Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

35M

DLACZEGO MAM CHĘTKĘ NA STARSZĄ?

Polecane posty

znowu nie dane mi poznac Gospodarza:(, ale i tak jest milo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak to prawda, ale kwiaty dal mi tylko MOTORHEAD anyway buzi i dla Ciebie 👄 przesylam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepiej jak sie polaczy maraton ze sprintem, to efekty sa super:D na maraton czas jest potrzebny:O:O:O:O:O a nie wszyscy dysponuja wolnym czaem jak Ty Ciekawski:D:D:D i Margaritta:D:D:D Ja jak mam wolny czas to real mi go wypelnia:D lubie czuc zapach rozmowcy, widziec jego oczy, jego mowe ciala komputer tego nie zastapi niestety:P;(:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak sam napisał będzie w poniedziałek... wtedy za to mnie nie będzie...;) dzięki, ale czy z kwiatami nie masz przesytu?? chociaż w sumie to ja też lubię biżuterię, choć sam ją robię. Znaczy powinienem robić, a gadam wciąż z Margą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz...ja też uwielbiam kwiaty....a szczególnie róże :) kiedyś od bardzo miłego ogrodnika...to był miły starszy pan więc bez podtekstów proszę.....dostałam 20 białych róż :) pięknie wyglądały na stoliczku w salonie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam:D nie mam zamiaru wciagac Ciebie w kolejna rozmowe:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to o co się kłócimy? ale ja jestem dobra w te klocki......pamiętaj :P i załatwiam sprawę w tempie.....sprintera :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
walnęłaś focha?? a co ci on zawinił?? to na mnie się obraziłaś;););) flowers-> chodziło mi o to że albo coś się robi z miłości, albo nienawidzi się tego co się robi bez miłości;) wiele osób tak ma, że praca to nie pasja, tylko przymus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tak, mnie nie ma, jestem tylko eksperymentalnie wygenerowanym programem sieciowym wprowadzanym na forach internetowych żeby podrażnić fajne kobiety;) mój damski odpowiednik podaje się za cycatą top modelkę która lubi oglądać mecze, pić piwo i bekać i pojawia się na forach dla facetów;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pisałeś.....że więcej ze mną nie gadasz ;) to ja pytam co Ci zrobiłam? :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawski....eksperymentalnie wygenerowany programie sieciowy :) jesteś? ale tą cycatą to troche przesadziłeś :) faceci pogłupieją :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co mi zrobiłaś?? podstępnie wykradłaś z mojego życia 3 doby, budzę się rano i myślę czy topic się odświerzył!!! wrrrr wrrrrr wrrrr;) buziak zawsze;) :D a czy się na siebie gniewamy??żartujesz??;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×