło 9 kg w dol i teraz ani w jedną ani w druga nic więcej...zastanawiam się czasami że może już się nie da więcej i muszę zostać taka gruba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martucha18
Do safcia:) z tego co pisze na opakowaniu to mogą używać tego osoby pełnoletnie...dlatego tak gdyż ponoszą za siebie odpowiedzialność..a według mnie to pic na wodę bo równie dobrze dziś mogę mieć 17 lat a jutro 18 lat i już być pełnoletnia więc dzień aż robi taka różnice że dziś nie mogę a jutro już tak...:) dlatego wydaje mi się że jeśli masz mniej lat to różnicy to nic nie zrobi bo to jest Twój organizm więc jeśli Ci zaszkodzi to Ty się będziesz męczyć a nie kto inny:) ot tak takie jest moje zdanie na temat wieku od którego można brać bio cla:) się pomądrowałam :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erghydrftj
# Jaka jest różnica między Bio C.L.A z zieloną herbatą a nowym Bio C.L.A z zieloną herbatą Mała Kapsułka? Odp: Podstawowa różnica pomiędzy nowym Bio-C.L.A. z zielona herbatą Małe Kapsułki, a starym Bio-C.L.A. z zieloną herbatą to wielkość kapsułki. W nowym suplemencie kapsułka jest dwukrotnie mniejsza, co oznacza, że jest łatwiejsza w połykaniu. W wyniku zmniejszenia rozmiaru kapsułki zmniejszyła się także ilość substancji aktywnych przypadających na jedną kapsułkę. Aby zachować efektywność działania tego suplementu na najwyższym poziomie w małej kapsułce zastosowano większe stężenie substancji aktywnych, tzn. bardziej stężony kwas linolowy oraz bardziej stężony wyciąg z zielonej herbaty. Dzięki większej koncentracji substancji aktywnych w suplemencie diety "Bio-C.L.A.®" z zieloną herbatą Małe Kapsułki" efektywność działania tego suplementu wzrasta. Oznacza to, że możemy szybciej i łatwiej osiągnąć cel kuracji odchudzającej. # Czy nie ma przeciwwskazań do przyjmowania Bio C.L.A z zieloną herbatą z innymi suplementami diety? Odp: Nie. Należy jednak pamiętać że jeśli przyjmujemy np. trzy różne suplementy należy zchowac odległość ok. 2 godzin pomiędzy przyjmowaniem każdego z nich aby uniknąć interakcji. Szczególnie dotyczy to preparatu błonnika który pęczniejąc wiąże wodę i inne składniki przyjmowane wraz z nim. # Jak długo powinno się przyjmować Bio C.L.A z zieloną herbatą? Odp: Minimalna kuracja z C.L.A. powinna trwać ok. 3 miesięcy, wiąże się to z faktem że zdrowa dieta odchudzająca jak i seria treningów również powinna trwać nie mniej niż 3 miesiące aby osiągnąć trwałe efekty. # Czy Bio C.L.A z zieloną herbatą posiada badania kliniczne? Odp: Tak. Skuteczność działania Bio-C.L.A. z zieloną herbatą została potwierdzona licznymi badaniami klinicznymi. # Czy można samodzielnie zacząć używać Bio C.L.A z zieloną herbatą czy należy skonsultować się z lekarzem? Odp: Jeśli jesteś zdrowa i nie przyjmujesz żadnych leków możesz bez obaw stosowac bio-c.l.a., jeśli jednak leczysz się z jakiegoś powodu zawsze powinnaś skonsultować się z lekarzem. # Czy stosowanie bio-c.l.a. bez diety czy wysiłku fizycznego przyniesie efekty? Odp: Niestety nie istnieje "magiczna tabletka" która zrobi za nas całą pracę. Redukcja masy ciała wymaga pracy i motywacji a suplement wspomagający proces odchudzania jest jedynie dodatkiem usprawniającym i przyspieszającym efekty naszego własnego działania. # Jaki wysiłek fizyczny jest najlepszy przy używaniu bio-c.l.a.? Odp: najskuteczniejszy w spalaniu tłuszczu jest wysiłek mniej intensywny ale długotrwały czyli np. trening aerobowy (aerobik, rower, bieżnia, basen). Angażuje on większość mięśni do pracy co wzmacnia całą tkankę mięśniową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehhhhhhhhhhhh
Nie rozumiem was dziewczyny ... wy w ogolę wiecie co trzeba zrobić by osiągnąć sukces w odchudzaniu 1. zmienić złe nawyki żywieniowe 2. w końcu ruszyć się z fotela Producent sam piszę że bez tego to nie ma to sensu. CLA jest dla osób ćwiczących bo działa on przede wszystkim przy ćwiczeniach. Nikt za was nie schudnie. Jak przed zakupem ćwicząc też nie mogłyście schudnąć to znaczy że coś robicie źle !!!! Wy myślicie że to jest jakiś cudowny środek który zrobi wszystko za was ? On wam tylko pomoże jeżeli będziecie ćwiczyć kto z was pije 2l dziennie Wody ( nie herbaty nie kawy itp ) ?? Jeżeli ktoś nie ma zamiaru brać tego przez 3 miesiące ćwicząc to w ogóle niech tego nie kupuje bo potem wypisuje głupoty że nie działa !~!!!!!! http://www.grabieniec.pl/pokaz_artykul.php?id_artykulu=969 radze przeczytać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martucha18
Wydaje mi się że kto umie przeczytać ulotkę to wie że się trzeba ruszać...nic nie działa tak cudownie ... Trzeba czasu cierpliwości wiary i ruchu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia domisia
Witam! Mi sie wydaje ze jak mam ćwiczyć przez 3 miesiące i do tego dieta, to i tak schudne:P Wiec założenia producenta sa smieszne!!! A co do mnie to brałąm kiedys Bio Cla i schudłam ale cwiczyłam i byłam na diecie. Wiec ciezko mi ocenic czy ten preperat pomógł. Napewno zaszkodzil bo bolał mnie brzuch i miałam biegunki. Teraz jestem na diecie + cwiczenia i zadnych beznadziejnych suplementów. Pomyślcie co czuje wasza wątroba jak musi to przetwarzac!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarnula89
Cześć od dziś zaczynam robić Aerobową 6 Weidera. Ktoś się przyłącza?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzik07
Ja po Bio cla czuje sie o wiele lepiej:) i wiem ze w jakims stopniu mi pomaga Mieszkam w Anglii Na tym jedzeniu niewiem czy da sie schudnac wiec biore Bio Cla schudlam 5 kilo w ciagu 3 tyg bez zadnych wyczerpujących cwiczen pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Odchudzający się
Ja stosuję aktualnie dietę i muszę powiedzieć że biorąc codziennie po jednej tabletce podczas obiadu i kolacji no i oczywiście ćwicząc zrzuciłem 10 kilo w ciągu 46 dni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PermanenentnieND
Używam Bio Cla od kilku ładnych tygodni. Dla mnie ważne jest w nim to, ze podczas diety chroni przed utratą masy mięśniowej. DIeta powoduje, że traci się tłuszcz, ale też mięśnie. dlatego bez ruchu może i z początku chudnie się szybciej, ale potem mamy mniej tkanki mięśniowej i wolniej spalamy kalorie. Bio ma przed tym chronić. Tzn producenci tak twierdzą:) ja jestem zadowolona z efektów, choc drastycznie nie schudam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×