Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bobka bombka

BIO C.L.A ktos uzywa

Polecane posty

Gość pisuuuuuuu
tak mam zamiar ale nie wiem czy cos mi to da ale sprubuje slyszalam od mojej kumpeli ze dziala mam nadzieje ze mi tez pomorze pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basia197
Agness, wróć stronę czy dwie wcześniej, tam jest ta dieta, pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupilam CLA z zielona herbata z internetu za 100 zl. razem z przesylka ,wystarczy na dwa miesiace. Lepiej sie oplaca bo w aptece raz kupilam za 38zl. drugi raz w tej samej aptece placilam 59zl.nie zwrucilam uwagi bo kupowalam kilka rzeczy a w domu myslalam ze dostane oczoplasu. Te z internetu sa troche mocniejsze i wystarcza brac 3 razy po 1 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malgos79
Rikora! Ale weź pod uwagę, że może kupiłaś opakowanie w którym były np 4 listki, wiesz zgodzę się mogło 59 zl kosztować, ja za listek płaciłam 16zl.Bo są chyba pakowane po 2 listki i po 4 tak mi się wydaje:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basia197
Przez internet nigdy nie wiadomo co kupisz, ostatnio była afera właśnie z jakimiś tabletami, bo zawartość okazała się inna niż to co było zamówione, u nas jest apteka w której jest dużo taniej niż w innych, jest to sieć aptek "Pod Lwem".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.bcaa.pl/trec-bio-cla-green-tea-180kaps-p-1241.html Tu kupilam i juz naszczescie dostalam, biore to od piatku. Sklad ma taki sam jak BIO CLA z zielona herbata , jest tylko troche mocniejszy i wystarczy 3 razy po 1. W opakowaniu jest 180 tabletek to wystarcza na 2 miesiace. A BIO CLA kupowalam w aptece POD ZLOTYM LWEM ,w krutkim czasie a tak rozna cena,acha po 60 sztuk w opakowaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieje ze to ma taki sklad jak podano. Po BIO CLA mi nic nie bylo i teraz po tych tez mi nic nie jest,no moze jakbym miala mniejszy apetyt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malgos79
Dziś kupiłam całe opakowanie, za 60 tab.zapłaciłam 50zł.Tak wygląd to u mnie:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basia197
Nie wiem, co to u Was za apteki, takie drogie, ja jak wcześniej pisałam za opakowanie 60 kapsułek zapłaciłam 38 zł, a za drugim razem 32 zł. Muszę się pochwalić jestem 2 z 3 dni na diecie ewy28 i ubyło mnie prawie 2 kg, oby tak dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Silvia24
hej dziewczyny, a kiedy zauwazylyscie pierwsze efekty?? ja biore clarinol cla juz 3 tydzien, do tego ćwiczenia, dieta i oczywiscie ok. 2 litrow wody dziennie i efekty zerowe:( jestem wsciekla, bo nie tego sie spodziewalam... dodam, ze nie mam nadwagi, chodzi mi raczej o ujedrnienie ciala i zlikwidowanie cellulitu. ale z tego co widze, to wyrzucilam pieniądze w błoto...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam mam pytanie ktory z tych srodkow jest wkoncu lepszy bo juz sie pogubilam Clarinol CLA? czy BIO CLA z zielona herbata?.Prosze o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basia197
Pytałam w aptece to pani mi powiedziała, że różnicy oprócz firmy nie ma tyle, że jeden zawiera zieloną herbatę a drugi nie, a w innej aptece powiedziała, że Clarinol jest silniejszy, sama już nie wiem. Ja biorę z zieloną herbatą już kończę pierwsze opakowanie, i różnicy też żadnej nie widzę na skórze, a to że zrzuciłam ok 2 kg. to zasługa diety nie bio. Mam jeszcze jedno opakowanie i jak go skończę to się ciężko zastanowię czy kupować następne, ale chyba na tym poprzestanę, to jest tak jak już tu ktoś stwierdził, że schudnie mi tylko portfel, pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malgos79
basiu197 wydaje mi sie, ze nie masz racji, dlatego, ze ja biore bio cla kolo dwoch lat najpierw bralam to zwykle teraz z zielona herbata, juz pisalam, ze schudlam kolo 12 kg, no i o tego aerobic i woda i nie jedzenie kolacji, ale...od sierpnia nie moglam cwiczyc do polowy stycznia, bo bylam po operacji kolana, ale przez ten caly czas bralam bio cla z zielona herbata 1x2 i moge powiedziec ze tylko ograniczalam sie do wody i kolacji.to jest jakies pol roku czyli duzo, jestem zadowolona bo nie przytylam, wage mam ta sama, czyli trzymam sie tego co schudlam, nie moge powiedzie ze nie daje zadnych efektow, ale dziewczyny nie ma tak nic odrazu.przestanie myslec o tym poprostu zyjcie akywnie a samo spadnie, a bio wiedome, wspomaga diete. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basia197
Małgoś, jeżeli ja zrezygnuję z kolacji i słodyczy, to żadne inne środki mi nie będą potrzebne, ale wiadomo każdy organizm jest inny i różnie bio może działać, jednemu pomoże, a innemu nie, a może wiek też coś tu ma do powiedzenia, może na młode organizmy działa lepiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa28
do Basi 197!Basia zycze powodzenia ja tez miałam w tamtym tygodniu dietke i 3 kg.poszło...ale nie jem tez po djecie za wiele bo napewno by wszystko wróciło spowroten tak ze wytrzymaj...ale przyznam sie ze w 3dzien diety na kolacje juz sie nafutrowałam konkretnie haha..nie wytrzymałam a co!!!powodzenia dziewczyny pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malgos79
Basiu197, ale ja przez te dobre pol roku nie zrezygnowalam ze slodyczy, wrecz przeciwnie codziennie rano do kawy jadlam duza bulke slodka, a pozniej nie potrafilam sobie odmawiac, ale teraz spowotem jem normalnie sniadanko, a na buleczki tylko patrze;). Pewnie wiek tez ma znaczenie nie mam pojecia. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basia197
ewa28, ja mam zamiar zacząć następną dietę 4-dniową, a potem 2 tygodniową, ale na razie mam taki zamiar hahaha, pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basia197
Wiesz małgoś tak Ci powiem, że dla mnie słodka bułka nie zalicza się do słodyczy, czekolada owszem i temu podobne. jak zjem słodką bułę to nawet nie mam wyżutów sumienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malgos79
Basia179 Mozliwe, ale dla mnie to juz bylo przyzwyczajenie i nie potrafilam sobie odmowic,gdzie wczesniej jadlam tylko grahamki. a i czekolada tez sie zdarzala, ja w ogole uwielbiam slodkie.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jenny85
Kupiłam dziś jedna plytke Bio C.L.A., tak na wypróbowanie. Czy wiadomo Wam cos na temat efektow po odstawieniu preparatu? Czy np nie ma wzmozonego apetytu? Zastanawiam sie czy nie przyzwyczaje za bardzo mojego metabolizmu do tabletek i pozniej jezeli zdecyduje sie przestac zazywac, to czy nie bedzie jakiego efekto jo-jo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szperalam tu i tam ale nic nie znalazlam na temat skutkow ubocznych CLA. Ja od niedawna zazywam wiec nie moge powiedziec jak jest po odstawieniu. Ale skoro nie maja skutkow ubocznych to nie powinno byc problemow po odstawieniu , chyba gdzies by byla jakas wzmianka na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewciakh
witam wszystkich! Chciałabym się dowiedzieć co jest lepsze BIO C.L.A czy BIO C.L.A z zieloną herbatą.Bo mam zamiar kupić tylko nie bardzo wiem który będzie lepszy. Proszę o podpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewciakh
a jeszcze mam pytanie czy ktoś już stosował dietę 3 dniowa ,którą podała ewa28? Jeśli tak to czy pomogła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pocahontas240
Witam Od czterech dni zażywam bio C.L.A. z zieloną herbatą i zauważyłam ,ze odkąd go biorę brzuch zrobił mi sie jak balon, nigdy tak nie miałam,ani nie jem nic wzdymającego,dodam,że odstawiłam tabletki antykoncepcyjne-Jeanine. Nie wiem co jest przyczyna,że tak sie dzieje wiec zastanawiam sie czy to nie jest czasem przez te C.L.A?? POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basia197
ewciakh, ja biorę ponad miesiąc bio z zieloną herbatą i nic się nie dzieje, dosłownie nic nawet nie chudnę, a co do 3 dniowej diety to wypróbowałam i straciłam 3 kg i wiem na pewno, że to z powodu diety a nie bio cla. Biorę drugie opakowanie i chyba na tym się skończy szkoda kasy jak to mówią "z niczego nie ma nic", jeżeli się nie zmniejszy jedzenia i nie odstawi słodyczy to żadne tabletki nie pomogą przynajmniej mnie, a brzuch mi się zmniejszył przez ćwiczenia i masaże (2 razy dziennie) robię tak już od ok. 15 lat z małymi przerwami i dlatego jestem pewna, że to przez ćwiczenia, diety i masaże, a nie tablety ( po prostu z ciekawości też chciałam spróbować), pozdrawiam wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć tu Ania, jestem tu nowa na tym forum, Che sie tez czymś podzielić. Od dziś zaczynam moja dietę, od rana zjadłam tylko suchą kromkę razowego chleba no i oczywiście kapsułkę BioCla. Nie wiem mam nadzieje, że dam rade stracić moje kilogramy :/ A moim celem jest zgubić tak ok 5 kg. Mam 170 cm wzrostu i ważę 63 kilo (Jejku jak to dożo :(). Do tego ćwiczenia i zamierzam sie zapisać na fitness mam nadzieję, że dam rade ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa28
hej dziewczyny!!!widze ze juz są wyniki mojej diety fajnie bardzo sie ciesze basia 197 ze Ci sie udało zgubic 3 kg.a ja kupiłam zas te bio z zielona herbata i sama nie wiem dlaczego przeciez juz kiedys to brałam i nie było efektów ale teraz dodam jeszcze cwiczonka moze akurat cos pomoze..hmmm powiedzcie mi jak najlepiej je brac!babka w aptece mi poleciła brac 2 razy po 1 czy to dobrze???prosze o odpowiedz..pozdrawiam buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malgos79
Ja biorę, 1xpo 2 rano na czczo, ale wiem ze niektorzy w trakcie posilku.Ja tam jestem zachwycona, znów musiałam spodnie zwężać bo wisiały i brzydko to wygladało.Z rok temu miałam 112 cm w bioderkach, teraz mam 100-102 mniej wiecej i dla mnie to badzo dużo:)Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ile trzeba ćwiczyć żęby schudnąc bo jak na razie nie widze rezultatu biore bio tydzień i ćwcze po 45 minut dziennie jeżdze na rowerku małgoś79 co robiłaś żeby schudnąć??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malgos79
Dwa lata chodze na aerobic- step 2x w tyg. i nie jadam kolacji i pije duzo wody niegazowanej.Tak u mnie to wyglada:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×