Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bobka bombka

BIO C.L.A ktos uzywa

Polecane posty

Gość malgos79
aaaaaa jeszcze jedno nie jadam bialego pieczywa, tylko graham:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalna 333
Dziewczyny o czym wy piszecie??? jestem młoda mamą ale po ciązy został mi brzuszek. wiadomo jak każda chciałabym go zgubić ale juz wiem ze zadne tabletki na to nie pomogą.Bralam juz Therm line II 5 miesiecy, Bio Cla 4 miesiące- kasy jak lodu na to poszło a schudłam może 3 kg ale to nie zasługa tabletek tylko tego ze tyrałam po nocach mało spalam i mało jadłam a w dzien dzieckiem sie zajmowałam. Nie wierzcie w te brednie ze to wam pomoze bo tak nie jest. Wiadomo tez ze jesli mniej jesz i ćwiczysz rególarnie to schudniesz ale do tego nie potrzeba tabletek tylko mądrej psychiki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malgos79
Tak do końca nie masz racji.Ponieważ tak psychika to jedno tabletki drugie.Powiem tak zawsze dobrze wglądałam i chciałam schudnąć, ale nigdy wcześniej to nie nastąpiło, mimo ze przed tym jak chdze juz dwa lata miałam mała przerwę i też chodziłam dwa lata na aerobic i nie schudłam ani grama.Teraz jak chodzę te dwa lata, postanowiłam, że mogę sobie wspomóc i jestem zadowolona z rezultatów bo mogę założyć ciuchy z 10lat wstecz, a przyznam, że jeżeli mam ochotę to sobie nie odmwiam słodyczy i jedna uwaga siedze w domu na bezrobotnym, a mam ardzo duże tendencje do tycia, wiec sorki ale nikt mi nie powie, że jest inaczej.Ale ja biore tylko 2 tab.dziennie, nie po 6.I jestem zadowolona, mam dużo energii nieraz za dużo.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady_neila
Biorę Bio- CLA z zieloną herbatą od 4 dni po 3 kapsułki w czasie posiłku raz dziennie. Efektu nie widzę, ale to chyba za wcześnie. Mam jednak bóle brzucha, który jest jak balon i mega-apetyt. Przytyłam jakiś kilogram. Zastanawiam się czy rzucić to diabelstwo?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malgos79
Na to Ci nie odpowiem ja takich efektów nie miałam, ja sie czuje bardzo dobrze.I przede wszystkim nie ważyłam się codzień bo to nic nie daje, raz na tydzień, bo wpada się w obłęd ciągle ważąc, a bo nic nie schudłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalna 333
co do bóli brzucha to masz racje on boli jak sie bierze te tabletki bynajmniej mnie tez bolał i wiele innych dziewczyn. faktem jest tez to ze kazdy organizm jest inny i nie wszystkie przyswajaja te tabletki jedni chudną drudzy tyją :) Kuzynka namówila mnie na kupno pasa vibrującego Vibra Space i Butterfly'a i moge szczerze powiedzieć ze nie chudne od tego ale mój brzuch zrobił sie jedrniejszy a używam go dopiero od 5 dni. Jest to dużo lepsze i przyjemniejsze niż łykanie tabletek i robienie głodówek. i po używaniu tego pasa juz po 3 dniach widziałam różnice w moim wyglądzie. a tabletkami sie faszerowałam i nic. pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lsdy_neila Wydaje mi sie ze Ty bierzesz zaduzo naraz poprostu, moze podziel 1 rano a 2 na obiad. Przeciez leki, witaminy no i suplemety tez zazywa sie w dawkach podzielonych. Skad ten pomysl zeby brac tyle naraz? Zmien dawkowanie i bedzie dobrze, moze nawet byc 3 razy po 1. POZDRAWIAM :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malgos79
Ricora, pewnie masz racje, może za duż na razodrazu Rzymu też nie wybudowali:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalena2008
witam was ile dzienie bieze sie tabletek najlepiej i jakom diete stosowac bo niewiem mamam problem ze slodyczami i sie zastanawiam nad tabletkami czekam na jakoms odpowiedz od kogos pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katrin121
Witam/weszłam przypadkiem na te stronę i mogę podzielić się moimi wrażeniami bo od ok.2 miesięcy używam Bio Cla z zieloną herbatą/może komuś się przyda moje doświadczenie/zażywam Bio w trakcie posiłkow maks.3 razy/do tego karnitynę raz dziennie/waga stoi ale widzę że skóra jest inna-tak jakby mniej cellulitisu,a dziś rozpoczęłam dietę kapuścianą,bo przyznam że chciałabym widzieć efekty szybciej-zamierzam schudnąć 5 kilo/do tego aerobik 2 razy w tygodniu,na który systematycznie chodzę/przytyć łatwo i miłó-schudnąć cholernie trudno/moim zdaniem jedyną skutaczną dietą jest-MŻ/mniej żreć poprostu,a już największym grzechem jest jedzenie obfitej kolacji-no i mnie to gubi/a Bio Cla napewno nie zaszkodzi,tylko kasa!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basia197
Ja też biorę już 2 miesiąc, najpierw brałam 2x dziennie po 1 kapsułce, teraz biorę 2x po 2 , efekty 0. Nie zauważyłam ani żebym schudła, ani żeby mi się skóra poprawiła, celulit jaki był taki jest nadal. Wezmę to opakowanie do końca i na tym koniec, szkoda kasy, ja też podzielam opinię, jak chcesz schudnąć to stosuj dietę "MŻ", a wiem to z wieloletniego doświadczenia, pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalena2008
dzieki wam dziewczyny kture domnie napisaly i dzieki za rade sprubuje kupie cale opakowanie 60tabletek i sprubuje tego zaczne te tabletki brac od marca a teraz zostane przy cwiczeniach wieczornych a lepsze jest bieganie czy dlugie spacery bo slyszalam ze jak chodzimy to wiecej chudniemy po ile cwiczycie dzienie ja tak po pul godzinie robie sklony i rzysiady i tep a wy co robicue a ktos pil tom cherbatefigury 1,2,3 bo ja pilam ale nic z tego to pozdrawiwm i czekam na jakoms znów odpowiedz pozdrawima cmok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brałam to cholerne BIO CLA z zielona herbata porzez 1,5 miesiąca i już więcej nie popełnię tego błedu, brzuch jak balon w efekcie końcowym i takie napady na słodie, w ogóle na jedzenie że aż nie dawałam rady zliczyć co zjadłam:( Po prostu straszne, nigdy więeecejj!! Przytyłam 4 kg przez ten czas, pierwsze 2 tygodnie spoko a potem coraz gorzej i z diety 1000 kcal nagle przeszłam do całego pudełka ptasiego mleczka w godzine gdzieś, paczki chipsow, batoniw w miedzyczasie i kanapek, obiau, jogurtów - wszystko jak leciało!! Odradzam dziewczyny, no chyba,że na Was ma inny wpływ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lishious
To jest raczej oczywiste, że każdy organizm inaczej zachowuje się i przyjmuje takie specyfiki. Ja dwa lata temu łykałam te tabletki, Bio CLA, przy tym oczywiscie ćwiczylam, pamiętam, że dużo pływałam, dwa razy w tygodniu i efekty były bardzo zadawalające. Dzisiaj znów je kupiłam, bo po dicie kapuścianej pół roku temu wszytsko na nowo wróciło i źle się czuje w swoim ciele. Musze coś postanowić, straciłam motywacje i muszę ją teraz na nowo odbudowac. ;) Teraz dużo się ruszam, wiec mam nadzieje, ze tabletki znów mi pomogą w rzuceniu zbędnych kilogramów. Trzymajcie się ciepło... i nie ma nic gorszego jak rzucanie się na jedzenie, to tkwi w psychice, a nie w tabletkach. Wiem to po sobie... Nie widząc od razu efektu, popadamy w przygnębienie i rezygnujemy automatycznie z odchudzania się. Najważniejsze to sie nie poddawać :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lishious
Acha.. no i wazne jest nie nakręcanie się na dite :D Mam nadzieje, że mnie poniekąd rozumiecie. Kiedy intensywnie myślę o tym, że się odchudzam, to wciąż tylko o tym myślę, sprawdzam ile kg mi spadło/przybyło ;) wiec staram się o tym nie myślec w takich kategoriach, ooo jacie muszę, musze schudnąć., raczej przyjmuję to na spokojnie i w czasie posiłków ograniczam sie z nakladaniem potraw ;P cały dzien mam zajety, wiec to tez jest plus, nie mam czasu na myślenie o diecie... po kilku tygodniach same zobaczycie, ze gubicie kilogramy :) ni erezygnujcie zcelu, tylko dlatego, ze wymaga on czasu.. czas i tak upłynie :) to jest moja dwiza :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malgos79
Ricora nie martw sie bedzie dobrze, ja od dwa dni temu mialam:)taki juz nasz los:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalla777
a co z piersiami?? szczupleją równie szybko jak uda??:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny wlasnie ma ktoras pomysl zeby nasze biusciki tak szybko nie tracily , bo mam wrazenie ze jak osiagne cel to dytki mi znikna :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kolorowo- balonowo
Ja bralam clarinol. Na poczatku schudlam 3 kg. cwicze ok 3godz w tygodniu, a po ok 3 tyg przytylam. tzn wrocilam do dawnej wagi, a jem mniej i podkreslam, ze cwicze(pilates i tancze, a oprocz tego jeszcze mala gimnastyka dla zdrowia). Nie wiem jak tam przy bio cla, ale wydaje mi sie, ze to jest taka sama zasada, dieta" zero slodyczy" i Mż a do tego solidne treningi. to zalezy tylko i wylacznie od checi, ja za bardzo lubie jesc, a ze nie mam nadwagi to sie nie martwie na razie. najwazniejsze, to akceptowac siebie, dobrym treningiem jest joga, lub wlasnie pilates= zgrabna sylwetka i dobre samopoczucie. :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malgos79
Ja mogę się wypowiedzeć tylko i wyłącznie na swoim przykładzie miałam spory biust 85 D kiedy schudłam te 12kg biust owszem spadł troszkę ponieważ mam 85C, czyli porównując, tamte satniki robiły si na nie zaduże, ale przede wszystkim nie aż tak w miseczce,co w obwodzie, więc nestety msiałamzakupić nowa bieliznę. Reasumując biust jest podobnej wielkości, ale znikły fałdeczki więc obwód się zmniejszył. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Froga
czy bedzie efektywne dzialanie BIO CLA wspomagane tylko pływaniem na basenie 3 x w tygodniu po godzinie, czy to za malo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warto żyć dla tych chwil
cześć dziewczyny! przeczytałam wszystkie Wasze wypowiedzi i opinie, posiadacie naprawde ciekawe doświadczenia, jednocześnie gratuluję wspaniałych osiągnięć! Dzielą Nas różne podstawowe rzeczy, ale łączy jeden cel - wszyskie chcemy schudnąć:) Powiem może troche o sobie... Jest to forum stworzone przede wszystkim do wypowiedzi na temat Bio CLA, biore ten lek od 7dni... Czy pomaga nie wiem, wiem jednak, że bez wyrzeczeń, litrów potu i godzin spędzonych na rozmaitych ćwiczeniach zażywanie Bio CLA było by po prostu bez sensu. I myślę, że każda z Was zgodzi się ze mną. Dwa lata temu ważyłam 108kg przy wzroście 172cm, sporo za dużo prawda?:) ale było minęło. Od 31marca do 7lipca2006r zrzuciłam z siebie kawał cielska, dokładnie 32kg. Nie wiem czy któraś z Was zna to uczucie, kiedy własna rodzina cie nie poznaje, kiedy znajomi na ulicy wykrzykują: \"Madziu to Ty?!\". Dla tych min, opini warto żyć:) Od tej pory przytyło mi się 6kg, przy wzroście 175cm waże 82kg i wiem, że do lata, o ile zdrowie dopisze, dojdę do upragnionej wagi 65kg. Niektóre z Was mają na starcie te wage, a ja o niej marze od dziecka... Tak to czasem bywa. Wzięłam sie ponownie do działania, jem tak jak przed 2laty, w tydzień, przy normalnym uwierzcie mi jedzeniu mam 4kg mniej. No i miłość motywuje mnie bardzo!!!:))) Poza tym pochłonęłam tony książek na temat zdrowego odżywaiania i kosmetyków poprawiających stan skóry podczas odchudzania. Jestem na 4roku studiów w tym temacie, bo to naprawdę ciekawe:) I nie zapominajcie Drogie Koleżanki o jednym: JESTEŚ TYM CO JESZ!!! Pozdrawiam Wszyskie Panie i życzę powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I taka prawda. BIO C.L.A jest tylko suplementem diety. Nie można schudnąć tylko dzięki suplementowi, niestety zawsze musimy dać wkład od siebie :P . Próbowałam wiele suplementów, ale rzadko odczuwałam jakiś efekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też zaczęłam przygodę z BIO CLA. Ćwiczę, staram się :)pilnuję jedzonka. Efekty? Na razie 3 kg (przez dwa miesiące...ale styczeń można uznać za lenistwo a nie odchudzanie). Na pewno poznikały boczki (zmniejszyły się), skóra jest ładniejsza. Zobaczymy jak będzie dalej. Oby poszło. Ja mam CLA Clarinol. Pozdrowienia dla wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja BIO CLA biorę od 7 dni. Do tego ćwiczę w tygodniu 2-3 razy po półtora godziny( trening) oraz w domu przed snem brzuszki, skakanka itp. Oczywiscie ograniczam jedzenie i nie jem nic po 18 .efekty jakieś są . Brzuch mam mniejszy , spadło około 1 kg mam nadzieje , że tych kg spadnie więcej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warto żyć dla tych chwil
wszystko jest ok do wieczora, wtedy dopiero przychodzi "zalamanie"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katielande.pl
Ja biore jak narazie od trzech dni 1-2 tabletki dziennie ale słyszałam o chłopaku ktory przez tabletki schudł 30 kg ale ma coś z wątrobą.. niewiem czy to były tabletki bio cla ale chciałam sie dowiedziec co Wy na ten temat sądzicie?.. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Esca26
Moje doświadczenia z tym preparatem są jak najbardziej ok ;), zawsze gdy przybędzie mi kilka centymetrów tu i ówdzie sięgam po Bio C.L.A. z zieloną herbatą (biorę 2 tabletki dziennie) do tego ćwiczę ok godziny dziennie i stosuję dietę, być może sama dieta by wystarczyła i ćwiczenia ale obawiam się że mogłoby to odbyć się kosztem moich mięśni (które jak obiecuje producent są przy zażywaniu tego preparatu chronione). Odkryłam ten preparat jakieś 2,5 roku temu. Jego największa wada to wysoka cena ;( ja płace za niego 47,5zł i wystarcza mi na niecały miesiąc. Gdy osiągam odpowiednią wagę i wymiary to przerywam kuracje, ale wtedy zazwyczaj tyje :((( nie wiem czy to brak mojej silnej woli, lenistwo czy skutek odstawienia tabletek... Pozdrawiam wszystkich serdecznie XD !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×