Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

35M

DLACZEGO MAM CHĘTKĘ NA STARSZĄ?

Polecane posty

no jasne M25!! od tej pory wchodzę tutaj drzwi kopniakiem otwierając i koniec z grzecznościami haha!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co notabene w moim województwie ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuuuaaaa....35M sie chyba lekko wkurzył ;) widzisz co narobiłeś ciekawski? ;) teraz nam tu będzie grandził ;) hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no cos nie cos czytałem ale tylko w pośpiechu .Nie wiem o co chodzi ale nadrobię straty .....w naibliższym wolnym czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no rok temu to już nie byłem wolny, pozatym A. przyjeżdzała tam gdzie byłem, widziałem ją też w tym roku(bo ja bywam co wrzesień w twoim województwie) ale krótko była... a tak to siedzi w Hiszpanii, jak to Hiszpanka. Troszkę iskrzyło chyba;) w każdym bądż razie żadne z nas chyba nie dałoby sobie urwać rękawa;) (piękny tekst mojego kumpla)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miło że wpadłeś 35M...bo ja akurat muszę zmykać...dotrzymasz towarzystwa ciekawskiemu ;) pogadajcie o sporcie....ciekawy temat :) i te medale...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety jeszcze pracuję i też muszę jechać ...wpadłem tylko na chwilę żebyście nie zapomnięli o mnie (lub o moim nicku!!) hihi. Margarita były jakieś panie u nas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spotkamy się chyba dopiero w przyszłym tygodniu,jutro jadę do Warszawy , w niedzielę sobie trochę sportów pouprawiam.Do kompa nie siadam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
flower mnie zainteresowała , mogłaby jeszcze zajrzec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
muszę jechać....miłego wekendu wam życzę....napiję się jutro za wasze zdrowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawski pisales pare stron wczesniej, ze nie dasz sie wciagnac w rozmowe:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Motorhead🖐️, Byles jedynym ktory dal mi w tym dniu roze, nalezy Ci sie calus👄 P.S. moj ulubiony kolor to zolty i zielony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra.....jak nie to nie ;) a co jak gdzieś się przypadkiem spotkamy.....no na innych topikach? mam udawać że pierwszy raz na oczy widzę ten nick? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×