Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bobka bombka

BIO C.L.A ktos uzywa

Polecane posty

Ja nie potrafie utrzymac zadnej diety , staram sie jesc z umiarem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malgos79
Witam! a też tak mam, nie umiem się rygorystycznie trzymać diety, poprostu uważam i pilnuję co jem i się ograniczam:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basia197
A ja nie umię się pilnować (jestem pies na słodycze), a jak mam dietę to na mur jej się trzymam, choć z wiekiem przychodzi mi to coraz trudniej. Od roku jakoś już nie udaje mi się stosować do końca żadnej diety, ale spróbuję jeszcze raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO-RE-MI
A ja kupiłam w poniedziałek drugie opakowanie bio-cla!w ciagu 2tyg przy braniu 5tabletek dziennie,dietce z wykluczeniem słodyczy i smażonych potraw schudłam 3kg i lużno mi w dżinsach.Bio-cla sprawia,że nie jestem głodna do tego stopnia że zaczynam jeść ale tylko z rozsądku;-)nie są to już takie porcje jak kiedyś.Przy tym staram się dużo ruszać,2razy aerobik w tyg,spacery z psami i czekam na dalsze efekty i na wiosnę;-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO-RE-MI
a jeszcze do tego opijam się zieloną herbatą liptona!cudowny smak ma miętowa i cytrusowa;-))))i duzo wody mineralnej niegazowanej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marie_Sol
Witam Was serdecznie, czyżby rozmowy na temat bio-cla ucichły? Otóż wybrałam się dziś do apteki i zakupiłam cla z zieloną herbatą i jak wyzdrowieje rozpoczynam walkę z kg:) Przeczytałam Wasze wypowiedzi i to właśnie po nich zdecydowałam się na zakup tego specyfiku. I oczywiście mam pytanie: jakie przyjmować dawki tego cla? Jako żółtodziób, który nigdy nic nie "brał" nie bardzo wiem jak sobie z tym poradzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malgos79
Mnie pani z apteki zaproponowała 1x2 i przyznam się, że tak biorę od jakiś dwuch lat, zwiększyłam dawkę ale to na chwilę bo i tak zapominam w ciągu dnia o nich, więc z rana biorę i przez ten okres schudlam ponad 10 kg, więc nie wierze jeśli ktoś mówi, że nic nie dają, tyle, że u mnie drastycznych diet nie było, chudłam powolutku, ale schudłam:) Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja rowniez nigdy przedtem nic nie bralam ,kiedys pilam herbatki ale bardzo szybko przestalam. BIO CLA biore dopiero miesiac,troche czytalam na ich temat podobno nie szkodza, a czy dzialaja- sa rozne opinie na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja biore 2razy po 2, przy sniadaniu i zaraz po obiedzie. Oni pisza ze podczas posilku ale ja wole po.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marie_Sol
Dziewuchy dzięki- tak sobie pomyślałam, że zacznę od 2 tabletek 2 razy dziennie: podczas śniadania i obiadku...Ale zanim zacznę- pani farmaceutka poleciła mi jeszcze Body Pure 24 przed rozpoczęciem diety i odchudzania. To jest preparat, który oczyszcza organizm z toksyn i jest doskonałym wstępem przed decydującą rozgrywką:) Niestety nie kupiłam bo jakaś stała klientka nagminnie wykupuje ten środek... Ciekawi mnie jeszcze jedna sprawa- jakie macie grupy krwi? Może osoby z niektórymi grupami są bardziej podatne na efekty działania cla?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malgos79
wydaje mi się, że nie ma to znaczenia jaka grupa krwi a ma 0rh- ale czuję się świetnie, w niczym mi to nie kolidowało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marie_Sol
Wiesz Malgo79 jak tak czytałam Wasze opinie to wydaję mi się, że jest jednak jakiś wpływ grupy krwi. Co prawda jeszcze nie połykam cla a jednak postanowiłam od poniedziałku 4 lutego jadać zgodnie z dietą przeznaczoną dla grup krwi. Normalnie ubyło mi lat a przybyło energii- dodam, że mam końcówkę zapalenia oskrzeli. A stosowałaś kiedyś dietę zgodną ze swoją grupą krwi Malgoś79?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sa diety zgodne z grupa krwi i witaminy tez ale tylko w internetowych sklepach np. ja mam A rh - wtedy to sie nazywa VITAL A czy jakos podobnie i tak do kazdej grupy np. VITAL 0.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malgos79
Marie_Sol Wiesz nie nigdy nie stosowałam diety zgodnej z grupa krwi, ale ogolie to ja i tak mam straszny nadmiar energii i nie mam co z nia zrobić, dlatego tez ćwiczę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basia197
A ja biorę już od 3 tygodni i na początku nie musiałam prawie jeść , ale za to teraz pomimo dalszego brania nie jem ale pożeram ..........słodycze i nie wiem co mam z sobą zrobić. Zastanawiam się czy dalej kupować BIO czy przestać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basia197
ewa28, czy ten tuńczyk, to ma być z puszki w sosie własnym? a mięso ma być gotowane? Co do tuńczyka to mnie się wydaje, że nie należy do ryb chudych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie na pocztku brania BIO CLA tak bylo ze bym zjadla konia z kopytami ,ale teraz jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basia197
Rikora, to powiedz kiedy Ci to przeszło, bo już myślałam czy nie przestać brać. Pierwsze 2 tygodnie było ok. mniej jadłam , a i słodycze umiałam odstawić, ale po tych 2 tygodniach to nie mogę przejść koło słodyczy obojętnie, już mnie coś bierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak juz pisalam u mnie bylo ciezko na poczatku, teraz jest ok. ale to nie znzczy ze mnie nie ciagnie wcale, zwlaszcza do slodyczy . Wrecz uwielbiam slodkosci staram sie ustawic psychicznie ,kiedy juz nie moge wytrzymac to poprostu cos slodziutkiego pochlaniam , ale staram sie wytrzymac jak naj dluzej.Wtedy te napady sa coraz zadsze:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malgos79
U mnie też było ciężko, ale to wszystko wygląda tak, że jak już ktoś się nastawi i przyzwyczai to już tak bedzie miał, ja pewne przyzwyczajenia mam od dwóch lat i to normalne u mnie, a na słodycze też trzeba sobie nieraz pozwolić i ja tak robie:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja biorę BIO CLA od miesiaca i skóra jest niesamowita, naprawdę gładziutka itd, celulit sie zmniejsza, rewlacja i wysmukla mi się sylwetka. Kupiłam juz kolejne opakowanie, biorę 4 dziennie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anulka-*
Czesc dziewczyny ja rowniez skusilam sie na bio cla z zielona herbatka. Biore 2 razy dziennie po 2 tabletki czy długo musze czekac na jakies efekty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anulka-*
Basiu197- musisz sie opanowac bo wiecej przybierzesz na wadze niz zżucisz !!! mi sie wogule nie chce jesc od czwartku jak je biore ale duzo pije sokow i wody mineralnej bez gazu noi cwicze ale brzuszki bo ten moj brzuszek to juz tragedia!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basia197
Anula, u mnie ten sam kłopot z brzuchem, ale jak ćwiczę i masuję to się zmniejsza i to dość dużo, a co do słodyczy to naprawdę bardzo trudno mi się opanować. Wczoraj kupiłam następne opakowanie bio (choć pierwsze się jeszcze nie skończyło) i od dzisiaj zwiększyłam dawkę, biorę 2x2 kapsułki, czyli 4 dziennie, zobaczymy co będzie dalej. Ja na początki jak zaczęłam je brać, to przez pierwsze 2 tygodnie też bardzo mało jadłam i słodycze też umiałam opanować, ale po tym czasie coś się odwróciło i nie wiem jak to będzie dalej - zobaczymy, na dodatek od poniedziałku chcę zabrać się za tę 3 dniową dietę (nie wiem czy wytrzymam), pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO-RE-MI
Ja biorę do śniadanka 2,do obiadku 2 i ok 18 do jogurciku 1.Na 1dzien-1rządek;-))Biore już prawie 3 tyd i tez zauważyłam,ze skóra się poparwała:-)i apetyt mniejszy!za to duża chęć do ruchu:-)latam tez po mieście i porównuje ceny BIO-CLA,są naprawdę różne!od 45zł nawet do 63!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agus152
Witajcie kobitki czytałam Wasze wypowiedzi i te zaczne brac bio claja odchudzam sie juz tydzien codziennie bigam i robie brzuszki i oczywiscie stosuje swoja diete mało jem. Mam pytanko poniewaz chce rowniez zaczac brac bio cla chciałabym sie dowiedziec moze ktoras z Was wie jak np bym juz schudła biorac bcla i cwiczac to jak juz uzyskam swoj cel i odstawie bio cla nie wroce do poprzedniej wagi? pozdrawiam buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agus152
Witajcie kobitki czytałam Wasze wypowiedzi i te zaczne brac bio claja odchudzam sie juz tydzien codziennie bigam i robie brzuszki i oczywiscie stosuje swoja diete mało jem. Mam pytanko poniewaz chce rowniez zaczac brac bio cla chciałabym sie dowiedziec moze ktoras z Was wie jak np bym juz schudła biorac bcla i cwiczac to jak juz uzyskam swoj cel i odstawie bio cla nie wroce do poprzedniej wagi? pozdrawiam buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basia197
DO-RE-MI, ja pierwsze opakowanie kupiłam za 38 zł, a drugie za 32 zł. to w dużej mierze zależy od apteki. Agus152, nie łudź się, że jak przestaniesz brać bio i wrócisz do poprzedniego jedzenia, to nie przytyjesz, nie ma takiej ani diety ani środków cud , że możesz sobie "podjadać bezkarnie". Wiem coś o tym bo odchudzam się już od ok. 15 lat i raz jestem chudsza, a raz grubsza, a też codziennie ćwiczę, wg mnie to wszystko siedzi w głowie jak mam dietę to umie się opanować, ale jak mi się skończy to??? zjadłabym "konia z kopytami" i tak w koło , pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basia197
Ewa28, dzisiaj zaczęłam Twoją 3 dniową dietę, zobaczymy czy wytrzymam, dam znać, pozdrawiam Basia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a coż to za dieta 3 dniowa? pochwalicie się dziewczynki?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×