Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

35M

DLACZEGO MAM CHĘTKĘ NA STARSZĄ?

Polecane posty

no i co tak warczysz....wrrr wrrr......całuska proszę :) chyba polubiłeś mnie trochę skoro ze mną wytrzymałeś 3 doby :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MOTORHEAD🌼, przypomnialam sobie cos! Czy to Ty wspominales cos o nauczycielkach? Przyznam sie, ze uczylam w szkole tutaj :D niestety nie dawala mi ta praca zadowolenia i juz tego nie robie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noce wolne?? dziękuję łaskawco;) wiesz to wariant testowy, są kolejne wersje- ciekawski facecik3.0 będzie miał 21cm penisa, priapizm, pisze wiersze erotyczno miłosne, leczy kompleksy usuwa traumy;) wariant na fora męskie 3.0 nie będzie tu szerzej opisywany;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a będą fotki czy mam wierzyć na słowo....myślę o tej długości :) bo wiesz......ja jakoś nieufna jestem.....jak widze to wiem co widze. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze że mam google...:D mogli sobie darować ten priapizm...to podobno bolesne jest :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba jestem glodna zaczynam zjadac literki, u mnie czas na obiad:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wpadne jeszcze za jakis czas:D, a teraz uciekam zrobic jakis obiad 🖐️🖐️🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
foty... poczekaj zrobię zdjęcie i przerobię w photoshopie, chwilkę to zajmie;) trochę musiałbym nadrobić i dosztukować, jestem tylko wersją testową1.0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wracajac do planu tygodniowego...jaki dzień nie został zagospodarowany? chyba czwartek ;) na czwartek kup herbatniki :) zacznij od prysznica......bez wycierania....szkoda ręcznika i wody....zrób osuszanie kropelka po kropelce :) a później to juz sam wiesz :) herbatniki zostaw na potem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może herbate z cytryną?......wlasnie sobie robię? ;) musztarda...nie uzyskałam odpowiedzi na swoje pytanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co nie wierzycie mi, ze u mnie jest 4:11pm, a jaki mialabym cel klamac:P, do tego dzisiaj jest piekny dzien i jeszcze swieci slonce:D nie lubie klamac i nie lubie klamcow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra.....a ta kobieca wersja 3.0 to co to za wynalazek? uchyl rąbka tajemnicy ;) ciekawość mnie zjada :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×