Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bobka bombka

BIO C.L.A ktos uzywa

Polecane posty

Gość moim zdaniem lepszy jest
Therm Line II sama go stosuje już jakieś 7 dni i pije przy tym do 5l wody dziennie. Wten sposob nie chce mi sie az tak bardzo jesc a schudłam. Therm Line jest tańszy od innych wynalazkow i skuteczny. Dobrze jest przy tym ćwiczyc najlepiej aeroby wtedy efekt jest juz przez pierwsze 5 dni powalający :) Mozna stracic ok 5 kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi Therm szkodził, ale niektórzy mówią że jest OK. Po prostu trzeba próbować i znaleźć to co najlepsze :) A ja dzisiaj wpadam żeby się pochwalić, ważę 75 kg ;) To już o 5 mniej od stycznia oby tak dalej :) Biorę CLA codzienie od 2-4 tabsów i ćwiczę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Das Wi
Ja akurat jestem facetem co z tego co widzę w tym temacie nie ma ich dużo albo w ogóle. W każdym razie Zaczynam od Poniedziałku ćwiczenia na siłowni + brzuszki (na ławeczce bo siłownia piwniczna). W domu dołożę sobie tak z dziennie 300 przysiadów. Na bieganie się nie zbiorę chwilowo bo pogoda jest jaka jest. Obecnie mam 186 cm wzrostu i ważę +/- 94 kg. Jak dla faceta niby warunki wymarzone, ale to te uda grube i od browarów maciuś się zrobił :). Teraz nie zamierzam robić żadnej konkretnej diety poza taką że będę jadł tylko kanapki w pracy i mniejszy obiad (jeśli będzie możliwość zjeść) a do tego ograniczam alkohol i przerzucam się na wódkę raz na 2 tygodnie na odstresowanie. No i na to wszystko wspomoże mnie BIO C.L.A. z zieloną herbatą. Mięśnie mam tak mniej więcej wyrobione bo jakieś 4 miechy na rzeźbę ćwiczyłem ale niestety musiałem przerwać na okres sesji egzaminacyjnej. Pytanie jest banalne: Czy uda mi się schudnąć około 5 kg w ciągu miesiąca ?? Czy to jest możliwe przy tym intensywnym wysiłku fizycznym i CLA ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KasiaCzarnulka
hej :) Ja zaczęłam brać wczoraj Bio-C.L.A (6 kapsułek dziennie), ponieważ niestety przytyłam 5 kg w miesiąc po tabletkach antykoncepcyjnych :( które zreszta już odstawiłam... Kiedyś już brałam Bio-C.L.A przez 3 miesiące i byłam bardzo zadowolona, schudłam ile chciałam :) w domu nic nie ćwiczyłam, tylko prawie codziennie, wieczorkiem biegałam na stadionie (2-3 kółeczka, to nic że zimno jest) i lekka dietka - to dało super wyniki. Jak przestałam je brać to ani nie przytyłam ani nie miałam efektu jojo. Oczywiście nie zaczęłam od początku obżerać się ... dalej sobie biegałam i uważałam z łakociami :-) teraz waże prawie 58 kg a mam 1.64 cm wzrostu :( ale bedzie dobrze :) polecam te kapsułki.... chociaż na pewno na każdego działają inaczej... więc nie dowiecie się czy będą dla Was skuteczne dopóki nie spróbujecie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalena2008
witam was zaczelam brac bo cel i czujes sie dobrze jusz biore od dwuch dni i jest niezle biore po dwie kapsulki rano i jednom na wieczur niewiem czy dobrze ale tak biore i jem sniadanie bulke z maslem i malutki objad albo na objad jogurt naturalny i tak samo na kolacje niewiem czy dobrze robie ....morze ktos mi poda swojeom djete jak on je przy tych tabletkach a i czy morzna pic kawe bo slyszalam ze nie morzna pic ..... i czekam na odpowiedz od kogos pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KasiaCzarnulka
magdalenko2008 oczywiście, że możesz pić kawę :) Uważam, że za mało jesz... powinnaś co najmniej 3 posiłki dziennie, mniej więcej o tych samyych godzinach. Ja nie mieszam ziemniaków z mięsem i chlebem.... tylko łącze to z warzywami... wtedy po jedzeniu nie czuję się ociężała... a żołądeek nie ma problemu ze strawieniem pożywienia ;D poza tym radzę troszeszeczkę się poruszać. Pozdrawiam i 3mam kciuki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczny wczoraj kupilam bio cl i od dzis zaczynam sie odchudzac, Wasze wpisy dały mi niesamowitego powera do wali z tym okropnym tłuszczem na brzuchu i oponkami na biodrach:( ale czytając ile Wy schudłyście nic nie jest mi teraz straszne Pozdrawiam a o efektach bede na bieżąco informowac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicia-micia
Mam 160 \i 57 kg. oraz 2 dzieci i 32 lata kupiłam Bio-C.L.A. z zieloną herbatą straciłam 2 kilo i teraz jem je tylko po obiadku 2 szt. dziennie bez zadnej specialnej diety.W pracy sie nabiegam jak głupi oszołom wiec sport mam za darmo! Ale moje drogie panie jem tylko do godziny 18 i roskładam to na 5 posiłków dziennie srednie lub mniejsze porcje.Pije bardzo duzo soków i staram sie ograniczyc palenie w przyszłosci pragne skończyc z tym nałogiem ( chodz to różnie bywa) Ale wracając do sprawy mam kłopoty z trawieniem byle co zjem i odrazu mnie wypychało fajny brzuszek.....ale dokuczliwy! i musze przyznac ze BIO-C.L.A. ten kłopot rozwiązało teraz czuje sie lekka i kłopot zniknoł ciałko sie ujedrniło.teraz z nastepnego opakowania zaczne brac tylko 1 tabletke dziennie po obiadku bo efekt juz osiągłam a tak dla potrzymania nie zaszkodzi używac........ps......polecam balsamy ZIAJA czarne wszczupla bez względu na wszystko i BIELENDA fitness-line-drenujący naprawde REWELACJA!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicia-micia
odpowiedz do LESZCZ.......mam ten sam problem wiec juz popytałam w aptekach mówią ze można ponieważ nie jest to lek przeczyszczający ale ja mam obawy ze przy wiekszych dawkach moze byc niespodzianka czyli w padka! Wiem napewno ze wszystkie te herbatki odchudzające i każdy antybiotyk lub zwykłe przeczyszczenie eliminuje antykomcepcje i wtedy w 90 procentach mozna zajsc w ciąże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Mariah*
Czesc, a ja biore clarinol cla juz 2 miesiace i efekty sa zerowe, choc cwicze, jem zdrowo i pije 2 litry wody dzienne... plakac mi sie chce, bo naprawde sie staram i nic!! zastanawiam sie czy nie lepszy bedzie bio cla, choc tak naprawde nie zalezy mi na chudnieciu, fakt 2, 3 kilo moglabym zrzucic, chodzi mi raczej o skore i jej ujedrnienie... kobitki napiszcie czy ta czarna Ziaja naprawde dziala, chyba tez ją zakupie, bo np. ten zachwalany Eveline w buty sobie mozna wlac... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicia-micia
odpowiedz do *Mariah* polecam ZIAJA bo na mnie działa i jestem zadowolona ale czesto smaruje-okładam sie glinką zieloną z firmy ARGILETZ.całe ciałko takie małe SPA! to bardzo pielegnuje oczyszcze i ujedrnia ciałko sporo roboty jest przy tym ale warto nadmieniam ze są różne rodzaje glinki super jest tez z dodatkiem cytryny lub glinka biała .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KasiaCzarnulka
witam :D chcę się pochwalić ze schudłam 1.5 kg już a biorę 8 dzień, czuję się rewelacyjnie. W ogóle nie mam ochoty na słodycze, co jest bardzo istotne ;) życzcie mi powodzenia dalej a ja za Was bedę trzymać kciuki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martini23
Witam serdecznie kobietki:) Przeczytalam caly watek od poczatku i widze, ze z tym BIO cla roznie bywa... W maju wybieram sie na slub, wiec to zmotywowalo mnie (po raz pierwszy w zyciu) do wziecia sie za siebie. Przy wzroscie 170 cm waze 58 kg, wiem ze jest to prawidlowa waga (wg BMI), ale mi nie chodzi o schudniecie, ale o stracenie tluszczyku na brzuchu i udach. Mimo to, ze od zawsze pochlaniam ogromne ilosci slodyczy (jem je codziennie, a 1 czekolada to dla mnie nic) to od ok 2-3 lat widac to po mnie... Dzis postanowilam wziac sie w garsc i kupilam BIO cla (bo jest w promocji za 35 zl w euro aptece, a za 39 zl w super pharm), herbatke SlimFigura i serum wyszczuplajace, do tego od okolo 2 tygodni pije 3 razy dziennie czerwona herbate i musze przyznac, ze bardzo mi smakuje:) Na poczatku kwietnia (bo dopiero wtedy wraca moja kolezanka z wyjazdu, a sama chodzic nie bede) chce sie zapisac do fitness klubu. Tylko nie wiem czy dam rade zapanowac nas ochota na slodycze...:( mam nadzieje, ze BIO cla mi w tym pomoze. Po przeczytaniu Waszych wypowiedzi uwierzylam w siebie i mysle, ze mi sie uda:) A moja slaba silna wola i slomiany zapal znikna... Tylko zastanawiam sie czy teraz powinnam zaczac brac BIO cla i stosowac te herbatki itd. czy poczekac z tym do czasu gdy zaczne chodzic do fitness klubu... co o tym sadzcie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KasiaCzarnulka
Martini 23 nie jest dobrym pomysłem zażywanie jednocześnie Bio-CLA i herbatek SlimFigura, ponieważ te herbatki działają przeczyszczająco i na nic idzie wtedy branie Bio-CLA. Zdecyduj się albo na jedno albo na drugie ( z tym, że mi te herbatki nic nie pomogły ) ... a skoro masz zamiar ćwiczyć, więc polecam Bio-CLA ;) i nie czekaj tylko juz je bierz :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marticzek
hej dziewczyny. :) mam pytanko. za pare dni rozpoczynam walke z soba i zamierzam brać bio CLA. powiedzcie mi, moze ktoras z Was bedzie wiedziec czy bede mogła łaczyć bio CLA z chromem organizcnym? narazie codziennie łykam po 1 tabletce chromu organicznego, ale nie wiem czy takie połaczenie z bio CLA ma sens i czy bedzie skuteczne i zdrowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cotzy
Ja zażywałam w ubiegłym roku bio cla z błonnikiem, generalnie jestem aktywna fizycznie, ale prowadzę nieregularny tryb życia. Wtedy sama nieszczególnie zauważyłam efekt, ale moi znajomi po około miesiącu stosowania zaczęli zwracać mi uwagę, że zeszczuplałam i lepiej wyglądam :) Teraz po zimie i długim okresie fast-foodowania :) znów biorę się za siebie i bez wahania wydałam to 56 zł na bio cla, bo wiem, że warto :) A tak btw ŻADNE tabletki odchudzające nie sprawią, że zgubimy pare kilo, jeśli nie bedziemy spożywać mniej kcal i więcej się ruszać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cotzy
A jeszcze apropo bio cla i innych suplementow diety 9bo to tylko suplement, nie zaden cudowny srodek, o czym bezwzglednie nalezy pamietac), to wiecie, na czym polega tak naprawde magia jego stosowania? Kiedy juz pofatygujecie sie do apteki i zdobedziecie wzmocnienie swojej motywacji w postaci swodka farmakologicznego, motywacja idzie w gore i wtedy sama nasza psychika jest silniejsza, bo mamy poczucie, ze skoro siegnelysmy juz po tabletki odchudzajace, to nie nalezy zmarnowac pieniedzy i wysilku i zwiekszyc ilosc cwiczen, ograniczyc kalorie i porzadnie wziac sie za siebie :) To tak samo jak w pojedynke - trudno cos zdzialac, ale kiedy dobra przyjaciolka ciagnie nas na aerobik, silownie, basen i krzyczy, kiedy chcemy isc na pizze - wtedy jest razniej :) Pozdrawiam i powodzenia! Ja zazywam bio cla od wczoraj i juz mi sie nawet odechcialo obzerac, zachcialo zwiekszyc porcje dziennego wysilku fizycznego, bo skoro mam uzyskac efekty, niech pojawia sie jak najpredzej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marticzek
dziś pierwszy dzień brania. trzymajcie kciuki, za tydzień melduje sie czy coś się ruszyło :) pozdrawiam all :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nunia
Witam wszystkich. Mam pytanko odnośnie zażywania Bio CLA, czy mogą je brać kobiety karmiące piersią?? Dla ścisłości powoli odstawiam małego a ćwiczę więc chciałam włączyć sobie te tabletki do diety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość L.e.l.e
Eh... Trochę się zaniepokoiłam. Przecież to Bio Slim zawiera CHROM, który ma powodować podniesienie cukru we krwi, co skutkuje mniejszą chęcią na słodycze. A Wy tu wypisujecie, że po Bio C.L.A. z zieloną herbatą macie mniejsze zapotrzebowanie na rzeczy słodkie... To raczej jakies brednie bo Bio C.L.A z ziel. herb. NIE ZAWIERA CHROMU ! Poza tym to Bio Slim bierze się przed posiłkiem ( pewnie pęcznieje w żołądku) a Bio C.L.A. z ziel.herb. w trakcie. ( zapewne dla lepszego wchłaniania). Odróżniajcie więc jedno od drugiego. W jednym jest CHROM ( mniejsza cheć na słodkie), a w drugich kwas C.L.A. ( szybsze, niż podczas brania Bio Slim, spalanie tkanki tłuszczowej podczas ćwiczeń). Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marticzek
Witam Was :) po 1 tygodniu brania BioCLA schudłam kg, po drugim 2kg. Jestem teraz w trakcie 3 tyg i powiem Wam jak mi poszło. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arminka
Witam dziewczynki! Ja od dzisiaj zaczynam brać bio. Musze do września schudnąć 20 kg teraz waże 75 kg chce 55 kg. Mam nadziej ze z wami mi się uda bo samej mi się nie chciało. Pozdrawiam piszcie czy macie jakieś Domowe sposoby na szybsze schudnięcie :) pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Loockash
ja jem normalnie jak jadłem może nieco mniej a Bio CLA biorę drugi tydzień i jestem pod wrażeniem efektu. Na wadze jeszcze tak tego nie widać, ale wygład zewnętrzny się zmienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciniaa
hej wszytskim własnie dzis kupilam sobie BIO-C.L.A, dlugo sie zastanawialm.... zastanawialm sie zajrzałam do internetu i zobaczyłam wasze forum...przeczytalam rozne opinie, jedne zle drugie dobre ale postanowilam zarezykowac...od jutra zaczynam brac tabletki dam znac jakie będa skutki.... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cocolina23
Cześć dziewczyny jestem tu nowa na tym forum:-) Bio Cla z zieloną herbata biore 2 miesiące co dzień po 6 tabletek SCHUDłAM 10Kg bardzo się ciesze z tego powodu zostało mi 20kg ale dam rade od dwóch miesięcy nie jadam słodyczy chleba ziemniaków.Jem jogurty naturalne ćwicze jak mam czas.Pije dużo wody niegazowanej jednym słowem bio cla mi pomaga.Pozdrawiam:-)))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cocolina23
Jeżeli mogę komuś pomuc to napisz to ci powiem co jem dziś się ważyłam w ciągu tygodnia schudłam 3kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chce byc szczupła
Hej jesli mozesz to bardzo Cie prosze napisz cio jadłas bo to naprawde sukces ze tyle schudłas to bardzo dobrze gratuluje:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cocolina23.pl
odp.do CZCE BYć SZCZUPłA. Hej ja jak już napisałam nie jem słodyczy chleba żadnego ziemniaków też nie.Jem na śniadanie duży jogurt naturalny i płatki owsiane i to mi starczy do godz 13 pije wode i o 16 znowu jogurt naturalny duży i to wszystko.Jem mieso gotowane robie sobie surówki i tym się zapycham po sórówkach nie czuje się głodu i jem 6 tabletek bio cla dziennie dużo schudłam nie cwiczyłam prawie wcale bo nie mam czasu.co jeszcze chcesz wiedzieć to pPISZ NA MOJE GG 3361735 POZDRAWIAM:-))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marticzek
hej hej. ostatnio odstawilam na pare dni BIOcla bo mi ich zabraklo. jednak wczesniej jak je bralam w ciagu miesiaca schudlam 2kg. teraz znow zaczynam brac, oby sie udalo ze 4kg :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do cocolina23
schudlaś nie dzieki bio cla ,ale dlatego ,że tak sie odżywiasz.naprawdę. te wszystkie tabletki duzo obiecujące nie dadza nic ,jęsli ty nie zmienisz nawyków żywieniowych.Ty zmieniłaś. i.i właśnie dlatego schudłaś. gratuluję wyników!! pozdrawim serdecnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×