Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

35M

DLACZEGO MAM CHĘTKĘ NA STARSZĄ?

Polecane posty

czukcza kupił samochód i mówi do żony- trzeba się pochwalić rodzinie w moskwie, to będe tydzień jechał , tydzień zabawię, tydzień będe wracał, jat raz będe za 3 tygodnie... minął miesięc, drugi i trzeci, w nocy walenie do drzwi -Kto?? _Natasza atkroj dwieri, eta ja Iwan -Iwan szto słusziłos?? Ty miał byt 3 niedieli, wot tiepier 3 miesieca -Znaj Natasza kakije inżyniery- wot 5 chodov, nazad tolko odin...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba nie pogadam za dlugo bo Ty do spania sie szykujesz, a do mnie wpadl kolega Scott i robi wielkie oczy co ja pisze:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha ha ha ha ha Chcialbys widziec mine kolegi jak mu to przeczytalam, a teraz lece 🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wysłali ciężarówkę terenową na testy zimowe na Czukotkę, potem dzwonią i pytają -jak się wóz sprawuje?? - bardzo dobry wóz, zadowoleni -ale paliwa zużywa dużo?? olej nie wycieka?? ekonomiczny?? -bardzo dobry, paliwa tyle co nic, olej nie wycieka, szczelny ekonomiczny, kabina ciepła, wszystko dobrze!! -no ale jakieś uwagi krytyczne macie?? drogi się trzyma, na zakrętach nie schodzi?? Coś jest takiego co wam się nie podoba?? -wszystko doskonale, nie ma uwag, tylko renifery które ją ciągna się szybko męczą i trzeba często zmieniac;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bedziemy piwo pili wiem, ze lubisz :D koles pojechal po piwko to mam jeszcze 5 minutek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle, ze jestescie w fazie TETA albo DELTA bo cisza taka grobowa \"hi how are you\'\" :D koledze pokazalam jak to dziala, ale On nic z tego nie kuma:D na innych topikach jakies zdiecia poogladal i na tym koniec spadamy na piweczko:D Jak ktos tutaj zawita to stawiam (_)o:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość scott
😴👄😴👄:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość scott
I don't understand anything:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość scott
🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorry, za kolesia to piwko zaczelo dzialac, a to dopiero 8:00pm :P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej,hej! dzień dobry! cóz za dialog do samego rana ! i flowers nawet sie zjawiła, no,no. Potem poczytam o czym tak dyskutowaliście . ateraz kawę robię i pączki zjadam , ubieram sie i jade do stolicy,zabrać kogoś.... Ciekawe kto z was śpi w łózku , a kto leży na biurku lub podłodze obok komputera ,hahaha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a amerykańskiego piwa nie lubię:( wodniste i bez smaku. Nie żebym preferował strongi, ale zasmakowałem w angielskich ale najbardziej(tylko czemu kosztują u nas w sklepach tyle co wino??)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaden nick nie wchodzi
witaski..cio nowego? ale dzis piekny dzien sie zapowiada :) buziaczki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaden nick nie wchodzi
a ja to zrobilam wczoraj i upiełam ciasto wiec dzis laba :) slonko,kawusia,ciachi i swiety spokoj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaden nick nie wchodzi
no cio ty? u mie pieknie swieci slonko :) jestem z sosnowca a Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×