Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bobka bombka

BIO C.L.A ktos uzywa

Polecane posty

Gość Esca26

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panna...migotka
Witam....od 7 dni biorę Bio-C.L.A. (bez zielonej herbaty) i muszę przyznać, że w moim przypadku efekty są już widoczne. Po pierwsze poprawiła mi się przemiana materii a z tym zawsze miałam największy kłopot nawet przy racjonalnym odżywianiu. Po drugie zrzuciłam 1,5 kg....oczywiście to też zasługa umiarkowanego jedzenia i ćwiczeń. Po trzecie moja skóra, głównie na pośladkach i udach zaczyna wyglądać dużo korzystniej. Mam nadzieję, że ta pozytywna ocena zostanie podtrzymana przeze mnie po kolejnych tygodniach stosowania Bio C.L.A.Warto jeszcze wspomnieć, że mam dużo więcej energii niż zazwyczaj a to ma zbawienny wpływ na mnie i moją rodzinkę ;) pozdrawiam serdecznie i trzymam kciuki za wszystkich odchudzających się!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adriannasss
Witam....od 7 dni biorę Bio-C.L.A. (bez zielonej herbaty) i muszę przyznać, że w moim przypadku efekty są już widoczne. Po pierwsze poprawiła mi się przemiana materii a z tym zawsze miałam największy kłopot nawet przy racjonalnym odżywianiu. Po drugie zrzuciłam 1,5 kg....oczywiście to też zasługa umiarkowanego jedzenia i ćwiczeń. Po trzecie moja skóra, głównie na pośladkach i udach zaczyna wyglądać dużo korzystniej. Mam nadzieję, że ta pozytywna ocena zostanie podtrzymana przeze mnie po kolejnych tygodniach stosowania Bio C.L.A.Warto jeszcze wspomnieć, że mam dużo więcej energii niż zazwyczaj a to ma zbawienny wpływ na mnie i moją rodzinkę ;) pozdrawiam serdecznie i trzymam kciuki za wszystkich odchudzających się!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawskaxD
Mam pytanko...bo ponoć te tabletki są dobre...tylko sęk w tym że ja nie mam czasu na ćwiczenia...czy sam w-f w szkole(2x w tyg) (tam jest troche ćwiczeń) , maluśko słodyczy i mało jedzenie coś dadzą??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malgos79
Wiesz Ciekawska, musisz jeść normalnie, bo śniadanie i obiad są ważne.Przejdz na ciemne pieczywko, dużo warzyw, a nie że bedziesz mnie jeść, jesteś w biegu cały czas, więc musisz się dżywiać.Pij dużo wody niegazowanej.Owszem ograniczyć możesz słodycze.I nie waż sie co rusz:). Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna M K
Witam. Jestem nowa na tym forum, ale z dużym zainteresowaniem przeczytałam Wasze wypowiedzi. Jutro mam zamiar kupić BIO CLA 60 tabletek i zacząć kurację. Jedyna rzecz, która mnie najbardziej zastanawia i martwi, to efekt jo-jo. Miesiąc temu stosowałam głodówkę 5 dniową, lecz dzisiaj, po jej przerwaniu, z jej efektów niewiele zostało:( Codziennie robię 250 brzuszków i zamierzam zacząć chodzić na basen, na razie raz w tyg. No ale wracając do BIO CLA nie chciałabym brać tego przez cały czas, planuję skończyć na 2 opakowaniach... Dlatego zastanawiam się, czy po odstawieniu preparatu i utrzymaniu tego trybu życia co teraz (w miarę normalne jedzenie, ćwiczenia + ostatni posiłek max o 18), nie wrócą mi zrzucone kilogramy? Dziękuję za odpowiedzi i podzielenie się doświadczeniami od tych z Was, które są już po kuracji. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lodziunia
Obawiam sie że troche może ci to jo-jo wrócić! ja kiedyś już brałam tab. odchudzające i niestety teraz wszystko powraca, ale kilka miesięcy miałam na co popatrzeć :) na efekty oczywiście :) Jeśli nie będziesz sie opychać to myśle że nie wróci jo-jo,a jeśli już wróci to w małych ilościach przez długi czas :) buśka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalena2008
witam mam pytanie czy ktos stosowal diete oczyszczajocom a potem bio cela bo niewiem jak zaczac czy najpierw oczyszczajocom na 10 dni a potem tabletki czekam na jakom odpowiedz pozdrawiam cmok( :

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warto żyć dla tych chwil
DIETA OCZYSZCZAJĄCA NA 10DNI?! to terror dla organizmu a nie żadna dieta! diety oczyszczające trwaja co najwyżej 7dni, wystarczą jednak 3-4dni, woda woda i jeszcze raz woda. A BIO CLA można stosować podczas kuracji, gdyż jest to suplement diety, wypełnia żołądek i pozwoli wytrwać w tych ciężkich dniach. Po kuracji oczyszczającej stosuje sie dalej lek. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość troska
Zastanawiam sie dlaczego zazywanie suplementow wspomagajacych odchudzanie nazywacie KURACJA to brzmi strasznie. Przeczytajcie dokladnie ulotke te tabletki nie wypelniaja zoladka tylko pomagja spalac tluszcze i to wtedy kiedy sie cwiczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warto żyć dla tych chwil
dlaczego zrzucanie zbędnych kg nazywamy kuracją??? a dlaczego las nazywamy lasem, bądź słońce słońcem??? widzisz na pewne pytania odpowiedzi udzielili nasi praprzodkowie i to do nich skieruj swe wątpliwości, może odpowiedzą:) radze poczytaj więcej w tym temacie a później wyrażać opinie. Dla uzupełnienia dodam krótka notatke encyklopedyczną: KURACJA to leczenie, terapia, podstawowy dział medycyny i weterynarii, przywracanie zdrowia chorym ludziom i zwierzętom; l. objawowe, zachowawcze, zabiegowe; l. farmakologiczne, fizykalne, dietetyczne, promieniowaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość troska
Odchudzanie mozna nazwac kuracja wtedy gdy ma sie doczynienia z otyloscia olbrzymia, a nie kiedy chce sie zrzucic kilka kg. Kuracja to leczenie, a zrzucanie kilku kg. to nie choroba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warto żyć dla tych chwil
skoro chcesz zrzucić pare kg to po co ci tabletki? bo chyba nie wmówisz mi, że BIO CLA kupujesz w spożywczym czy drogrii??? dla paru kg wystarczy ograniczyć jedzonko a nie faszerować sie kwasami, kochaniutka mylisz pojęcia:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość troska
Kiedy zazywasz witaminy to znaczy ze jestes chora? A przeciez suplemety diety takie jak np. BIO CLA do nich naleza. I nie kochaniutka bo zadnym uczuciem mnie nie dazysz ! ZEGNAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nastka212
witam.Zazywam Bio C.L.A od 06,03,08 i już są widoczne efekty znika celulit schudłam 2 kg :) a to dopiero 5 dzień jestem szczęśliwa i mam nadzieję że będę tak chudnąć dalej :).Tak że polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emmaa
tez był kupiła te tabletki ale one są zbyt drogie .. a jakos nie wiem czy one działają rzeczywiscie .:( ja uzywam takiego urządzenia na brzuch ABGYMNIC... i nawet to pomaga... a moze ktos z was ma takie urządzenie i wie lepiej na jegon temat coś.?? prosze odpiszcie Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna M K
Witam drogie panie, za dwa dni minie tydzień,od kiedy biorę BIO CLA. Efekty? Na razie ciężko ocenić, poczekamy, zobaczymy... Tak jak już pisałam staram się trzymać swojej diety i ćwiczeń. Za miesiąc planuję odstawić BIO CLA i wtedy przyjdzie czas na największą próbę, tzn. uniknięcie efektu jo-jo... Jeśli macie jakieś rady, jak to zrobić, to liczę na Waszą pomoc. Co więcej, bardzo boję się świąt i tych wszystkich ciast, słodyczy... Muszę być silna i się przeciwstawić obżarstwu... A i mam jeszcze pytanie do Was, czy nie znacie jakiegoś leku hamującego apetyt czy sposobu na tzw. "napady wilczego głodu"? Ponieważ to jest moja zmora... mogę bardzo długo nic nie jeść, lub trzymać normalną dietę, ale często zdarza się się, że przychodzę do domu i dosłownie "pochłaniam" wszystko, co mi wpadnie w ręcę. nie wiem co jest tego przyczyną, ale to jest główny powód moich problemów z wagą, gdyby nie te napady głodu, to naprawdę bylabym zadowolona ze swojej sylwetki.. Z góry dziękuję za Wasze rady, pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO-RE-MI
ja już biorę już 4 opakowanie Bio-cla ,dieta,dawka ruchu...i jestem bardzo zadowolona:-)staram się przyjmować 4tabletki dziennie z duża ilością wody i oprócz tego dużo zielonej herbaty piję!efekty sa zadowalające,zmniejszył się obwód brzucha,ramion,ud,skóra jest bardziej napięta!Bio-cla hamuje mi apetyt,czuję pełność w żołądku o słodyczach chyba zapomniałam,hihi...cieszą mnie kolorowe sałatki i słodycz jaką dostarczają mi suszone owoce:-)))też boje się świąt,chyba bardziej uwag ze strony rodziny jak odmówię białej kiełbasy:-(ale w końcu raz się żyje i po serniczku można iść na długi spacerek:-)pozdrawiam!trzymajcie się!buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nastka212
Powiedz mi DO-RE-MI ile schudłaś od momentu kiedy bierzesz BIO. C.L.A ??? Za odpowiedź z góry dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja zaczynam od nowa, zaniedbałam wszystko :( i waga drgnęła...w gorę. Zatem od dziś BIO CLA (kupiłam ostatnio to z zieloną herbatą), więcej ruchu i moze uda się schudnąć. ech..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO-RE-MI
WAżYłAM 73KG A TERAZ 66KG,ZACZęłAM W TłUSTY CZWARTEK:-)ALE PąCZKóW JUż NIE JADłAM,HIHI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nastka212
kurcze wiecie co waga mi jakoś dziwnie pokazuje i niem ile ważę :( muszę kupić inną ;). a u was jakieś są rewelacje???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leszcz
może ktoś się orientuje czy BIO C.L.A. można łączyć z innymi tabletkami? chodzi mi głównie o typowo hormonalne leki (antykoncepcyjne).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nastka212
Przykro mi ale ja nie wiem może ktoś inny Ci pomoże :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronika100
Wiecie co kupiłam 2 tyg. temu bio cla z herbatą i jestem bardzo zadowolona. Mam taki problem, ze jestem bardzo chora i słabo z poruszaniem, biorę sterydy i choć mało jem muszę się pilnować. Od leków słabo z przemianą materii. Ostatnio więcej jadłam i przytyłam a ważne jest dla moich kości, żeby mało ważyć. No i kupiłam ten lek i jest mi łatwiej i w kwestii wypróżniania i w kwestii jedzenia. Właściwie nie mam ochoty na słodycze i jej mniejsze porcje. Mam do was pytanie. W ulotce jest napisane, żeby jeść tabletki w trakcie posiłku. Trochę mi to nie pasuje i wolałabym przed posiłkiem. Wydaje mi się, że tak będzie skuteczniej. Co o tym sądzicie, podpowiedzcie mi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nastka212
słuchaj ja też biorę je przed posiłkim i też pomoga jestem również zadowolona konczę właśnie 1 opakowanie i napewno kupuję następne ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zaczęłam na nowo brać CLA i ćwiczę codziennie 30 minut na orbitreku. Na razie jest za krótko żeby stwierdzić czy działa czy nie…Jedno co faktycznie zauważyłam - to straszliwie chce mi się pić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilko
Witam, koczę brać trzecie opakowanie BIO CLA z zieloną herbatą i efekty są takie że nic nie schudłam mimo aerobiku, jedyna zauważalna poprawa to gładka skóra, bardzo gładka, i tyle nic więcej, moim zdaniem szkoda pieniędzy. Trzeba poprostu mniej jeść i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nastka212
właśnie kupiłam 2 opakowanie zobaczymy jakie bedą efekty jak 6 kwietnia minie miesiąc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy to cla czy ogólnie to co robię, ale kilogram już się spalił ;)cieszę się i czekam na następne spalone... no i nadal piję jak smok :)zawsze było 1.5 litra-2, teraz jest 2-3...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×